Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
160 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 160 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αθηνα εγω ψηφιζω κιτρινο!!απο τα αγαπημενα μου χρωματα.ολος ο γαμος μου κιτρινος ηταν

http://stefxon@gmail.com

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια, Αθηνα περαστικουλια ελπίζω να είναι καλύτερα το μίνι σου. Εγω κορίτσια είμαι χάλια.Σήμερα το βράδυ για πρώτη φορά αφήσαμε το μωρό στους γονείς μου κ πήγαμε σινεμά. Ο άντρας μου απ την αρχή δεν ήθελε αλλα τέλος πάντων το δέχτηκε πριν φτάσουμε μου λέει την επόμενη φορά πάρε τις φίλες σου να πάτε κ θα σου πω εγω πότε είμαι έτοιμος , οκ; Οκ μέχρι εδώ . Στο διάλειμμα παίρνω τους γονείς μου κ μουωλενε ότι οκ τώρα αλλα εκλαιγε πριν κ του δωσαν με μπιμπερο το γάλα που είχα βγάλει κ δεν το ήθελε. Λέω στον άντρα μου να γυρίσουμε κ μου λέει κ να με περάσουν οι γονείς σου για ψυχασθενη; Τε σπα μείναμε μέχρι το τέλος αυτός με μούτρα εγω με αλλού το μυαλό , γύρισαμε κ κοιμόταν στην αγκαλιά του παππού τον ταϊσα όλα οκ ξανακοιμηθηκε. Κ ο άντρας μου εκτός του ότι δεν μου μιλάει για πρώτη φορά απο τότε που γνωριστηκαμε κοιμηθηκε στον καναπέ, κ σας ρωτάω τι έκανα για να αξιζω τέτοια συμπεριφορά; Τόσο κακό ήταν ; Οκ το ξέρω ότι τον πιεσα για να βγούμε αλλα σίγουρα δεν το περίμενα να μου φερθει έτσι. Με πήρε ο ύπνος μέσα ξυπναω τώρα υποθετωντας ότι είναι ξύπνημα κ βλέπει τηλεόραση μέσα αλλα οχι κλειστά τα φώτα είχε σκέπαστει με τη κουβέρτα κ κοιμόταν κανονικά. Κ έχω πλανταξει στο κλάμα απο τότε. Έτσι μου ρχεται να τον ξυπνήσω κ να τον βρισω , γιατί ρε γαμωτο μου ;;; Είναι πολυ παρά πολυ άδικος κ παραλογος !!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!!!!! Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και από εμάς!Έχει τέλεια λιακάδα σήμερα και εμείς έχουμε πυρετάκο από το εμβόλιο και δεν μπορούμε να βγούμε βόλταSad Χώρια που ο μπαμπάς μας πήγε να κάνει εξωτερικές δουλειές και δεν πιστεύω ότι θα έρθει πριν το μεσημέρι..

Κατ μην στεναχωριέσαι. θυμάμαι ακόμη την πρώτη φορά που βγήκαμε για φαγητό μεσημέρι με τον καλό μου!Πέρασε ΟΛΟ το φαγητό χωρίς να μιλάει!Είχαμε και το μωρό μαζί μας και καταλαβαίνεις..Οι άνδρες είναι πιο αγχωμένοι γενικώς δικαιολογημένα ή αδικαιολόγητα,θα τους περάσει..Υπομονή λες και δεν μας έφταναν οι ορμόνες μας!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΕΧΟΥΝ.ΕΜΕΙΣ ΒΓΗΚΑΜΕ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΑ ΠΟΤΟ ΚΑΙ ΗΡΘΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΑΝΑ ΜΙΣΗ ΜΕ ΕΒΑΖΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΠΑΕΙ. Η ΜΙΚΡΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΕΚΛΑΙΓΕ.ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΤΙΣ 12,30 ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΞΥΠΝΙΟ ΚΑΙ ΕΠΑΘΕ ΣΟΚ!!!
ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΒΓΟΥΜΕ,ΠΩΣ ΠΑΡΑΤΗΣΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΤΟ,ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΑΜΕ Κ.Λ.Π.
ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΜΑΛΩΝΑΜΕ.ΠΟΥ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΠΩ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ!!

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βασούλα μου με τα δικά μου ξέχασα να σε ρωτήσω πως είναι ο άντρας σου; Εμείς ευτυχώς τα βρήκαμε κορίτσια σήμερα αφού τσακωθηκαμε βέβαια τελικά το θέμα ήταν τελείως διαφορετικό απ ότι νόμιζα κ είχε δίκιο σε πολλα πράγματα όχι σε όλα όμως . Αυτός λέει κιόλας ότι τον πήρε ο ύπνος τελικά καταλήξαμε ότι εγω πρέπει να προσπαθήσω να μην βγάζω σενάρια απ το μυαλό μου κ να συζηταω μαζί του κ όχι με τους άλλους για το άγχος του κ αυτός ότι πρέπει να προσπαθήσει να μου μιλάει όταν τον ενοχλεί κάτι κ όχι να κλείνετε στον εαυτό του . Έχουμε δουλίτσα ακόμα μπροστά μας είναι η αλήθεια αλλα τουλάχιστον η αρχή έγινε . Οι ορμονες μου δε δυο μήνες ήταν οκ απο χτες έχουν βαρεσει κόκκινο κ δεν μπορούσα με τίποτα να σταματήσω να κλαίω . Ο μικρός ευτυχώς χτες δε κατάλαβε τίποτα κ κοιμηθηκε 12 30 με 8!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα,κοριτσια!δεν εχω προλαβει να σας διαβασω λεπτομερως γιατι οταν κοιμαται η μικρη τρεχω να προλαβω τις υπολοιπες δουλειες του σπιτιου και να κανω και κανενα φαγακι!Αθηνα,περαστικα στο ζουζουνι σου!μπραβο που εισαι ψχραιμη,εγω δεν ειμαι καθολου και προσπαθω να συμφιλιωθω με την ιδεα οτι καποτε θα αρρωστησει κιολας!

Σημερα εχει καταπληκτικο καιρο,ο μπαμπας μας εχει μια εκτακτη δουλιτσα και μολις γυρισει θα παμε βολτιτσα!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 8 215994  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 8 215994  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 8 215994 αντε να φτιαξει λιγο ο καιρος να βγαινουμε εξω καθε μερα χωρις να ειναι τυλιγμενη σαν κοκορετσι!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!Σημερα η θεσσαλονικη εχει τελειο καιρο εχω ηδη μαγειρεψει εκανα κ της δουλιες του σπιτιου κ θα δω μηπως βγουμε καμια βολτουλα!!!

Ηθελα να σας ρωτησο ειναι σχεδων 3μηνες που γεννησα αλλα δεν εχω αδιαθετησει ακομα ,,εκτος απ''τα λοχεια ....παιζει ρολο που θηλαζω????λενε οτι καποιες οσο θηλαζουν δεν εχουν περιοδο...εσεις?????

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatianoula έγραψε:

Ηθελα να σας ρωτησο ειναι σχεδων 3μηνες που γεννησα αλλα δεν εχω αδιαθετησει ακομα ,,εκτος απ''τα λοχεια ....παιζει ρολο που θηλαζω????λενε οτι καποιες οσο θηλαζουν δεν εχουν περιοδο...εσεις?????

τατιανα μου,ο γιατρος μου ειχε πει οτι αν θηλαζω θα αργησω πιθανοτατα να αδιαθετησω.Οσο περισσοτερο θηλαζεις τοσο πιο πολυ αργει.Εγω που δεν κανω αποκλειστικο θηλασμο και θηλαζω μαλλον "ερασιτεχνικα" θα ελεγα,εχω ηδη αδιαθετησει δυο φορες αλλα ο κυκλος μου δεν εχει στρωσει ακομα,δλδ ηταν ενω πριν 27-28.Θα δουμε τι θα γινει την επομενη φορα.Την 2η φορα παντως ειχα πολυυυυυυ αιμα,ισως το περισσοτερο ποτε στη ζωη μου.Να σκεφτεις οτι ειχα ζαλαδες!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 8 534787

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!τι κανετε? και γω ειχα ατη την απορια με τν περιοδο. και γω ακομα δεν εχω τιποτα αν και εχω λιγα πονακια τυπου περιοδου. κλεινουμε τον 4ο μηνα αυριο και θηλαζουμε εκτος απο 2 γευματα περιπου που δινω μπιμπερο τηνμερα αναλογα..
εχω την κορη μου τωρα με πυρετο! ποτε δε θα γινουμε ολοι μαζι καλα!!!! Twisted Evil

υγ. τριτη μαλλον θα παω για ψωνια! κουταλακια πιατακια!!! αρχιζουμε κρεμουλες!!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΩ!ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΜΕ ΤΠΤ ΝΑ ΜΠΩ. ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΟΚ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ. ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ.ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ 2ο ΕΜΒΟΛΙΟ.ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΑΡΡΩΣΤΟΣ.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!Τι μου κάνετε?Χαθήκαμε λίγο γιατί Σάββατο είχαμε όλη μέρα πυρετούλη από το εμβόλιο (κάναμε μέχρι 37,9 αλλά δεν του έδωσα τίποτα) και κοιμόμασταν όλη μέρα και όταν δεν κοιμόμασταν θέλαμε αγκαλιές. Χθες όμως ήτανε περδίκι και περάσαμε μία τέλεια μέρα!!Πήγαμε για καφεδάκι το πρωί και μετά πήγαμε βόλτα στην Μαρίνα του Φλοίσβου που συναντήσαμε τον ξαδερφούλη μας που μόλις είχε 40ίσει και μετά πήγαμε για φαγητό!Μείναμε 6 ώρες εκτός σπιτιού!Ένα καλό τεστ για να δούμε πως θα πάει το ταξίδι την Τετάρτη Very Happy Very Happy Κατά τα άλλα όλα καλά!Με έχει πιάσει η μανία να κόως τα μαλλιά μου ( ναι είμαι και εγώ από εκείνες τις γυναίκες που ξεσπάνε στα μαλλιά τους!!) και λέω να πάω κομμωτήριο σήμερα!Να δω πότε θα προλάβω να τελειώσω με τις δουλειές μου σε 2 μέρες!!!Όλα τελευταία στιγμή τυχαίνουν πάντα!Τουλάχιστον τελειώσαμε με τα της βάπτισης!!τα κλείσαμε όλα και τώρα έμειναν μόνο τα του μωρού με την νονά μαςSmile

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα και απο μας!!! νυσταζωωω!!! κοιμηθηκα αργα γιατι ειχα τηνκορη αυτη τη φορα με 39,8! ελεος πια!! φτανει! βαρεθηκα. ο μπεμπης ειναι καλα και ο μικρος πηγε σχολειο μετα απο 3 βδομαδες να μη πω και παραπανω. αντε να δουμε η κκορη μου τι θα κανει.. να φυγει πια ο χειμωνας!!!και τους προσεχω υποτιθετε...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την supermama στις Δευ Φεβ 20, 2012 2:39 am, 1 φορά

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα! ειμαστε μια χαρα και ολο χαμογελα! χτες κοιμηθηκαμε και φαγαμε μεχρι σκασμου!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 8 328109  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 8 328109  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 8 328109  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 8 328109 για να δουμε σημερα που θα μεινει με την πεθερα μου το απογευμα πως θα τα πανε αυτη τη φορα... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΑΣ.
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΧΘΕΣ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ.Η ΜΙΚΡΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΗ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝΕ.ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 2,5 ΩΡΕΣ ΣΕΡΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΙ ΝΑ ΠΩ! flower

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επιτελους τον εκανα μπανακι!!! το ευχαριστηθηκε!!!!ειχα 3-4 μερες να τον κανω γιατι φοβουμουν που ηταν αρωστος..

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια τι κανετε? Εμεις καλα αν και τα νευρα μου ειναι πειραγμενα μπορω να πω.Δεν μπορω να καταλβω κατι με εμας τις νυφες 3 παιδια εχω και συμφωνα με τους γονεις του αντρα μου κανενα δεν μου μοιαζει αλλα και κανενα δεν μοιαζει στο σοι το δικο μου.Η μπουμπου αν και μικρη ακομα δεν εχει δωσει στανταρ χαρακτηριστικα φερνει σε μενα και επειδη το βλεπω και το λενε και οι φιλοι μεχρι και φωτο απο μωρα των κουνιαδων μου επιστρατευσαν τα πεθερικα για να δω οτι η μικρη μοιαζει στις θειες.....και ερωτω....τι δουλεια εχουν οι θειοι με τα γονιδια τα δικα μου και τοσο κακο ειναι να μοιασουν τα παιδια στη μαμα τους και στη τελικη τη καρδια εμενα ποιος θα μου την κανει και να πει ναι βρε ειναι ιδια η ΜΑιρη και ας μην ειναι ρε γαμωτη..Τα χω παρει μηδαμηνο γεγονος αλλα νησαφι αυτα ...τα πα! Embarassed Embarassed

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mmairula έγραψε:Καλημερα κοριτσια τι κανετε? Εμεις καλα αν και τα νευρα μου ειναι πειραγμενα μπορω να πω.Δεν μπορω να καταλβω κατι με εμας τις νυφες 3 παιδια εχω και συμφωνα με τους γονεις του αντρα μου κανενα δεν μου μοιαζει αλλα και κανενα δεν μοιαζει στο σοι το δικο μου.Η μπουμπου αν και μικρη ακομα δεν εχει δωσει στανταρ χαρακτηριστικα φερνει σε μενα και επειδη το βλεπω και το λενε και οι φιλοι μεχρι και φωτο απο μωρα των κουνιαδων μου επιστρατευσαν τα πεθερικα για να δω οτι η μικρη μοιαζει στις θειες.....και ερωτω....τι δουλεια εχουν οι θειοι με τα γονιδια τα δικα μου και τοσο κακο ειναι να μοιασουν τα παιδια στη μαμα τους και στη τελικη τη καρδια εμενα ποιος θα μου την κανει και να πει ναι βρε ειναι ιδια η ΜΑιρη και ας μην ειναι ρε γαμωτη..Τα χω παρει μηδαμηνο γεγονος αλλα νησαφι αυτα ...τα πα! Embarassed Embarassed

μην σκας μαιρουλα μου,και εμενα η μικρη ο,τι ΔΕΝ εχει ωραιο απο μενα το εχει παρει...(ταδε εφη η πεθερουλα μου) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ααααααααα δεν τ αφησα δεν μπορουσα ειπα πολυμορφικο το βγα΄λατε το κοριτσι μου και στη τελικη θα λετε οτι μοιαζει σε μενα γτ ειναι ομορφη ψωνιστικο αλλα ειπαμε τα νευρα μου δε πανε καλα...

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγω κατι τετοια λεω και καλα για πλακα αλλα με τσαντιλα και αρκετη ειρωνεια...ετσι για να πιασουν το νοημα!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μην τους ακούς!!Εγώ έχω την πεθερά μου (που σημειωτέον δεν σας είπα ότι ήρθε ΠΑΛΙ!!Για την ακρίβεια μου τηλ το Σαββατο να μου ανακοινώσει ότι θα έρθει για 1 βδομάδα να μας δει λέει!Ευτυχώς αυτή τη φορά έμεινε στην κόρη της και δεν την φορτώθηκα εγώ γιατί ειλικρινά θα τις έκοβα κάθε 15 μέρες να την έχω εδώ!) η οποία δεν λέει τίποτε άλλο από το πόσο μοιάζει το παιδί στον γιο της που ΟΚ το βλέπω και εγώ αλλά δεν βλάπτει να πεις και ένα ψέμα στην λεχώνα. Τι να πεις..?Ασχολίαστον!!!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 8 966307  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 8 966307  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 8 966307

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα !!!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 8 215994 Εχουμε καιρο να τα πουμε !!!Τα ιδια κανουν και τα δικα μου πεθερικα αλλα εχω μια φωτο μου στην ηλικια του μπεμπη και ειναι ιδιος ...οποτε οταν παν να πουν καμια εξυπναδα βγαινουν τα πειστηρια !!!
Εμας μετα απο 2 μηνες ηρθε ο πεθερος να δει το εγγονι του !!!!ΕΛΕΟΣ !!!!!!!!!!
Δεν χαλιεμαι ομως !!! Θα τα πω στο γιο του οταν γυρισει!!!Να ρωτησω βρε κοριτσια ποτε τα βαλατε σε καροτσι ??
Εγω η το σλινγκ χρησιμοποιω ή την καλαθουνα για βολτες ...κανει να το βαλω μεσα σε καροτσι ???

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tomaraki έγραψε:Καλημερα !!!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 8 215994 Εχουμε καιρο να τα πουμε !!!Τα ιδια κανουν και τα δικα μου πεθερικα αλλα εχω μια φωτο μου στην ηλικια του μπεμπη και ειναι ιδιος ...οποτε οταν παν να πουν καμια εξυπναδα βγαινουν τα πειστηρια !!!
Εμας μετα απο 2 μηνες ηρθε ο πεθερος να δει το εγγονι του !!!!ΕΛΕΟΣ !!!!!!!!!!
Δεν χαλιεμαι ομως !!! Θα τα πω στο γιο του οταν γυρισει!!!Να ρωτησω βρε κοριτσια ποτε τα βαλατε σε καροτσι ??
Εγω η το σλινγκ χρησιμοποιω ή την καλαθουνα για βολτες ...κανει να το βαλω μεσα σε καροτσι ???

Καλημέρα!Γιατί να μην κάνει το καρότσι?? scratch scratch scratch Δεν ξαπλώνει εντελώς?Εμείς τον βάλαμε εδώ και καιρό,δεν θυμάμαι πότε πρώτη φορά αν και προς το παρόν βολευόμαστε με το κάθισμα του αυτοκινήτου που κουμπώνει επάνω. Κυρίως γιατί το καρότσι μας είναι τεράστιο!!

Ετοιμάζω βαλίτσες για το βράδυ που θα φύγουμε (ξημερώματα για την ακρίβεια αφού ταίσουμε γιατί έχουμε και δρόμο μπροστά μας!) και ένα έχω να πω..ούτε νταλίκα δεν μας φτάνει να χωρέσω τα πράγματα μας!!Η δε μαμά μου λέει ότι έχει ένα δωμάτιο γεμάτο δώρα για το μωρό από διάφορους που φέρανε και άλλοι τόσοι που θέλουν να φέρουν και αναρωτιέμαι που θα τα χωρέσουμε όλα!!Το καρότσι μας κάνει την ζημιά γιατί είναι μεγάλο και δεν κλείνει σαν μπαστούνι οπότε πιάνει σχεδόν όλο το πορτ-μπαγκάζ..Πόσα πια λιγότερα πράγματα να πάρω η γυναίκα???Α!!!Εχθές πήγα και κουρεύτηκα!!!Καρεδάκι παρακαλώ λίγο πιο κάτω από το αυτί!Μια χαρά ανανεωμένη αισθάνομαιSmileSmileSmileΑλάφτυνε το κεφάλι μου αλλά κυρίως άλλαξε η διάθεση μου!Έφτιαξα και τα νυχάκια μου τεχνητά και είμαι έτοιμη για να πάω να με δουν οι φίλοι μου στην μετά-εγκυμοσύνη περίοδο!!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 8 215994  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 8 215994  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 8 215994  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 8 215994

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ!!Με γιες τα μαλλακια και τα νυχακια !! Και εγω θελω αλλα θελω να τα βαψω να κανω ανταυγιες αλλα δεν ξερω εαν κανει !Νομιζα οτι δεν κανει να μπει στο καροτσι γιατι ολες οι κουνιαδες - συνηφαδες μου ελεγαν οτι ειναι μικρο και δεν κανει !!!! Τι να πω ...
Ετσι ειναι οταν κανεις ταξιδακι με το μπεμπε ...εδω σκεφομαι οταν με το καλο γυρισει ο συζυγος να παμε Πασχα στο χωριο και δεν μπορει να χωρεσει ο νους μου που θα βαλω ολα αυτα που θελω !!!!Φορτηγο θα χρειαζομαστε !!! Smile Smile

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να πας να τα φτιάξειςSmile Εγώ έκανα ανταύγες την επόμενη που 40ισα. Νομίζω πως δεν υπάρχει πρόβλημα με τις ανταύγες, είχα κάνει και στην εγκυμοσύνη.Ο γιατρός μου είχε πει τότε βαφή όχι μόνο.Αλλά και πάλι ξέρεις,οι απόψεις διύστανται!
Άσε φορτηγό δεν λες τίποτα!Δεν μπορώ να φανταστώ να έπρεπε να κουβαλήσω και αποστειρώτες,μπουκάλια κλπ!!Και σκέψου ότι η μαμά μου έχουν ψωνίσει τα πάντα εκεί, πετσέτες,πανάκια θηλασμού,σεντόνια,ρουχάκια,εσωρουχάκια!Αλλά και πάλι εμένα δεν χωράνε τα πράγματα μου Razz Γυναίκες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις