Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
92 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 92 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 43]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να 'μαι πάλι! εμείς φάγαμε φακές σήμερα...τηγάνισα και φέτα,έκανα και σαλατίτσα και σκάσαμε πάλι!χαχαχ

πρόλαβα καμιά??

Τζένη μιας κιι είσαι μόνη σου θ πρότεινα κάτι απλό όπως μια ωραία μακαρονάδα με κάποια σάλτσα(τόνου,απλή κόκκινη,μανιτάρια κ κρέμα γάλακτος)...

Ιωάννα τι μαγειρεύεις??

Αγάπη θέλω καφέεεεε!!!

Άντα είσαι ακόμη εδώ ή κοιμήθηκες??

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:Τζενη ευχαριστω! Και η δικη μου μολις τα βλεπει την επομενη φτιαχνει κι αυτη κατι ή παινευει μονο την κορη να μη μαζευω εγω ολα τα μπραβο!!!

ποσο χαιρομαι που βλεπω κοριτσια που ασχολουνται με την κουζινα..και ξερεις γιατι το λεω?γιατι ο αντρας μου ειναι αυτος που ασχολειται κυριως με την κουζινα...του αρεσει πολυ να μαγειρευει και επειδη δεν το κανει επαγγελματικα ριχνει τα απωθημενα του στην κουζινα μας...δεν με αφηνει να πλησιαζω...ετσι και γω μαγειρευω οταν λειπει...τα χουμε χωρισει..αυτος την κουζινα και γω ολες τις υπολοιπες δουλειες...ειμαι τυχερη...γιατι μαγειρευει και ωραια!!!! Wink

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evi27 έγραψε:να 'μαι πάλι! εμείς φάγαμε φακές σήμερα...τηγάνισα και φέτα,έκανα και σαλατίτσα και σκάσαμε πάλι!χαχαχ

πρόλαβα καμιά??

Τζένη μιας κιι είσαι μόνη σου θ πρότεινα κάτι απλό όπως μια ωραία μακαρονάδα με κάποια σάλτσα(τόνου,απλή κόκκινη,μανιτάρια κ κρέμα γάλακτος)...

Ιωάννα τι μαγειρεύεις??

Αγάπη θέλω καφέεεεε!!!

Άντα είσαι ακόμη εδώ ή κοιμήθηκες??

καλη ιδεα και ευκολη και γρηγορη!!!!αυτο θα κανω...thanks!!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:
αγαπη έγραψε:
jenjen έγραψε:
αγαπη...ενα nes μετριο με γαλα παρακαλω.....χιχιχιχχι!!!

ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΜΟΥ Laughing Laughing Laughing Laughing

ωχχχ...συγνωμη το ειχα ξεχασει...σορρυ αγαπητη ειλικρινα το ειχα ξεχασει....οποτε το αλλαζω

one black coffee please with medium sugar....
καλυτερα? Very Happy Very Happy

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΩΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ Laughing Laughing Laughing ΑΝΤΑ ΤΗ ΚΑΛΟ ΕΦΑΓΕΣ ???
ΕΥΗ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 438696

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τωρα που το θυμηθηκα αυριο αγαπη δεν περιμενεις την αλεκα και ευη πας στον γιατρο για τεστ παπ?ε?αντε να δουμε τι θα σου πει γιατι η αλεκα σε επισκεφτηκε για 1 μιση μερα γιατι το χω περιεργεια....

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 215994 



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ioanna85 στις Δευ Ιουλ 21, 2014 12:34 am, 1 φορά

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΝΑ ΕΤΩΝ ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΠΟΥ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΕΙΝΑΙ
ΦΑΚΕΣ
ΡΩΣΙΚΗ ΣΑΛΑΤΑ
ΓΑΛΑ


Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έφαγα το γκουρμέ φαΐ μου , μακαρόνια με ελίτσες Razz (κλασικό Τεταρτιάτικο) κ πάω για νανάκια Sleep Sleep

Καφεδάκι μπορεί laters γιατί έχω πιει ήδη 2 νες από το πρωί cyclops

Φιλάκια πολλά τα λέμε μετά ,ελπίζω να σας βρω μέσα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 417472

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:Ευη δεν ξερω ακομα....οτι βρω στα ντουλαπια!

Τζενη μακαρι να μαγειρευε ο δικος μου κι εγω απλα να...δημιουργουσα!!!Αλλα δυστυχως-ευτυχως τα κανω ολα!!!

λοιπον ιωαννα τωρα που το θυμηθηκα...πηγα στον οαεδ την δευτερα και μου ειπαν οτι προς το παρων εμεις που ειμαστε ηδη γραμμενη το καινουριο νομοσχεδιο δεν μας πιανει οποτε εξακολουθουμε να παιρνουμε τα ιδια απλα θα πηγαινουμε για ανανεωση ανεργιας καθε τριμηνο και τα λεφτα θα μπαινουν αυτοματα τις παρασκευες γιατι μονο τοτε θα γινονται οι πληρωμες...

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπη μου ευχαριστώ για τον καφέ! τον χρειάζομαι!! χιχιχι

Τζένη μουναι αυριο πάω...

Ιωάννα μου καμιά φορά το ότι βρω είναι το καλύτερο!!!γιατί οργιάζει η φαντασία!!!

Σαλονικιά μου όνειρα γλυκα!!!

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχω να πω ότι τη Δευτέρα δεν περιμένω την Αλέκα,αλλά σήμερα έχω έναν περίεργο πονοκέφαλο,κάτι σαν σουβλιές στην αριστερή πλευρά!!Και γενικά νιώθω κάπως....μακάρι να είναι κάτι καλό και όχι καμία ιωση!!!!!

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΝΑ ΕΤΩΝ ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΠΟΥ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΕΙΝΑΙ
ΦΑΚΕΣ
ΡΩΣΙΚΗ ΣΑΛΑΤΑ
ΓΑΛΑ



λεω και γω εβλεπα την μαρινα να σε φωναζει μαρινα και μπερδευομουν....μετα απο αυτη την δηλωση σου βαλε και το τραγουδι του καρρα που εβαλες τις προαλλες (φαινομενο) γιατι εισαι οντως φαινομενο...χαχαχαχαχα!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:τωρα που το θυμηθηκα αυριο αγαπη δεν περιμενεις την αλεκα και ευη πας στον γιατρο για τεστ παπ?ε?αντε να δουμε τι θα σου πει γιατι η αλεκα σε επισκεφτηκε για 1 μιση μερα γιατι το χω περιεργεια....

ΝΑΙ ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΙΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΣ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΑΓΧΩΣΕΤΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΝΑ ΕΤΩΝ ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΠΟΥ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΕΙΝΑΙ
ΦΑΚΕΣ
ΡΩΣΙΚΗ ΣΑΛΑΤΑ
ΓΑΛΑ



λεω και γω εβλεπα την μαρινα να σε φωναζει μαρινα και μπερδευομουν....μετα απο αυτη την δηλωση σου βαλε και το τραγουδι του καρρα που εβαλες τις προαλλες (φαινομενο) γιατι εισαι οντως φαινομενο...χαχαχαχαχα!!!!

ΕΙΜΑΣΤΕ 2 ΜΑΡΙΝΕΣ ΧΕΧΕΧΕ Twisted Evil ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΑΓΑΠΗ

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 215994 



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ioanna85 στις Δευ Ιουλ 21, 2014 12:34 am, 1 φορά

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:
jenjen έγραψε:τωρα που το θυμηθηκα αυριο αγαπη δεν περιμενεις την αλεκα και ευη πας στον γιατρο για τεστ παπ?ε?αντε να δουμε τι θα σου πει γιατι η αλεκα σε επισκεφτηκε για 1 μιση μερα γιατι το χω περιεργεια....

ΝΑΙ ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΙΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΣ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΑΓΧΩΣΕΤΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

οχι μωρε...γιατι το λες αυτο?εγω απλα απο αυριο θα σου ζητησω να βαλεις ενα θερμομετρο ετσι για καλο και για κακο..(πλακα κανω..) Very Happy
οτι ειναι να γινει θα γινει!!!!! Smile

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΙΩΑΝΝΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΜΑΜ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΖΥΓΟ Crying or Very sad

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:Αντα καλη ξεκουραση!

Αγαπη εγω μισω τις μπαμιες!

Τζενη ετσι πες μου ευχαριστα να φτιαξει λιγο το κεφι!

Ευη παω για ....οργια!

Σας αφηνω!Θα τα πουμε σε λιγο!

ε νομιζω πως σου το χρωσταω..την προηγουμενη φορα σου την πηρα λεγοντας σου για τον οαεδ και τωρα σου την δινω πισω....χαχαχαχαχαα

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:ΙΩΑΝΝΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΜΑΜ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΖΥΓΟ Crying or Very sad

ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΕΙΜΑΙ ΓΩ...... Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ..τελειωσα σκουπα,σφουγγαρισμα και μπανιο! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 M020

έχω μερικές δουλίτσες ακόμη αλλά σε λίγο πάλι!! δν ειμαι και πολύ καλά ...μάλλον αρρώστησα!!εκτος του οτι εφυγα τρεχοντας τουαλέταΑς μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 M044 νιώθω και μια αδυναμία..και με το που τελείωσα το γιαουρτάκι για λίγο με έπιασε κάτι σαν σουβλιά στο στομάχι μου!!!δν θελω να αρρωστήσω τώρα!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 M033

κι εγώ μακαρόνια με κοκκινη σαλτσα και τόνο έχω στο πρόγραμμα για σήμερα!!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 M148

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΙΩΑΝΝΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΜΑΜ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΖΥΓΟ Crying or Very sad

ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΕΙΜΑΙ ΓΩ...... Very Happy

ΧΑΧΑΧΑΧΑ
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:ουφ..τελειωσα σκουπα,σφουγγαρισμα και μπανιο! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 M020

έχω μερικές δουλίτσες ακόμη αλλά σε λίγο πάλι!! δν ειμαι και πολύ καλά ...μάλλον αρρώστησα!!εκτος του οτι εφυγα τρεχοντας τουαλέταΑς μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 M044 νιώθω και μια αδυναμία..και με το που τελείωσα το γιαουρτάκι για λίγο με έπιασε κάτι σαν σουβλιά στο στομάχι μου!!!δν θελω να αρρωστήσω τώρα!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 M033

κι εγώ μακαρόνια με κοκκινη σαλτσα και τόνο έχω στο πρόγραμμα για σήμερα!!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 M148

ελα δεν θελω να ακουω βλακειες...πιες ενα χαμομηλακι κατσε εδω παρεα και θα δεις θα σου περασει...

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:ουφ..τελειωσα σκουπα,σφουγγαρισμα και μπανιο! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 M020

έχω μερικές δουλίτσες ακόμη αλλά σε λίγο πάλι!! δν ειμαι και πολύ καλά ...μάλλον αρρώστησα!!εκτος του οτι εφυγα τρεχοντας τουαλέταΑς μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 M044 νιώθω και μια αδυναμία..και με το που τελείωσα το γιαουρτάκι για λίγο με έπιασε κάτι σαν σουβλιά στο στομάχι μου!!!δν θελω να αρρωστήσω τώρα!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 M033

κι εγώ μακαρόνια με κοκκινη σαλτσα και τόνο έχω στο πρόγραμμα για σήμερα!!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 M148



Έλλη μου τι ωραίο τικεράκι!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
Έλλη μου τι ωραίο τικεράκι!!!!

Σ' ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!Το έβαλα για να μου θυμίζει πόσο έχω για να κινητοποιηθώ, γιατί ακόμη δν έχω κανονίσει τίποτα εκτος απο το νυφικό!! χαχα Laughing και δν έμεινε πολύς καιρός! Embarassed Embarassed Embarassed

Τζένη μου έχω λίγες δουλίτσες ακόμη και μετά θα αράξω εδώ στο παρεάκι σας με χαμομηλάκι μηπως και μου περάσει!!Αχ, αυτό το άγχος θα με φάει εμένα, το βλέπω!!τόσες μέρες αγχωνόμουν με το σπίτι και με όλα αυτα και να το αποτέλεσμα!!κι ας ηρέμησα απο αγχος τώρα το στομάχι κατάφερα να το διαλύσω πάλι!!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 M035


Λοιπόν, στέγνωσε το πάτωμα, συνεχίζω τις δουλιτσες που μου έμειναν και επανέρχομαι!!!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας....τι κανετε?χαθηκα λιγακι γιατι εχω τα παιδακια μου για ακομη μια φορα αρρωστουλια με 40 πυρετο,τωρα τα εβαλα για υπνο!δυο βραδια χωρις υπνο!πηγαμε στον γιατρο και μας εδωσε ενα χαμο φαρμακα!ΤΠ!θα περασει!πρωτα απο ολα να πω ενα μεγαλο γεια στο λεμονακι!που βρε κοπελα μου,μας ελειψες!ελπιζω να μας πεις καλα νεα!δεσποινακι δημητρουλα σοφουλι και σωτηρια ελπιζω να ειστε καλα και να προσεχετε τα μωρακια σας!γεια σου μαρακι,τι κανει ο αντωνακις?πολλα φιλια!μαρινακι(niramar)αντε με το καλο να ξεκινησεις και ευχομαι με την πρωτη να ερθει ενα μωρε και δυο γερα μωρακια! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 654316!μαρινακι(αγαπη)κουκλιτσα μου μακαρι να μην σου ερθει!στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!ελλη μου περασανε οι γονιμες?μηπως εχουμε τιποτα? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 328109!anda μου σου στελνω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 417472!evi γειαααα!ολα καλα?ελπιζω να εισαι καλα! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 417472!ιωαννακι μου σε καταλαβαινω,μπορει να μην ηταν μεγαλο αλλα με πονεσε και ποναει,το ειχε βγαλει φωτο στο κινιτο ο αντρας μου,και του ειπα να την σβησει!του ειπα οτι θα ερθει αλλο να γεμισει το "κενο"!σηκωνω το κεφαλι ψηλα βλεπω την δυναμη που εχετε και που μου δινετε και λεω οτι ολα θα γινουν!αυτο να κανεις!θα το εχεις καπου βαθια μεσα σου,αλλα ως εκει!θα ερθει αλλο και θα φωτισει την καρδουλα σου! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 667478 για το μεγαλο post!αν ξεχασα καμια πολλα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 37 417472!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις