Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
172 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 172 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΣΑΣ ΕΓΡΑΨΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥΘΕΝΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΟΝ....ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΚΑΤΕ ΓΙΑ ΚΙΛΑ ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ. ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΤΕ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΡΗΣΜΕΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ. ΓΙΑ ΤΑ ΤΖΙΝ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ... ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ ΚΟΙΜΑΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ!!!ΤΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ!!!
ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.ΨΑΧΝΩ ΟΝΟΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΛΟΟΥΝ. Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΚΑΝΤΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.ΑΝΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΜΗΠΩΣ;

ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΙΚΑ. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΡΗ. ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΜΗΠΩΣ;;

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαμομηλένια καλημέρα όμορφες!!!

Μην σε νοιάζει θα τα χάσουμε που θα πάει. Very Happy Very Happy Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε να δούμε πότε..εγώ πάντως φέτος το καλοκαίρι δεν βλέπω να βγαίνς παραλία!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΣΑΣ ΕΓΡΑΨΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥΘΕΝΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΟΝ....ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΚΑΤΕ ΓΙΑ ΚΙΛΑ ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ. ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΤΕ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΡΗΣΜΕΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ. ΓΙΑ ΤΑ ΤΖΙΝ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ... ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ ΚΟΙΜΑΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ!!!ΤΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ!!!
ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.ΨΑΧΝΩ ΟΝΟΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΛΟΟΥΝ. Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΚΑΝΤΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.ΑΝΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΜΗΠΩΣ;

ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΙΚΑ. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΡΗ. ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΜΗΠΩΣ;;

Γυναικείο: Μιλίτσα, Τιτίκα
Αντρικό: Τίτος

Είμαι άσχετη μη γελάσετε Razz

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kikitso έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΣΑΣ ΕΓΡΑΨΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥΘΕΝΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΟΝ....ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΚΑΤΕ ΓΙΑ ΚΙΛΑ ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ. ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΤΕ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΡΗΣΜΕΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ. ΓΙΑ ΤΑ ΤΖΙΝ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ... ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ ΚΟΙΜΑΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ!!!ΤΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ!!!
ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.ΨΑΧΝΩ ΟΝΟΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΛΟΟΥΝ. Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΚΑΝΤΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.ΑΝΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΜΗΠΩΣ;

ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΙΚΑ. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΡΗ. ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΜΗΠΩΣ;;


μμμ,ονομα ε?
λοιπον για αρσενικο κλοουν:ο φασαριας,ο σφυριχτρας(με το απαραιτητο αξεσουαρ),ο μπλα-μπλας,ο τριαλαριρο,ο φουσκας,ο πικης-πικης π.χ

θηλυκος:η τσιου-τσιου,η σουρλουλου,η μελενια,η φεγγαρενια,η φουσκιτσα,η πικι-πικι,η τικι-πικι ο,τι θες,χαχαχα!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε?? μολις τελειωσα. εκανα γενικη αλλαξα χαλια γιατι ταχα βαρεθει κοκ
φτανει για σημερα..

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσαρες μετα απο παρα πολυ καιρο επιτελους εχουμε ιντερνετ κ μπηκα να δω τι κανετε εσεις κ τα μικρακια σας!!!!!!!!!!Εμεις ημαστε 3,5 μηνων 8200 κ 70 ποντους το καμαρι μου με εχει διαλυσει το χερι!Οσο για μενε τα ιδια καθε μερα με την μικρη κ τον μπεμπακο να τρεχω !Τελειωσαμε τα τις βαφτισης κ περιμενουμε να ερθει απλα η μερα !Σημερα εχω απιστευτο αχγος θα ειναι η πρωτη φορα που θα μεινω απο τις 6-30 το πρωι κ με τα δυο τα ζουζουνια κ ψιλο φοβαμαι αλλα δεν εχω επιλογη............

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας ομορφες μανουλες κ γλυκουλικα μωρακια!τι κανετε ειστε καλα???
εμεις εδω τα ιδια εχω καιρο να μπω να διαβασω τα νεα σας,απλα δεν εχω τι να γραψω ρουτινα της καθημερινοτητας σπιτι σπιτι αντε κ καμια βολτιτσα...
Ο μικρος εδω κ 2 μερες βογκαει σαν να ποναει η κοιλιτσα του ενω κανει κακα φενεται θελει να βγαλει αερια κ γι'αυτο υποφερει το χρυσουλι μου!

κατα τ'αλλα ησυχα!φιλια σε ολες σας!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΑ ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΓΡΑΨΑΤΕ!!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΧΩ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΑΠΟ 1 ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΩ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΟΥΝ.
ΚΑΛΕ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΟΥΜΕ;;;ΕΠΕΙΔΗ ΔΛΔ,ΕΧΟΥΜΕ 4,5,6, ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΙΛΑ;ΣΙΓΑ.
ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΕΧΡΙ 5 ΜΗΝΩΝ ΕΧΟΥΝ ΔΡΟΜΟ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΤΟ ΕΝΕΤΕΡΑΚΙ ΤΟΥΣ.
ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΤΕΛΕΙΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ!!

tinakrl

tinakrl
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κοριτσια!
Εμεις γεννηθήκαμε στις 9 Δεκεμβρίου 2011 .
Τώρα είμαστε 3 μηνών και 6 ημερών,6150 κιλάκια και 64cm.
Αρχίσαμε δειλά δειλά να πιάνουμε πραγματάκια όπως πιπίλα χαχαχα και να την κουνάμε πέρα δώθε!
Ο γιατρός απο τωρα μας έκοψε και τη αποστείρωση!
Ολα καλά,σας φιλώ εγώ και ο μπεμπάκος μου πολύ. Very Happy Very Happy Very Happy

https://www.facebook.com/pages/Smart-MAMA/427991633878786

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tinakrl έγραψε:Καλησπέρα κοριτσια!
Εμεις γεννηθήκαμε στις 9 Δεκεμβρίου 2011 .
Τώρα είμαστε 3 μηνών και 6 ημερών,6150 κιλάκια και 64cm.
Αρχίσαμε δειλά δειλά να πιάνουμε πραγματάκια όπως πιπίλα χαχαχα και να την κουνάμε πέρα δώθε!
Ο γιατρός απο τωρα μας έκοψε και τη αποστείρωση!
Ολα καλά,σας φιλώ εγώ και ο μπεμπάκος μου πολύ. Very Happy Very Happy Very Happy

Καλώς μας ήρθες!Να χαίρεσαι το αγοράκι σου,τι ζουζούνι όμορφο είναι αυτό??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Αλήθεια?Κόψατε από τώρα την αποστείρωση?Νωρίς δεν είναι? Rolling Eyes Rolling Eyes (Όχι ότι ξέρω πότε την κόβουν..αλλά λέμε τώρα!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tinakrl ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!! ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!

ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΣΙΝΑ ΒΟΛΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΡΟΛΑΒΑ.ΑΝ ΒΓΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΝΕΣΕ

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tinakrl να σου ζησει φτου φτου κουκλακι..

και'γω σκεφτομαι σιγα σιγα να κοψω την αποστηρωση,,δεν εχει κ πολυ νοημα αφου μας αγκαλιαζει κ γλυφει τα ρουχα μας οσο τον εχουμε αγκαλια κ.λ.π...
σε λιγο που θα δινουμε κρεμουλες υι θα αποστηρωνο κ κουταλια κ πιατα???

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα και απο μας!
καλως το καινουριο κοριτσι!
και εμεις την κοψαμε την αποστειρωση γιατι οτι βρισκει ουτως η αλλως το βαζει στο στομα.
ηρθε η ανοιξη επιτελους!!

http://stefxon@gmail.com

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια,

Καλημέρα και καλως ήρθες Τίνα στην παρέα μας, και να σου ζήσει ο γιόκας σου!!!

Λοιπόν...πριν 2 εβδομάδες ανακάλυψς την φωνή της...παιδιά τώρα κάθε πρωί με ξυπνάει και κάνει "ααααα", μααααααα, χθες το απόγευμα "μιλούσε" στα παιχνίδια της και έλεγε διάφορες συλλαβές και επεξεργαζόταν τους ήχους που μπορούσε να κάνει...τρέλλα σας λέω

Αχ το κορίτσι μου το γλυκό μεγαλώνει!

Κική όταν σου πουν τα παιδιά πες μας το όνομα, είμαι περίεργη!χιχιχι

Νατάσα μου με το καλό να δεχτείς τον αδερφό σου, να περάσετε πολύ πολύ όμορφα!!!

Τα φιλιά μου σε όλες!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

tinakrl ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ.

ΚΟΨΑΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ?ΜΩΡΕ ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΠΑΙΔΕΥΟΜΑΣΤΑΙ!

ΩΡΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΑΝ ΑΚΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΕΓΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΟΥΛΑ.

ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΕΙ.ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΦΑΓΕ ΣΤΙΣ 5,30.ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΤΑΙΖΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8,30 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΥΠΝΟ.ΧΑΧΑ.ΑΥΤΗ ΟΜΩΣ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ.ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8 ΠΑΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ. Ε ΛΕΜΕ ΚΑΝΑ 20 ΛΕΠΤΟ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ.ΑΥΤΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΗΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΝΥΣΤΙΚΗ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΤΗΝ ΞΥΠΝΗΣΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ.ΤΟ ΠΑΜΠΕΡΣ ΗΤΑΝ 10 ΚΙΛΑ!!


Carrie ΡΩΤΗΣΑ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΙΚΑ.ΑΥΤΗΝ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΔΩΣΑΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΟΓΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΙΣ ΤΑ ΑΦΑΙΡΕΣΑΝ ΑΠ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΣΕ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ.ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ.ΤΡΕΧΑ ΓΥΡΕΥΕ!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!Πήγα στο ΙΚΑ πρωί πρωί και ως δια μαγείας τελείωσα σε 15' ,είχε μόνο 2 νούμερα πριν από μένα. Να δούμε πότε θα με ειδοποιήσουν για την επιτροπή!

Στελλίτσα σου έστειλε πμ χθες ,το είδες?Smile Θα σου τηλ η κοπέλα για τις κρέμες!

Γιάννα η φίλη σου γέννησε σε ιδιωτική κλινική στην Αθήνα?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΧΙ ΣΤΟ ΓΕΝΝΕΣΙΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΦΑΙΡΕΣΑΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 250 ΕΥΡΩ .ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΙΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΕΙ ΣΤΟ ΙΚΑ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΟ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΗΛΑΔΗ?

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξέρω τι ισχυεί Θεσ/κη πάντως εδώ δεν νομίζω οτι σου αφαιρούσαν το ποσό μέχρι πριν το νέο έτος. Τώρα με την ενοποίηση των ταμείων..κανείς δεν ξέρει!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάνεις ένσταση και μετά περνάς από επιτροπή για να εκθέσεις και σε αυτούς τους λόγους που κάνεις την ένασταση και κοινώς γιατί δεν σου φτάνουν τα 200Ε που σου έδςσαν για την καισαρική!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΙΚΙΤΣΟ ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΣΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΛΟΟΥΝ Ν ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΟΝΟΜΑΤΑ.ΝΑ ΡΩΤΑΣ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΠΧ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΛΠΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ.
ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ? ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟΛΙΣΜΟΥΣ,ΤΙΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΚΛΠ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Carrie
Ο ΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σ'ευχαριστώSmile

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας και παλι,τιποτε ιδιαιτερο και απο εδω εκτος μονο που καταληξαμε στην ημερομηνια της βαφτισης.Εμεις.Γιατι η εκκλησια δεν ξερω αν θα ειναι ευκαιρη εκεινο το Σ.Κ.Επειδη θελουμε να ειναι και ο κουνιαδος μου που μενουν εξωτερικο και για να μην ερχονται 2&3 φορες μεσα στο καλοκαιρι -εχουν και μωρο παιδι+τοσα εξοδα- θα τα κανουμε ΝΤΑΛΑ κατακαλοκαιρο δλδ 28 ή 29/7.γουσταρω με τρελα beach party μετα,χιχι!Ξερω οτι μερικοι γνωστοι θα μας βρισουν ή δεν θα ερθουν αλλα απλα ΧΕΣΤΗΚΑ!οποιοσ γουσταρει ας ερθει,οποιος δεν ωρα καλη στην πλωρη του και αερα στα πανια του.Ειμαι πολυ κακια?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις