Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

kdeli


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
GeorgiaSakis έγραψε:
kdeli έγραψε:ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΜΕ??????

Αχ!Ωραίο το καρότσι σας! Πολύ ωραίο πορτ μπεμπε έχει! Αχ εκεί θα τα έχουμε στην αρχή τα μωράκια μας! Με γεια!

ευχαριστουμε Very Happy Very Happy

http://​dimiourgiesxeiros.web​s.com/

kdeli


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
GeorgiaSakis έγραψε:Kastoria έχω πάθει πλάκα με την φωτο στο pregnancy ticker σου!!Πόσο πολύ μεγάλωσαν ρε συ τα μικρούλια μας!!

βρε κοριτσια θελω κ γω ticker....πως μπορω?????

http://​dimiourgiesxeiros.web​s.com/

frans


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kdelli pata epano sta tikerakia pou s aresoun kai tha se bgalei stis selides gia na ftiakseis to diko sou.
koritsares kalimera! ego leo na pao sta lito na paro to kathismataki autokinitou (an to exoune sto xroma pou thelo) giati exoune ekptosi 40% se karotsia kai kathismatakia.
http://www.chicco.gr/el/en_ka8isma_auttou_eletta_amber_50_0.html
kai leo meta gia karotsi afou me to kalo gennithei mias kai leo na xreisimopoio ring-sling.
apo ponous stin mesi edo kai ena mina me paithenei sponduliki stuli kai lekani ama stekomai orthia. na do ti tha ginei argotera!

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
frans έγραψε:kdelli pata epano sta tikerakia pou s aresoun kai tha se bgalei stis selides gia na ftiakseis to diko sou.
koritsares kalimera! ego leo na pao sta lito na paro to kathismataki autokinitou (an to exoune sto xroma pou thelo) giati exoune ekptosi 40% se karotsia kai kathismatakia.
http://www.chicco.gr/el/en_ka8isma_auttou_eletta_amber_50_0.html
kai leo meta gia karotsi afou me to kalo gennithei mias kai leo na xreisimopoio ring-sling.
apo ponous stin mesi edo kai ena mina me paithenei sponduliki stuli kai lekani ama stekomai orthia. na do ti tha ginei argotera!

Ξέρεις μέχρι ποτε έχουν 40% έκπτωση ;

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsares kalimera! ego leo na pao sta lito na paro to kathismataki autokinitou (an to exoune sto xroma pou thelo) giati exoune ekptosi 40% se karotsia kai kathismatakia.
http://www.chicco.gr/el/en_ka8isma_auttou_eletta_amber_50_0.html
kai leo meta gia karotsi afou me to kalo gennithei mias kai leo na xreisimopoio ring-sling.
apo ponous stin mesi edo kai ena mina me paithenei sponduliki stuli kai lekani ama stekomai orthia. na do ti tha ginei argotera![/quote]

Καλημέρα! Τέλειο το καθισματάκι σου! Πολύ όμορφο! Και το πορτοκαλί πολύ ωραιο χρωμα!
Εμάς θα μας δώσει μία φίλη καθισματάκι αυτοκινήτου(ευτυχώς). Ring sling αγόρασα ήδη(το χα παραγγείλει μέσω ίντερνετ) πάρα πολύ ωραίο. Αλλά επειδή θα ναι καλοκαίρι και θα χει ζέστη δεν ξέρω αν θα το χρησιμοποιήσω από την αρχή..Θα το δοκιμάσω και βλέπουμε!
Με την μέση ιδιαίτερο πρόβλημα δεν έχω ευτυχώς, αν και όλη μέρα στην δουλειά κάθομαι σε μια καρεκλα. Μόνο όταν κουράζομαι υπερβολικά(οπως χθες που απο τις 5:30 εως τις 10:30 καθάριζα το σπίτι και μόλις κάθισα ήταν λες και "άνοιξε" η μέση μου! Πανε οι αντοχές μου!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σας κοριτσάκια! Κι εγώ περιμένω το τέταρτο παιδάκι μου τέλος Ιουλίου. Κανονικά είναι για μέσα Αυγούστου αλλά επειδή θα είναι τέταρτη καισαρική θα πάω στις 37- 38 εβδομάδες το πολύ. Με το καλό τα μωράκια μας. Θα προσπαθήσω να μπαίνω συχνότερα και σε αυτό το θέμα να σας γνωρίσω. Εγκυούλες Ιουνίου- Ιουλίου 2012 #3 - Σελίδα 3 215994

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω απο 62kg εγεινα 70kg και ειμαι 22 εβδομαδα χαλια νιωθω με το σωμα μου και να φανταστητε στισ 27 εχω πολιτικο γαμο τρεμο να βγω στα μαγαζια για να παρω ενα φορεματακι.....μου φενετε θα παω με την ολοσομη φορμα εγκυμοσυνησ Εγκυούλες Ιουνίου- Ιουλίου 2012 #3 - Σελίδα 3 534787 [/quote]

Να πας να ψωνίσεις βρε κορίτσι! Τώρα πια στην αγορά έχει τα πάντα για εγκυουλες, θα βρεις κάτι που θα σε κολακευει και θα νιώθεις ανετα φορώντας το.
Εγώ ειμαι 72 κιλά (24η εβδομάδα) για πρώτη φορά στην ζωή μου, είμαι όμως τόοοσο ευτυχισμένη αυτη την περίοδο της αναμονής της κορούλας μου που ποτέ, σε καμία άλλη περίοδο, δεν ήμουν!! Τα σκέφτομαι κι εγώ συνέχεια τα κιλά μου!! Αλλά να σου πω κάτι? Απο δω και πέρα θα λέω:Δεν είμαστε χοντρές-είμαστε απλά έγκυος!!
Τέλος του 2010 και ενώ ήμουν 57 κιλά(τέλεια για μένα) έμεινα έγκυος. Η εγκυμοσύνη αυτή σταμάτησε επώδυνα(σωματικά με φριχτούς πόνους και αιμοραγία και ψυχολογικά κουρέλι) μετά από λίγο καιρό!!! Απο τότε και σε λιγότερο από 1 χρόνο έφτασα στα 65 κιλά οπότε και μετά από προσπάθειες μεγάαααλου διαστήματος έμεινα πάλι έγκυος! Ε, ναι έβαλα γύρω στα 7-8 κιλά και είμαι 72 τώρα...πολλά κιλά, όμως μεγάλη χαρά, μεγάλη κοιλιά χαχαχα! Την καμαρώνω την κοιλιά μου γιατί είναι η μικρούλα μου μέσα!Στην αρχή και μένα μου φαινόταν πολύ περίεργο και απότομη όλη αυτή η αλλαγή στην κοιλιά μου, αλλά την συνήθισα τώρα! Θα την συνηθίσεις κι εσύ!
Φιλιά σε όλες!
Καλή Τσικνοπέμπτη!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια, σας λεω εκ πέιρας ότι δεν έχει νόημα να κοιτάμε τα κιλά, εκτός κι αν παίζει θέμα υγείας. Αλλιώς τα μωράκια να είναι καλά και όλα τα άλλα περνάνε. I love you

frans


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
deminem den ksero mexri pote tha exoun ekptoseis giati to eida sto internet, sto fb. ego pados tha pao to sabbato.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:Έλλη, είδα στο άλλο θέμα το σχόλιο για την καμαρωτή κοιλιά μου, σου εύχομαι να σε δω σύντομα με διπλάσια κοιλιάααα!!! (και για να σε προλάβω δεν εννοώ από το φαί, χαχα)

Αυγολεμόνη να χαίρεσαι το μωρό σου και να την δεις όπως επιθυμείς!

Κορίτσια, πονάει σε καμιά η μέση?Εμένα η μέση πονάει τρελά κι άμα μείνω πολλή ώρα όρθια για να μαγειρέψω ή να πλύνω κανα πιάτο ανεβαίνει ο πόνος μέχρι την πλάτη! Είναι πολύ νωρίς ακόμα να πονάω, άλλα είμαι δυσκίνητη σα βαπόρι σε όλη την εγκυμοσύνη, έτσι που λέω ότι όσα δεδομένα είχα μέχρι στιγμής έχουν ανατραπεί σχεδόν όλα!
markella και κοριτσια καλημερα!! ΥΠΟΦΕΡΩ απο τη μεση παρα πολυ και εγω ειχα θεμα και πριν την εγκυμοσυνη με μετατοπιση σπονδυλου......

kdeli


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ........ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΧΘΕΣ???????

ΕΜΕΙΣ ΒΓΗΚΑΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ(ΒΕΒΑΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΟΥΜΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΑΓΑΖΙ,ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΤΡΕΞΙΜΟ)ΤΟ ΤΣΙΚΝΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ.........ΠΑΝΣΕΤΟΥΛΕΣ,ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ,ΚΡΑΣΑΚΙ......ΡΙΞΑΜΕ Κ ΤΟ ΧΟΡΟ ΜΑΣ........

Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΚΑΤΩ!!!!!!!ΚΑΛΟΠΕΡΝΑΕΙ Κ ΣΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ............ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑ

http://​dimiourgiesxeiros.web​s.com/

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσια ξύπνησα με άσχημη ψυχολογία νιώθω σκατα είμαι Σπιτι Μονή μου όλη μέρα και ο αντρουλις μου έχει πιάσει 2 δουλεια αφου εγω σταμάτησα την δική μου και γυρνάει στις 9. Δεν μπορω να πάω πουθενά δυστυχος γιατι έχω εντολή γιατρού να μένω Σπιτι. Και μέσα σε αυτο 3 μέρα σήμερα έχω έντονες ζαλαδες. Δεν μπορωωωω κλαίω μονη μου......

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μην κλαις σκεψου το μωρο κλαιω απο ψες γιατι η δουλεια του δικου μου ξεκινα 7 το πρωι ερχετε 7 το βραδυ με την διαφορα οτι εμενα φαινετε δυστιχισμενος για οτι ερχετε κοιμαται ξυπνα και παει δουλεια και παραπονιετε που στις 9.30 εγω θελω να κοιμηθω οτι ειπε οτι ειχε μουτρα και νευρα για αυτο το λογο νομιζα ημουν μες την ευτυχια μου ελειπε τοσο που δεν ηθελα να χασω λεπτο αμα ειναι σπιτι και με κατηγορησε γιατι θελει να εχει ελευθερο χρονο.. χαλια νιωθω σαν να με ξυπνησε καποιος απο ενα ονειρο και ρωτουσα και εγω γιατι ολα αυτα τα νευρα σκεψου να ναι και το μωρακι και να κλαιει τι να πω...
μπραβο στον δικο σου που πηρε δευτερη δουλεια στηριξε τον αμα το κανει χωρις να ναι με το ζορι αλλα με την καρδια του μπραβο του μην κλαις και πονανε τα ματια Sad

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Demimen έγραψε:Καλημέρα κοριτσια ξύπνησα με άσχημη ψυχολογία νιώθω σκατα είμαι Σπιτι Μονή μου όλη μέρα και ο αντρουλις μου έχει πιάσει 2 δουλεια αφου εγω σταμάτησα την δική μου και γυρνάει στις 9. Δεν μπορω να πάω πουθενά δυστυχος γιατι έχω εντολή γιατρού να μένω Σπιτι. Και μέσα σε αυτο 3 μέρα σήμερα έχω έντονες ζαλαδες. Δεν μπορωωωω κλαίω μονη μου......

Οι ορμόνες κάνουν πάρτυ βρε demimen. Εγώ θα σου πω να κλάψεις μέχρι να σου περάσει. Μην το παρακάνεις όμως. Άκου λίγο μουσική στο ραδιόφωνο, χάζεψε λίγο στο Ίντερνετ κ θα σου φτιάξει η διάθεση. Είναι απλά μια κακή μέρα, αυτό να σκέφτεσαι!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω σημερα πηγα στη γιατρο, εβαλα 5 κιλα αυτο το μηνα Crying or Very sad Crying or Very sad και το μωρακι εβαλε πολλα γραμμαρια και μου ειπε να αρχισω να προσεχω αλλιως θα εχω προβλημα, ειμαι 1 βδομαδα μπροστα Crying or Very sad στεναχωρεθηκα παρα πολυ, εντομεταξυ μας τον εδειξε 3D και εχει κατι μαγουλακια για δαγκωμα, μπουτσκωτα μπουτσκωτα....απο δευτερα θα παω κ για καμπυλη ζαχαρου!!!
Τερμα τα γλυκα, σαλατες κ φρουτα απο δω κ περα!!! Crying or Very sad

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kastoria έγραψε:Εγω σημερα πηγα στη γιατρο, εβαλα 5 κιλα αυτο το μηνα Crying or Very sad Crying or Very sad και το μωρακι εβαλε πολλα γραμμαρια και μου ειπε να αρχισω να προσεχω αλλιως θα εχω προβλημα, ειμαι 1 βδομαδα μπροστα Crying or Very sad στεναχωρεθηκα παρα πολυ, εντομεταξυ μας τον εδειξε 3D και εχει κατι μαγουλακια για δαγκωμα, μπουτσκωτα μπουτσκωτα....απο δευτερα θα παω κ για καμπυλη ζαχαρου!!!
Τερμα τα γλυκα, σαλατες κ φρουτα απο δω κ περα!!! Crying or Very sad

Καστοριά καλημέρα!Μαγουλάκια? Τι ωραία! Μακάρι να μας το δείξει κι εμάς 3d!Αλλά έχουμε ακόμη καιρό...Σε ένα μήνα ξαναπάω... Αντε καλά αποτελέσματα στην καμπύλη και υπομονή γιατί όπως έμαθα αργεί η εξέταση(πάρε περιοδικά μαζί σου!χεχε)

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Georgia mou 2 ωρες εξεταση, θα παρω αντρα κ αδερφη μαζι μου να χω να ασχολουμε!!!χιχιχι

Μακαρι να ηταν η τελευταια εξεταση, δεν το αντεχω το τρυπημα αλλο!!!

Τη μαμα μου την ειπα οτι το παιδακι μου εχει μαγουλα σαν μπουλντογκ και κατουρηθηκε στα γελια!!!

frans


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimera koritsares!
deminem min stenaxoriesai, perastiki fasi einai, oles mas ta idia exoume.
simera me pire i ksaderfi mou (tin opoia perimenoume apo mera se mera na gennisei) kai pige kai mou pire to karotsi doro!
http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&colID=1158&ct=10403&itmid=2964341
xarika para polu kai paragkeila kai go gia autin to diko tis doro (mazi pira kai go ena gia to diko mou to nini)
http://www.amazon.de/Amazonas-AZ-4060000-Koala-Babyh%C3%A4ngematte/dp/B0001URJDU/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1329485710&sr=8-4

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσάκια! Καστορια, αν θες στην καμπύλη να μηνν σε τρυπήσουν πολλές φορές ζήτα τους να σου βάλουν μία πεταλούδα. Εμένα στο δεύτερο και στο τρίτο έτσι μου έπαιρναν. Φρανς μεγειά το καρότσι!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εχεις δικιο mamamatina!!!

frans με γεια!! κι εμεις καταληξαμε, αφου το χιλιοψαξαμε κ πιστοποιητικα κ χαζα,πρωτη φορα ειδα τον δικο μου να καθεται με τις ωρες να ψαχνει καροτσι,αλλα ας κανει κι αυτος κατι χρησιμο!
http://viewitem.eim.ebay.gr/HAUCK-VIPER-TRIOSET-2012-CHARCOAL-RED---NEU--/280802742454/item

deminem μη στεναχωριεσαι, σκεψου το μωρακι σου, ολα θα περασουν!!!!

frans


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
euxaristo koritsia. me geia kastoria! oraio kai ftino me to kalo na paei boltes to nini sou!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Demimen έγραψε:Καλημέρα κοριτσια ξύπνησα με άσχημη ψυχολογία νιώθω σκατα είμαι Σπιτι Μονή μου όλη μέρα και ο αντρουλις μου έχει πιάσει 2 δουλεια αφου εγω σταμάτησα την δική μου και γυρνάει στις 9. Δεν μπορω να πάω πουθενά δυστυχος γιατι έχω εντολή γιατρού να μένω Σπιτι. Και μέσα σε αυτο 3 μέρα σήμερα έχω έντονες ζαλαδες. Δεν μπορωωωω κλαίω μονη μου......

Να μην κλαις καθόλου κορίτσι μου. Εγώ παρακαλάω τον άντρα μου να πιάσει 2η δουλειά κι αυτός δε θέλει. Έχεις εμάς εδώ να τα λέμε. Εντάξει δεν είμαστε το ίδιο με τον αντρούλη σου άλλα είμαστε μια παρηγοριά ε?

Φράνσυ μου με γειες με γειές!

Τα κορίτσια μου τα υπόλοιπα καλά είναι?

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!! εγω δεν εχω ψαξει ακομα για καροτσι ειπε η κουνιαδα μου μπορει να μου δωσει το δικο της και περιμενω η αυτο η το αλλο σαββατ/κο να παω να το δω. εχθες κι εμεις βγηκαμε να τσικνησουμε και αρπαξα ενα σουπερ κρυολογημα που ψαχναμε για ταβερνα μες στο κρυο!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bebek6 έγραψε:καλησπερα!! εγω δεν εχω ψαξει ακομα για καροτσι ειπε η κουνιαδα μου μπορει να μου δωσει το δικο της και περιμενω η αυτο η το αλλο σαββατ/κο να παω να το δω. εχθες κι εμεις βγηκαμε να τσικνησουμε και αρπαξα ενα σουπερ κρυολογημα που ψαχναμε για ταβερνα μες στο κρυο!!

Ωχ περαστικά!
Με τους εμετούς πως είσαι?

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω markella μου!! καλυτερα με τους εμετους δοξα το Θεο!!!!!! κανω εναν με δυο το πολυτην ημερα! ευτυχως!! και οταν δεν ανακατευομαι ΤΡΩΩ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις