Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
80 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 80 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 43]

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρίνα ζυγώνει ο καιρός ή τα παίρνεις για να μην έχεις μετά να τρέχεις?

Θέλω κι εγώ πώς κ πώς να πάω στον σούπερ-ντούπερ γιατρό να μαζέψω τη γνώμη νούμερο 523 Razz

Να χω κ υλικό να γράψω βιβλίο αύριο μεθαύριο να βγάλω κανα φράγκο, άμα πια!! Mad

Υ.Γ κάποιος εδώ τριγύρω έχει βαρύ λαϊκό στη διαπασών...

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
jenjen έγραψε:
ιαπωνικο σπιτς!!!ειναι μια γλυκα!του εχω απιστευτη αδυναμια!!!!!κλεινει τα 7 χρονια τον μαιο το μαναρακι μου..

..καλέ βαλε καμια φωτό να δούμε μούτρα απ'το παιδί Very Happy Very Happy
..δεν τη ξέρω αυτή τη ράτσα πρώτη φορά την ακούω!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
είναι πολύ όμορφα σκυλάκια! το φόρουμ απαιτεί μια φωτό να δει!!! Very Happy

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
rinamar έγραψε:Hello hello... πήγα να δω αν κουνιούνται οι βάρκεςςςςςς!! Embarassed Embarassed Embarassed
jenjen έγραψε:ζυγακι μου τι κανεις????καιρο εχω να ακουσω τα νεα σου....

καλά είμαι Τζενάκι μου! εσύ? περιμένω πως και πως να πάω στον εξωσωματικό αυριο να μου γράψει φαρμακάκια..

Ada έγραψε:
Μαρίνα συντονιστήκαμε εντός?Δώσε μου βρε λίγη εμπιστοσύνη στους γιατρούς που την έχω χάσει... Rolling Eyes

Καλό μου.. είναι ο μοναδικός γυναικολόγος που μου βγάζει τρελή εμπιστοσύνη.... τι να πω όμως?? μπορώ να κάνω και αλλιώς? δεν μπορώ.. τεσπα..

Μαρινάκι μου.. μη προδικάζεις τπτ.. περίμενε και θα δειξει βρε κοπελιά.. ευχομαι να παει να γκρεμοτσακιστεί η Αλέκα για όλες μαςςςςς!! Very Happy Very Happy

αντε σιγα σιγα να μπαινεις και συ σε μια σειρα....

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ada έγραψε:Μαρίνα ζυγώνει ο καιρός ή τα παίρνεις για να μην έχεις μετά να τρέχεις?

Θέλω κι εγώ πώς κ πώς να πάω στον σούπερ-ντούπερ γιατρό να μαζέψω τη γνώμη νούμερο 523 Razz

Να χω κ υλικό να γράψω βιβλίο αύριο μεθαύριο να βγάλω κανα φράγκο, άμα πια!! Mad

Υ.Γ κάποιος εδώ τριγύρω έχει βαρύ λαϊκό στη διαπασών...

Ζυγώνει ο καιρός για αυξήσεις τρελές βασικά στα φάρμακα.. με το κ@λ@ταμείο που έχω δεν μου πολυκαλύπτει σχεδόν τπτ, οπότε θα τα πάρω απο τώρα στο ψυγειάκι μου και λογικά στην Αλεκα-Αλεκίστα μου του Μαρτίου ξεκινάμε ενεσούλες...

Το θέμα δεν είναι μονο να είναι σούπερ ντούπερ ο γιατρός Αντα μου... πως θα τον νιώσεις εσύ.. να είναι ανθρώπινος και οταν σου μιλάει να νιώθεις οτι ξέρει ακριβώς τι του γίνεται.. βασικά αυτός που βρήκα εγώ είναι "βαρύ πυροβολικό".. δηλαδη πάνε πολύ προβληματικές περιπτώσεις.. εμενα μου είπε οτι το θέμα μου ειναι απλό [γι'αυτόν], εννω οι άλλοι γιατροί χρειάστικαν να διαβάσουν την γνωματευση του ακτινολόγου που έκανε τη σαλπιγγογραφία!! Αυτός όταν του είπα οτι είναι μες το φάκελο η γνωμάτευση δεν τον έννοιαξε καν και είδε πράγματα που δεν ειδαν οι άλλοι.. και το βασικό είναι οτι μου είπε φράξιμο και όχι αφαίρεση σαλπιγγών.. ο μόνος που μου το είπε..

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άσε Μαρίνα το οικονομικό είναι για κλάματα, καλά κάνεις.

Όσο για αυτόν που θα πάω αν κ είναι μεγαλούτσικος σε ηλικία κ άνδρας (ξέρεις έχω αυτό το χαζό ψυχολογικό Rolling Eyes ) έχω ακούσει ότι είναι κορυφή, έχει πολύ καλά μηχανήματα που εντοπίζουν κ το παραμικρό γιατί ασχολείται πολύ με τις εξωσωματικές.

Θα δείξει...

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ada έγραψε:Άσε Μαρίνα το οικονομικό είναι για κλάματα, καλά κάνεις.

Όσο για αυτόν που θα πάω αν κ είναι μεγαλούτσικος σε ηλικία κ άνδρας (ξέρεις έχω αυτό το χαζό ψυχολογικό Rolling Eyes ) έχω ακούσει ότι είναι κορυφή, έχει πολύ καλά μηχανήματα που εντοπίζουν κ το παραμικρό γιατί ασχολείται πολύ με τις εξωσωματικές.

Θα δείξει...

Μπράβο ζουζουνα μου.. να πας και εύχομαι να γίνει ο γιατρός σου.. είναι πολύ συμαντικό να σου μιλάει κάποιος που να ξέρει τι του γίνεται και εσύ να νοιώθεις σίγουρη..
Τι ώρα έχεις αύριο ραντεβού?

Σιγουρα θα δείξει κοριτσάκι μου...

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ada έγραψε:Άσε Μαρίνα το οικονομικό είναι για κλάματα, καλά κάνεις.

Όσο για αυτόν που θα πάω αν κ είναι μεγαλούτσικος σε ηλικία κ άνδρας (ξέρεις έχω αυτό το χαζό ψυχολογικό Rolling Eyes ) έχω ακούσει ότι είναι κορυφή, έχει πολύ καλά μηχανήματα που εντοπίζουν κ το παραμικρό γιατί ασχολείται πολύ με τις εξωσωματικές.

Θα δείξει...

αντα μενεις αθηνα?
εσυ μαρινα σε ποιο ιατρο πηγαινεις εαν επιτρεπεται?τον τζεφερακο τον εχετε ακουσει?ειναι πολυ καλος σε αυτον τον τομεα...εχουν παει 2 φιλες μου,ειχαν προβλημα και τωρα ειναι μανουλες...

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
rinamar έγραψε:
Μπράβο ζουζουνα μου.. να πας και εύχομαι να γίνει ο γιατρός σου.. είναι πολύ συμαντικό να σου μιλάει κάποιος που να ξέρει τι του γίνεται και εσύ να νοιώθεις σίγουρη..
Τι ώρα έχεις αύριο ραντεβού?

Σιγουρα θα δείξει κοριτσάκι μου...

οοοοχι Άντα μου αύριο έχεις.. μου το είπε η φαντασία μου!!

μη με ρωτήσεις πως μου ήρθε Shocked

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΑ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 33 83251564

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πως μπαινουν οι φωτογραφιες κοριτσια να σας δειξω το καμαρι μου?

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακάρι να χα αύριο Μαρίνα!!

Α) Η περίοδος δε λέει να τελειώσει
Β) Θα πρέπει να πάω συγκεκριμένη μέρα του κύκλου? (δεν τον ρώτησα ακόμα περίμενα να τελειώσει το Α Embarassed )
Γ)Θα μπορέσει να με δει με την αγωγή που θα πάρω μετά το τέλος του Α?
Δ)Δε δέχεται Δευτέρα ή Παρασκευή οπότε θα πρέπει να δώσω αγώνα να πάρω άδεια στο ενδιάμεσο ή να ταξιδεύω σαν την τρελή πρωί κ βράδυ...

Ουφ ,ελπίζω να μη σας ζάλισα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 33 911307

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:πως μπαινουν οι φωτογραφιες κοριτσια να σας δειξω το καμαρι μου?


πας εδώ και ακολουθεις τα βήματα... http://imageshack.us/

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
jenjen έγραψε:
αντα μενεις αθηνα?
εσυ μαρινα σε ποιο ιατρο πηγαινεις εαν επιτρεπεται?τον τζεφερακο τον εχετε ακουσει?ειναι πολυ καλος σε αυτον τον τομεα...εχουν παει 2 φιλες μου,ειχαν προβλημα και τωρα ειναι μανουλες...

Γλυκιά μου τον ξέρω.. αυτός, ο δικός μου και 2 ακόμα ήθελα να τους πάρω σβάρνα.. τελικά μία που πήγα στον δικό μου και μία που έκαστα σ'αυτόν..

Είναι μέσα στους top5, για εμένα και απο αυτά που άκουσα για τους εξωσωματικούς...

Με τη διαφορά οτι εγώ έψαχνα εκτός απο πολύ καλό εξωσωματικό [γιατι δεν έχω λεφτά για πέταμα] και πολύ καλό χειρουργό γιατί τελικά απ'ότι κατάλαβα οι γιατροί κοιταγαν το προβλημά μου και μου έλεγαν αυτό που είχαν διαβάσει και όχι αυτό που είχαν αντιμετοπίσει σε ένα χειρουργείο...

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ada έγραψε:Μακάρι να χα αύριο Μαρίνα!!

Α) Η περίοδος δε λέει να τελειώσει
Β) Θα πρέπει να πάω συγκεκριμένη μέρα του κύκλου? (δεν τον ρώτησα ακόμα περίμενα να τελειώσει το Α Embarassed )
Γ)Θα μπορέσει να με δει με την αγωγή που θα πάρω μετά το τέλος του Α?
Δ)Δε δέχεται Δευτέρα ή Παρασκευή οπότε θα πρέπει να δώσω αγώνα να πάρω άδεια στο ενδιάμεσο ή να ταξιδεύω σαν την τρελή πρωί κ βράδυ...

Ουφ ,ελπίζω να μη σας ζάλισα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 33 911307

Α) αν δεις οτι η Αλέκα κάνει αρμένικη βίζιτα τον πέρνεις τηλ για περετέρω οδηγίες.. Πλάν Β!

Β) θα σου κάνει κάποια συγκεκρημένη εξέταση? ..απο την εμπιρεία μου, η καλύτερη στιγμή να πας είναι μεταξύ 12-16ης μέρας που το ενδομήτριο ειναι στα χαι του..

Γ) την αγωγή ποιος στου την έδωσε? το νοσοκομείο? και για ποιό λόγο?

Δ) δεν μπορείς να το πεις απο τώρα στο σχολείο οτι είναι σοβαρό και θα πρεπει να λειψεις κάποια Δευτ ή Παρ.?

Ε) αυτα τα θέματα είναι σοβαρά και γι'αυτό είμαστε εδώ!! αλλοιμονο αν μας ζάλισες με αυτό κοριτσάκι μου Wink


Αγάπη το μπεμπέ τα σπάειιιιι!!!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ: Το Ιωαννάκι μας που είναι οεο?

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπόν κοριτσάκια μου πάω για νάνι! θα τα πούμε το πρωί για καφεδάκι!

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 33 Md063




rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνύχτα Ευάκι! Very Happy

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η Ιωάννα είχε από χθες πρόβλημα να μπει στο φόρουμ , μου είχε στείλει μήνυμα κ μου είπε να σας το πω. Αλλά ήλπιζα ότι σήμερα θα έμπαινε... Sad

Ας ελπίσουμε ότι είναι καλά κ γιορτάζει τον Βαλεντίνο σήμερα. Razz

Την αγωγή μου την έδωσε η κλασική γιατρός μου μετά από την καλλιέργεια που έκανα. Σκεφτόμουν να την αρχίσω αύριο, άμα ποτέ τελειώσει η άτιμη...Λες να κάνω χαζομάρα που περιμένω?

Τέλος πάντων καληνυχτώ γιατί τα μάτια μου κλείνουν.

Εύχομαι να χετε έναν όμορφο ύπνο κ να ονειρευτείτε πολλά γλυκά ζουζούνια σαν αυτό που έβαλε φωτό η Αγάπη μόνο που να λένε "μαμά" Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 33 M016

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευαγγελια εχεις καθυστερηση; περιμενουμε τα νεα σου....Με γεια το κρεμαστο!

Ελλη α το τριανταφυλλακι μου το πηρε σημερα, δεν μπορω να πω! Εχει ρομαντικο δειπνο αποψε για τα δυο σας;

Αντα λουλουδικο θα μου φερει σπανια κι εμενα αλλα παντα την καταλληλη στιγμη!Τη μουσικη χιλια τα εκατο την εχει η γιαγια διπλα...εχει ντερτια!

Αγαπη καλα να περασετε! Πολυ ρομαντικη κατασταση ετοιμαζεις!

Δεσποινα λιγο καιρο ακομα υπομονη...

Μαρινα που εισαι βρε κουκλα μου κι ανησυχησα; ολες ειχαμε προβλημα αυτες τις μερες με το φορουμ! Νοσοκομειο πηγα γιατι ηταν μια θεια του αντρα μου και ξαναπηγα σημερα με κεκακι στα χερια...για γελια και για κλαματα!Μη δεις καλυτερα! Α! ο γοης ειναι πολυ ρομαντικος!! Να τον εμπιστευεσαι και ολα καλα θα πανε, εχω προαισθημα γι' αυτον περα τα οσα μας εχεις ηδη πει για αυτον!

Τατιανα περαστικα στον μικρουλη σου! Αν το κρινεις σωστο να κλεισεις τις πορτες..κανει ρευμα!

Σωτηρια με το καλο το κοριτσακι σου!

Ευουλι αντε να εχεις καλα αποτελεσματα!Στο ΕΑΠ ε; το κυνηγαω κι εγω αλλα δε μου καθεται! Μη στεναχωριεσαι καλε, κι αυριο μερα ειναι να γιορτασετε!!

Ευη...τι καλος ο αντρουλης σου!

Ιφιγενεια μπραβο!ολα τελεια θα πανε θα τοδεις!

Μαρια....που εισαι εσυ βρε ξελογιαστρα;

τζένη γιατι μονη σαν το λεμονι;

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λοιπον εγω το παραταω το θεμα της φωτογραφιας προς το παρον...δεν σκαμπαζω απο αυτα θελω χρονο!!!
μαρινα...το ξερω οτι το πιο σημαντικο πραγμα ειναι να σου εκπεμπει εμπιστοσυνη ο αλλος εαν οντως εχεις βρει 2 σε 1 δηλαδη και καλος χειρουργος και καλος στις εξωσωματικες τοτε μαζι σου...ειναι σπανιο οντως...αντε σου ευχομαι τετοια εποχη του χρονου να ειναι εισαι ετοιμογεννη!!!ολοψυχα!

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καληνυχτα ευη!!!αυριο η φωτο!πρεπει να μελετησω στο θεμα!!ειμαι ασχετη!ονειρα γλυκα!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ρε Ιωάννα πολλά χρόνια θα ζήσεις!!! Very Happy Very Happy

Είχες τρεξίματα σε νοσοκομείο καλέ πώς μου ξέφυγε αυτό?

Ελπίζω να σαι αύριο μέσα να τα πούμε , καληνύχτα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 33 M016

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη και Τζενη καληνυχτα και ονειρα γλυκα!

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 33 Md044


Αντα μου ηρθα κι εγω....Μια θεια του αντρα μου ηταν αλλα παει καλα και θα βγει αυριο! Εσυ τι κανεις;

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Άντα μου στη θέση σου θα του έλεγα του καινουργιου γιατρού για τη θεραπεία..

τεσπα σίγουρα ξερεις καλύτερα..

κοριτσάκια μου πάω και εγώ γιατί έχω τρελή μέρα αύριο και απο το πρωί θα τρέχω γιατί το σπίτι μας θέλει εφόδια ζωήςςςς[φαιιιιι!!].. το μεσημέρι θα κάνουμε με τη δασκάλα της γιόγκας μου μία παρουσίαση σε ένα γυμνστήριο και το απόγευμα έχω τον ντοκ μιστερ έτσουξε... Twisted Evil Twisted Evil

Τζένη αν καταφέρεις να τα βγάλεις πέρα με το θεριό και τη βάλεις τη φωτο θα τη δω αύριο στάνταρ!!

Καληνύχτα κοριτσούδια μου Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις