Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 43]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε 2 μέρες περιμένω την κοκκινη Λιάνα μου, αλλά το να τρέχω τουαλέτα νομίζω ότι αν δν ειναι συμπτωμα αρρωστιας ότι ειναι σύμπτωμα κόκκινης κι οχι εγκυμοσύνης!!! δν έχω και πολλές ελπίδες γιατί θυμάσαι δν κατάφερα να κανω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 215994 πολύ κοντα στην ωορρηξία, ειχα κάνει 2 μέρες πριν!! Embarassed Rolling Eyes εγώ σαν άρρωστη νιώθω πάντως!! αντε σας αφήνω..αρκετα τεμπέλιασα! Embarassed Embarassed Embarassed

Περαστικά στα μωρούλια σου!!! σίγουρα θα περάσει γρήγορα! Θαυμάζω την στάση που κρατάς σε αυτό που συνεβει!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 417472



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Τετ Φεβ 15, 2012 6:13 am, 1 φορά

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ???

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλώς την Λιάνα!! μια χαρά είμαι!

περαστικά στα μικρούλια σου!!!σύντομα να γίνουν καλά!!!

χαιρομαι που σε βλέπω δυνατή!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΜΜΜΜ ΕΛΛΗ ΛΕΣ??? Wink ΠΟΤΕ ΜΗ ΛΕΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΖΩ

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα ειμαι κοριτσια μου!τωρα καθαρισα απο κατω και θα γινει χαμος Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 215994!χιχιχι!ελλη μου και εγω στην αρχη σαν αρρωστη αισθανομουνα!αλλα καλητερα να μην σου αναβω φωτιες!θα δουμε!ε ρε γλεντια που θα κανω....! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 654316

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλε που πηγατε ολες?πω πω,εχω πολυ αγωνια για το τι θα μας πει το λεμονακι!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:καλε που πηγατε ολες?πω πω,εχω πολυ αγωνια για το τι θα μας πει το λεμονακι!


παρούσα! έκανα καφεδάκι για να χωνέψω!

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σου λιαννα!περαστικα στα μωρακια σου....μπραβο για τον τροπο που το αντιμετωπιζεις..αυτο δειχνει ποσο καλη μανουλα εισαι...στεκεσαι δυνατη σε οτι και εαν σου συμβει!!!

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευτυχως που δεν πηγαινεις σε καφετεριες ευη μου θα ειχες χασει ολο τον μισθο σου σε καφεδες με τοσους που πινεις καθε μερα! Razz Razz

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:καλα ειμαι κοριτσια μου!τωρα καθαρισα απο κατω και θα γινει χαμος Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 215994!χιχιχι!ελλη μου και εγω στην αρχη σαν αρρωστη αισθανομουνα!αλλα καλητερα να μην σου αναβω φωτιες!θα δουμε!ε ρε γλεντια που θα κανω....! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 654316

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΠΟΛΛΕΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 215994 ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Crying or Very sad

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:ευτυχως που δεν πηγαινεις σε καφετεριες ευη μου θα ειχες χασει ολο τον μισθο σου σε καφεδες με τοσους που πινεις καθε μερα! Razz Razz

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:ευτυχως που δεν πηγαινεις σε καφετεριες ευη μου θα ειχες χασει ολο τον μισθο σου σε καφεδες με τοσους που πινεις καθε μερα! Razz Razz


πίνω συνήθως 2 την μέρα...βασικά γάλα(αγάπη μη βλέπεις) με νες και λίγο ζάχαρη μέσα! το καλό είναι ότι τους πίνω ώρεςςς...αυτόν που έκανα τώρα θα τον πίνω μέχρι το βράδυ χιχιχι..όταν κρυώνει τον βάζω στο καλοριφέρ κι είναι οκ! Very Happy

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου jenjen!δεν μπορω να κανω αλλιως,πρεπει να ειμαι παντα δυνατη για τα παιδακια μου και τον αντρουλη μου που δεν εχει υπομονη!χαχα! Razz Razz !το ονομα σου πως ειναι?εχω χασει λιγα επεισοδια!εχεις παιδακι η προσπαθεις για το πρωτο?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tελείωσα επιτέλους!!τώρα έβαλα και τα μακαρόνια!!

Λιάνα μου εβαλα θερμόμετρο πιο πριν και ειχα 36,5 και έβαλα κι εκεινη την ωρα που σας έγραφα και ειχα 37,2 αρα αρρώστησα!! Πήρα ένα ντεπον τώρα και ότι γίνει!! έχω να πάω και στη δουλεια στις 7 αλλά δν θα παω αν ειναι για να μου περάσε γιατί αύριο δουλεύω 4-12 και με βλέπω να κάνω 8ωρο άρρωστη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 Md048

κι εγώ ανυπομονώ να μας πει νέα το λεμονάκι!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 328109

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πανω στο καλοριφερ????χαχαχαχαχαχα πρωτη φορα το ακουω!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
λιαννα μου με λενε τζενη και κανω προσπαθειες για μπεμπε....δεν εχω ακομη...που θα παει ομως θα μου την κανει την χαρη ο πελαργος..
ελλη μου περαστικουλια....μακαρι να μην ειναι πυρετος απο ιωση αλλα απο αλλο πραγμα... Razz Razz Razz Razz

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
περαστηκα ελλη μου!αυτο να κανεις να κατσεις στα ζεστα και να γινεις καλα!εγω βλεπω μια ταινια παλια!θυμοσαστε το "ο μπαμπας της νυφης"?εγω βλεπω το δυο,που ηταν και οι δυο εγκυες!πολυ γελιο! Razz Razz!

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσακια. τι κανετε? αργησα να γυρισω απο την δουλεια και δεν ειχα μαγειρεψει. Εφαγα λοιπον μια τεραστια σαλατα με τονο.. φουσκωσα. Φτιαχνω καφε για να αρχισω δουλιτσα γραφικη και να ξεκλεβω ματιες και στο φορουμ μας.. χιχι
Το λεμονακι γυρισε ειδα. μαθαμε τα νεα της?
Ιωαννα εχω καταχωνιασει τους υπερηχους γιατι με πληγωνουν . Προσπαθω να το αφησω πισω μου. Χρειαζομαι δυναμη να συνεχισω Περιμενω τα νεα απο ολες σας

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλλη μου περαστικά!!!

Νίκη μου τι κάνεις!μ'αρέσει η τονοσαλάτα!άντε καλή χώνεψη!

Λιάνα μου πολύ ωραίες ταινίες!!

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια...πρεπει να σας αφησω,παω σουπερ και μετα γυμναστηριο...ελπιζω να σας πετυχω το βραδακι...φιλακια πολλα!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιάνα πολύ αστείες ταινίες και γενικά οι κωμωδίες αυτού του ηθοποιού πολύ μου αρέσουν!!

Καλησπέρα Νική !! κι εμένα μου αρέσει πολύ η τονοσαλάτα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 875502

κι εγώ κάνω διάφορα εντομεταξύ κι όλο πετάω και μια ματιά εδώ να βλέπω τα νέα σας!! Είπαμε!!Εθισμός! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 4872

Τζένη καλη συνέχεια!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Τζένη!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
jenjen έγραψε:ευτυχως που δεν πηγαινεις σε καφετεριες ευη μου θα ειχες χασει ολο τον μισθο σου σε καφεδες με τοσους που πινεις καθε μερα! Razz Razz


πίνω συνήθως 2 την μέρα...βασικά γάλα(αγάπη μη βλέπεις) με νες και λίγο ζάχαρη μέσα! το καλό είναι ότι τους πίνω ώρεςςς...αυτόν που έκανα τώρα θα τον πίνω μέχρι το βράδυ χιχιχι..όταν κρυώνει τον βάζω στο καλοριφέρ κι είναι οκ! Very Happy

χαχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing αυτο παλι με το καλοριφερ δεν μου κανει καθολου εντυπωση ο αντρας μου αν θελει να ζεστανει λιγο το φαγητο καμμια φορα το βαζει πανω στο καλοριφερ ξυπναω και εγω μια μερα η καλη σου και βλεπω ενα ταπερακι με μπιφτεκια πανω στο καλοριφερ του σαλονιου και με το που το βλεπω στεκομαι ακινητη και το κοιταζω λες και ειδα φαντασμα ο αντρας μου λεει τη κανεις μωρακι μου?? και απανταω τη κανουν τα μπιφτεκια πανω στο καλοριφερ πουντιασαν??? χαχαχα Laughing

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
evi27 έγραψε:
jenjen έγραψε:ευτυχως που δεν πηγαινεις σε καφετεριες ευη μου θα ειχες χασει ολο τον μισθο σου σε καφεδες με τοσους που πινεις καθε μερα! Razz Razz


πίνω συνήθως 2 την μέρα...βασικά γάλα(αγάπη μη βλέπεις) με νες και λίγο ζάχαρη μέσα! το καλό είναι ότι τους πίνω ώρεςςς...αυτόν που έκανα τώρα θα τον πίνω μέχρι το βράδυ χιχιχι..όταν κρυώνει τον βάζω στο καλοριφέρ κι είναι οκ! Very Happy

χαχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing αυτο παλι με το καλοριφερ δεν μου κανει καθολου εντυπωση ο αντρας μου αν θελει να ζεστανει λιγο το φαγητο καμμια φορα το βαζει πανω στο καλοριφερ ξυπναω και εγω μια μερα η καλη σου και βλεπω ενα ταπερακι με μπιφτεκια πανω στο καλοριφερ του σαλονιου και με το που το βλεπω στεκομαι ακινητη και το κοιταζω λες και ειδα φαντασμα ο αντρας μου λεει τη κανεις μωρακι μου?? και απανταω τη κανουν τα μπιφτεκια πανω στο καλοριφερ πουντιασαν??? χαχαχα Laughing


χαχαχχα έτσι έτσι!!! γιατί καλέ?ανάβει που ανάβει το καλοριφέρ!γιατί να μην το εκμεταλλευτούμε?? Very Happy

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
jenjen έγραψε:
mariabel έγραψε:Γεια σου, Τζένη!!! Τι κουκλί είναι αυτό;
Έλλη μου, γύρισες;
Ιωάννα, όντως τι τέλεια γλυκά ήταν αυτά, που αντίκρυσαν τα μάτια μου! Και προσπαθώ να συγκρατηθώ η καημένη από τη Δευτέρα!! Τρώω τα χέρια μου για να μη φάω λιχουδιές... Γλυκιά μου, θέλω να είσαι χαμογελαστή. Μην κοιτάς πίσω.

Κορίτσια, να σας πω... Έχω μεγάλο πρόβλημα... Από τότε που έμεινα έγκυος, έχω πολλά υγρά. Στην εγκυμοσύνη έπρεπε οπωσδήποτε να φοράω σερβιετάκι κάθε μέρα. Sad Ο γιατρός με είχε κοιτάξει και ξανακοιτάξει (μήπως ήταν αμνιακό υγρό), αλλά δεν ήταν. Έλπιζα μετά τη γέννα να γίνω όπως πρώτα, αλλά δεν... Sad Έχω βαρεθεί αυτή την κατάσταση. Sad Την τελευταία εβδομάδα μάλιστα έχει παραγίνει το κακό. Μυρίζουν τώρα κάπως και θέλω να πλένομαι συνέχεια... Sad Να πάω στο γιατρό και τι να του πω; 2 φορές έκανα τεστ παπ. Μία με τον πρώην γιατρό και μια με τον καινούριο. Δεν έχω κάτι... Αχ, δε θέλω να συνεχιστεί αυτό...

καλημερα μαρακι!!!!!ανεφερες στο γιατρο σου αυτο το θεματακι?τι σου ειπε?παντως πιστευω πρεπει να ειναι τα μετα-συμπτωματα εγκυμοσυνης που λογικα θα περασουν!


καλησπερα κι εγω εχω απο την αρχη της εγκυμοσυνης.εκανα κολπικη καλλιεργεια στην αρχη και εδειξε οτι εχω λιγους μηκυτες.αυτο που μυριζει ειμαι μαλλον κολπιτιδα.δεν μου δινει θεραπεια πριν τις 16 εβδομαδες μου ειπε.μεχρι τοτε μου ειπε αν γινει ανηποφορο να κανω κολπικες πλυσεις με χαμομηλι.μετα τις 16 κατι θα μου δωσει.μου ειπε πως οι κολπιτιδες οπως και οι ουρολοιμωξεις στην εγκυμοσυνη ειναι πολυ ευκολο να δημιουργηθουν

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:ξέρεις τι απολαμβάνω περισσότερο σε εσένα!!? το ότι το έχεις ευχαριστηθεί ΤΟΣΟ πολύ που είσαι εγκυος και το δειχνεις!!! ετσι θελω να ειμαι κι εγω! οχι συνέχεια ανήσυχη για το αν ολα πάνε καλά όπως βλέπουμε οι περισσότερες!!! ξέρω ότι κι εσύ το έχεις στο μυαλό σου, αλλά δειχνεις να το απολαμβάνεις τόσο που χαιρομαι να διαβαζω τις απαντησεις σου!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Με νοιώθεις Έλλη μου!!!Έτσι ακριβώς αισθάνομαι!Αγχώνομαι βέβαια αλλά δεν το σκέφτομαι καν, ό,τι είναι να γίνει θα γίνει!!!Το απολαμβάνω μέχρι αηδίας!!! Razz
Μακάρι να μην την άρπαξες!!!!

ioanna85 έγραψε:
Δεσποινα δεν ξερω αν ειχες διαβασει το προηγουμενο ποστ που ελεγα λογω ομαδας αιματος να κανεις καθε μηνα εξεταση εμμεσος coombs. Οσα για τα συμπτωματα καταλαβαινω....τα ιδια ειχα κι εγω....μεχρι που μια μερα δεν τα ειχα πια!Υπομονη μονο!!!
Ιωάννα θα ρωτήσω την γιατρό μου αύριο και θα μου πει τί πρέπει να κάνω!!Τί ακριβώς γίνεται αν έχω εγω 0 αρνητικό και ο άντρας μου 0 θετικό;Υπάρχει πρόβλημα;Πες μου γιατί είμαι λίγο άσχετη... Crying or Very sad

jenjen έγραψε:Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 03042007



καλημερα σας....ελπιζω να το εκανα σωστα και να ανεβασα σωστα την φωτογραφια!!!!!μου πηρε μονο 16 ωρες...χαχαχαχαχα!!!!τι μου κανετε????
καλα ιωαννα τις γλυκα ειναι αυτα που φτιαχνεις?μας κολαζεις πρωινιατικα?


Κουκλάκι ζωγραφιστό Τζένη!Να σου ζήσει!!!! I love you


Εγώ λοιπόν πήγα σούπερ μάρκετ,γύρισα...έκανα μπανάκι,έβαλα κοτόπουλο με πατάτες στον φούρνο για το βράδυ να μην ξαναμαγειρεύω γιατί έχω να φτιάξω κείκ,τρουφάκια και τούρτα παρφέ σοκολάτας!!!!Αύριο κάλεσα την αδερφή μου και τον γαμπρό μου για φαγητό και θα φτιάξω ταυλανδέζικο ρύζι με κοτόπουλο και είπα να έχω και κανένα γλυκάκι!!!! Να στείλω και λίγη τούρτα στην φιλενάδα μου που είναι κι αυτή εγκυούλα και θα της τρέχουν τα σάλια!!! Razz Σας αφήνω να πιαστώ στην ζαχαροπλαστική μου!!!!Φιλάκια σε όλες!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 38 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις