Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
295 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 295 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

tina0812

tina0812
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα σε ολες.Σε 1 εβδομάδα μπαίνω στον 8ο μήνα και ενω ολα εδειχναν μεχρι στιγμης οτι περιμενουμε αγορακι στον τελευταιο υπερηχο ακουω τον γιατρο να λεει "μια χαρα μεγαλωνει η μπουμπου μας!".Ποια μπουμπου γιατρε?Μεχρι τωρα ξεραμε για μπεμπη...Βεβαια ειναι γεγονος οτι το μωρακι μας δεν ειναι καθολου συνεργασιμο στους υπερηχους.Στον υπερηχο β' επιπεδου μας ειπαν οτι ειναι αγορι(πιο πριν δεν φαινοταν)και φυσικα ουτε λογος να κατσει φρονιμο να βγαλει μια τρισδιαστατη φωτογραφια της προκοπης...Λετε να ειναι καμια κοριτσαρα κουνιστρω και να μας αρχισε τα ναζια απο τωρα?Εγω παντως πουλακι δεν καταφερα να δω την τελευταια φορα(το πρωτο μου ειναι αγορακι και θυμαμαι χαρακτηριστικα πως ξεχωριζε...)Εχει τυχη σε καμια να ανατραπουν ολα στο τελος?Εγω παντως ακομη δεν ψωνιζω θα περιμενω και τον επομενο υπερηχο. Very Happy φιλια σε ολες.

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πήγαινε σε άλλο γιατρό , που να ξέρει να διαβάζει καλλίτερα τον υπέρηχο! Εκτός και αν θελεις να είναι έκπληξη...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tina0812 έγραψε:Καλησπερα σε ολες.Σε 1 εβδομάδα μπαίνω στον 8ο μήνα και ενω ολα εδειχναν μεχρι στιγμης οτι περιμενουμε αγορακι στον τελευταιο υπερηχο ακουω τον γιατρο να λεει "μια χαρα μεγαλωνει η μπουμπου μας!".Ποια μπουμπου γιατρε?Μεχρι τωρα ξεραμε για μπεμπη...Βεβαια ειναι γεγονος οτι το μωρακι μας δεν ειναι καθολου συνεργασιμο στους υπερηχους.Στον υπερηχο β' επιπεδου μας ειπαν οτι ειναι αγορι(πιο πριν δεν φαινοταν)και φυσικα ουτε λογος να κατσει φρονιμο να βγαλει μια τρισδιαστατη φωτογραφια της προκοπης...Λετε να ειναι καμια κοριτσαρα κουνιστρω και να μας αρχισε τα ναζια απο τωρα?Εγω παντως πουλακι δεν καταφερα να δω την τελευταια φορα(το πρωτο μου ειναι αγορακι και θυμαμαι χαρακτηριστικα πως ξεχωριζε...)Εχει τυχη σε καμια να ανατραπουν ολα στο τελος?Εγω παντως ακομη δεν ψωνιζω θα περιμενω και τον επομενο υπερηχο. Very Happy φιλια σε ολες.

το 20008 μαι γνωστη μου περιμενε αγορακι.....ετσι της ειχαν πει!!!!τελικα εκανε κοριτσακι!!!!

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Η ξαδέλφη μου κοριτσάκι περίμενε αγοράκι της βγήκε. Είχε κάνει λάθος ο γιατρός, ο οποίος να σημειώσω πως είναι και συγγενής της. Έπαθαν ένα σοκ όλοι και το κακό είναι πως τα είχαν πάρει όλα ροζ.

????????


Επισκέπτης
εγω οταν εκανα την αυχενικη διαφανεια ο γιατρος μου ειχε πει οτι μαλλον,ισως ειναι αγορακι....τον επομενο μηνα οταν πηγα για υπερυχο ειδε οτι ηταν μπεμπης!!!και στον υπερυχο β επιπεδου μας το επιβεαιωσαν...τωρα αφου το μωρο ειναι ζωηρουλικο μπορει να μην θελει να το δειτε!νας σας κανει εκλπηξη!οτι και να ειναι ευχομαι καλη λευτερια και πανω απ ολα γερο και σιδερενιο! 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ... 186253 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ... 186253 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ... 186253 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ... 429657

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
OU xriste m...
G pigennes kalitera se allo giatro g deuteri gnwmi agapi m...
Embarassed

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
συνήθως όταν δεν φαίνεται είναι κορίτσι... τα αγόρια τα βλέπουν από την αυχενική!!! εμείς στην 32 εβδομάδα την είδαμε.....

tina0812

tina0812
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ο γιατρος που μου ειπε οτι μαλλον ειναι κοριτσι ειναι διαφορετικος απο αυτον που μου ειπε οτι ειναι αγορι!Βεβαια μου ειπε και οτι αυτο που βλεπει μπορει να ειναι ή πρησμενο αιδοιο ή πρησμενα αρ..δακια(συγνωμη κιολας...)

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tina0812 έγραψε:Ο γιατρος που μου ειπε οτι μαλλον ειναι κοριτσι ειναι διαφορετικος απο αυτον που μου ειπε οτι ειναι αγορι!Βεβαια μου ειπε και οτι αυτο που βλεπει μπορει να ειναι ή πρησμενο αιδοιο ή πρησμενα αρ..δακια(συγνωμη κιολας...)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παρε μια δεύτερη γνωμη οχι μονο για το φυλο άλλα γενικοτερα!Τι γιατρος ειναι αυτος και τι μηχανηματα έχει που δεν μπορει να ξεχωρισει ένα πουλακι;

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μια φιλη μου μεχρι και μια μερα πριν γεννησει της ελεγε ο γιατρος οτι εχει κοριτσι. αυτη ομως ειχε προαισθημα οτι ηταν αγορι κι ετσι ψωνισε ρουχα σε ουδετερα χρωματα. τελικα εκανε αγορι !!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοπελα μου γερο να ειναι και με εναν πονο!
εγω γεννησα και ρωταγα τι ειναι;;;
ο γιατρος μου μου ειχε πει κοριτσακι αλλα οοοοοοοοολοιι οι αλλοι,εμπειρες και μη αγορι με ειχαν,τετοια μυτη η κοιλια μου..το βλεπα και εγω δηλαδη και λεω επειδη ξερει οτι θελω κορη μου το ειπε..
αλλα η αληθεια ειναι οτι αργησε να την δει γιατι δεν φαινοταν εν αντιθεση τα αγορια μου που τα ειδε απο την αρχη.
ολα να πανε καλα!! Very Happy

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μου θυμησες μια ιστορια που ακουσα στη δουλεια μου,για γνωστη μιας συναδελφου μου η οποια ειχε ψωνισει τα παντα ροζ γιατι της ελεγε ο γιατρος κοριτσι.Οταν γεννησε , αντικρυσε εντρομη ....το πουλακι του και τσιριξε...τι ειναι αυτο????
Το πουλακι λοιπον ηταν τραβηγμενο προς τα πισω( με μια μικρη επεμβαση ολα καλα βεβαια) αλλα το σοκ που επαθε ...δεν θα ηθελα να ειμαι στη θεση της.

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ.
ΑΝΤΙΓΡΑΨΤΕ ΤΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΦΟΡΑ!!!!!
ΑΦΟΡΑ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΩΡΑ.
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΠΡΟΙΟΝΤΟΣ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ, Η NESTLE ΖΗΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΡΟΦΗ ΜΠΑΝΑΝΑΣ ΠΟΥ ΛHΓΕΙ ΤΟ 2012. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΑΠΟ ΓΥΑΛΙ . ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΜΑΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ.

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ksapphire έγραψε:Μου θυμησες μια ιστορια που ακουσα στη δουλεια μου,για γνωστη μιας συναδελφου μου η οποια ειχε ψωνισει τα παντα ροζ γιατι της ελεγε ο γιατρος κοριτσι.Οταν γεννησε , αντικρυσε εντρομη ....το πουλακι του και τσιριξε...τι ειναι αυτο????
Το πουλακι λοιπον ηταν τραβηγμενο προς τα πισω( με μια μικρη επεμβαση ολα καλα βεβαια) αλλα το σοκ που επαθε ...δεν θα ηθελα να ειμαι στη θεση της.

Χαχαχα ούτε εγώ θα ήθελα..πωπω συμβαίνουν τέτοια και σήμερα ακόμη και με τόση τεχνολογία...Εγώ απορώ όλα τα ροζ μετά τι τα κάνουν? γιατί άντε για την κούνια αγοράζεις άλλη προίκα, αλλά τα υπόλοιπα αν είναι σεντονάκια, πανούλες, εσωρουχάκια κλπ κλπ?? Shocked Shocked

Εμένα μου είπε στην 20η εβδομάδα ότι είναι κορίτσι πάντως, αλλά επειδή δεν ήθελα να πάθω καμιά νείλα, τα πήρα όλα σε αποχρώσεις λαχανι πορτοκαλί, τις πανούλες λευκές και τα σεντόνια πάλι σε ουδετερα χρώματα, κίτρινο πράσινο κλπ...μόνο τα εσωρουχάκια και τα ρουχαλάκια εξόδου από το μαιευτήριο πήρα ροζ!

Άσχετο αλλά εμένα την είχαν τυλιγμένη σε μπλε κουβερτάκι και την πήγαν στους δικούς μου να τη δουν!

ΛΕΝΑ!!!

ΛΕΝΑ!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα γλυκια μου, εγω θα σου ελεγα να παρεις κ μια δευτερη γνωμη αλλα αν εχεις εμπιστοσυνη στο γιατρο σου ολα οκ. μπορει απλα το μικρουλι να μην θελει να διξει τι ειναι κ να σας το αφισει για εκπληξη!! Παντως εχω ακουσει να περιμενουν αλλο φυλλο κ να τους ειναι αλλο, οπως κ οτι περιμεναν δυδιμακια κ δεν το ηξεραν κ μια εβλεπαν το ενα κ μια το αλλο μια κ ηταν σε τετοια θεση που δεν φαινοταν οτι ηταν δυο, χαχαχαχα εκει να δεις. Βεβαια τωρα με τα μηχανηματα που υπαρχουν δεν γινονται αυτα. Δεν πειραζει ομως οτι να ειναι αρκει να ειναι γερο κ μην παρεις ρουχαλακια συγκεκριμενα παρε ουδετερα. Με το καλο κ με εναν πονο το μπεμπακι σου.

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
η β επιπεδου για να ειναι σωστη και ολοκληρωμενη πρεπει να γραψουν τα γεννητικα οργανα του παιδιου οποτε φαινεται και το φυλο του παιδιου και αν τα γεννητικα του οργανα ειναι σωστα και ολοκληρωμενα!δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχε αμφιβολιες ο γιατρος σου!δεν εγινε η β επιπεδου σωστα????

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fouskitsa έγραψε:η β επιπεδου για να ειναι σωστη και ολοκληρωμενη πρεπει να γραψουν τα γεννητικα οργανα του παιδιου οποτε φαινεται και το φυλο του παιδιου και αν τα γεννητικα του οργανα ειναι σωστα και ολοκληρωμενα!δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχε αμφιβολιες ο γιατρος σου!δεν εγινε η β επιπεδου σωστα????

Συμφωνω, ετσι ειναι! Μηπως κοπελα μου το μηχανημα του γιατρου σου δεν ειναι και το καλυτερο; Και το οτι δεν ειδε το φυλο, ειναι το λιγοτερο. Μηπως δεν ειδε και αλλα πραγματα που ΠΡΕΠΕΙ να δει στη Β επιπεδου...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την toutounaki στις Παρ Φεβ 10, 2012 12:27 am, 1 φορά

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ασε και απο χτες εχω μπει σε αμφιβολιες,να τα παιρνω ροζ και να μου βγει αγορι;;;Τι στο καλο... 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ... 215994 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ... 215994

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emas koritsia eytyxws to tsoytsoynaki toy fenete pentakathra ston yperixo kai eimaste sigoyri gia to fylo.alla kai koritsi na mas vgeiden peirazei.to dwmtio einai vameno se oydetera xrwmata opote den tha yparxei provlima.ta royxaliaki poy me edwsan episis se oydetera xewmata.den anysixw. alla ayto eixe symvei prin 18 xronia se mia xsaderfi moy.o gynaikologos toys elege koritsi einai koritsi.oi giagiades kanane roz zipoynakia,kaltsakia xilia dyo kai otan gennise vgenei o gynaikologos na sas zisi o gios kai oloi menoyme pagwto.eipame pios gios koritsi perimename.telika agori itan mas eipe psyxrema o gynaikologos

tina0812

tina0812
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Στο υπερηχο β' επιπεδου ο γιατρος μας ειπε οτι ειναι αγορι.Μαλιστα τσεκαρε και μηπως εχει υποσπαδια το πουλακι(το 1ο μας ειχε).Δυστυχως με παρακολουθουνε πολλοι γιατροι γιατι αλλου μενω και αλλου θα γεννησω.Ο γιατρος που με ειδε στην 30η εβδομαδα σαν πρωτη οψη ειδε κοριτσι και μετα που ειπα οτι μεχρι τωρα το ειχαμε για αγορι αρχισε να ψαχνει αλλα πουλακι δεν ειδαμε.Τελος του μηνα θα ανεβω στην πολη μου και θα με βλεπει ο γιατρος που θα με ξεγεννησει.Να δουμε αυτος τι θα πει... Wink

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aaxxxx ti mou thymhses twra.... egw ekana yperhxo se 3 diaforetikes xwres kai eftasa 6 mhnwn gia na epibebewsw ti einai...

edw sthn ollandia mou elegan den fenete den kseroume mallon koritsi...

phga sth germania sto giatro pou eixa otan eimoun ekei kai mou leei AGORI 1000% kai mou typonh kai enan yperhxo me ena tokso NA na mou deixnei to poulaki tou to opoio htan kai 6MM PARAKALW..

katebenw sthn ellada diakopes kai paw sto LHTO pou einai h aderfh mou maia kai o giatros mou leei koritsi einai kopela mou....NA den blepeis edw pou xwrizh to poulaki???

kai NA XARA o antras mou pou mou elege SYNEXEIA "MH RWTAS KANENAN.. KORITSI EINAI....DEN KSEREI O AGRWTHS TI SPERNEI STO XWRAFI TOU?????" 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ... 4872

apotelesma??? telika ekana ena koritsaro.mazepsa sthn arxh ena swro mple kai roz rouxalakia giati analogos ti elega o kathenas psonize kai ola mia xara...

twra sto deytero tsakwnome 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ... 311356 me ton agroti oti exei sphrh agori alla leei o palios den kanei lathos sto sporo..... 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ... 679259 gia na doume...... scratch

gero na einai pantws kai oti na nai.... 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ... 875502

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
3 xwres agapi m???
Exw minei me to stoma anixto...
Na s zisei i koritsara s... Very Happy

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
s eyxaristw...
xa xa xa...yphrxe h "akrh" paidi mou... oxi epeidh me "barese h eggymosynh" sto kefali... 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ... 585182

ollandia menw
germania einai telika h koumpara mou
kai ellada klasika me trabologhse h aderfi mou... Very Happy

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
martina2010 έγραψε:aaxxxx ti mou thymhses twra.... egw ekana yperhxo se 3 diaforetikes xwres kai eftasa 6 mhnwn gia na epibebewsw ti einai...

edw sthn ollandia mou elegan den fenete den kseroume mallon koritsi...

phga sth germania sto giatro pou eixa otan eimoun ekei kai mou leei AGORI 1000% kai mou typonh kai enan yperhxo me ena tokso NA na mou deixnei to poulaki tou to opoio htan kai 6MM PARAKALW..

katebenw sthn ellada diakopes kai paw sto LHTO pou einai h aderfh mou maia kai o giatros mou leei koritsi einai kopela mou....NA den blepeis edw pou xwrizh to poulaki???

kai NA XARA o antras mou pou mou elege SYNEXEIA "MH RWTAS KANENAN.. KORITSI EINAI....DEN KSEREI O AGRWTHS TI SPERNEI STO XWRAFI TOU?????" 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ... 4872

apotelesma??? telika ekana ena koritsaro.mazepsa sthn arxh ena swro mple kai roz rouxalakia giati analogos ti elega o kathenas psonize kai ola mia xara...

twra sto deytero tsakwnome 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ... 311356 me ton agroti oti exei sphrh agori alla leei o palios den kanei lathos sto sporo..... 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ... 679259 gia na doume...... scratch

gero na einai pantws kai oti na nai.... 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ... 875502
xaxa πολυ γελιο ρε κοπελια!!!τι να πω εμπιστευσου τον αγροτη σου με κλειστα ματια τοτε Very Happy Very Happy Very Happy
να σουζησει η κοπελαρα σου κ με το καλο το 2ο!!!

tina0812

tina0812
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Και εμένα κοριτσια ο αντρας μου θελει σαν τρελος μια κορη και προσπαθω να τον συγκρατησω να μην ξεσηκωθει.εχουμε χαρει πολυ με το καινουριο μελος που ερχεται και δεν μας πολυνοιαζει αν θα ειναι κοριτσι ή αγορι.Μονο να ειναι γερο και καλοτυχο.Αλλα απο την πρωτη εγκυμοσυνη ο αντρας μου λαχταρουσε μια τσαχπινουλα να τον κανει οτι θελει.Ποσο μαλλον τωρα που εχουμε εναν παιδαρο που εχει αδυναμια στην μαμα.Βεβαια αν και αυτο το μωρακι ειναι αγορι ποιος τη χαρη μου...ολοι οι ανδρες μου θα με προσεχουν σαν τα ματια τους...και οταν μεγαλωσουν θα με παρατησουν για μαραθωνιους playstation και αργοτερα για γκομενες...χαχαχαχαχα

Μartina πρεπει να το γλεντησες στην πρωτη εγκυμοσυνη?Ολο ταξιδια...Εμεις ενα Λονδινο πηγαμε και πεσανε να με φανε οι μαμαδες για το τι θα γινει αν παθω κατι.Λες και θα πηγαινα σε τριτοκοσμικη χωρα που δεν εχει νοσοκομεια.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις