Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
237 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 237 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πολυ πιθανον λογω αγχους και με τα πολλα τρεξιματα αναγκαστικα η μικρη εφαγε περισσοτερα γευματα μπιμπερου απο τις αλλες μερες,γιατι εγω ελειπα πολλες ωρες,καλομαθε,μετα ετρωγε απο μενα με πολυυυυυ γκρινια και με τοση πιεση που ειχα και εγω πανω μου,απλα σταματησε.Χτες δεν εβγαλε ουτε σταγονα.Πηρα την παιδιατρο τηλ. και μου ειπε δεν πειραζει,ειναι οκ το μωρο,ας τρωει μονο μπιμπερο πλεον,ειναι 3,5 μηνων.Απο χτες λοιπον η μπουμπου τρωει μονο μπιμπερο,ειναι τρισευτυχισμενη γιατι ποτε δεν χωνεψε το θηλασμο -τεμπελαααα!- και εγω σταματαω ο,τι γιατροσοφι και μακακιες εκανα για να κατεβασω γαλα...end of story,morning glory...

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama έγραψε:καλημερα!!! πηγα τη μικρη σχολειο και τωρα πινω το καφεδακι μου! παλι βρεχει!!! Crying or Very sad αμαν πια! ποτε θα ερθει η ανοιξη??? πρπει να παω και εκκλησια και βαριεμαι! Embarassed στο τελος δε θα βρω τιοτα σε ημερομηνιες.. οχι τιποτα δε ξερω αν βρω και κανεναν.. πρεπει να παω σε ωρα λειτουργιας μαλλον ε? νομιζω αυτες τις μερες εχει και πρωι..

Supermama τους παπάδες θα τους βρεις σίγουρα το απόγευμα στον εσπερινό. Τώρα τον χειμώνα νομίζω είναι στις 7 το απόγευμα .

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαμομηλάκι δεν πειράζειSmile Ξέρεις τι λένε, ευτυχισμένη μαμά=ευτυχισμένο μωρό!! Very Happy Very Happy

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια ,
εγω δεν θυλαζω και μου ερχετε καθε 22μερες

Mpiskotaki79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω θηλασα μεχρι 4 μηνων και μολις σταματησα μετα απο 20 ημερες μου ρθε η περιοδος

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!
αθηνα παρτους τηλεφωνο με αυτη τη βροχη να τρεχεις.κλεισε τηλεφωνικα ημερομηνια να εχεις και πας αργοτερα τα χαρτια.
εγω δε θηλαζω και περιοδος μου ηρθε στους 3 μηνες
απλως θελει ενα 6μηνο για να σταθεροποιηθει συνηθως

http://stefxon@gmail.com

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα πριν λιγες μερες μου ηρθε η 3η περιοδος,η 1η ειχε ερθει 56 μερες μετα τη γεννα,παρα τον θηλασμο.Ο κυκλος μου δεν εχει σταθεροποιηθει ακομα,αφου ηταν 24 μερες και τωρα εκανε 27.Βεβαια 27 ηταν και πριν μεινω εγκυος και αυτη τη φορα ολα ηταν πιο κοντα σε ο,τι ειχα συνηθισει(ποσοτητα αιματος κτλ)οποτε ισως,ισως λεω,επανερχομαι στα φυσιολογικα.Τη Δευτερα θα παω και στο γιατρο να δουμε τι θα μου πει.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μωρε δεν ειναι μακρυα η εκκλησια αλλα.... κανα 10λεπτο ειναι αν πας με το πασο σου.. εχει και το πρβι αλλα δε ξερω τι ωρα.. θα παρωτηλ αν ειναι και βλεπουμε. Τελικα θα την κανω στον Αγ.Παυλο. ειναι ωραια εχει θεα και κοντα.

Δε σας ειπα! ειπαμε καθενας με τον πονο του Razz
βρηκα σε ενα μαγαζι για ενοικιο παρακαλω ενα δεντρο ξυλινο πλακε οχι 3d με κλαδακια πουλακια και τετοια πανω. για διακοσμηση βαφτισης. ακριβουτσικο ομως.. σκεφτηκα να κανω το σχεδιο πατρον εγω και να το δωσω σε εναν δικο μας ξυλουργο να μου το κοψει σε ενα ξυλο. μετα θα το βαψω οπως θελω και ετοιμο! θα βγειπολυ οικονομικα μαλλον. θα το χω κιολας για μενα μετα στο παιδικο η οπουδηποτε! καλο?? Winkεχω χαζεψει με τα σπουργιτια! μια χαρα ειναι οι κορωνες τελικα!χαχαχα

κοριτσια οσο για θηλασμο απο τον 2ο μηνα ελεγα αντε σιγα σιγα κοβω και ακομα. Very Happy τονεχω αραιωσει πλεον αυτον τον μηνα αλλα θηλαζω. απιστευτο μου φαινετε ωρες ωρες. εχω ξεπερασει κατα πολυ τον στοχο μου. μεχρι να κοψω θα εχουμε μπει στον 6ο!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΙΡΑΜΟΛΕΣ.ΝΑΤΑΣΣΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ.ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ.ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΠΕΡΙ ΔΟΝΤΙΟΥ ΚΑΙ ΣΑΛΙΑ,ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑ ΜΟΥ.
Η ΣΤΕΦΗ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΛΛΟΝ ΑΚΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ.
ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΒΑΦΤΙΣΗ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/4 ΣΤΙΣ 12:00.ΓΙΑ ΦΩΤΟ ΜΕ 300Ε 120 ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΜΕΓΕΝΘΥΣΕΙΣ ΟΣΕΣ ΘΕΛΩ 3DVD ΚΑΙ 2 ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ,ΚΑΙ 1 ΑΛΜΠΟΥΜ. ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ Η ΤΙΜΗ, Ε;;; ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΨΑΞΑΤΕ; ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΣΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ.

ΣΕΛΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΤΑΞΙΔΙ ΑΓΑΠΗ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΧΕΙΣ ΛΙΓΟ ΔΙΚΙΟ. ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΗΔΕΝ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ.

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νομιζω οτι ειναι πολυ καλη τιμη για το φωτογραφο κικιτσο

http://stefxon@gmail.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η τιμή είναι πάρα πολύ καλή!!Εμείς 650 τον κλείσαμε.Σήμερα είδαμε και κάποια βαφτιστικά με την νονά μας,νομίζω πως ψιλοκαταλήξαμε και με αυτό. Σκέφτομαι τελικά μήπως της πάρω κάτι σε κόσμημα ή ρολόι και ίσως και κάτι για την κορούλα της..τι λέτε? Rolling Eyes Rolling Eyes

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γιατι δε τη ρωτας τι θελει?εγω και στο γαμο και τωρα τη ρωτησα

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
carrieεγω θα παρω αυτο στη νονα μας http://www.follifollie.com/JEWEL/ELEMENTS_/BRACELETS/3B0T008RIS-Elements_Bracelet/p_31_2_01_201_11752578_5.html

για την κορη της δεν εχω καταληξει ακομα αλλα απο τον ιδιο καταλογο θα κοιταξω. το ειδα απο κοντα και ειναι τελειο!!!

κλεισαμε εκκλησια!!!!τελικα στις 17 Ιουνιου στις 12.00(αν και ηθελα πιο αργα..
μονο που με νευριασε λιγο ο παπας. ειπε οχι στολισμο κολυμπηθρας!!! Twisted Evil Twisted Evil
εσας το επιτρεπουν? δεν τοχω και πολυ να παω αλλου! εστω μια κορδελιτσα βρε παιδι μου λεει ο αντρας μου. ''οχι ειναι περιτα αυτα'' λεει Mad

θα ξαναπω να πετυχω καμια βαφτιση.. εγω θα φτιαξω μια κορδελιτσα. αν μου πει τιποτα περι σεβασμου στο μυστηριο και μπορδες θα πω... ''ε ξεκιναμε απο αλλου τον σεβασμο καλητερα?? (απο την ταριφα θα εννοω)

εντομεταξυ πριν παω ειχα παθει κριση παλι! ημουν χαλια δεε ξερω γιατι και μαλωσα με τα μικρα. δε χαρηκα οσο ηθελα το γεγονος οτι κλεισαμε ημερομηνια

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefaniandreas έγραψε:γιατι δε τη ρωτας τι θελει?εγω και στο γαμο και τωρα τη ρωτησα

Στεφανία μου την ρώτησα αλλά δεν με βοηθάει.Μου είπε ότι θελουμε Rolling Eyes Rolling Eyes

supermama έγραψε:carrieεγω θα παρω αυτο στη νονα μας http://www.follifollie.com/JEWEL/ELEMENTS_/BRACELETS/3B0T008RIS-Elements_Bracelet/p_31_2_01_201_11752578_5.html

για την κορη της δεν εχω καταληξει ακομα αλλα απο τον ιδιο καταλογο θα κοιταξω. το ειδα απο κοντα και ειναι τελειο!!!

κλεισαμε εκκλησια!!!!τελικα στις 17 Ιουνιου στις 12.00(αν και ηθελα πιο αργα..
μονο που με νευριασε λιγο ο παπας. ειπε οχι στολισμο κολυμπηθρας!!! Twisted Evil Twisted Evil
εσας το επιτρεπουν? δεν τοχω και πολυ να παω αλλου! εστω μια κορδελιτσα βρε παιδι μου λεει ο αντρας μου. ''οχι ειναι περιτα αυτα'' λεει Mad

θα ξαναπω να πετυχω καμια βαφτιση.. εγω θα φτιαξω μια κορδελιτσα. αν μου πει τιποτα περι σεβασμου στο μυστηριο και μπορδες θα πω... ''ε ξεκιναμε απο αλλου τον σεβασμο καλητερα?? (απο την ταριφα θα εννοω)

εντομεταξυ πριν παω ειχα παθει κριση παλι! ημουν χαλια δεε ξερω γιατι και μαλωσα με τα μικρα. δε χαρηκα οσο ηθελα το γεγονος οτι κλεισαμε ημερομηνια

Τέλειο το βραχιολι!!Πόσο όμως είναι η δική σας κορούλα?Γιατί της νονάς μας θα είναι 2,5 χρονών οπότε..καταλαβαίνεις! Very Happy Δεν πειράζει μωρέ για τον στολισμό σιγά!Ένα έξοδο λιγότερο!!! Wink Wink

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια, πως είστε?εδώ χάλια καιρός πολύ πολύ κρύο, δεν έχουμε βγεί δεν έχουμε πάει πουθενά.Ανυπομονώ να έρθει η Κυριακή να γυρίσουμε πίσω!Χρόνια πολλά σε όλες τις γυναίκες του κόσμου!!!

Περί βάφτισης εμείς καταλήξαμε λογικά Σεπτέμβριο με Οκτώβρη κάπου εκεί, και ψάχνομαι και εγώ για δώρο.Τα παιδιά που τελικά θα την βαφτίσουν είναι φιλικό μας ζευγάρι και έχουν έναν μπέμπη 1 χρονών.όταν την ρώτησα την Ράνια μου είπε όχι Στελλίτσα δεν θέλουμε τίποτα(τι ανάγκη έχουν, είναι σαφώς πιο καλά οικονομικά από εμάς), οσο να'ναι σκεφτόμουν κάτι σε τριήμερο, ή σε κόσμημα, του μπέμπη τι να του πάρεις τώρα δεν ξέρω, ρούχα του έχω πάρει...ουφ...περιμένω ιδέες.

Χαμομηλένια μην ανησυχείς.Και εμένα κάπως έτσι έφυγε το γάλα μου και είχα στεναχωρηθεί πάρα πολύ αλλά τι να κάνεις.υπομονή και δύναμη για την πριγκιπέσα σου!!!

Κική μου σου στέλνω πολλά φιλάκια!

ΓιάνναΒασίλης, μια χαρά είναι το νινάκι σου...και εμένα περίπου τόσο ζύγιζε τον 3ο μήνα.

Σας φιλώ κορίτσια, μια υπέροχη μέρα εύχομαι σε όλες!!! Very Happy Very Happy Very Happy

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ!
ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΧΘΕΣΙΝΗ ΜΕΡΑ.ΤΙΣ ΕΔΩΣΑ ΝΑ ΠΙΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ TO FRISOLAC ΤΟ ΑΠΛΟ.ΗΠΙΕ 140ΜΛ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ.ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕ ΟΜΩΣ ΕΙΧΕ ΟΛΟ ΑΝΑΓΟΥΛΑ.ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΙΠΙΛΑ ΔΕΝ ΕΠΕΡΝΕ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΩΡΕΣ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ!(ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ)ΤΗΝ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΟΡΘΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΒΓΑΖΕ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ.ΤΗΝ ΞΑΝΑΕΔΩΣΑ ΝΑ ΦΑΙ ΑΠ ΤΟ AC.ΗΠΙΕ ΜΟΝΟ 75ΜΛ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΟΓΚΑΕΙ.ΟΥΤΕ ΤΣΑΓΑΚΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΥΠΟΑΛΛΕΡΓΙΚΟ.ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΦΤΑΙΓΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ. ΘΑ ΔΟΥΜΕ.


supermama ΕΧΟΥΝ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΤΟΝ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΜΕΣΑ-ΕΞΩ.ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΗ.


Carrie ΚΑΛΗΜΕΡΑ
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ.ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ aylin

ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ.ΚΑΙ ΕΔΩ ΧΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ.

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ερωτηση,,πως μπορώ να "ξεζιπάρω" ένα αρχείο πχ μια φωτο όταν ούτε εδώ αλλά ούτε στην Αθήνα έχω το κατάλληλο πρόγραμμα...υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω?

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Στελλίτσα!!Μη νομίζεις και εδώ συννεφιά έχει και λίγο κρύο!Αλλά θέλω να τον βγάλω βόλτα σήμερα τον μπέμπη,δεν πάει άλλο μέσα στο σπίτι!!Τελικά δεν θα σας βαφτίσουν η φίλη σου ε?Smile Καμμένες από κουμπάρα είμαστε και οι δύο Razz Razz

Γιάννα μήπως μωρέ έπρεπε πχ να μην έδινες πλήρες γεύμα από το καινούριο γάλα?Για να δεις πως θα αντιδράσει?Ή δεν γίνεται κάτι τέτοιο?Κρίμα μωρέ το καημένο αλλά να σου πω,και εγώ πχ που θηλάζω έχει τύχει να μου κάνει εμετό 3 ώρες μετά και μιλάμε για ποσότητα!!Αλλά συνήθως μετά από εμετό δεν του δίνω ξανά να φάει ακόμη και αν πχ κάνει εμετό αμέσως μόλις φάει γιατί και η παιδίατρος μου είπε καλύτερα όχι για το στομαχάκι του.

Αθηνά εδω πάντως εγώ που ρώτησα μου είπανε οκ για την κολυμπήθρα.Δεν ξέρω αν σας είπα αλλά θα κανουμε στολισμό με ελιά..είναι βλακεία λέτε?Τώρα για αγοράκι τι να κάνεις?Δεν έχεις και τόσες επιλογές..οπότε είπαμε ελιά που μας αρέσει και τους δύο και με λευκά και γαλάζια πανιά..

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στελλιτσα υπάρχει έχει πρόγραμματάκι που είναι δωρεάν για κατέβασμα και λέγεται 7zip Smile Το κατεβάζεις και ξεζιπάρεις με αυτό!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:[color=blue]Καλημέρα Στελλίτσα!!Μη νομίζεις και εδώ συννεφιά έχει και λίγο κρύο!Αλλά θέλω να τον βγάλω βόλτα σήμερα τον μπέμπη,δεν πάει άλλο μέσα στο σπίτι!!Τελικά δεν θα σας βαφτίσουν η φίλη σου ε?Smile Καμμένες από κουμπάρα είμαστε και οι δύο Razz Razz


όχι όχι καμία σχέση, η άλλη μου η φίλη δεν μπορούσε γιατί θα έπρεπε να βαφτίσει και το δικό της το μωράκι και όσο να'ναι 2 βαφτίσεις κοστίζουν!μου το είπε και όλα οκ SmileSmileSmile

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:
Carrie έγραψε:[color=blue]Καλημέρα Στελλίτσα!!Μη νομίζεις και εδώ συννεφιά έχει και λίγο κρύο!Αλλά θέλω να τον βγάλω βόλτα σήμερα τον μπέμπη,δεν πάει άλλο μέσα στο σπίτι!!Τελικά δεν θα σας βαφτίσουν η φίλη σου ε?Smile Καμμένες από κουμπάρα είμαστε και οι δύο Razz Razz


όχι όχι καμία σχέση, η άλλη μου η φίλη δεν μπορούσε γιατί θα έπρεπε να βαφτίσει και το δικό της το μωράκι και όσο να'ναι 2 βαφτίσεις κοστίζουν!μου το είπε και όλα οκ SmileSmileSmile

Α μια χαρά τότεSmile

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:
Τέλειο το βραχιολι!!Πόσο όμως είναι η δική σας κορούλα?Γιατί της νονάς μας θα είναι 2,5 χρονών οπότε..καταλαβαίνεις! Very Happy Δεν πειράζει μωρέ για τον στολισμό σιγά!Ένα έξοδο λιγότερο!!! Wink Wink

καλημερα! carrie γιατι να παρεις τοτε στη μικρη? εγω ειπα για την κορη γιατι θα το βαφτισουν μαζι μαμα και κορη.ειναι 16 χρονων.

για τον στολισμο ετσι και αλλιως και τις αλλες φορες δεν αφηνε μεσα αλλα κατι στην κολυμπηθρα βαζαμε. το θεμα μου δεν ειναι για μεσα. σιγα βαφτιση ειναι δε μπορεις να κανεις και πολλα. το εξω με νοιαζει. ενα μπαλονι ενα κατι βρε παιδι μου. δεν διευκρινησα αν εννοει και το εξω.. εγω θα ετοιμασω παντως.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:

καλημερα! carrie γιατι να παρεις τοτε στη μικρη? εγω ειπα για την κορη γιατι θα το βαφτισουν μαζι μαμα και κορη.ειναι 16 χρονων.

για τον στολισμο ετσι και αλλιως και τις αλλες φορες δεν αφηνε μεσα αλλα κατι στην κολυμπηθρα βαζαμε. το θεμα μου δεν ειναι για μεσα. σιγα βαφτιση ειναι δε μπορεις να κανεις και πολλα. το εξω με νοιαζει. ενα μπαλονι ενα κατι βρε παιδι μου. δεν διευκρινησα αν εννοει και το εξω.. εγω θα ετοιμασω παντως.

Όχι λογικά για μέσα μόνο. και εμένα μου είπαν πχ μέσα όχι μπαλόνια Very Happy

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κανουν και μεσα τετοια? Rolling Eyes δεν το ηξερα. μου φαινετε υπερβολη..τεσπα. θα το δω.. μου φαινετε ασχημο να μην στολισω κολυμπηθρα!!!! οπως εβαλα και θεμα δεν ειχα σκοπο για κατι πολυ τρομερο. 2 μικρα μπουκετακια στα πλαινα ηθελα με μια κορδελιτσα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις