Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Demimen έγραψε:
frans έγραψε:skatzoxeiroula se emena eipe stin arxi agori (kai ithela koritsi), sunihisa stin idea, kai stin teleutaia mas to allakse pali se korisi, kai ftou pali apo tin arxi.
kalimera koritsares!!! simera to proi pou epina kafe kai akoumpousa tin koupa pano stin koilia mou mou edose mia toso dunati klotsia pou paroligo na xuthei o kafes!!!
auti i mpempa tha ginei idia ego stis sunithies!! (kethe fora pou pino kafe den ksero giati olo to sumpan sunomotei enadion mou kai ton xuno!!)
gia ton "gerasmeno" plakouda pou diabases, auto sumbainei se oles mas, anaiksartitou tsigarou, kathos tis teleutaies ebdomades o plakoudas den leitourgei toso kala oso stin arxi. pera apo auto prepei na eisai polu doumani (1-2 paketa tin imera) gia na gerasei prin tin ora tou. to thema tis anusixias tithetai otan o plakountas einai telios kato kai kleinei ton traxilo (ton skepazei as poume), pou tote prepei na ginei kaisariki, alla auto apo oti ksero tha fanei argotera. pados min anusuxeis anden sou pei kati o giatros. elpizo kapos na se katatopisa kai upopsin oti den eimai giatros, sou leo mono oti diabasa sto biblio tis egkumosunis.

Σε ευχαριστω πολυ που το κοιταξεςSmile) κοριτσι ήθελες καθ εσύ; Ασε εγω δυστυχώς έχω σε υπερηχο την τσου τσου του αλλα το μηχάνημα στο ιατρείο του δεν είναι καλο όταν πάω στο ιασο θα μου πουν σίγουρα !!!!

Να ρωτήσω ποια θα γέννηση ιασο και ποια λητό και αν ξέρει κάποια ποιο είναι καλητερο Απο άλλες εμπειρίες !!!!
καλησπερα μανουλες!! εγω μαλλον λητω θα γεννηω(αν δεν αλλαξω γιατρο) αλλα εχω ακουσει οτι ειναι καλα.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι οντως πολυ ωραια κοιλιτσα! φτου φτου!!!!! κοριτσια ναι ενημερωστε οσες ξερετε για οτι πρεπει να παρουμε γιατι εγω ειμαι λιγο ασχετη και ακομα δεν εχω παρει και ψαξει τιποτα!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ κορίτσια, ελπίζω σύντομα να δω και τις δικές σας κοιλίτσες...
Ο άντρας μου με λέει ντοματούλα, γιουβαρλάκι, μπουγατσούλα και κεφτέ και γενικότερα έτσι πως έχω φουσκώσει καλά να πάθω...

Όντως, (γιατί 11 χρόνια μετά τα έχω ξεχάσει) εκτός από καρότσι, κρεββάτι, τι άλλο παίρνουμε? Ρηλάξ έχω, αλλαξιέρα είχα άλλα δε μου χρειάστηκε ποτέ και την έδωσα. Εντάξει, δε μιλάω για ρούχα και τα λοιπά... άλλα για τα υπόλοιπα?

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυγολεμονη πολυχρονη η μικρη σου!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την bebek6 στις Τρι Μαρ 19, 2013 5:51 am, 1 φορά

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vanap έγραψε:
Demimen έγραψε:γεια σασ κοριτσια!!!!!!!!!!χαθηκα το ξερω αλλα επανηλθα!!!!!!!!!!!!εγω 22 θα παω για β επιπεδου!!!!!!!!!ειμαι ομωσ λιγο τρομοκρατημενη γιατι σε εναν απλα υπερηχο στο ιατρειο του γιατρειου μου ειπε οτι εχω χαμηλο πλακουντα.οταν ειχα κανει την αυχενικη παλι ειχα αλλα μετα ανεβηκε και τωρα ξανα κατω....νιωθω και κατι τυψεισ γιατι κανω 3-4 τσιγαρακια και λεω μηπωσ ειναι απο αυτο :/ διαβασα οστοσο στο διαδυκτιο κατι για γερασμενουσ πλακουντεσ και λεω μηπωσ εχω αυτο?????????????? ωχ παναγια μου!!!!!!!!!!
οσο για τα ψωνια κοριτσια εγω πειρα maclaren xlr στα mothercare εχει προοσφορα καροτσι με πορτ βεβε 370 η 470 δεν θυμαμαι ακριβοσ αλλα αμα ενδιαφερετε καποια θα ψαξω την αποδειξη.οσο για τα αλλα πραγματα περιμενω την β επιπεδου να επιβεβεωσω για το οτι ειναι αγορι και βουρρρρρρρρρρ για ψωνια Εγκυούλες Ιουνίου- Ιουλίου 2012 #3 - Σελίδα 2 215994

Demimen εύχομαι να πάνε όλα καλά στη β' επιπέδου και να επιβεβαιώσεις το αγοράκι σου!!
Το ίδιο καρότσι θέλουμε κι εμείς, αλλά το βρίσκω γύρω στα 420 ευρώ μόνο το καρότσι. Και 470 να τα πήρες νομίζω πως είναι καλά για τιμές Ελλάδας. Από Αγγλία που κοίταξα βγαίνει γύρω στα 400 μαζί με τα μεταφορικά καρότσι και καθισματάκι αυτοκινήτου. Ξέρεις αν ισχύει ακόμη η προσφορά?

390€ το πήρα μαζι με το πόρτ μπε μπε απο το mothercare στο mall πήγαινε να ρωτήσεις η πάρε τηλ παντός το σαββατο που μπήκα μέσα είχε δίπλα στα καροτσια κάποιες προσφορές και το είχε και αυτο.κανε τον κόπο αύριο να τους ρωτήσεις μήπως εξαντλήθηκε και απλα έμεινε η αφίσα.

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια τι φοράνε τα μωρά το καλοκαίρι ; Έχει καμία σας λίστα για καλοκαιρινά μωρά ; Οποία βρισκω είναι με χειμωνιάτικα.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νομιζω ότι και καλοκαιρι να γεννηθει το μωρακι στην αρχη θα φοραει και ζακετουλα και θα το σκεπαζετε και με κουβερτουλα και γενικα δν θα ειναι καλοκαιρινα ντυμενο..δν ξερω αν θα του φορατε βελουτε αλλα γενικα θελουν ζεστουλα σαν νεογέννητα γιατί δν έχουν λίπος και κρυώνουν! Εγκυούλες Ιουνίου- Ιουλίου 2012 #3 - Σελίδα 2 429657

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλλη, είδα στο άλλο θέμα το σχόλιο για την καμαρωτή κοιλιά μου, σου εύχομαι να σε δω σύντομα με διπλάσια κοιλιάααα!!! (και για να σε προλάβω δεν εννοώ από το φαί, χαχα)

Αυγολεμόνη να χαίρεσαι το μωρό σου και να την δεις όπως επιθυμείς!

Κορίτσια, πονάει σε καμιά η μέση?Εμένα η μέση πονάει τρελά κι άμα μείνω πολλή ώρα όρθια για να μαγειρέψω ή να πλύνω κανα πιάτο ανεβαίνει ο πόνος μέχρι την πλάτη! Είναι πολύ νωρίς ακόμα να πονάω, άλλα είμαι δυσκίνητη σα βαπόρι σε όλη την εγκυμοσύνη, έτσι που λέω ότι όσα δεδομένα είχα μέχρι στιγμής έχουν ανατραπεί σχεδόν όλα!

34Εγκυούλες Ιουνίου- Ιουλίου 2012 #3 - Σελίδα 2 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Τετ Φεβ 15, 2012 2:37 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρκελα η κοιλια σου ειναι τελεια!παντως φαινεσαι στο υπολοιπο σωμα αδυνατη.η μεση με ποναει εμενα αν κανω δουλειες.

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαρκελλα και εμενα ποναει η μεση μου πολυ οταν στεκομαι αλλα κατεβενει κατω στο δεξι ποδι........αλλα εγω οταν καθομαι πονανε και ο θωρακασ μου οποτε λυση καμια.....υπομονηηηηηηη

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Εγκυούλες Ιουνίου- Ιουλίου 2012 #3 - Σελίδα 2 215994

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ σε όλες......και

ΚΟΥΡΑΓΙΟ σε όλες μας Wink

Τώρα αρχίζουν τα δύσκολα...πόνοι στη μέση, αυπνίες, κλπ κλπ κλπ αλλάααα

ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ Very Happy Very Happy

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μια γλυκιά καλημέρα κι από μένα σε όλες τις εγκυούλες!!
Σήμερα έκανα τις εξετάσεις του μήνα... περιμένω αποτελέσματα το απόγευμα. Είχα να κάνω από τον προγεννετικό εκτός από κάτι συμπληρωματικές που έκανα με την αυχενική. Δεν ξέρω γιατί αλλά κάθε φορά με πιάνει ένα άγχος!!

390€ το πήρα μαζι με το πόρτ μπε μπε απο το mothercare στο mall πήγαινε να ρωτήσεις η πάρε τηλ παντός το σαββατο που μπήκα μέσα είχε δίπλα στα καροτσια κάποιες προσφορές και το είχε και αυτο.κανε τον κόπο αύριο να τους ρωτήσεις μήπως εξαντλήθηκε και απλα έμεινε η αφίσα.

[/quote]

Πήρα πριν λίγο στο κατάστημα στο mall και μου είπαν πως έχει εξαντληθεί το πορτ μπεμπέ. Κάνουν καλύτερη τιμή στο καθισματάκι το Recaro, αλλά δεν με έπεισε γιατί μου είπε 449 το καρότσι και 199 το καθισματάκι!! Δυστυχώς δεν πρόλαβα, ευχαριστώ για την πληροφορία πάντως

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορούες!

Κρίστι αδύνατη δε με λες, το καλό μόνο είναι ότι τις τελευταίες εβδομάδες έχω καταφέρει να παραμείνω στα 68 κιλά από τα 63 που ξεκίνησα. Θέλω οπωσδήποτε μέχρι την άλλη Πέμπτη που θα πάω στο νοσοκομείο για υπέρηχο να μην έχω βάλει γραμμάριο. Τα πόδια μου είναι αδύνατα και τα χέρια μου φυσιολογικά, το μαγουλάκι μόνο έχει γίνει φράπα, μπούτι- κώλος αεροδρόμιο, και φυσικά η κοιλιά. Κανείς δεν πιστεύει ότι είμαι στον 5ο μήνα.

Τζοάννα μου αγωνίστρια βάστα γερά! Εσείς που έχετε και μωρά ρε κορίτσια, τι να πω respect, εμένα ευτυχώς η μαρκέλλα μου είναι μεγάλη και δε με χρειάζεται (εννοώ τάισμα, μπάνιο,ύπνο κτλ).

Ο καιρός μου φαίνεται ότι περνάει σα νεράκι, στις 24 εβδομάδες μπαίνουμε στο γ' τρίμηνο κορίτσια, θα ρθει το μωρό και δε θα πάρω χαμπάρι...

Φιλιάκια και καλημέρες σε όλες μας!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρυσα μου, εγώ έβαλα 7 κιλά...απο 56 εφτασα 63....

προσωπο ολόιδιο....κοιλιά σαν εσένα μην σου πώ σε τρώω κιολας τα βράδια, ειναι πιο μεγάλη...χαχα μπράτσα ο.κ
αλλάααα μπουτια και ποπος ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ και μενα. ΝΑ ΒΡΑΣΩ ΤΟ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ μου..χαχχαχ

Πάντως σε σχέση με τις αλλες 2 εγκυμοσύνες που ειχα βάλει απο 30κιλά εδώ....καλά κρατώ πιστεύω....χαχχα

kdeli


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://​dimiourgiesxeiros.web​s.com/

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Πήρα πριν λίγο στο κατάστημα στο mall και μου είπαν πως έχει εξαντληθεί το πορτ μπεμπέ. Κάνουν καλύτερη τιμή στο καθισματάκι το Recaro, αλλά δεν με έπεισε γιατί μου είπε 449 το καρότσι και 199 το καθισματάκι!! Δυστυχώς δεν πρόλαβα, ευχαριστώ για την πληροφορία πάντως[/quote]

κριμα που δεν το προλαβες.μηπωσ ομωσ να ρωτησεισ και σε κανενα αλλα mothercare ?

εγω απο 62kg εγεινα 70kg και ειμαι 22 εβδομαδα χαλια νιωθω με το σωμα μου και να φανταστητε στισ 27 εχω πολιτικο γαμο τρεμο να βγω στα μαγαζια για να παρω ενα φορεματακι.....μου φενετε θα παω με την ολοσομη φορμα εγκυμοσυνησ Εγκυούλες Ιουνίου- Ιουλίου 2012 #3 - Σελίδα 2 534787

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Demimen έγραψε:
Πήρα πριν λίγο στο κατάστημα στο mall και μου είπαν πως έχει εξαντληθεί το πορτ μπεμπέ. Κάνουν καλύτερη τιμή στο καθισματάκι το Recaro, αλλά δεν με έπεισε γιατί μου είπε 449 το καρότσι και 199 το καθισματάκι!! Δυστυχώς δεν πρόλαβα, ευχαριστώ για την πληροφορία πάντως

κριμα που δεν το προλαβες.μηπωσ ομωσ να ρωτησεισ και σε κανενα αλλα mothercare ?

εγω απο 62kg εγεινα 70kg και ειμαι 22 εβδομαδα χαλια νιωθω με το σωμα μου και να φανταστητε στισ 27 εχω πολιτικο γαμο τρεμο να βγω στα μαγαζια για να παρω ενα φορεματακι.....μου φενετε θα παω με την ολοσομη φορμα εγκυμοσυνησ Εγκυούλες Ιουνίου- Ιουλίου 2012 #3 - Σελίδα 2 534787 [/quote]

Ωχχχχχχχχχχ......κι εγώ μια απο τα ίδια..... Crying or Very sad
Ούτε να το σκεφτώ δεν θέλω....αντα λέω να πάμε στο Δημαρχέιο κι αντε....ουτε φόρεμα θέλω ουτε τπτ...μετά στον Θρησκευτικό θα το απολαυσω Wink

43Εγκυούλες Ιουνίου- Ιουλίου 2012 #3 - Σελίδα 2 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Φεβ 16, 2012 1:46 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!χαχαχαχαχα καλε τι νουμερα ειναι αυτα που διαβαζω?63 κιλα η μια 63 η αλλη!!εγω ειμαιαιαιαιαιαι.......98 κιλα ζωη να εχω!!χαχαχαχα!

ΣΤΕΓΙΑ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΈΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimera omorfes m...
Afiste ta kila meta tha ta xasoume...

Na sas pw kati emeis pisteuoume oti eimaste xalia me ton eauto mas,,,vlepwntas mas ston kathreftei ktl...
Wmos den exei pio wraio pragma apo mia egkuos kopella oso kila ki ana exei valei...
Very Happy Very Happy Very Happy
Min m anxwnestai...
Egw p eimouna pantote mia lepti kopella k stis egkumwsines m vazw 20 k kila pano...
Wmos meta ta xannw...
Se auti tin egkumwsini apo 41 exw ginei 47 k eimai mono 16 eudomadwn...

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα μου χει ανοιξει επικυνδινα η ορεξη, αυριο που εχω ραντεβου στη γιατρο θα ζυγιστω!!! ολο κατι μασουλαω, τωρα την εχω καταβρει με τα σπορια τα ασπρα, τσακα τσουκα ολη την ωρα!!!

markella στην 28η βδομαδα μπαινουμε στο γ τριμηνο, εγω σημερα μπηκα στην 24 αλλα ακομα διανυω τον 6ο μηνα!!!

Για καροτσι ακομα δε καταληξαμε, μεχρι κ στον υπνο μου το εβλεπα, αει σιχτηρ!!! Very Happy

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kdeli έγραψε:ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΜΕ??????

Αχ!Ωραίο το καρότσι σας! Πολύ ωραίο πορτ μπεμπε έχει! Αχ εκεί θα τα έχουμε στην αρχή τα μωράκια μας! Με γεια!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kastoria aman eisai egkuos den perna o kairos enne agapi m??? Smile

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kastoria έγραψε:εμενα μου χει ανοιξει επικυνδινα η ορεξη, αυριο που εχω ραντεβου στη γιατρο θα ζυγιστω!!! ολο κατι μασουλαω, τωρα την εχω καταβρει με τα σπορια τα ασπρα, τσακα τσουκα ολη την ωρα!!!

markella στην 28η βδομαδα μπαινουμε στο γ τριμηνο, εγω σημερα μπηκα στην 24 αλλα ακομα διανυω τον 6ο μηνα!!!

Για καροτσι ακομα δε καταληξαμε, μεχρι κ στον υπνο μου το εβλεπα, αει σιχτηρ!!! Very Happy

Καστοριά μου...στα λεγα εγώ θα τα βλέπεις και στον ύπνο σου! Τέτοιο άγχος! Ευτυχώς εγώ έχω στο παιδικό εδώ και 1 χρόνο ντουλάπα και συρταριέρα και δεν χρειάζεται να ψάξω και γι'αυτά! Αγχώνομαι με τα ρουχαλάκια και τα λευκά είδη και πιο πολύ για το τι χρώματα να βάψω το παιδικό, να βάλω αυτοκόλλητα ή ταπετσαρία σε ένα τοίχο? τέτοια πράγματα!!!

Markela τέλεια κοιλιά όντως! Φτου-φτου!

Όσον αφορά τα κιλά...τι να πω? Έβαλα πολλά!7-8. Ευτυχώς εδώ και μια εβδομάδα είμαι σταθερή! Ο γιατρός είπε την αλλη φορά που θα πάω(μέσα Μαρτη) η κοριτσάρα μου θα ζυγίζει πάνω από κιλό(τώρα ήταν 580 γρ)!!!
Κι εμένα Kastoria μου χει ανοιξει η ορεξη κυριως για γλυκα(σοκολατες-μια την μερα)! Θα σκάσω στο τέλος... Υπομονή κάνω να περάσει ο καιρός!

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kastoria έχω πάθει πλάκα με την φωτο στο pregnancy ticker σου!!Πόσο πολύ μεγάλωσαν ρε συ τα μικρούλια μας!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις