Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 29 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 43]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 Sleeping-on-keyboard

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Προσπαθω τοσες μερες να σου τονισω τα θετικα και να σε ενθαρρυνω να πας ασχετα με το τι πιστευω!

Δε σε θεωρω κακια απλά λογικη!Εμας το σπιτι μας το παραχωρησαν αλλα απο την αρχη ηθελαν να πουν τη γνωμη σε ολα....ολα ομως....που θα μπει ο παγκος της κουζινας και σε ποιο υψος, τι χρωμα θα γινει ο τοιχος του σαλονιου, τι φυτα θα μπουν στο μπαλκονι! Οταν διαφωνουσα απλα...με εφερναν προ τετελεσμενων!!!!Ξερεις ποτε καταλαβαν πως εγω ειμαι η νοικοκυρα του σπιτιου; Οταν ελεγα, οχι ευχαριστω θα το αγορασω εγω....με αιμα αγορασα πολλα πραγματα στο σπιτι και χωρις βοηθεια απο κανεναν!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Προσπαθω τοσες μερες να σου τονισω τα θετικα και να σε ενθαρρυνω να πας ασχετα με το τι πιστευω!

Δε σε θεωρω κακια απλά λογικη!Εμας το σπιτι μας το παραχωρησαν αλλα απο την αρχη ηθελαν να πουν τη γνωμη σε ολα....ολα ομως....που θα μπει ο παγκος της κουζινας και σε ποιο υψος, τι χρωμα θα γινει ο τοιχος του σαλονιου, τι φυτα θα μπουν στο μπαλκονι! Οταν διαφωνουσα απλα...με εφερναν προ τετελεσμενων!!!!Ξερεις ποτε καταλαβαν πως εγω ειμαι η νοικοκυρα του σπιτιου; Οταν ελεγα, οχι ευχαριστω θα το αγορασω εγω....με αιμα αγορασα πολλα πραγματα στο σπιτι και χωρις βοηθεια απο κανεναν!!!!

βρε αμα χρειάζεται μόνο αυτό και στους δικούς μου τοτε θα τα πάμε τέλεια , γιατί κι εγώ όλα μόνη μου θέλω να τα κάνω...το ευχαριστιέμαι καλύτερα έτσι (βρε λες να ειμαι μαζόχα?)Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 M145


Σας ευχαριστώ πολύ που τα είπαμε και ξέσπασα .... είστε το καλύτερο γιατρικό..το ξέρετε????????Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 M085



ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παρε τζουρα....
Απλα θελουν χρονο κι αυτοι να καταλαβουν τι σημαινει παραχωρω και εσεις τι σημαινει ζω πανω κατω! Ολα θελουν χρονο και οριοθετηση απο την αρχη αλλιως χανεται η μπαλα!
Αν μετακομισεις εκει μετα δε φευγεις ευκολα για πολλους λογους γι'αυτο αν ειναι να πας να το εχεις παρει αποφαση και να εχεις βαλει τους ορους σου! κι εγω μαζοχα ειμαι μαλλον, θελω τα δικα μου πραγματα να τα εχω αγορασει εγω...με το γουστο και τον ιδρωτα και να τα κανω οτι θελω εγω και να μη μου λεει κανεις τι χρωμα να τα παρω και που να τα βαλω...ρε φιλε δικα μου ειναι τα καιω αν θλω και λογαριασμο δε δινω σε κανεναν!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 M140

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΝΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΟ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΤΥΧΙΟ ΟΙΓΕΝΕΙΑΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ, ΨΥΧΑΝΑΛΥΤΗ,ΨΥΧΟΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΩΝ ΑΛΛΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΤΑ ΜΑΘΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΞΑΣΚΗΣΗ ΤΗΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗΣ ΜΑΣ ΖΩΗΣ ΑΥΤΗ ΜΑΣ ΤΑ ΔΙΔΑΞΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ Wink

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΝΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΟ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΤΥΧΙΟ ΟΙΓΕΝΕΙΑΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ, ΨΥΧΑΝΑΛΥΤΗ,ΨΥΧΟΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΩΝ ΑΛΛΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΤΑ ΜΑΘΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΞΑΣΚΗΣΗ ΤΗΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗΣ ΜΑΣ ΖΩΗΣ ΑΥΤΗ ΜΑΣ ΤΑ ΔΙΔΑΞΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ Wink

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 M121

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΝΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΟ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΤΥΧΙΟ ΟΙΓΕΝΕΙΑΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ, ΨΥΧΑΝΑΛΥΤΗ,ΨΥΧΟΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΩΝ ΑΛΛΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΤΑ ΜΑΘΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΞΑΣΚΗΣΗ ΤΗΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗΣ ΜΑΣ ΖΩΗΣ ΑΥΤΗ ΜΑΣ ΤΑ ΔΙΔΑΞΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ Wink

για μια ακόμη φορά ..ΕΓΡΑΨΕΣ Respect Respect Respect


και τώρα στο θεμα που με καιει!!!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ!!!!! πόσο ακόμη να περιμένω?????????????ένα μικρό θαυματάκι ...λίγων χιλιοστών ζητάω κι εγω!!! πλησιάζουν οι μέρες και είμαι ΤΟΣΟ σίγουρη ότι πάλι θα αδιαθετήσω που μου έρχεται να φωνάξωωωωωωωωωωωω!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 33

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελα να φωναξουμε μαζι......
Σημερα ειχα κατα 99% ωορρηξια και δε θα γινει το θαυματακι......
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 M147

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΝΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΟ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΤΥΧΙΟ ΟΙΓΕΝΕΙΑΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ, ΨΥΧΑΝΑΛΥΤΗ,ΨΥΧΟΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΩΝ ΑΛΛΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΤΑ ΜΑΘΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΞΑΣΚΗΣΗ ΤΗΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗΣ ΜΑΣ ΖΩΗΣ ΑΥΤΗ ΜΑΣ ΤΑ ΔΙΔΑΞΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ Wink

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 M121

ΒΕΒΑΙΑ Η ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 Nurse

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη χαχαχαχαχαχαχα!γιατρος; ουτε κατα διανοια!χαχαχαχαχαχα!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΣΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΣΙΡΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ 3 ΜΑΖΙ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΠΙΑΤΟ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 Angry-wife-smashing-dishes
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΛΟ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΗΔΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΠΡΟΑΙΤΗΜΑΖΕΤΕ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ Crying or Very sad Crying or Very sad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωάννα μας έχουν βοηθήσει αναμφίβολα πάντως οι γνώσεις σου!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 875502

αγάπη εγώ για μια ακόμη φορά εκτός απο μια μικρηηηηηηηηηηηηηηη τόσο μικρή που με το ζόρι την καταλαβαίνω ευασθησία στο στήθος μου, δν νιώθω ΤΙΠΟΤΑ!άρα πάλι ακάλεστη μάλλον θα έρθει η αλέκα!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

αχ κοριτσάκια μου πέρασε πολύ η ώρα!! θα σας καληνυχτίσω και θα πάω να ονειρευτώ το μωράκι μου!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 328109

πολλές γλυκές καληνύχτες λοιπόν και θα τα πουμε αύριο!!σας υπόσχομαι ότι απο εδώ και πέρα θα ασχοληθώ μόνο με θετικές σκέψεις..αρκετά άφησα τον εαυτό μου να πέσει και δν μου ταιριάζει καθόλου!!

φιλάκια πολλα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 315810

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για να μη σας Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 M046 αποψε και ληξει αδοξα η φιλια μας συνελθετε και μην παψετε να ελπιζετε....μεχρι να δουμε αιμα δεν παραδεχομαστε τιποτα!!!!

Κοριτσια θα παω για νανι γιατι αυριο εχω παλι γεματη μερα.....

Καληνυχτα και ονειρα μωρουδιακα!!


Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 Md040

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:για να μη σας Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 M046 αποψε και ληξει αδοξα η φιλια μας συνελθετε και μην παψετε να ελπιζετε....μεχρι να δουμε αιμα δεν παραδεχομαστε τιποτα!!!!

Κοριτσια θα παω για νανι γιατι αυριο εχω παλι γεματη μερα.....

Καληνυχτα και ονειρα μωρουδιακα!!


Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 Md040

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΡΑΘΩ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΡΑΘΩ ΜΕ ΚΑΛΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 215994 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 417472

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νυχτοπούλια μου καλημέρα! Very Happy Η πρωινή βάρδια είναι εδώ!!

Θα ξεκινήσω λέγοντας στην Έλλη ότι πολλές φορές από τη διάθεσή τους να βοηθήσουν γονείς κ πεθερικά γίνονται αποπνικτικοί!

Μη νομίζεις παντού τα ίδια γίνονται. Κ εμάς το κάνουν αυτό, πολλές φορές κ τσατίζομαι αλλά μετά νιώθω άσχημα
ότι είμαι κ αχάριστη κ δεν εκτιμάω τη βοήθειά τους...Μετά ευτυχώς μου περνάει Laughing Laughing

Στην αρχή δε θα σου κρύψω πως θα είναι δύσκολη η προσαρμογή, αλλά όπως καταλαβαίνω από τα λεγόμενά σου είναι πολύ καλοί άνθρωποι κ θέλουν να βοηθήσουν οπότε κάθε φορά που κάτι πάει στη δώσει φέρνε αυτό στο μυαλό σου.

Όσο για τη βοήθεια που θα έχεις όταν έρθει το μπεμπέ δεν το συζητάω...ανεκτίμητη!!Οπότε να σκέφτεσαι τα θετικά.

Ιωάννα βρήκα επιτέλους σε τι ΔΕΝ ταιριάζουμε!!στον καφέ κ στο κινέζικο!! Razz χιχιχι πολύ το ευχαριστήθηκα εχθές, ήπιαμε κι ένα σκασμό σάκε (αν κ είναι ιαπωνικό αυτό) κι ευτυχώς που πήγαμε με αλλονών αυτοκίνητο (χικ)

Αγάπη άμα πάτε για ομαδική εκτόνωση βάλτε κι εμένα μέσα!!Καλή είναι που κ πού κ καμιά τσιρίδα.

Πού σαι άσωτη Μαρίνα?Κ εμάς μας έλειψες!!Σε ποιαν θα πω ότι δεν έφαγα εχθές το τηγανιτό παγωτό, ε? Σε ποια??

Θα τελειώσω λέγοντας κάτι που ήδη έχω πει 100 φορές!!Αφήστε τι νιώθετε ότι θα σας έρθει η Αλέκα!!!Κι εγώ το νιωθα κ δεν ήρθε!!Οπότε μόνο ο καιρός θα πει...Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 M123

Κλείνω το σεντόνι μου Embarassed με φιλιά σε όλα τα κορίτσια κ να χετε μια τέλεια ημέρα!!! Very Happy

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας, κουκλίτσες!!!!
Εύχομαι να έχετε μια όμορφη μέρα μαζί με τα αγαπημένα σας πρόσωπα και ας έχει βροχή ή χιόνι! (Εδώ βρέχει συνέχεια από χθες...)
Φιλιά πολλά!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!...τι καλημέρα δηλ.μεσημέριασε πάλι..ας ειναι καλά το Τσαρλούκι που με ξύπνησε κατα τις 12+ γιατι αλλιώς ακόμη θα κοιμόμουν μάλλον Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing Laughing

Αντα μου μια φορά εφαγα κινέζικο και ολο το βράδυ ένιωθα ότι θέλω να αγκαλιάσω την λεκάνη της τουαλέτας!... δν τις αντεχει τετοιες αλλαγές το στομαχι μου γμτ!! αν και θα ξαναδοκιμασω γιατι θελω να φαω αυτο το γλυκοξινο κοτοπουλακι που ειχε παρει ο αντρας μου και μου φανηκε σουπερ κι ας τρεχω μετα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 40746 με εχει πιασει μια ψιλομελαγχολια και γι αυτο πιστευω οτι θα ερθει τελικά η αλέκα..απο την διάθεση μου που πέφτει στα πατωματα πριν ερθει!!!σωματικα συμπτώματα δν μου δινει νωριτερα ουτως η αλλως χαχαχ

Μαρακι μου καλημέρα!!!εδω ευτυχως σταμάτησε να βρεχει!!εβρεχε χθες και προχτες συνεχόμενα οποτε νομίζω οτι φτάνει για τώρα!! εκανε καμια καινουρια σκανταλια ο Αντωνάκης? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 40746 Ελπιζω να εισαι γενικοτερα καλυτερα!!!

φιλια σε ολες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 334590

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθααααααααααααα πιες ειναι εδωωωωωωωωω ????????????????? εχω πολυ καλη διαθεση σημερα αν και με ποναει η μεση μου αναρρωτιεμε αν υπαρχει κατι αλλο που να μην με ποναει εχω καταντησει τραγελαφικη ευτυχως που με ανεχεστε Embarassed Embarassed

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσάκια μου γλυκά!! Καλέ σουρτούκεψα πολύ Very Happy επιτέλους μαζευτίκαμε σπιτάκι μας και το απόγευμα θα ξαναφύγουμε.. θα πάμε Σύνταγμα.. δεν θέλω να παρθούν τέτοιες αποφάσεις που με αφορούν και εμένα και τα παιδιά μας και να τα δω απο τον καναπέ μου.. μας παίρνουν και τη τελευταία μας σταγόνα αίμα... ελπίζω να μη γίνει υπερβολικός χαμός.. να προλάβω να γίνω μάνα!!! ααχαχαααα

Σας έχασα ρε γμτ και έχετε πεί τοοοοοοσα πολλά!! ..εσεις? πως το πάθατε??? χιχιχιιι Very Happy Very Happy Very Happy
ομορφο-γυναικάκια μουυυυυυυ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Καλημέρα καλημέρα καλημέραααα!!!! και ας είναι συννεφιά και κρύο και βροχή και χιόνια!! αν έχεις ζεστή αγαπημένη αγκαλιά αντρούλη.. τι άλλο θέεςςςς Very Happy Very Happy Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:
Καλημέρα καλημέρα καλημέραααα!!!! και ας είναι συννεφιά και κρύο και βροχή και χιόνια!! αν έχεις ζεστή αγαπημένη αγκαλιά αντρούλη.. τι άλλο θέεςςςς Very Happy Very Happy Very Happy

νομιζω οτι με αυτο με κάλυψες πληρως!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 417472

να πατε κοριτσακι μου αλλα δν πιστευω οτι θα ιδρώσει το αυτάκι τους!!! ειναι αλητες αυτοι που εχουμε βάλει σε αυτες τις θεσεις!!Εδω ήδη μαλωνουν για το ποιος θα παρει την ΚΑΡΕΚΛΑ στις εκλογες..θελει κι ο Σαμαρας τωρα να φαει..αρκετα εφαγε το ΠΑΣΟΚ....

Mad Mad Mad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ηρθααααααααααααα πιες ειναι εδωωωωωωωωω ????????????????? εχω πολυ καλη διαθεση σημερα αν και με ποναει η μεση μου αναρρωτιεμε αν υπαρχει κατι αλλο που να μην με ποναει εχω καταντησει τραγελαφικη ευτυχως που με ανεχεστε Embarassed Embarassed

χαχαχα ειναι πονος αγυμνασιας όπως τον λεω εγώ?? χαχαχαχαχα

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:Καλημερα κοριτσάκια μου γλυκά!! Καλέ σουρτούκεψα πολύ Very Happy επιτέλους μαζευτίκαμε σπιτάκι μας και το απόγευμα θα ξαναφύγουμε.. θα πάμε Σύνταγμα.. δεν θέλω να παρθούν τέτοιες αποφάσεις που με αφορούν και εμένα και τα παιδιά μας και να τα δω απο τον καναπέ μου.. μας παίρνουν και τη τελευταία μας σταγόνα αίμα... ελπίζω να μη γίνει υπερβολικός χαμός.. να προλάβω να γίνω μάνα!!! ααχαχαααα

Σας έχασα ρε γμτ και έχετε πεί τοοοοοοσα πολλά!! ..εσεις? πως το πάθατε??? χιχιχιιι Very Happy Very Happy Very Happy
ομορφο-γυναικάκια μουυυυυυυ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Καλημέρα καλημέρα καλημέραααα!!!! και ας είναι συννεφιά και κρύο και βροχή και χιόνια!! αν έχεις ζεστή αγαπημένη αγκαλιά αντρούλη.. τι άλλο θέεςςςς Very Happy Very Happy Very Happy

μαρινακι μου τη κανεις ???πως περασες ??? κοριτσακι μου καλα θα κανεις που θα πας συνταγμα σημερα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 Angry-crowd ριξε τους κ μια διπλη μουτζα απο μενα ολοι τα ιδια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 Shit-emoticon ειναι τους σιχαθηκα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 15 Smiley-face-swearing μονο καθηστε λιγο πιο μακρυα απο κοσμο που ειναι πιο ευεξαπτοι ποτε δεν ξερεις τη γινετε εχεις να γινεις και μανα εσυ η τελευτεα διαδηλωση που σου επιτρεπω να πας μετα με το μωρακι ξεχνα της διαδηλωσεις. Γελασα με το ομορφο-γυναικάκια μουυυυυυυ Laughing Laughing Laughing Laughing

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια μου το ξέρω.. δεν έιναι μόνο οτι δεν ιδρώνει το αυτί τους..ειναι το ποσα εκατομμυριάκια θα πάρουν αν το ψηφίσουν.. και παιζονται τόσα παιχνίδια στο κεφάλι μας.. όπως λές αγαπούλα μου.. όλοι τα ίδια σκ@τ@ είναι..

αλλα άστα τωρα αυτα.. να ξέρετε οτι κάπου εκεί στο πλύθος θα είμαι και εγώ με τους περισσότερους μας φίλους και θα ρίξω μπολικες μούτζες και για εσάςςςς!

Αγάπη μου καλά είμαι κοριτσάκι μου, αλλα... θα συμφωνίσω με Έλλη.. μήπως λίγους ραχαίους και κοιλιακούς...? ..οταν θα σταματήσει να πονάει οχι τώρα Wink περαστικούλια!

Άντα μου? τι ακούν τα μάτια μου?? όχι στο τηγανητό παγωτό? ΜΠΡΑΒΟΟΟ!! Very Happy Very Happy ..εγώ δεν ξέρω ποσα κιλά είμαι τώρα γιατί αρνούμαι να ανέβω στη ζυγαρια.. αλλα ξέρω οτι μπήκα σε αγαπημένο μου τζινάκι που πρίν 3 χρόνια μου είταν baggy και είχε γίνει slim fit και τώρα ήταν αρκετά φαρδύυυυ Very Happy Very Happy Very Happy

Μαρακι καλημέρα! Φιλάκια στον Αντωνάκοοο! ζουπιχτά και τσουπωτά!! Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 29 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις