Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
175 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 175 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!


καθαρα απο εμπειρια θα σου πω .θες να πεις εκλεισε τον 3ο και πηρε 7 μερες απο τον 4ο? θεωρητικα αν και για καποιους γιατρου ςιναι νωριθς μπορεις ναξεκινησεις. εγω η κρεμα που λεω παραπανω λεει δοση για τν πρωτη εβδομαδα που θα μπει στον 4ο. αλλα το θεωρω λιγο νωρις. κανε υπομονη κανα 2 εβδομαδες.. η ακομα καλητερα ρωτα τον γιατρο. οπως και να εχει κρεμα -ρυζαλευρο-οκ αλλα φρουτα οχι! ειναι νωρις!!
θηλαζεις αποκλειστικα αποτι καταλαβα? αρχικα δες μηπως απλα ειναι αλμα αναπτηξης.. αλλιως ψαξτο με τον γιατρο για συμπληρωμα αλλα μη το βαζεις κατω.. περιμενε λιγο ακομα.
α!!! ακομα και φρουτα να εδινες ΟΧΙ πορτοκαλι!!!ειναι απο τα δυνατα φρουτα και δε ξεκινανε με αυτα
[/quote]



σ'ευχαριστω πολυ..........

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
alexia-marinos έγραψε:


Καταρχας περαστικα στον μπαμπα σας!!Γνωμη μου ειναι οτι ειναι πολυ νωρις για φρουτοκρεμα,τις δινουμε στο τελος του 5ου μηνα!!!!!!Ξεκιναμε απο τον 4ο με ρυζαλευρο συνηθως....πιστευω οτι κ την κουταλια που του εδωσες σημερα δεν επρεπε να την δωσεις,αυτη ειναι η γνωμη μου,μην παρεξηγηθω κιολας...γιατι δεν ρωτας παντως τον παιδιατρο..????


καλε τι να παρεξηγηθεις????σ'ευχαριστω για τη γνωμη σου και για τα περαστικα του μπαμπα μας!!!!!
παντως εχετε δικιο κοριτσια θα ξαναρωτησω την παιδιατρο,μου ειχε πει να μπουμε στον 6ο αλλα το παιδακι πειναει ,την αλλη τριτη εχουμε εμβολεια ,υπομονη μεχρι τοτε!!!!!!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κατινα έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:


Καταρχας περαστικα στον μπαμπα σας!!Γνωμη μου ειναι οτι ειναι πολυ νωρις για φρουτοκρεμα,τις δινουμε στο τελος του 5ου μηνα!!!!!!Ξεκιναμε απο τον 4ο με ρυζαλευρο συνηθως....πιστευω οτι κ την κουταλια που του εδωσες σημερα δεν επρεπε να την δωσεις,αυτη ειναι η γνωμη μου,μην παρεξηγηθω κιολας...γιατι δεν ρωτας παντως τον παιδιατρο..????


καλε τι να παρεξηγηθεις????σ'ευχαριστω για τη γνωμη σου και για τα περαστικα του μπαμπα μας!!!!!
παντως εχετε δικιο κοριτσια θα ξαναρωτησω την παιδιατρο,μου ειχε πει να μπουμε στον 6ο αλλα το παιδακι πειναει ,την αλλη τριτη εχουμε εμβολεια ,υπομονη μεχρι τοτε!!!!!!!!!


και εμενα μου βγηκε πειναλας ο μαγκας κ η παιδιατρος μου εγραψε μια κρεμα της Νεστλα να του ξεκινησω,υποαλλεργικη μου ειπε,απο Δευτερα κ σε 2 εβδομαδες το ρυζαλευρο...ο δικος μου ειναι 3 μηνων κ 2 εβδομαδων...

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
alexia-marinos έγραψε:
και εμενα μου βγηκε πειναλας ο μαγκας κ η παιδιατρος μου εγραψε μια κρεμα της Νεστλα να του ξεκινησω,υποαλλεργικη μου ειπε,απο Δευτερα κ σε 2 εβδομαδες το ρυζαλευρο...ο δικος μου ειναι 3 μηνων κ 2 εβδομαδων...


κοιτα ειμαστε πειναλες
1)κληρονομικο απο τη μαμα (χαχαχα-οχι οτι ο μπαμπας παει πισω...)
2)μεγαλο στομαχι απο την κοιλια (το ειχαμε δει στον τελευταιο υπερηχο πριν γεννησω)...οποτε οσον αφορα το ρυζαλευρο να περιμενουμε 3 βδομαδουλες ακομα!!!!!!!!
οκ!ευχαριστω!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νασαι καλα κ να τον χαιρεσαι!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια με το θεμα βαπτισης τι κανετε?εχω κλεισει εκκλησια για τελη ιουλιου(δεν βρηκα πιο συντομα εκει που ηθελα)αλλα θεμα?????....εχω μπερδευτει και οσο πιο πολυ ψαχνω τοσο πιο πολυ μπερδευομαι....ριξτε καμια ιδεα!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα,κοριτσια μου!τι κανετε?εμεις καλα,τωρα ξανακοιμηθηκε απο το πρωι που ξυπνησε να φαει ξυπναει σταθερα πλεον 7.30 με 8 παρα 20...τετοια ακριβεια ουτε Ελβετικο τρενο!Φαγαμε κανονικα,αλλα καναμε μια ρουκετιτσα σημερα Crying or Very sad μετα απο πολυυυυυυ καιρο!ευτυχως δεν εβγαλε πολυ αλλα μετα απο 10' ηθελε παλι φαγητο.Αν το παιδι αυτο δεν ερθει στο οριο του,δεν μπορει να κοιμηθει.Δεν ειχα σκοπο να της δωσω αλλα εκλαιγε και κοντευε να φαει τα χερια της.Τελικα της ξαναφτιαξα λιγο συμπληρωμα,το εφαγε ολο σχεδον και κοιμηθηκε επι τοπου.Τι να την κανω που ειναι τοσο λαιμαργη?! Embarassed Embarassed Embarassed η πεθερα μου λεει οτι ετσι ηταν ο αντρας μου και εκει να δειτε ρουκετες!ευτυχως εμεις δεν εχουμε τετοια!

χτες την πηγα πρωτη φορα να μεινει στη μαμα μου το απογευμα.Ειχα μια αγωνια για τη σκυλιτσα μας,μηπως κανει ζηλιτσες αλλα ευτυχως ολα μια χαρα.Εκανε ζηλιτσες οταν η μαμα μου ειχε αγκαλια τη μικρη -τοτε ηθελε και αυτη!- αλλα ουτε γαβγισε ουτε τπτ.Μονο τη μυριζε ολο περιεργεια και την κοιτουσε με απορια.Η μπεμπα παλι δεν της εδωσε καμια σημασια,αν εχει το μπιμπερο της ή το στηθος μου μαζι,ο κοσμος να καιγεται,αυτη χαμπαρι.

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα μανουλες κ ομορφα παιδακια μας!τι κανετε ελπιζω ολες να ειστε καλα ...Εμεις τα ιδια μωρε εδω στο σπιτι με τον μπεμπη...σε λιγο θα τον ταισω κ νανι ...


προσπαθησα να βαλω φωτο τον μπεμπη αλλα δεν ξερω γιατι δεν μπορω Crying or Very sad Crying or Very sad
θα προσπαθησω μετα αφου τον κοιμησω!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα και απο μας!!!!!!
τατιανα για το γιο σου στα εχω ξαναπει ο γιος σου ειναι κουκλος!!!!!!!!
τελικα κλεισαμε φωτογραφο την αδερφη της blackbeauty.οποια ενδιαερετε ας μου πει να δωσω το mail της

http://stefxon@gmail.com

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΟΥ!ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΕΙΛ ΤΗΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΚΑΙ''ΓΩ ...



tatianoula85@yahoo.gr

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νατασα η πανες ηρθαν???που ειχες παραγγειλει απ''εξω απο το ΑΜΑΖΟΝ...ποια αλλη ειχε παραγγειλει ολα ενταξει???

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΑΣ.ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΟΥ ΤΑΤΙΑΝΟΥΛΑ.
ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΞΥΓΓΑ?ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ?Μ ΑΥΤΟΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ Μ ΑΥΤΟΝ ΞΥΠΝΑΜΕ.ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ.ΠΟΤΕ Θ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ? ΒΑΡΕΘΗΚΑ!! ΘΕΛΩ ΒΟΛΤΕΣ.ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΜΠΥΤΖΑΜΕΣ!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια!!! φαγαμε για 2η φορα την κρεμουλα μας κανονικη δοση αυτη τη φορα και κοιμηθηκαμε τωρα. εγω μαλλον κολησα απο τα μικρα καινιωθω χαλια.ποναει ολο το σωμα μου. δεν κανω τηνκινηση να ξαπλωσω γιατι ξερω μετα ΔΕΝ θα ξανασηκωθω..
περι κρεμας να πω πως μη παρετε το σκετο ρυζαλευρο! δεν τρωγετε! παρτε ρυζαλευρο βανιλια! ειναι μοσχομυρωδατη/ το ρυζαλευρο οταν ειχα παρει και γω απο αγνοια τελικα το εβαζα σε σουπες αργοτερα..

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τατιανα,θα σου ξαναπω κ εγω οτι ο γιος σου ειναι ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!!!!

Αθηνα,σε ευχαριστουμε για τη συμβουλη με το ρυζαλευρο!!!

Φιλια σε ολες!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="alexia-marinos"]Τατιανα,θα σου ξαναπω κ εγω οτι ο γιος σου ειναι ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!!!!




Σας ευχαριστω πολυ Αλεξια κ ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ....  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 10 417472  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 10 417472

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιανούλα τι ζουζούνι όμορφο είναι αυτό?να σας ζήσει!!Όχι δεν ήρθαν!Όταν τις παρήγγειλα ήτανε σε στοκ έγραφε αλλά μου στέλνανε μειλ κάθε μέρα ότι δεν έχουν στοκ και έτσι πήγε 10 μέρες και τελικά τις ακύρωσα!Μας κοροιδεύουν μάλλον!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φφφ ηρθα παλι.. εμεις τα ιδια. πυρετο και βηχα αρχισε η μικρη. εγω παλι με ριγος και χαλια γενικα... την παλευω ακομα λιγο με τα ντεπον... τον μικρο φοβαμαι μη κολησει..

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια και απο εδω τι κανεις σουπερ μαμα καλυτερα τα ζουζουνια σου?ομορφα τα ζουζουνια ολα εχουμε την πιο ωραια ομαδα φιλια σε ολες!!!!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
supermama έγραψε:φφφ ηρθα παλι.. εμεις τα ιδια. πυρετο και βηχα αρχισε η μικρη. εγω παλι με ριγος και χαλια γενικα... την παλευω ακομα λιγο με τα ντεπον... τον μικρο φοβαμαι μη κολησει..

αφου τον θηλαζεις δεν κολαει ευκολα υπομονη και περαστικα

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mmairula έγραψε:γεια σας κοριτσια και απο εδω τι κανεις σουπερ μαμα καλυτερα τα ζουζουνια σου?ομορφα τα ζουζουνια ολα εχουμε την πιο ωραια ομαδα φιλια σε ολες!!!!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




Τελεια φωτο Μαιρη!!!!!!!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mmairula έγραψε:
supermama έγραψε:φφφ ηρθα παλι.. εμεις τα ιδια. πυρετο και βηχα αρχισε η μικρη. εγω παλι με ριγος και χαλια γενικα... την παλευω ακομα λιγο με τα ντεπον... τον μικρο φοβαμαι μη κολησει..

αφου τον θηλαζεις δεν κολαει ευκολα υπομονη και περαστικα

ενα λογος που καθηστερω τον αποθηλασμο.. ας φυγει ο χειμωνας ο πολυς και βλεπουμε

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κι εγω ο ιδιο η γιατρος μας μας ειπε απο τον 4 μηνα θα μπουμε στις τροφες οποτε θα ειναι και πιο ευκολο..λεω

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καληνυχτα κοριτσια τα λεμε αυριο φιλακια I love you I love you I love you

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΑ!ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ. ΤΙ ΜΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ;;;;ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ.ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΤΡΙΤΗ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ 2ο ΕΜΒΟΛΙΟ,ΚΥΡΙΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ.ΟΥΤΕ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. 63 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ 7050 ΚΙΛΑ.ΘΡΕΦΤΑΡΑΚΙ.ΑΠΟ ΜΑΓΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις