Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 43]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
αγαπη έγραψε:ηρθααααααααααααα πιες ειναι εδωωωωωωωωω ????????????????? εχω πολυ καλη διαθεση σημερα αν και με ποναει η μεση μου αναρρωτιεμε αν υπαρχει κατι αλλο που να μην με ποναει εχω καταντησει τραγελαφικη ευτυχως που με ανεχεστε Embarassed Embarassed

χαχαχα ειναι πονος αγυμνασιας όπως τον λεω εγώ?? χαχαχαχαχα

Rolling Eyes Rolling Eyes Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 4872 και να πω οτι καναμε ακροβατικα χαχαχα

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσάκια μου νιώθω ότι μέχρι το βράδυ θα έχω αδιαθετήσει..μάλλον πάλι μικρότερος θα είναι αυτός ο κύκλος!!(πράγμα που με παραξενεύει γιατί πάντα έχω ωορρηξία την 14η ή την 15η μέρα του κύκλου που σημαινει ότι πάντα θα έπρεπε να έχω κύκλο 28 ή 29 ημερών κι εγώ τον περισσοτερο καιρό έχω απο 25 έως 27) scratch

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλλη, καλά είναι ο Αντωνάκης αν και τις τελευταίες μέρες δεν τρώει εύκολα και με έχει τρελάνει!!! Ό,τι και να λες, εγώ θα ελπίζω να ΜΗΝ σου έρθει η ακατανόμαστη.
Μαρίνα μου, πολύ χαίρομαι που η δίαιτα απέδωσε και είδες αποτελέσματα. Εγώ δεν μπορώ να κρατηθώ με τίποτα... Sad Δεν ξέρω πού θα καταλήξει αυτό. Ευτυχώς δεν παίρνω κιλά, αλλά δεν μπορώ και να χάσω... Θέλω να φύγουν 5 κιλά, να χωρέσω στα παντελόνια μου και δεν μπορώ να το καταφέρω... Sad
Αγαπη, περαστικά σου!! Η κοιλιά σου πέρασε ή πονάς ακόμα; Το δόντι φαντάζομαι είναι μια χαρά,ε;

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια,να'μαι κι εγώ!!!Τί κάνετε;Κανένα νέο είχαμε;Ποιές περιμένουν αυτές τις μέρες!!!
Εγώ από σήμερα καταλαβαίνω ότι είμαι έγκυος και επίσημα,η κοιλιά μου έχει πρηστεί ξαφνικά και έχω βγάλει τα σωθικά μου!!! Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια μου!Τι κανετε; Εγω νυσταζω....Ξυπνησα το πρωι κι εκανα σοκολατοπιτα στην εγκυουλα επειδη το συζηταγαμε χθες και δε θελω να το εχω μεσα μου οτι την αφησα ετσι...Φαγαμε στα πεθερικα και τωρα περιμενω τηλεφωνο να παμε να δουμε τη θεια του αντρα μου στο νοσοκομειο! Μαλλον Η1Ν1 και βροχιτιδα...δεν πολυκαταλαβα. Βρε κοριτσια τι να παω στο νοσοκομειο; Γλυκα ή καμια ανθοδεσμη με τουλιπες; λετε να την πειραξουν τα λουλουδια;

Αντα χαιρομαι που περασατε καλα! Κινεζικο ειπα δεν εχω δοκιμασει οχι πως δε θελω.... Wink

Μαρια καλα να περασεις κι εσυ!Εδω το πρωι ειχε ηλιο αλλα τωρα συννεφιασε λιγο...

Ελλη δεν εχει σημασια απλα εχεις μικρο κυλο!

Αγαπη θα σε παμε για αποσυρση...χαχαχαχαχα!Περαστικα σου!

Μαρινα τι αλλο θες; το καλοριφερ. Τωρα φανταζομαι θα εισαι στη διαδηλωση...θα γινει χαμος!Να προσεχεις!!!!!!!

δεσοινακι υπομονη το πρωτο τριμηνο ειναι οι εμετοι!να πινεις νερα να μην αφυδατωθεις. Η κοιλιτσα πρήστηκε λογω κατακρατησης υγρων....αντε και εις ανωτερα!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα σε όλες τις τσούπρες! Very Happy
Ευτυχώς που το Σ/Κ το ψιλοδιαλύουμε γιατί πάλι θα είχα διάβασμα 20 σελίδων!
Τι μου κάνετε; Εγώ καλά, αν και οι ενοχλησούλες-τσουξιματάκια συνεχίζονται...Αύριο μάλλον θα πέσει τηλέφωνο στον γιατρούλη για να 'μαι σίγουρη...
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 417472

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοπελες μου τι μου κανετε??εγω ειμαι πολυ καλα αν εξαιρεσουμε το κρυο που εχουμε εδω στα τρικαλα στα ορεινα σημερα φαγαμε στην πεθερα μου τωρα ηρθαμε σπιτακι αναψαμε τζακακι και ο αντρουλης μου μαγειρευει για βραδινο.........και μετα ταινιουλαααααα και ζουζουνιες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 215994

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα el88tse!Τι ωραία είναι κάτι τέτοια χαλαρά κυριακάτικα βράδυα,ε;"Ζηλεύω" λίγο βέβαια γιατί εγώ έχω πολύ δουλειά κι έτσι με βλέπω να το ξενυχτάω στον υπολογιστή...Με παρασπονδίες όμως, μιας και ρίχνω κι εδώ καμιά κλεφτή ματιά...! Very Happy Very Happy Very Happy

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
join the club!!!!

βέβαια δεν ξεκίνησα ακόμα προσπάθειες γιατί περίμενα κάτι αποτελέσματα από κάτι γυναικολογικες εξετάσεις που βγήκαν καθαρές...και τώρα έχω περίοδο...αλλά μόλις τελειώσει και μόλις επιστρέψει ο σύζυγος από τη δουλειά (από Τρίτη δηλαδή) λέω να ξεκινήσω προσπάθειες για δεύτερο παιδάκι!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την lenaki1982 στις Κυρ Φεβ 12, 2012 10:35 am, 1 φορά

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλωσήρθες lenaki!Εύχομαι σύντομα να μας ανακοινωσεις ευχάριστα!Να χαίρεσαι το πρώτο σου παιδάκι!Πόσο είναι;

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Καλωσήρθες lenaki!Εύχομαι σύντομα να μας ανακοινωσεις ευχάριστα!Να χαίρεσαι το πρώτο σου παιδάκι!Πόσο είναι;
είναι 18 μηνών.
στο πρώτο έμεινα έγκυος στον δεύτερο μήνα προσπαθειών...για να δούμε τώρα...
όμως κορίτσια λόγω του ότι δουλεύω μάλλον δεν θα προλαβαινω να μπαίνω συχνά και δεν θα προλαβαίνω να διαβάζω όλα τα νέα σας... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 215994

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσάκια μου? τι κάνετε? εγω προσπαθώ να συνέλθω.. απαπαπααα δεν το ξαναματακάνω.. πολύ δακρυγόνο λέμε.. φρίκη, καδρόνια, πέτρες.. ΠΟΛΕΜΟΣΣΣΣΣΣ όχι αστεία.. απαπαα σηκώθηκα και εφυγα.. πάνω στον πανικό και στη στραβωμάρα μου απο τα δακρυγώνα έγινε ένα ντού απο παντού και έχασε η μάνα το παιδί και το παιδί τη μάνα.. που πήγε ο άντρας μου, η κολητή μου ο κουνιάδος μου??? μπήκα σε ένα στενάκι τρέχοντας.. φρίκη σας λέω φρίκη... πήγα στο αμάξι που είχαμε αφήσει στα εξάρχεια [ευτυχώςςςς είχα εγώ τα κλειδιά στο μπουφάν μου, και ειχα αφήσει και το κινητό μου στο αμάξι] το πήρα και ήρθα στη μάνα μου.. ο αντρούλης αφού τον πήρα απο το αμάξι τηλ ήθελε να κάτσει λέει.... Γιατί είναι τόσο δύσκλολο να συμβιβαστούν με την ηλικία τουςςς?? παναθεμά με δεν μπορώ να ηρεμισω τώρα.. αλλα δεν γινόταν να κατσω... χαμόςςςς λεμε Shocked Shocked Shocked Shocked

προσπαθώ να συνέλθω τώρα.. είμαι λές και ξύπνησα απο μεθύσι και ξενύχτι... άστα! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil και περιμένω και τον έφηβο πότε θα έρθει απο εδώ να πάμε σπιτάκι μας Mad Mad Mad

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πω ρε Μαρινάκι!Καλά έκανες κι έφυγες!Κι εγώ όποτε έχω κατέβει φεύγω μόλις αντιλαμβάνομαι ότι ανάβουν τα αίματα!Καλά έκανες όμως και πήγες...

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
..μωρε καλά έκανα αλλα τώρα είμαι χάλια.. ανακατεύομαι.. έχω τρομερό πονοκέφαλο.. είμαι σα το μαστουρωμένο ένα πράγμα... πφφφφ... και έχω και έννοια το αγόρι που είναι ακόμα εκει..

τεσπα..
εσύ Ευούλι μου είσαι καλύτερα εσυ έτσι? καλα θα κάνεις που θα πάρεις το γιατρό σου τηλ..

Λενάκι καλώς ήρθες! Εύχομαι γρήγορα να τσακώσετε το σποράκι σας!! Very Happy Very Happy
Να χαίρεσαι και το παιδάκι σου, και με το καλό να έρθει και το αδελφάκι του Very Happy Very Happy

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
rinamar έγραψε:Λενάκι καλώς ήρθες! Εύχομαι γρήγορα να τσακώσετε το σποράκι σας!! Very Happy Very Happy
Να χαίρεσαι και το παιδάκι σου, και με το καλό να έρθει και το αδελφάκι του Very Happy Very Happy

καλώς σας βρήκα!!!εσείς? έχετε κανένα παιδάκι?

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια πάω να φτιάξω κάτι για βραδινό.Αν δεν ξαναμπώ μετά, σας εύχομαι ένα όμορφο βράδυ!(¨οσο γίνεται με όλα αυτά τα γεγονότα...)
Μαρινάκι εύχομαι με το καλό να γυρίσει ο "έφηβός" σου και να ηρεμήσετε σπιτάκι σας... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 417472

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια συγώμη αλλα πρέπει να βγώ. καίονται τα μαγαζι΄α δίπλα στο μαγαζί μςα

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι συνεχιζονται οι ενοχλήσεις ε;να πας καλυτερα απο το ιατρειο του να σε εξετασει κι αν μπορει!Παρασπονδιες εμεις....ντζου ντζου ντζου!!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 B05

Μαρια Ελένη εσεις κανατε πράξη το κρυο...καιρος για δυο!

lenaki1982 καλως ήρθες στο κλαμπ!Να χαιρεσαι το Ναντιακι σου!Ευχομαι συντομα μανουλα!

Μαρη Μαρινα ημουν στο νοσοκομειο και ακουγα για τα επεισοδια και ελεγα στον αντρα μου...μακαρι θεε μου να τη βγαλει καθαρη! Να θες να διαδηλώσεις ειρηνικα και να βρεθεις σε κανα νοσοκομειο...απαπαπαπα που λες κι εσυ!Τι εγινε με το μαγαζι σας;;;

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσακια μου!τι κανετε?εγω ειμαι λιγο καλυτερα!ας καλωσορισω πρωτα το lenaki1,να το χαιρεσαι το ζουζουνι σου και ευχομαι γρηγορα με ενα δευτερο!ευουλι μου τι επαθες και πονας?εχω χασει λιγα επεισοδια!ευχομαι να ειναι περαστικα! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 417472!μαρινακι μου που πηγες εκει μεσα?απο την μια καλα εκανες αλλα ηταν πολυ επικινδυνα!εχω την αδερφη της μαμας μου που μενει παλληνη και κατεβηκε και αυτη,αλλα τους εριξαν δακρυγονα και φυγανε!τι εγινε με το μαγαζι?ο αντρουλης σου ηρθε?ευχομαι ολα καλα να ειναι!μαρια ελενη ολο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 215994 βλεπω,καλα κανεις!και εγω περιμενω να καθαρισω απο ολα αυτα και μετα βουρ!!!ιωαννακι μου τι κανεις?θελω να σε ρωτησω κατι,εγω ειχα μια"τελεια αποβολη"μπορω αμεσως να κανω προσπαθειες!ειπα να κανω πρωτα μια εξετασει για θρομβοφιλια,να κανω?και κατι αλλο,πως θα ξερω ποτε θα εχω γονιμες μετα απο αυτο?η μηπως δεν θα εχω? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 667478 για το μεγαλο post!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:Γεια σας κορίτσια,να'μαι κι εγώ!!!Τί κάνετε;Κανένα νέο είχαμε;Ποιές περιμένουν αυτές τις μέρες!!!
Εγώ από σήμερα καταλαβαίνω ότι είμαι έγκυος και επίσημα,η κοιλιά μου έχει πρηστεί ξαφνικά και έχω βγάλει τα σωθικά μου!!! Very Happy

χαχα πρώτη φορά βλέπω άνθρωπο να χαίρεται που κάνει εμετό Very Happy Very Happy Razz χαίρομαι πολύ για σένα κοριτσάκι μου, ελπίζω να μην έχεις γενικά τα δυσάρεστα συμπτώματα και να μεινουν μόνο τα καλά..όπως η φουσκωτή κοιλίτσα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 334590 εγώ περιμένω σε 5 μέρες!!έχω λίγο ακόμη

Ευούλι νομίζω ότι πρέπει να μιλήσεις με τον γιατρό και μάλλον θα χρειαστεί να ξαναπάρεις αντιβίωση Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 M197 αλλά να κάνεις ότι χρειαστεί γιατί νομίζω η υγεία η δική μας προέχει για να μπορέσουμε να φιλοξενήσουμε μια ζωούλα στο σώμα μας μετα!!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 M059

Ελενάκι δώστου να καταλάβει Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 215994 Τέλεια φάση η ταινιούλα και οι αγκαλίτσες!!η αγαπημένη μου ειδικά αν υπάρχει και τζάκι στο σκηνικό!!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 M015

lenaki1982 σου ευχομαι πολύ σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα και για σένα!!να χαίρεσαι το πρώτο σου ζουζουνάκι μέχρι τότε και να μην έχεις άγχος!!! Wink Wink Wink

Μαρινάκι πωπω ...έχει γίνει χαμός...εδώ τα ειδα απο την τηλεόραση και φοβήθηκα, φαντάσου εσύ που εισαι εκεί!!! ο έφηβος σου ελπίζω να γύρισε σώος στο σπίτι σας!!!!

Λιάνα μου τι κάνεις?? λογικά αν ειχες τέτοιο θέμα θα ειχες θέμα και στις προηγουμενες εγκυμοσύνες...δν θα εμφανιζόταν τώρα..ειναι στο dna μας αυτα .. αν κάνω λάθος διορθώστε με!!!πόσο χαίρομαι που το πήρες ζεστά!!εγώ λέω απλά να κάνεις Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 215994 και θα έρθει το μπεμπέ!!!!

κορίτσια μακάρι να καταφέρουμε να αλλάξουμε κάτι και να μην γίνουν χειρότερα τα πράγματα!!

με τόσα που γίνονται ντρέπομαι να σας πω ότι τελικά βρήκα λύση για να μείνουμε στο καινούριο σπίτι μέχρι να πάρω αμάξι.... το πατρικό του άντραμου ειναι στην Λάρισα κοντά στη δουλειά μου και μένει η αδερφή του η μικρή που πάει3η λυκείου ..και η μαμά του τις καθημερινές...θα τους πω να μένω εκει μαζί τους, τις 2 μέρες που δουλευω 4-12 και δν μπορεί να με πάει ο άντρας μου !!! οπότε δν θα χρειαζόμαστε αμάξι εκείνες τις μέρες!!αλλά θα μένουμε μια μέρα την εβδομάδα χώρια μάλλον! Rolling Eyes Embarassed Embarassed (το οποίο θα μείνει άδειο μετά αλλά μη με ρωτήσετε γιατί δν μένουμε εμείς εκεί μετά!είναι μεγάλη και πονεμένη ιστορία!!)


lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου ελλη μου!χαιρομαι πολυ που βρηκες λυση!ευχομαι ολα καλα να σου πανε!ναι το εχω παρει ζεστα το θεμα,αυτο που εχω τωρα το βλεπω σαν περιοδο,ειδα πολλες ιστοριες γυναικων και με κατατασω στις τυχερες!1/εχω δυο υπεροχα παιδακια,2/δεν χρειαστηκα αποξεση,3/μπορω να κανω αμεσως Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 215994!ειναι πολυ σημαντικα!θα κανω μωρακι,τιποτα δεν με σταματα! Razz Razz Razz Razz

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:γεια σου ελλη μου!χαιρομαι πολυ που βρηκες λυση!ευχομαι ολα καλα να σου πανε!ναι το εχω παρει ζεστα το θεμα,αυτο που εχω τωρα το βλεπω σαν περιοδο,ειδα πολλες ιστοριες γυναικων και με κατατασω στις τυχερες!1/εχω δυο υπεροχα παιδακια,2/δεν χρειαστηκα αποξεση,3/μπορω να κανω αμεσως Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 215994!ειναι πολυ σημαντικα!θα κανω μωρακι,τιποτα δεν με σταματα! Razz Razz Razz Razz

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 654316 έτσι να το βλέπεις για ένα λόγο..γιατί ειναι η ΑΛΗΘΕΙΑ!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 16 654316

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν πρεπει να κανω και μια χοριακη να δω εαν επεσε?δεν μου ειπε ο γιατρος,το μονο που ειπε ειναι να το μετρησω σαν περιοδο!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ δν ξέρω κοριτσάκι μου! No ρώτα τον καλύτερα να σου πει! αν θες μπορείς να κάνεις μια όταν σου τελειώσει και η περίοδος για να έχει περάσει λίγο παραπάνω ο καιρός να δεις!!!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
που πηγατε καλε???? Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις