Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
177 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 177 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 42]

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και μια τελευταια με το αυτοκινητο πριν μπω στο ξενοδοχειο που καναμε το τραπεζι

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια έμενα επειδή είχε συνέχεια άποψη για την διακόσμηση του σπιτιού και ειδικά ότι είχε να κάνει με μωβ έκανα συμφωνία! του λέω δεν θα σε πατήσω στην εκκλησία αλλά δεν θα ξανα ανακατευτείς με τα μωβ μου! χαχαχχα άσε που τα έβαζα σε μικρές δόσεις στο σπίτι και το χώνευε σιγα σιγά!!

π.χ ξεκινάς με μωβ κερια..μαξιλάρια κτλ...και μετά μας φέρναν και δώρα μωβ(βλ.κουβερλί) ε τι να πει!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ πλέκω μια μωβ κουβέρτα για το σκυλάκι μου με ροζ λουλούδια  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 40 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 40 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 40 654316 μωβ η αποθήκη μου και σκοπεύω αργότερα και όταν έχω χρήματα να κάνω και μωβ βελούδινες μαξιλάρες Laughing Laughing Laughing Laughing

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Για δες καιρο που διάλεξε το λαπτοπ να χαλάσει!!! (έκανα και ρήμα! Razz ),

Αχαχαχαχα Laughing Laughing Respect

...τώρα που βγαίνει η χοριακή
τα νεύρα να μας σπάσει!!!

Αχαχαχαχα πέθανα πάλι βραδιάτικα.

Γεια σου Λεμονάκι Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:εγώ πλέκω μια μωβ κουβέρτα για το σκυλάκι μου με ροζ λουλούδια  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 40 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 40 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 40 654316 μωβ η αποθήκη μου και σκοπεύω αργότερα και όταν έχω χρήματα να κάνω και μωβ βελούδινες μαξιλάρες Laughing Laughing Laughing Laughing



έτσσιιιιιι!!! λάτρεις του μωβ ενωθείτε!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 40 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 40 417472

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω πριν ξεκινησω καν να ψαχνω το οτιδηποτε ηξερα οτι θα κραταω κοκκινη ανθοδεσμη. Οποτε διαλεξα και την υπολοιπη διακοσμηση αντιστιχα. Νυφικα φορεσα παρα πολλα , κατεβηκα στην Αθηνα και δοκιμασα. Τωρα καταλαβαινω οτι ημουν ψωναραααα ... φτου μου.

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νικη μιά κουκλίτσα είσαι!!

Λεμονάκι έγραψε:
rinamar απο οτι κατάλαβα ετοιμάζεσαι για εξωσωμ. ; πρώτη σου προσπάθεια ;
αν επιτρέπετε γιατί ;
όλα αυτά όμως περί λακ, βερνίκια πρώτη φορά τα ακούω.

Λεμονάκι είναι η πρώτη μας φορά και θα ξεκινήσουμε τον Μάρτιο πρώτα ο Θεός.. Το πρόβλημά μας το έχω εγώ στις σάλπιγγες.. είναι υδροσάλπιγγες και θα μπω στις 15/3 για φραγή σαλπιγγών.. μετά την επέμβαση με το που έρθει η "Αλέκα" ξεκινάω! ..τώρα όλα αυτά μετά απο ένα γολγοθά ψαξήματος, τύχης και ευτηχώωωωωως αριστου γιατρού..!

εσύ απ'ότι διάβασα σε κάποια φάση που έγραψες έχεις ενδωμητρίωση..? και πρόβλημα σε σπέρμα...?
..αν επιτρέπεται με ποιόν γιατρό εισαι..? ..βασικά είσαι Αθήνα?

boubou έγραψε:
Μαρινάκι ελπίζω να περάσει γρήγορα αυτό που σε απασχολεί κούκλα μου!!λες να έπαθε αυτο η αγάπη και την έχουμε χάσει..???Για δες καιρο που διάλεξε το λαπτοπ να χαλάσει!!! (έκανα και ρήμα! Razz ),

Έλλη μου γλυκιά σ'ευχαριστώ!

χαχα τέλεια η ρήμα!!

..βρε κορίτσια δεν εξηγείται διαφορετικά.. γιατί να εξαφανήστικε έτσι..?

..δεν θέλω να ανυσηχήσω ουτε ο νούς μου να πάει στο κακο.. Shocked

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ πιάνουν και τα χεράκια σου εσένα ε??τυχερό σκυλάκιιιιιιι!! χιχιχι

εγώ δν έχω ασχοληθεί πολύ με το σπίτι...τώρα που θα πάμε να μείνουμε σε δικό μας θα ασχοληθώ λίγο παραπάνω!!
βλέπω όλες πάντως έχουμε μια αδυναμία στο μώβ χεχεχε

και κουκλάρα και κορμάρα η Νίκη!!! cyclops cyclops

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια!!!!!τι μου κανετε????μετα απο ενα σαββατοκυριακο με πυρετο και εμετους i am back!!!!

ευη...το μωβ και οι αποχρωσεις του ειναι απο τα πιο ωραια χρωματα!!!!περιμενω να μου πεις την προταση σου για το τι θα μαγειρεψω αυριο!!!!!
ελλη...ξεχασες τον dj που ειναι απο τα ποιο σημαντικα!!!ποιος θα σας ανεβασει το κεφι???τραγουδι πρωτου χορου εχεις σκεφτει??
ιωαννα..μανουλιτσα μου τι κανεις?πηγες οαεδ?ολα καλα?
αντα...μερικες φορες καλυτερα να μην εχεις θερμανση...μου ηρθε 160 ευρω κοινοχρηστα!!!!!καλυτερα να παγωνα και να με ζεστενε ο αντρας μου κατω απο το σκεπασματα!!!!χιχι Very Happy
μαρινα!!!ζυγακι μου ελπιζω να ειναι ολα περαστικα με το θεμα της οικογενειας σου!!!!!
αγαπημας εριξες βομβα ατομικη και εφυγες!!!που εισαι να μας πεις τα νεα σου????
mariabel..ξελογιαστρα μου,να δωσεις ενα τεραστιο φιλι στον γιοκα!!!!!!!
σε ολες τις υπολοιπες που ξεχνω, cheers cheers

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ελλη το κορμαρα δεν υπαρχει πια αλλα το υποσχομαι εδω οτι θα αρχισω διατροφη αμεσααααα. Δυστυχως μετα την πρωτη αποξεση πριν 7 κιλα Crying or Very sad

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
επισης ποιος θα ανοιξει το θεμα 13????φτανουμε την σελιδα 50....που ειναι οι εγκυμονουσες του θεματος??????

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πριν=πηρα

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
a-niki έγραψε: Νυφικα φορεσα παρα πολλα , κατεβηκα στην Αθηνα και δοκιμασα. Τωρα καταλαβαινω οτι ημουν ψωναραααα ... φτου μου.

Κ καλά έκανες κ το ευχαριστήθηκες!!Νίκη κι εγώ πήρα κιλά μετά την απόξεση αλλά είναι λογικό.Εχεις μια καρδιά να κουμαντάρεις , δεν μπορείς ταυτόχρονα κ στο στόμα... Rolling Eyes

Όσο για το μωβ τι να πω, δεν το χειρίστηκα καλά το θέμα Rolling Eyes Αλλά μου δίνετε ιδέες  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 40 M155

Λεμονάκι εσύ Αύγουστο παντρεύεσαι αν δεν κάνω λάθος?Με το καλό, η ώρα η καλή κ για να είμαι κ μες στο θέμα του φόρουμ με το καλό να τριτώσετε ως οικογένεια Very Happy

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ada έγραψε:
Μαρίνα-σφεντόνα να σαι εσύ καλά κ η οικογένειά σου κι εμείς εδώ είμαστε!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 40 417472 Αλήθεια, κανένα χημικό , ούτε κι αποσμητικό??? Shocked

..ναι και εμένα μου έκανε φοβερή ετνύπωση..

τωρα τι να πώ.. και ειδικά για άρωμα γιατί τα μόρια του αρώματος είναι στον αερα και υπάρχει λέει περίπτωση να έρθουν σε επαφή με τα έμβρυα και να είναι ολέθριο...? confused confused

..τι να πώ.. οτι πουν οι επιστήμονες σε τέτοια σκηνικά, σηκώνω τα χέρια ψηλά και δε ρισκάρω ΤΙΠΟΤΑ.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλώς το Τζενάκι!!πως είσαι κοριτσάκι μου?

δν θα έχουμε dj..το τραγούδι που θα διαλέξω θα μας το παιξουν από το κεντρο και μετά ορχήστρα.. νησιώτικα (αυτά μαλλον θα τα παιξει ορχήστρα του κέντρου βέβαια) και βλάχικα χαχαχα χάλκινα παίζουν αυτοί που θα πάρουμε!!! είναι φίλοι του πεθερού μου και αν κρίνω από το γάμο της κουνιάδας μου θα περάσουμε τέλεια!!
τραγούδι δν έχουμε διαλέξει ακόμη γιατί δν μπορούμε να συμφωνήσουμε με τον άντρα μου γιατί θέλει ξένο και θέλω ελληνικό και γιατί δν ταιριάζουμε ΚΑΘΟΛΟΥ στο στυλ της μουσικής..αλλά που θα πάει???αυτο που θέλω θα γινει στο τέλος Twisted Evil Twisted Evil

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen γειααα !! περαστικά σου


a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια καληνυχτω γιατι αυριο το πρωι απογευμα με σκοτωνει. Φιλακιααααααα πολλααααααα καλο βραδυ σμουτςςς

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
στη δουλεια εννοω πρωι απογευμα.. τι γραφω το ατιμουλικο

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
a-niki έγραψε:κοριτσακια καληνυχτω γιατι αυριο το πρωι απογευμα με σκοτωνει. Φιλακιααααααα πολλααααααα καλο βραδυ σμουτςςς

καλη ξεκούραση κούκλα μου!!!καληνύχτα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 40 Md008

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νικη κουκλίτσα είσαι σε όλεςςς!!

και εγώ κόκκινο είχα σα θέμα!!

κόκκινα νύχια, κραγιόν, μενταγιόν απο ακατέργαστα κόκκινα κοράλια, κόκκινη ανθοδέσμη... και κόκκινο δαντελοτό βρακάκι!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποιος θα μας ανοίξει το καινούριο νουμεράκι??ΕΕΕ?ΕΕΕ? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 40 M155

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar
δεν είμαι απο Αθήνα, επαρχεία.
ναι και εγώ για εξωσωματική αλλά δεν ξέρω πότε λόγο οικονομικών..
θέλουμε να το κάνουμε μόνη μας χωρίς να ξέρει κανείς τίποτα όχι οτι είναι ταμπού αλλά γιατί δεν θέλω να μας τα πρήζουν και ήμαστε αρκετά αγχωμένοι

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είμαι η Άντα του βουνού κ μου κάνανε βουντού!!! ΠΕΘΑΙΝΩ... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 40 38Ευχαριστω για τα καλα σου λογια και για την ανθοδεσμη και για το βραχιολακι (η πεθερα το μισουσε μαζι με ολα τα υπολοιπα..χαχαχα!!!). Εμενα την ανθοδεσμη την επιασε μια μικρουλα που ελπιζω να αργησει να παντρευτει!!!

Ελλη για μενα τον φωτογραφο επρεπε να τον εχεις ηδη κλεισει γιατι μπορει να εχει αλλο γαμο αυτη την ημερομηνια και θα εχεις θεμα! Επισης ντι τζει αν βαλεις!Καλεσματα σιγουρα 2 μηνες πριν (1 μηνα στη χειροτερη να ετοιμαστουν και 1 μηνα πριν να μοιραστουν), τουρτα και στολισμο κλεινεις τον επαγγελματια που θες και τις λεπτομερειες στο τελος!Α! παρανυφακια θα εχεις; Ξεχνας νυχια, μπομπονιερες,ρυζι και μουσικη!

Ευη εγω ειμαι αγχωδης και τα ειχα ετοιμα απο πολυ νωριτερα!Κι εγω 2η ανθοδεσμη πεταξα!Κι εγω πεθαινω για μωβ....μπλουζες, φορεματα, παπουτσια, τσαντες, παλτο, σακακια κλπ κλπ!!!!Κι εμενα παντως δεν το θελει...το σιχαθηκε...Απορω γιατι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 40 M130

Νικη εγω δν ξερω ποσο εκανε τα πληρωσαμε ολα μαζι!Κι εγω στο τραπεζι την πεταξα...Τα βραχιολακια πρωτη φορα τα ακουω!Νικη κουκλιτσα εισαι!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 40 M032

Λενα δωσε της ενα φιλακι ρουφηχτο απο εμενα!

Μαρινα οχι κουκλα μου εχω δικη μου κοπελα που ερχεται σπιτι! Το ξερω το μαγαζι αλλα δεν το εχω επισκευτει...ακομη!Ειναι καλος ο Νικος;

Λεμονακι  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 40 M004

Τζενη πηγα ΟΑΕΔ ολα οπως μου τα ειπες!Ευτυχως....

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Τζένη!! λοιπόν γι'αυριο προτείνω αράκα ή κοτόπουλο με ρύζι ή κρεατόσουπα! διαλέγεις και παίρνεις χιχιιχιχ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις