Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
41 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 41 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 39]

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ηλιάνα μου μπράβο το κοριτσάκι σας. Δεν είναι φοβερό να τα βλέπεις να τρώνε με όρεξη; Σου φεύγει μεγάλο άγχος.

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσακια!!! απο το πρωι προσπαθω να γραψω αλλα δεν με αφηνουν σε ησυχια σημερα!!!!
Σημερα πήγα στο ΟΑΕΕ να ανανεωσν την ασφαλεια μου και στο μεταξυ επιασε βροχη κ ετσι δεν βγηκαμε για στολη...ελπιζω αυριο πριν την παιδιατρο να παμε! Αντε να κανουμε εμβολιακια και να μας πει για τις κρεμες! εχω μια αγωνια!!!
Ελενη μου η κορη μοιαζει στην γιαγια της!!! φτυστες!!! και ησουν υπεροχη νυφουλα, σε ειχα δει κ στο face!!
Ηλιανα μου περναει η παλινδρομηση ειναι γεγονος! εμεις ειμαστε πλεον περδικια!!! τρωει τρωει και δεν βγαζει ουτε γουλιτσα!!! μια χαρα και οι εξετασεις σας!! στο Ιασω Παιδων ειναι και η παιδιατρος μας!
Νατασα μου για βαφες δεν ξερω! εγω τα βαφω μαυρα αλλα τωρα εχω παααρα πολυ καιρο να τα βαψω αλλα δεν φαινονται και θα τα καθυστερησω μεχρι την βαπτιση!
Μαρακι περαστικα σας!!!
Αντζελα, περιπου την ιδια διατροφη κανουμε! Εγω το πρωι τρωω γαλα με 2 φρυγανιες με βουτυορ και μαρμελαδα, σνακ μια φρυγανια με μια φετα γαλοπουλα, μεσιμερι ο,τι εχω σε μικρη ποσοτητα με σαλατα κ φρουτο, , το απογευμα φρουτακι κα το βραδυ κουνουπιδι!!!
Αυτα απο εμενα κοριτσια! παω να ετοιμαστω για δουλεια! θα τα πουμε το βραδυ η στην ξεπετα απο την δουλεια!!!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΑΑΑ ΟΛΕΣ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ… ΧΙΧΙ ΑΧ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ… Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΑΣΙΝΑ… ΤΗΣ ΜΙΚΡΗ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΑΛΑΝΑ… ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΟΧΡΩΜΑ… ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ…
ΗΛΙΑΝΑ, ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΕ Η ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ…
ΕΛΕΝΗ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΠΙΑ ΓΟΥΛΙΤΣΕΣ… ΜΠΡΑΒΟ… ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..


IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σήμερα έψαξα ένα διαφημιστικό του Παρίση που στείλατε εσείς μια φορά και βρήκα πολύ ενδιαφέροντα πράγματα. Έχει φραουλίτσα για την Δέσποινα έχει και καραβάκια που κάποια κοπέλα δεν θυμαμαι πια θα έχει θεματάκι στην βάπτιση της.

Εγώ τους έστειλα email και μου τα στέλνει στην Κύπρο και μίλησα και με την μεταφορική και δεν θα μου στοιχίσουν και τόσα πολλά και θα προχωρίσω με την αγορά το πιο πιθανό. Και οι τιμές τους αρκετά λογικές.

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
IreneM έγραψε:Σήμερα έψαξα ένα διαφημιστικό του Παρίση που στείλατε εσείς μια φορά και βρήκα πολύ ενδιαφέροντα πράγματα. Έχει φραουλίτσα για την Δέσποινα έχει και καραβάκια που κάποια κοπέλα δεν θυμαμαι πια θα έχει θεματάκι στην βάπτιση της.

Εγώ τους έστειλα email και μου τα στέλνει στην Κύπρο και μίλησα και με την μεταφορική και δεν θα μου στοιχίσουν και τόσα πολλά και θα προχωρίσω με την αγορά το πιο πιθανό. Και οι τιμές τους αρκετά λογικές.

Εγω Ειρηνακι ηθελα καραβακια... Που μπηκες?

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
antzelinino έγραψε:
IreneM έγραψε:Σήμερα έψαξα ένα διαφημιστικό του Παρίση που στείλατε εσείς μια φορά και βρήκα πολύ ενδιαφέροντα πράγματα. Έχει φραουλίτσα για την Δέσποινα έχει και καραβάκια που κάποια κοπέλα δεν θυμαμαι πια θα έχει θεματάκι στην βάπτιση της.

Εγώ τους έστειλα email και μου τα στέλνει στην Κύπρο και μίλησα και με την μεταφορική και δεν θα μου στοιχίσουν και τόσα πολλά και θα προχωρίσω με την αγορά το πιο πιθανό. Και οι τιμές τους αρκετά λογικές.

Εγω Ειρηνακι ηθελα καραβακια... Που μπηκες?

Μπες στο παρισης, τιμές δεν έχει αλλα αν σε ενδιαφέρει κάτι τους στέλνεις μύνημα και σου απαντάνε αμέσωσ

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elena84 έγραψε:ΑΑΑΑ ΟΛΕΣ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ… ΧΙΧΙ ΑΧ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ… Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΑΣΙΝΑ… ΤΗΣ ΜΙΚΡΗ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΑΛΑΝΑ… ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΟΧΡΩΜΑ… ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ…
ΗΛΙΑΝΑ, ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΕ Η ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ…
ΕΛΕΝΗ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΠΙΑ ΓΟΥΛΙΤΣΕΣ… ΜΠΡΑΒΟ… ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..



Ελενακι μου το ιδιο ελεγε και η δικια μου η μαμα...
Δες πως ηταν τα ματακια μου μικρη...
[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
antzelinino έγραψε:
Elena84 έγραψε:ΑΑΑΑ ΟΛΕΣ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ… ΧΙΧΙ ΑΧ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ… Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΑΣΙΝΑ… ΤΗΣ ΜΙΚΡΗ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΑΛΑΝΑ… ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΟΧΡΩΜΑ… ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ…
ΗΛΙΑΝΑ, ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΕ Η ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ…
ΕΛΕΝΗ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΠΙΑ ΓΟΥΛΙΤΣΕΣ… ΜΠΡΑΒΟ… ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..



Ελενακι μου το ιδιο ελεγε και η δικια μου η μαμα...
Δες πως ηταν τα ματακια μου μικρη...
[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]

ΗΤΑΝ ΑΝΟΙΧΤΟΧΡΩΜΑ ;;; ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΑ… ΠΑΝΤΩΣ ΗΣΟΥΝ ΚΟΥΚΛΑΚΙ… ΧΙΧΙ…

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elena84 έγραψε:
antzelinino έγραψε:
Elena84 έγραψε:ΑΑΑΑ ΟΛΕΣ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ… ΧΙΧΙ ΑΧ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ… Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΑΣΙΝΑ… ΤΗΣ ΜΙΚΡΗ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΑΛΑΝΑ… ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΟΧΡΩΜΑ… ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ…
ΗΛΙΑΝΑ, ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΕ Η ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ…
ΕΛΕΝΗ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΠΙΑ ΓΟΥΛΙΤΣΕΣ… ΜΠΡΑΒΟ… ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..



Ελενακι μου το ιδιο ελεγε και η δικια μου η μαμα...
Δες πως ηταν τα ματακια μου μικρη...
[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]

ΗΤΑΝ ΑΝΟΙΧΤΟΧΡΩΜΑ ;;; ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΑ… ΠΑΝΤΩΣ ΗΣΟΥΝ ΚΟΥΚΛΑΚΙ… ΧΙΧΙ…

Οχι μονο ανοιχτοχρωμα... Γκρι ηταν... Και επειδη η μαμα μου εχει πολυ ανοιχτα πρασινα, περιμενε η καημενη οτι θα μεινουν και τα δικα μου ετσι... Αλλα μετα τα τεσσερα μου χρονια, αρχισαν να σκουραινουν... Και τελικα εγιναν μελι...

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
<να και οι δικές μου φώτο λίγο παναρχαιες αλλά πριν δώδεκα χρόνια έκανα μπαμ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και επιδη δεν τις έστειλα όλες να και οι υπόλοιπες:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εχασα επεισοδια παλι μια μερα εκανα να μπω και εχει γεμισει φοτος η ομαδα μας!!!!γεματη κουκλες νυφες
!!!!την παρασταση παντως την εκλεψε το ναυτακι απο οσες ειδα!!!!να σου ζησει σταυρουλα και εμεις εχουμε αυτην τη στολη!!!! κριμα που ειμαι ασχετη και δεν ξερω να σκαναρω να σας εδειχνα και δικες μου!!!

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elena84 έγραψε:ΑΑΑΑ ΟΛΕΣ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ… ΧΙΧΙ ΑΧ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ… Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΑΣΙΝΑ… ΤΗΣ ΜΙΚΡΗ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΑΛΑΝΑ… ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΟΧΡΩΜΑ… ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ…
ΗΛΙΑΝΑ, ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΕ Η ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ…
ΕΛΕΝΗ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΠΙΑ ΓΟΥΛΙΤΣΕΣ… ΜΠΡΑΒΟ… ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..



μου φαινονται πολυ ανοιχτα ποσο ν ααλλαξουν?

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλησπέρα κοριτσάκια μου! Τι κάνετε? Εμείς καλά... τώρα!!!
Έκανα το μεσημέρι να φάμε κοτοπουλάκι με ρυζάκι! Καθόμαστε να φάμε και με την πρώτη μπουκιά του ο άντρας μου κόντεψε να μείνει! Ρυζάκι έφαγε μόνο!! Κατάπιε στραβά τώρα...!!?? Δεν καταλάβαμε και τι έγινε! Δεν μπορούσε να αναπνεύσει! Κάλεσε μου λέει το 166! Τρόμαξε και η μικρή... έκλαιγε!! Τελικά σε λίγο αισθάνθηκε λίγο καλύτερα αφού πονούσε το στήθος και η πλάτη του και έκανε εμετό (συγνώμη κιόλας) πήγαμε στην κλινική! Στον Άγιο Λουκά! Του έκαναν καρδιογράφημα και πλάκες αλλά δεν βρήκαν τίποτα! Φοβηθήκαμε μήπως είναι και η καρδιά! Αλλά σε κάποια φάση να κάνουμε και κανένα υπέρηχο καρδιάς και τεστ κοπώσεως γιατί καμιά φορά το καρδιογράφημα μπορεί να μην δείχνει τίποτα! Τι πάθαμε Παναγιά μου! Το φαγητό το πέταξα! Ούτε το ακουμπήσαμε! Καθαρά ψυχολογικά! Έχασα και την όρεξή μου! Ευτυχώς που η πεθερά μου μένει μερικούς ορόφους πιο πάνω και κράτησε την μικρή!!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoinaki έγραψε:Kαλησπέρα κοριτσάκια μου! Τι κάνετε? Εμείς καλά... τώρα!!!
Έκανα το μεσημέρι να φάμε κοτοπουλάκι με ρυζάκι! Καθόμαστε να φάμε και με την πρώτη μπουκιά του ο άντρας μου κόντεψε να μείνει! Κατάπιε στραβά τώρα...!!?? Δεν καταλάβαμε και τι έγινε! Δεν μπορούσε να αναπνεύσει! Κάλεσε μου λέει το 166! Τρόμαξε και η μικρή... έκλαιγε!! Τελικά σε λίγο αισθάνθηκε λίγο καλύτερα αφού πονούσε το στήθος και η πλάτη του και έκανε εμετό (συγνώμη κιόλας) και πήγαμε στην κλινική! Στον Άγιο Λουκά! Του έκαναν καρδιογράφημα και πλάκες αλλά δεν βρήκαν τίποτα! Φοβηθήκαμε μήπως είναι και η καρδιά! Αλλά σε κάποια φάση να κάνουμε και κανένα υπέρηχο καρδιάς και τεστ κοπώσεως γιατί καμιά φορά το καρδιογράφημα μπορεί να μην δείχνει τίποτα! Τι πάθαμε Παναγιά μου! Το φαγητό το πέταξα! Ούτε το ακουμπήσαμε! Καθαρά ψυχολογικά! Έχασα και την όρεξή μου! Ευτυχώς που η πεθερά μου μένει μερικούς ορόφους πιο πάνω και κράτησε την μικρή!!

Τι πάθατε ρε Δεσποινακι!!Απο τη μια στιγμη στην αλλη! Ολα καλα τωρα! Να ξεκουραστειτε και να ηρεμησετε! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 10 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 10 417472

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειρηνακι κι εσυ μια νυφουλα ζωγραφια! I love you

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
HLIANA έγραψε:
Despoinaki έγραψε:Kαλησπέρα κοριτσάκια μου! Τι κάνετε? Εμείς καλά... τώρα!!!
Έκανα το μεσημέρι να φάμε κοτοπουλάκι με ρυζάκι! Καθόμαστε να φάμε και με την πρώτη μπουκιά του ο άντρας μου κόντεψε να μείνει! Κατάπιε στραβά τώρα...!!?? Δεν καταλάβαμε και τι έγινε! Δεν μπορούσε να αναπνεύσει! Κάλεσε μου λέει το 166! Τρόμαξε και η μικρή... έκλαιγε!! Τελικά σε λίγο αισθάνθηκε λίγο καλύτερα αφού πονούσε το στήθος και η πλάτη του και έκανε εμετό (συγνώμη κιόλας) και πήγαμε στην κλινική! Στον Άγιο Λουκά! Του έκαναν καρδιογράφημα και πλάκες αλλά δεν βρήκαν τίποτα! Φοβηθήκαμε μήπως είναι και η καρδιά! Αλλά σε κάποια φάση να κάνουμε και κανένα υπέρηχο καρδιάς και τεστ κοπώσεως γιατί καμιά φορά το καρδιογράφημα μπορεί να μην δείχνει τίποτα! Τι πάθαμε Παναγιά μου! Το φαγητό το πέταξα! Ούτε το ακουμπήσαμε! Καθαρά ψυχολογικά! Έχασα και την όρεξή μου! Ευτυχώς που η πεθερά μου μένει μερικούς ορόφους πιο πάνω και κράτησε την μικρή!!

Τι πάθατε ρε Δεσποινακι!!Απο τη μια στιγμη στην αλλη! Ολα καλα τωρα! Να ξεκουραστειτε και να ηρεμησετε! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 10 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 10 417472

Άστα Ηλιάνα μου!
Ευτυχώς τώρα είναι καλύτερα και κοιμάται αλλά σε μια ώρα έχει μάθημα!!

Ειρηνάκι μου κουκλίτσα νύφη και εσύ!!!!

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πω πω ρε συ Δεσποινάκι, τι τρομάρα Θέε μου!!!!!

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KORITSAKIA MOY TI KANETE?
Α ΡΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΤΙ ΤΡΑΒΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ?ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ...
ΑΦΗΣΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΩ ΚΑΙ ΠΝΙΓΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΩ,ΤΟ ΕΠΑΘΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ Π΄ΕΤΑΧΤΗΚΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ...ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ.....

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα!
Τί έγινε ρε κορίτσια; Μας ματιάσανε;
Σταυρούλα και Δεσποινάκι περαστικά!
Βλέπω όλες είμασταν τέλειες νύφες! Αλλά την παράσταση κλέβουν οι μικροί μασκαράδες! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 10 893968
Πολύ κρύο ρε κορίτσια και βαρέθηκα! Θέλω να πάρω το καρότσι και να γυρίσω όλο τον κόσμο!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 10 429657 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 10 429657 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 10 429657
Εγώ ευτυχώς επανήλθα στα κιλά μου 1 βδομάδα μετά την γέννα αλλά τώρα κάνω λίγη γυμναστική για να σφίξω! Μην βγω και σαν την χλαπάτσα στις παραλίες το καλοκαίρι! affraid affraid affraid
Σας φιλώ!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 10 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 10 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 10 417472

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεσποινάκι περαστικά στον άντρα σου. Φαντάζομαι τρομάρα που θα πήρατε!

Σταυρούλα μην ανησυχείς. Σε τέτοιου είδους επεμβάσεις συμβαίνουν αυτά. Είχε και η ξαδέρφη μου το ίδιο ακριβώς πρόβλημα αλλά τώρα όλα καλά. Σκέψου το όμορφο αγοράκι σου και μην το βάζεις κάτω.

Ειρήνη κι εσύ κούκλα νύφη. Η μια καλύτερη από την άλλη οι μανούλες!!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια!
Δεσποινα περατικα στον αντρα σου.
Εκανα σε καποιες παλι αιτημα φιλιας στο fb. Σορρυ δεν σας θυμαμαι ολες, αλλα ελπιζω να σας βρω στην πορεια.
Φιλια!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ευχαριστούμε όλες για τα περαστικά κορίτσια!
Τώρα έφυγε για το μάθημα! Ναι πήραμε μεγάλη τρομάρα!! Όταν άκουσα φώναξε το 166 λέω τα πράγματα είναι σοβαρά! Τα πόδια μου κόπηκαν!
Πριν λίγο κατέβηκα στο σούπερ και πήρα ένα κάρο λαχανικά, σαλάτες και φρούτα! Άντε να ξεκινάμε και εμείς την δίαιτα σιγά σιγά! Θα κάνω από τώρα φρουτόκρεμες να τρώμε για να μπαίνουμε σιγά σιγά στο πρόγραμμα που θα ακολουθήσει η μπουμπού!
Σταυρούλα μου υπομονή και θα περάσει! Έκανε και η μαμά της κουμπάρας μου αυτή την επέμβαση πριν μερικούς μήνες! Κανένα παυσίπονο παίρνεις? Σου έδωσαν?

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinaki έγραψε:Σας ευχαριστούμε όλες για τα περαστικά κορίτσια!
Τώρα έφυγε για το μάθημα! Ναι πήραμε μεγάλη τρομάρα!! Όταν άκουσα φώναξε το 166 λέω τα πράγματα είναι σοβαρά! Τα πόδια μου κόπηκαν!
Πριν λίγο κατέβηκα στο σούπερ και πήρα ένα κάρο λαχανικά, σαλάτες και φρούτα! Άντε να ξεκινάμε και εμείς την δίαιτα σιγά σιγά! Θα κάνω από τώρα φρουτόκρεμες να τρώμε για να μπαίνουμε σιγά σιγά στο πρόγραμμα που θα ακολουθήσει η μπουμπού!
Σταυρούλα μου υπομονή και θα περάσει! Έκανε και η μαμά της κουμπάρας μου αυτή την επέμβαση πριν μερικούς μήνες! Κανένα παυσίπονο παίρνεις? Σου έδωσαν?

ΟΧΙ,ΤΙΠΟΤΑ...ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΕΣ?ΝΑ ΤΡΩΣ ΕΣΥ?

ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΜΠΟΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΤΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ 3 ΕΜΒΟΛΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ...ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΚΡΕΜΕΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stav2007 έγραψε:
Despoinaki έγραψε:Σας ευχαριστούμε όλες για τα περαστικά κορίτσια!
Τώρα έφυγε για το μάθημα! Ναι πήραμε μεγάλη τρομάρα!! Όταν άκουσα φώναξε το 166 λέω τα πράγματα είναι σοβαρά! Τα πόδια μου κόπηκαν!
Πριν λίγο κατέβηκα στο σούπερ και πήρα ένα κάρο λαχανικά, σαλάτες και φρούτα! Άντε να ξεκινάμε και εμείς την δίαιτα σιγά σιγά! Θα κάνω από τώρα φρουτόκρεμες να τρώμε για να μπαίνουμε σιγά σιγά στο πρόγραμμα που θα ακολουθήσει η μπουμπού!
Σταυρούλα μου υπομονή και θα περάσει! Έκανε και η μαμά της κουμπάρας μου αυτή την επέμβαση πριν μερικούς μήνες! Κανένα παυσίπονο παίρνεις? Σου έδωσαν?

ΟΧΙ,ΤΙΠΟΤΑ...ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΕΣ?ΝΑ ΤΡΩΣ ΕΣΥ?

ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΜΠΟΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΤΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ 3 ΕΜΒΟΛΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ...ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΚΡΕΜΕΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ

Όχι τώρα θα τρώμε εμείς!
Σε λίγες μέρες που θα κλείσει τον 5ο ξεκινάμε φρούτα και φαρίν λακτέ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις