Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 43]

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρινάκι μου τέλειο και το δικό σας σκηνικό!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Χμμμ.. Κατι τέτοιο σκέφτομαι κι εγώ για σήμερα το βράδυ!!!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Μαρινάκι μου τέλειο και το δικό σας σκηνικό!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Χμμμ.. Κατι τέτοιο σκέφτομαι κι εγώ για σήμερα το βράδυ!!!!!

Γεια σου ομορφη,τι κανεςι?Επειδη σας εχω κατα χασει,εχεις κανα νεο?Καλο?Ομορφο?

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Μαρινάκι μου τέλειο και το δικό σας σκηνικό!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Χμμμ.. Κατι τέτοιο σκέφτομαι κι εγώ για σήμερα το βράδυ!!!!!

Γεια σου ομορφη,τι κανεςι?Επειδη σας εχω κατα χασει,εχεις κανα νεο?Καλο?Ομορφο?


Τατιανάκι μου!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 334590


Τι κάνεις;;;

Εγώ σήμερα μετράω μία μέρα καθυστέρηση αλλα δεν με πολύ αγχώνει!!! Το έχω πάρει απόφαση και πλέον λέω ας γίνει ότι θέλει και όποτε θέλει!!!! Very Happy Very Happy

Εσύ τι κάνεις;;; Τι κάνει το πανέμορφο αγοράκι σου;;;

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
tatijana έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Μαρινάκι μου τέλειο και το δικό σας σκηνικό!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Χμμμ.. Κατι τέτοιο σκέφτομαι κι εγώ για σήμερα το βράδυ!!!!!

Γεια σου ομορφη,τι κανεςι?Επειδη σας εχω κατα χασει,εχεις κανα νεο?Καλο?Ομορφο?


Τατιανάκι μου!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 334590


Τι κάνεις;;;

Εγώ σήμερα μετράω μία μέρα καθυστέρηση αλλα δεν με πολύ αγχώνει!!! Το έχω πάρει απόφαση και πλέον λέω ας γίνει ότι θέλει και όποτε θέλει!!!! Very Happy Very Happy

Εσύ τι κάνεις;;; Τι κάνει το πανέμορφο αγοράκι σου;;;

Αντε ευχομαι να ειναι 9μηνη η καθηστερηση...
Εγω σχετικα καλα ειμαι,θα γινω ακομη καλυτερη μολις σουταρω για τα καλα τον Νικ γιατι ακομη εχω αφησει μια πορτουλα ανοιχτει αλλα απ'οτι βλεπω δεν αλλαζει ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑ!
Ο ομορφουλης μου ο γιος ειναι τελεια,ηταν λιγο αρρωστουλικο αλλα τωρα ειναι παλι καλα,το νινι μου το ομορφο...

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Περαστικα στο γιοκαρίνι σου Τατιάνα μου!!!! Να του δώσεις ένα μεγάλο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 334590 απο μένα!!!!

Όσο για το Νικόλα... Θα το χτυπήσει το κεφάλι του στον τοίχο σύντομα αλλα τότε θα είναι αργά!!!!

Δεν πειράζει.. Εσύ να είσαι καλά και να χαίρεσαι το θαυματάκι που έχεις!!!!

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 654316
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ flower
ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΕΚΛΕΙΣΑ 12 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 536304
ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 875502

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρόνια πολλά σε όλες μας!Μπορεί να είναι μια εμπορική γιορτή,αλλά είναι και μια καλή ευκαιρία να θυμηθούμε πόσο ομορφαίνει ο έρωτας τις ζωές μας!Εύχομαι για πάντα...
Σωτηρία μου με το καλό η κούκλα σας!Πόσο χαίρομαι όταν ακούω τέτοια νέα! Very Happy
Στις κοπέλες που ΔΕΝ περιμένουν εύχομαι να μη σώσει να εμφανιστεί! Smile
Άντα δεν κατάλαβα καλά τι ακριβώς έδειξαν τα αποτελέσματα,αλλά μάλλον ούτε εσύ ούτε οι γιατροί...Ελπίζω να βγάλεις σύντομα άκρη!
Εγώ έκανα επαναληπτική καλλιέργεια ούρων και αύριο θα ξέρω αν το ξεφορτώθηκα το μικρόβιο...Ο γυναικολόγος μου είπε αν βγει αρνητική για μικρόβιο να τον πάρω τηλέφωνο για να μου δώσει καμιά εξωτερική κρεμούλα για τα τσουξίματα.Το ευχάριστο είναι ότι μου είπε ότι δεν υπάρχει λόγος να σταματήσω τις ελεύθερες επαφές!Οπότε βουρ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 215994 μπας και ο Φεβρουάριος εκτός από ερωτικός μας βγει και τυχερός μήνας...! Very Happy

ΥΓ. Ιωάννα μου παράλληλα με τη δουλειά κάνω και μεταπτυχιακό στην εκπαίδευση στο ΕΑΠ.

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα κοριτσούδια μου! ήρθα πάλι! εμπορική γιορτή μεν αλλά μια επιπλέον ευκαιρία για να εκφράσουμε τον έρωτα μας νομίζω Very Happy

λοιπόν εμένα ο καλός μου,μού έστειλε μια ωραία ανθοδέσμη με τριαντάφυλλα λίγο πριν φύγω για την δουλειά κι όσο να 'μαι βρε κορίτσια με άλλη διάθεση πήγα για μάθημα Very Happy ο γλυκός μου...τον λατρεύω!

ποια κοριτσάκια είναι εδώ??

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εδώ είμαι κι εγώ!!!

Μόλις έκανα μπανάκι και ισιώνω το μαλλί παράλληλα... Very Happy


Σωτηρία μου με το καλό η μπέμπα σας!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 654316

Ευούλι μακάρι ο Φεβρουάριος να είναι ο τυχερός σου μήνας!!!

Ευάκι μου τέλεια τα κόκκινα τριάνταφυλλα και θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου, όντως αλλάζει η διάθεση μας με αυτά!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γυρισα απο τη δουλίτσα κι έβρεχε, εκανα να φαμε γλωσσες στον φουρνο ψητές και ριζάκι με λαχανικά..light καταστάσεις για το μεσημέρι γιατι προβλέπεται κρεπάλη το βράδυ,μιας και θα βγούμε εξω για φαγητάκι χαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing
και με το που τελειώνω με τα πιάτα κοιτάω έξω και βλέπω να ρίχνει τόσο παχύ χιόνι που πραγματικά δν έχω ξαναδεί τα τελευταία χρόνια!!δν ξέρω επειδη πριν έβρεχε αν καταφέρει να το στρώσει!!αν δν ειχε βρέξει πάντως θα το έστρωνε καλά!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 328109

τώρα θα ταιριαζε η τζακοκατασταση με κερακια παντου κρασακι και αγκαλίτσες!!!!! κριμα που δν έχω τζάκι!!!

Τατιάνα ότι ειναι καλύτερο για σένα και το μικρό σου αντράκι να κάνεις!!!!εγώ μαζί σου ότι κι αν διαλέξεις Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 417472

Ευούλι μακάρι να βγουν αρνητικά λοιπόν τα αποτελέσματα να γλυτώσεις εξτρα φαρμακάκια!!!Σ ευχαριστούμε για τις ευχές και σου ανταποδίδουμε!!νομιζω οτι ειναι ωραιο να υπάρχουν τέτοιες αφορμες..να λες παραπανω σε αγαπω όπως ειπαν και τα κορίτσια!!!

Σωτηρία μου τόσο γρήγορα και σου ειπαν κοριτσάκι???θα σου έλεγα να κρατήσεις τις επιφυλάξεις σου γιατι μπορεί να δεις αλλο αποτέλεσμα στη Β επιπέδου!!Συνηθως τα αγορια φαινονται νωρίς!χαιρομαι παρολα αυτα και που σε βλέπω τόσο χαρούμενη και που ειναι καλά το μπουμπουκάκι σου ότι κι αν ειναι!!!

Ευαγγελίτσα μέχρι πότε δινεις περιθώριο στον εαυτό σου????

Ευη χαιρομαι που ευτυχώς υπάρχουν μερικοι αντρες σαν τον δικο σου και της Ευαγγελιτσας που θελουν να ευχαριστούν τις γυναίκες τους !!Ετσι θα επρεπε να ειναι ολοι ασχετα αν δν το βλέπουν αυτοί έτσι!!!ΤΕΛΕΙΑ τα τριαντάφυλλα γενικώς..ειναι το πιο αγαπημενο μου λουλουδι!!!!


Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 417472

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξανακαλησπέρα σας Very Happy

Ο ύπνος τρέφει τα μωρά κι η γη τα μεγαλώνει
γι αυτό κι εγώ κοιμήθηκα κάτω απ το σεντόνι. Wink

Πάπλωμα βασικά με το κρύο που χει αλλά δεν έκανε ομοιοκαταληξία! Cool

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια, κ ένα έξτρα πιο γλυκό για το κοριτσάκι της Σωτηρίας!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 875502 Να σου ναι γερό κούκλα μου κ άντε κ στα δικά μας!! Very Happy Very Happy

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελλη μου να σου πω την αλήθεια θα δώσω στο εαυτο μου μεγάλο περιθώριο.. Πάνω από 5 μέρες δηλαδή γιατί παλιότερα πάλι είχε αργήσει στο ραντεβού μας η ακατανόμαστη και τελικά ήρθε αργοπορημένη... Βέβαια πλέον έχω συνηθίσει να χαίρομαι τσάμπα και μετά να έρχεται οπότε να σου πώ την αλήθεια δεν θα με πολυ νοίαζει...

Πάντως σήμερα να μην έρθει γιατί πρέπει να ανταποδώσω και εγώ το βράδυ το δωράκι στον καλό μου.. Χιχι!!! Embarassed Embarassed

Όπως καταλάβατε πάλι στο τσάμπα θα τη βγάλω!!!! Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλώς την Άντα!! ωραίος ο μεσημεριανός υπνάκος ε? κι εγώ ήθελα αλλά τώρα δεν λέει να κοιμηθώ... Embarassed

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχα γεια σου βρε Αντα με τα στιχάκια σου!!χιχιχι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 654316

Ευαγγελίτσα μου ναι, να μην ενθουσιάζεσαι ακόμη, αλλά να μη μου πεις ότι αν δεις θετικό Θετικό!! δν θα σε πολυ νοιάξει γιατί θα πηδηχτώ απ'το παράθυρο!!!! Razz Razz
Ελπιζω πάντως ειλικρινά να το δεις το θετικο Θετικό!! αυτή τη φορά!!!!!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:χαχα γεια σου βρε Αντα με τα στιχάκια σου!!χιχιχι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 654316

Ευαγγελίτσα μου ναι, να μην ενθουσιάζεσαι ακόμη, αλλά να μη μου πεις ότι αν δεις θετικό Θετικό!! δν θα σε πολυ νοιάξει γιατί θα πηδηχτώ απ'το παράθυρο!!!! Razz Razz
Ελπιζω πάντως ειλικρινά να το δεις το θετικο Θετικό!! αυτή τη φορά!!!!!!



Χαχα οχι καλε!!!! Εννοείται ότι τότε θα με νοιάξει!!!!! Και πολύ μάλιστα!!! Απλά (πλεον) κατάλαβα ότι με το να αγχώνομαι και να στεναγχωριέμαι δεν βγαίνει τίποτα...

Εχω δώσει διωρία μέχρι τέλος καλοκαιριού κι αν δεν μεινω έγκυος θα πάμε για εξετάσεις... Και μετά βλέπουμε...Μανούλα πάντως θα γίνω αργά ή γρήγορα όπως όλες μας άλλωστε!!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
rinamar έγραψε:
Δεσποινάκι μου? αρχίσαν τα όργανα?? ε, ρε γλέντια!! χιχι! ..εύχομαι με το που μπείς στον 4ο να σταματήσουν..! καλέ κοπελιάααα κόλα μας λίγο και εμάςςςςς!! θέλω κι εγωωωωω ναυτίες και καούρες και ανακατοσούρες και απ'όλαααα!! χιχιχι
Αν αρχίσαν λέει;Πήρα αγκαλιά την λεκάνη!!!Μου πετάχτηκαν τα μάτια έξω Shocked !!!Μακάρι να σε κολλήσω!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 727892

sotiria-giannitsa έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 654316
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ flower
ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΕΚΛΕΙΣΑ 12 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 536304
ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 875502

Γεια σου Σωτηρία!!!Κοριτσάκι ε;Τέλειαααααααααα!!!!Να είναι γερό σου εύχομαι και να βγει μία κούκλα!!! Very Happy


Ποιές είναι εδώ;

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ βρε Δεσποινάκι μπράβο!υπομονή θα κάνεις με τις αναγούλες και θα σ'ανταμείψει το αποτέλεσμα θα δεις!! Very Happy

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:αχ βρε Δεσποινάκι μπράβο!υπομονή θα κάνεις με τις αναγούλες και θα σ'ανταμείψει το αποτέλεσμα θα δεις!! Very Happy

Σίγουρα θα με ανταμείψει!!!Αλλά έχω να πω πως οι αναγούλες και οι εμετοί τις εγκυμοσύνης δεν παίζονται με τίποτε άλλο!Αλλά λες χαλάλι και το ξεχνάς...
Τί κάνεις εσύ Εύη;Πώς τα πας;

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:
evi27 έγραψε:αχ βρε Δεσποινάκι μπράβο!υπομονή θα κάνεις με τις αναγούλες και θα σ'ανταμείψει το αποτέλεσμα θα δεις!! Very Happy

Σίγουρα θα με ανταμείψει!!!Αλλά έχω να πω πως οι αναγούλες και οι εμετοί τις εγκυμοσύνης δεν παίζονται με τίποτε άλλο!Αλλά λες χαλάλι και το ξεχνάς...
Τί κάνεις εσύ Εύη;Πώς τα πας;


μια χαρά! ήσυχα θα έλεγα! πάλι στην προσπάθεια αυτό το μήνα Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 215994

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:
Deb έγραψε:
evi27 έγραψε:αχ βρε Δεσποινάκι μπράβο!υπομονή θα κάνεις με τις αναγούλες και θα σ'ανταμείψει το αποτέλεσμα θα δεις!! Very Happy

Σίγουρα θα με ανταμείψει!!!Αλλά έχω να πω πως οι αναγούλες και οι εμετοί τις εγκυμοσύνης δεν παίζονται με τίποτε άλλο!Αλλά λες χαλάλι και το ξεχνάς...
Τί κάνεις εσύ Εύη;Πώς τα πας;


μια χαρά! ήσυχα θα έλεγα! πάλι στην προσπάθεια αυτό το μήνα Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 215994

Μακάρι να τα καταφέρεις αυτή την φορά!!! Οι υπόλοιπες πού είναι;

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακάρι Δεσποινάκι!! έλα μου ντε!! εξαφανίστηκαν ή Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 215994 ??? Very Happy

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:μακάρι Δεσποινάκι!! έλα μου ντε!! εξαφανίστηκαν ή Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 215994 ??? Very Happy

Ε,το πιο πιθανό είναι να Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 215994 !!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πάω κι εγώ για 1 μπανάκι κι επανέρχομαι..

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσια μου!!!
τι κανετε;;εχω 3 μερεσ να μπω κ μου λειψατε!!!
εγω τωρα γυρισα απο τον γιατρο...ειδαμε σακο κ μια κουκιδα ειμαι περιπου 5,5 εβδομαδεσ!!!!ολα κλα μεχρι τωρα !!!αχ κοριτσια ποσο ευτυχησμενη ειμαι...αντε ευχομαι συντομα ολες να παθετε τα ιδια!!!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εκανα το μπανάκι μου,προετοιμάστηκα για το βραδυνό Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 604962 , απλωσα και τα ρούχα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 93981 και ήρθα!!

Δεσποινάκι μου άρχισαν τα δύσκολα ε? δν πειράζει κοριτσάκι μου, λίγο υπομονή και θα περάσουν σε λίγους μήνες!!το σποράκι να ειναι καλά και τα άλλα τα αντέχουμε πιστεύω!!

Ιφιγένεια τι καλά!!! πόσο μου αρέσει βρε κορίτσια μου να ακουω τα ευχάριστα νέα σας !!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 30 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις