Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
95 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 95 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΑΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.. Very Happy Very Happy Very Happy !!


Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με αυτα τα 'κολπακια΄' ολοι μου ελεγαν οτι θα κανω αγορι και με ειχαν πεισει τοσο πολυ, που οταν μου ειπαν στον υπερηχο οτι εχω κοριτσι, δεν το πιστευα και μου φανηκε περιεργο, παρ ολο που μια ζωη κοριτσακι ηθελα!!! δεν ισχυουν καλε αυτα!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εμένα 3 αγόρια μου έβγαζε πάντα (περίεργο αυτό βέβαια, ότι έβγαζε πάντα το ίδιο αποτέλεσμα) αλλά έκανα κόρη!

ΔώραΝι25

ΔώραΝι25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αυτά είναι βλακείες των παλιών...Τίποτα δεν πιάνει....Όπως δεν πιάνει και το ψαλίδι με το μαχαίρι αν ξέρετε....Μα@@@@ες μωρέ για να περνάει η ώρα!!!




kloklo

kloklo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mou to ekane enas ispanosstin mallorca otan imoun eguos ston megalo alla mou evgale kori kegw ekana egori.....

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kloklo έγραψε:mou to ekane enas ispanosstin mallorca otan imoun eguos ston megalo alla mou evgale kori kegw ekana egori.....
Αααα δεν ήξερα ότι είναι διεθνές! Θα μου πεις, έχουμε αποκλειστικότητα στις προλήψεις? Smile

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω παλι το πιστευω!!! μου εβγαλε ενα κοριτσι και ενα αγορι... δεν εχω χασει κανενα μωρο και δεν εχω κανει εκτρωση ποτε μου. το πρωτο ειναι κοριτσι το δευτερο οταν κι αν βαλω μπρος θα σας ενημερωσω...
παντως η μητρια της μαμας μου που δεν εχει κανει ποτε της παιδια ο σταυρος δεν κουνιεται, στην μαμα μου της βγαζει ενα κοριτσι (η αδελφη μου), ενα αγορι (το εχασε) και 1 κοριτσι (εμενα)!!!!! το εχω κανει και σε ατομο που δεν ηξερα ποσα παιδια ειχε και της εδειξε σωστα!!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι βρε κορίτσια σας βγαίνει ή δεν βγαίνει και σίγουρα είνα απο το 1000000 προλήψεις που έχουμε.
Αλλά τι είναι ;;;;Πως γίνεται;

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔώραΝι25 έγραψε:Αυτά είναι βλακείες των παλιών...Τίποτα δεν πιάνει....Όπως δεν πιάνει και το ψαλίδι με το μαχαίρι αν ξέρετε....Μα@@@@ες μωρέ για να περνάει η ώρα!!!


Ναι τα ψαλιδια και τα μαχαιρια και οι μπαλταδες δε πιανουν....Μου το κανανε κ εκατσα στην μερια του ψαλιδιου που σημαινε κοριτσι και εγω εχω αγορακι... [οσωνουπο]

titoula

titoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κι εμένα αγόρι έβγαζε και έκανα κορίτσι... Μήπως ξέρετε το κόλπο με τον σταυρό που δείχνει το φύλο του μωρού; 417472

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Emena mou to eixan kanei mia fora me ton stauro pou to boutane mesa se ena potiri nero. Den eimoun egkios tote, kai mou eixan pei oti tha kano ena gio kai mia kori. Otan eimoun egkios kai pigena sta magazia gia psonia mou ekane entiposi giati "antres" kurios mou elegan bgale to stauro sou na sou po ti tha kaneis. Ton ebazan pano apo tin kilia mou. Tous elega den ta pisteuo kai ksero oti tha einai gios, to diestanomai. To ekanan kai oloi ebgazan kori..... alla telika itan gios.

ABGD

ABGD
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ ΔΙΟΙΣΤΑΝΤΑΙ!!ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΝΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΜΟΥ Κ ΕΙΧΑΝ ΠΕΣΕΙ ΜΕΣΑ.ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΡΩΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΓΟΡΙ,Κ ΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ! *Α ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ 4.ΔΗΛΑΔΗ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ Κ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΘΕΟΣ ΦΥΛΛΑΞΕΙ ΕΛΕΟΣ!!!

mariza

mariza
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑ......... Το αλλο με τον Τοτο το ξερετε????
χαχαχχαχαχαχχαααα........ Καλα κανεις κουκλα μου και δεν το καταλαβαινεις και ουτε να προσπαθησεις!!!! Ειναι μια απο τις απιστευτες ακατανοητες βλακειες (και ηπια τις χαρακτηριζω) που κανουν καποιοι ανθρωποι με οπισθοδρομικα μυαλα!!
Σα τη πεθερα μου που μου αραδιαζει καθε φορα και κατι καινουριο, ακατανοητο και αγνωστο για εμενα!!
Το τελευταιο που εμαθα ηταν οτι ο γιατρος οταν λεει τελειωσει ο τοκετος απο τον πλακουντα μπορει να μαθει αν θα ξαναμεινει εγκυος η γυναικα και μαλλιστα και τι φυλο θα ειναι το επομενο μωρο!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ!!!!!!!! Φρικαρα οταν το εμαθα, προσπαθησα ευγενικα να της εξηγησω πως αυτο ειναι απιστευτη ανακριβεια και πως επιστημονικα δεν μπορει να εχει καμια απολυτως υποσταση... αλλα εκεινη ρωτησε και τον γιατρο μου...ΧΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑ.... Ευτυχως την αντιμετωπισε και εκεινος με ευγενεια την κακομοιρα!!! (φοβομουν οτι θα την 'εβριζε') χαχαχχαχαχαχααααα......!!!!! Παντως γελασα παρα πολυ!!!

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aaaaaaaaaa
kai emena mou to ekanan auto me to stauro kiolas mou eixan vgalei oti tha kanw 3 kores kai 1 gio,kai epeidi mou to ekane i kouniada mou,kai mou to ksanaekane otan imoun egios pali to idio evgale,alla epeidi tin koroideva mou elege kane ipomoni kai otan tha pas sto giatro gia na deis to filo tha deis pou tha einai koristi,kai telika einai agori!vlakies einai afta kata tin gnwmi mou vevea outws i alws to filo kathorizete apo tin wra tis silipseis!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ισχυει βρε κοριτσι μου εμενα 2 αγορια και μια κορη μου εβγαζει και τωρα περιμενω τη δευτερη κορη μου.. οσο για αυτο που ρωτας ο "πως" γινεται δεν γινεται να σου δειξουμε απο το φορουμ πως γινεται...

αν παντως εχεις μεγαλη αγωνια κανε και το κινεζικο εγω ημουν σιγουρη πως θα εχω γιο και το κινεζικο μου βρηκε και τις 2 κορες τωρα να ειναι συμπτωση δεν ξερω! δοκιμασε το εδω:

http://www.chineseastrologer.org/images/pregnancy_calendar_blank.gif

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maya έγραψε:Με αυτα τα 'κολπακια΄' ολοι μου ελεγαν οτι θα κανω αγορι και με ειχαν πεισει τοσο πολυ, που οταν μου ειπαν στον υπερηχο οτι εχω κοριτσι, δεν το πιστευα και μου φανηκε περιεργο, παρ ολο που μια ζωη κοριτσακι ηθελα!!! δεν ισχυουν καλε αυτα!
ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΒΓΗΚΕ ΑΓΟΡΙ ΛΑΙ ΑΓΟΡΙ ΕΚΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΨΑΛΙΔΙ ΠΟΥ ΤΑ ΤΥΛΙΓΟΥΝΕ ΣΕ ΜΙΑ ΠΕΤΣΕΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΨΑΛΙΔΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΑ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΔΗΛ ΑΓΟΡΙ ΑΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΤΗΧΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙ ΕΓΩ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΓΤ ΗΘΕΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΟ!!!!!!!!

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ενταξει εμενα μου βγηκε ενα αγορι και ενα κοριτσι και ετσι εγινε. Τώρα δεν ξερω αν πιανετε και η αποβολη που ειχα στην αρχη...Αλλα εμενα εκεινη την περιοδο με εβαλε σε αλλες χαζες σκεψεις. Ηταν λιγο μετα την αποβολη. Γιατι σκεφτηκα "Τί 2 παιδια θα κανω? Εγώ θελω 3. Γιατι να μην κανω 3? Θα παθει τιποτα ο αντρας μου? Μηπως παθω εγώ τιποτα?" Και μου πηρε μερες μεχρι να αποβαλω απο το μυαλο αυτες τις ηλιθιες σκεψεις...

koritsaki9220


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αυτό με τον σταυρό δεν το έχω ξανακούσει! θα ήθελα να δω τι θα βγάλει!!!! εγώ και όλες οι γνωστές - φίλες μου δοκιμάσαμε τπ κινέζικο!

http://www.123baby.me/gender_prediction.php

Έπεσε σε όλες μέσα! Τυχαίο? Δε νομιζω!!!

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Με πιθανότητα 50% να πέσει μέσα (δύο είναι μόνο οι πιθανές απαντήσεις ντεεεε!) είναι λογικό σε πολλές να πέτυχε. Είναι 1 στις 2! Smile

http://www.eimaimama.gr

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ολιβια μου συγνωμη για το οφ τοπικ μηπως να φτοιαξεις λιγο το τικερσκι σου εχεις βαλει την γατα οτι την λενε μανο Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

http://www.gatospito.com

koritsaki9220


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Olivia έγραψε:Με πιθανότητα 50% να πέσει μέσα (δύο είναι μόνο οι πιθανές απαντήσεις ντεεεε!) είναι λογικό σε πολλές να πέτυχε. Είναι 1 στις 2! Smile

Εσύ το δοκίμασες;
Για πες μας τι λέει!
Πάντως υπάρχουν κάποιες στο ebay, στις οποίες δίνεις 1$ και σου κάνουν το αντίστοιχο! Τα reviews τους είναι πολύ θετικά!
(Και προς θεού δεν είμαι κινέζα αστρολόγος!) Απλώς το ανέφερα γιατί μου έκανε εντύπωση!

AthinaKolovou

AthinaKolovou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Παντως τζαμπα αγωνια εχουμε και περιμενουμε τον γιατρουδακο να μας πει το φυλλο του παιδιου...
Αφου υπαρχει ανθρωπος να μας κουνησει τον σταυρο, να μας βαλει να κατσουμε στα ψαλιδια, να δει αν ειναι μυτερη η κοιλια, να δει αν η φατσα μας στην εγκυμοσυνη γλυκανε 'η πικρανε, να μας "διαβασει" την πατουσα, να μυρισει τα νυχια του και να μας πει το φυλλο του μωρου, εμεις καθομαστε κι ασχολουμαστε ακομα με........ΓΙΑΤΡΟΥΣ;;;;;;;;; Μήπως ξέρετε το κόλπο με τον σταυρό που δείχνει το φύλο του μωρού; 606100



Και βαζω σημειωση οτι κανω πλακιτσα και δεν το λεω για να προσβαλλω, ετσι; Μην μπλεξουμε.. Αλλωστε κι εγω εχω κανει διαφορα για να ευχαριστησω μανα, πεθερα κτλ... Απλα δεν τα πιστευω...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την AthinaKolovou στις Τρι Φεβ 22, 2011 3:37 am, 1 φορά

Olivia

Olivia
Admin
Admin
ladycat έγραψε:ολιβια μου συγνωμη για το οφ τοπικ μηπως να φτοιαξεις λιγο το τικερσκι σου εχεις βαλει την γατα οτι την λενε μανο Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

Χαχαχαχα!!! Και όχι μόνο αυτό, αλλά δεν μπήκε και το όνομα της Sherpa!!!!

http://www.eimaimama.gr

Olivia

Olivia
Admin
Admin
koritsaki9220 έγραψε:
Olivia έγραψε:Με πιθανότητα 50% να πέσει μέσα (δύο είναι μόνο οι πιθανές απαντήσεις ντεεεε!) είναι λογικό σε πολλές να πέτυχε. Είναι 1 στις 2! Smile

Εσύ το δοκίμασες;
Για πες μας τι λέει!
Πάντως υπάρχουν κάποιες στο ebay, στις οποίες δίνεις 1$ και σου κάνουν το αντίστοιχο! Τα reviews τους είναι πολύ θετικά!
(Και προς θεού δεν είμαι κινέζα αστρολόγος!) Απλώς το ανέφερα γιατί μου έκανε εντύπωση!

Όχι καλέ, δεν τα πιστεύω αυτά!! Υπάρχουν πολλές θεωρίες για το αγόρι και το κορίτσι, προσωπικά μου είναι εντελώς αδιάφορο! Μήπως ξέρετε το κόλπο με τον σταυρό που δείχνει το φύλο του μωρού; 328109 Μήπως ξέρετε το κόλπο με τον σταυρό που δείχνει το φύλο του μωρού; 328109

http://www.eimaimama.gr

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Olivia έγραψε:
ladycat έγραψε:ολιβια μου συγνωμη για το οφ τοπικ μηπως να φτοιαξεις λιγο το τικερσκι σου εχεις βαλει την γατα οτι την λενε μανο Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

Χαχαχαχα!!! Και όχι μόνο αυτό, αλλά δεν μπήκε και το όνομα της Sherpa!!!!


ΚΑΛΕ..?ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ.. Razz Razz Razz ?
ΔΙΟΡΘΩΣΕ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ... Razz Razz Razz !!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Ο fatherΟΥΛΙΣ ΣΑΣ ΑΝ ΤΟ ΔΕΙ..? Μήπως ξέρετε το κόλπο με τον σταυρό που δείχνει το φύλο του μωρού; 417472 Μήπως ξέρετε το κόλπο με τον σταυρό που δείχνει το φύλο του μωρού; 417472 Μήπως ξέρετε το κόλπο με τον σταυρό που δείχνει το φύλο του μωρού; 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις