Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
367 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 367 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 43]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνύχτα Λεμονάκι!!!

κι εγώ πάω για νάνι! θα τα πούμε το πρωί! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 Md063

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα ερθει και η δικη μας ωρα και θα γκρινιαζουμε ολες μαζι εδω....

Καληνυχτα και ονειρα γλυκα!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 Md070

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παιδες αποχωρω κι εγω....

Καληνυχτα και ονειρα γλυκα σε ολες σας........

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 Cz09

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γλυκα μου κοριτσακια τη κανετε ?? εγω οχι και τοσο καλα τα συναισθηματα μου ειναι μπερδεμενα 3 μερες τωρα προσπαθω να τα βαλω σε μια σειρα, απο που να αρχισω και που να τελειωσω? οπως ξερετε ειχα καθυστερηση 2 μερες την παρασκευη 17/2 εκανα τεστ self clear και βγηκε πολυ πολυ αχνη γραμμη θυμαστε που σας ελεγα οτι ποναω χαμηλα στην κοιλια και την μεση μου σαν να μου ερχοταν περιοδος? τελικα εκεινο το βραδυ αφου επεσα για υπνο καποια στιγμη νιωθω πολυ εντονο πονο στην μεση μου και ξυπναω παω τουαλετα και στο σκουπισμα βλεπω καφε κυλιδες ανυσηχησα ειναι η αληθεια αλλα ξαναξαπλωσα για να περασουν οι πονοι και για να ηρεμησω, φορεσα και ενα λευκο εσωρουχο πριν πεσω για να το παρακολουθησω φυσικα δεν μπορεσα να κοιμηθω παρα μονο 2 ωρες απο το αγχος μου να μην ξαναδω καφετι κυλιδες. Το πρωι που σηκωθηκα να παω στο μπανιο στο σκουπισμα ειδα παλι καφε κυλιδες λιγο πιο εντονες αυτη την φορα το λεω στον αντρα μου ανυσηχει και εκεινος μου λεει σηκω θα παμε στον γιατρο του λεω οτι αυτο μπορει να ειναι και φυσιολογικο δεν ξερω, μου λεει οτι αφου το ειδα απο χτες την νυχτα και το ειδα και σημερα το πρωι προληπτικα θα παμε να σε δει και με την ευκαιρια να κανεις και μια χοριακη καλα λεω παμε παιρνουμε τηλ. τον γιατρο τον ενημερωνουμε για το πως εχουν τα πραγματα και μου λεει ελα να σε δω. Φτανουμε στον γιατρο με ρωταει ποτε ειχα περιοδο τελευτεα φορα ποσες μερες καθυστερηση εχω ποσο κυκλο εχω αν εχω κανει χοριακη και ολα τα σχετικα μπαινουμε στο εξεταστηριο και μου κανει κολπικο υπερηχο μου λεει δεν μπορω ακομα να διακρινω αν πραγματικα ειναι εγκυμοσυνη γιατι οπως μου ειπες ειναι νωρις αφου περιμενες περιοδο στις 15/2 το μονο που μπορω να σου πω οτι βλεπω ειναι οτι ειναι πρησμενη η μητρα σου και αυτο συμβενει σε 2 περιπτωσεις οταν περιμενεις περιοδο και οταν εισαι εγκυος εκει με ρωταει ποιο τεστ εκανες? του λεω το self clear μου λεει πως καλυτερα θα ειναι να μην εμπιστευομαι τα τεστ 4ης γεννιας γιατι εχουν γινει αρκετα λαθη και οτι καλυτερα να μην κανω κανενα τεστ αν δεν δω πρωτα εστω 2 μερες καθυστερηση και στην καλυτερη περιπτωση μια χοριακη ειναι πιο αξιοπιστη. Πριν φυγουμε ο γιατρος μου λεει να παω να κανω μια χοριακη για πιο σιγουρα αποτελεσματα και πως αν δειξει χαμηλη τιμη ισως να ειναι καθυστερημενη συλληψη αλλιως να περιμενα λιγο ακομα μεχρι να ανεβει η hcg και να ξαναεπαναλαβω την χοριακη και μετα να τον παρω τηλεφωνο να του πω τα αποτελεσματα ( στο μεταξυ ολες αυτες οι ωρες που περνουσαν να μην ξερω τη να πιστεψω ειμαι???δεν ειμαι???) παμε κανω μια χοριακη αποτελεσμα 28 mIU/ml πηγαινουμε ξανα στον γυναικολογο μου και του δειχνω την χοριακη μου λεει κοιτα να δεις πολυ πιθανον να ειναι καθυστερημενη η συλληψη οπως σου ειπα, απο την αλλη ειναι χαμηλη η χοριακη ισως και κατι παει να γινει αλλα περιμενε λεει, περιμενε 2 μερες και μετα πηγαινε να ξανακανεις μια χοριακη αν ανεβει σημαινει οτι ηταν καθυστερημενη η συλληψη και πως ολα πανε μια χαρα αν πεσει πιο κατω στο φυσιολογικο σημαινει πως τελικα κατι πηγε να γινει αλλα τελικα ο οργανισμος σου το απεβαλε με φυσικο τροπο (εκει ειθελα να λυποθυμισω) φευγουμε το κεφαλι μου και το σωμα μου το νιωθω αδειο και δεν ακουγα τιποτα γυρω μου περπατουσα σαν ρομποτ και ειμουν χαμενη το ιδιο και ο αντρας μου ο οποιος μου χαιδευε το χερι και μου ελεγε πως οτι και αν ηταν μαζι θα το περνουσαμε, ασχημο και περιεργο το συναισθημα να μην ξερεις τη να νιωσεις χαρα η λυπη ??? εγκυος η οχι ??? (ευτυχως δεν προλαβαμε να το πουμε σε κανεναν το ξερουμε μονο οι δυο μας) επισης ο γιατρος μου ειπε οτι αρκετες γυναικες που ειναι στην προσπαθεια για παιδι μπορει να εχουν τουλαχιστον μια φυσικη αποβολη χωρις να την γνωριζουν παροτι βλεπουν οτι εχουν κανονικα περιοδο απλα δεν δεχτηκε ο οργανισμος τους το γονιμοποιημενο ωαριο εγω ακομα εχω καθυστερηση συνολικα 6 μερες και δεν ξερω τη γινετε ακομα δεν ξερω τη να υποθεσω και τη να νιωσω δεν ειθελα να μπω και να σας μαυρισω την ψυχη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 667478 απλα σας θεωρω φιλες μου εχω δεθει μαζι σας και ειμαι σιγουρη οτι θα ρωτησατε η μια την αλλη αν ειχατε κανενα νεο απο μενα οφειλα να σας ενημερωσω γιατι ειμαι μαζι σας απο την αρχη της δικης μου προσπαθειας και ειστε διπλα μου συνεχεια... σας νιωθω... αν εχω κατι νεοτερο θα σας ενημερωσω κ παλι αν και ακομα εχω πονακια και δεν τα βλεπω τοσο αισιοδοξα τα πραγματα ευχομαι και ελπιζω να πανε ολα καλα

Υ.Γ συγχωρεστε την προσωρινη απουσια μου ακομα τρεχω... Σας λατρευω φιλακια σε ολες

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπη κουραγιο ετσι επαθα και εγω οι κοπελες θυμουνται αχνα τεστ και αρνητικα πηγα γιατρο δεν ειδα τπτ και εκλαιγα με μαυρο δακρυ οταν μου πε η φυση προνοει χαμηλη χοριακη και πεθανα μεχρι να την επαναλαβω ομως ανεβηκε αν εισαι που εισαι οσο χαμηλη και να ναι μην κανεις κακο στο μωρακι σου με τις αγωνιες και το κλαμα οσο δυσκολο και να ναι προσπαθησε να ηρεμησεις σου ευχομαι ολα να πανε καλα ξερω ποσο αγχος εχει κανε λιγο υπομονη ...

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα σε όλες και η Αγία Άννα να μας βοηθάει!!Είναι μάνα και ξέρει!

Μαρίνα αρχικά θα σου πω να μη βγάζεις συμπεράσματα,προσπάθησε να απασχολείς το μυαλό σου συνεχώς με άλλα πράγματα μέχρι να έρθει η μέρα για την επαναληπτικη χοριακή!!
Τονίζω,μετά από εμπειρία,ότι είναι πολύ καθοριστικός παράγοντας να διπλασσιάζεται η χοριακή κάθε 2ο 24ωρο!!
Όσο χαμηλή και να είναι η πρώτη,δεν πειράζει αρκεί μετά από 2 μέρες η δικιά σου να πάει από 50 και πάνω!Αυτό θα είναι πολύ καλό σημάδι,γιατί θα δείξει ότι έγινε καθυστερημένη σύλληψη!!Και ξεκινάει να παίρνει φόρα!!
Ευχομαι ολόψυχα να πάνε όλα τέλεια και σε 9 μήνες να κρατάς στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο βρεφάκι!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 215994

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kira έγραψε:Καλημέρα σε όλες και η Αγία Άννα να μας βοηθάει!!Είναι μάνα και ξέρει!

Μαρίνα αρχικά θα σου πω να μη βγάζεις συμπεράσματα,προσπάθησε να απασχολείς το μυαλό σου συνεχώς με άλλα πράγματα μέχρι να έρθει η μέρα για την επαναληπτικη χοριακή!!
Τονίζω,μετά από εμπειρία,ότι είναι πολύ καθοριστικός παράγοντας να διπλασσιάζεται η χοριακή κάθε 2ο 24ωρο!!
Όσο χαμηλή και να είναι η πρώτη,δεν πειράζει αρκεί μετά από 2 μέρες η δικιά σου να πάει από 50 και πάνω!Αυτό θα είναι πολύ καλό σημάδι,γιατί θα δείξει ότι έγινε καθυστερημένη σύλληψη!!Και ξεκινάει να παίρνει φόρα!!
Ευχομαι ολόψυχα να πάνε όλα τέλεια και σε 9 μήνες να κρατάς στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο βρεφάκι!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 215994

Λάθος από 56 και πάνω,νόμιζα ίτι ήταν 25 η πρώτη σου χοριακά!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα!!

Αγαπη πως εισαι σημερα?...σημερα ειναι να κανεις την επαναλληπτικη χοριακη? περιμενω να μαθω νεα!
μην ανησυχεις κοριτσακι μου παντως γιατι ειναι οπως τα λεει η Ανασταστια, το σημαντικο ειναι να διπλασιαζεται!τα πονακια το εχουμε ξαναπει οτι ειναι φυσιολογικα και τα εχουν ολες στην αρχη της εγκυμοσυνης!σου ευχομαι ολα να πανε καλα!!! και φυσικα να μην ξανασκεφτεις να ζητησεις συγγνωμη που μπηκες και μας ειπες τα νεα σου!!μας ειχε φαει η αγωνια!!!

Αυγολεμονη μου πως εισαι?? πωπω και τα δικα σου σα να ηταν χθες τα θυμαμαι!!Τις αγωνιες που περασαμε αν εισαι τελικα η οχι!!! και αν θα ανεβει η χοριακη!!!ολες μαζι τα ζουμε!!!!

Αναστασια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 417472

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Έλλη μου!!
Σκέφτομαι τι αγωνίες τραβάμε βρε παιδί μου...

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αυτο της ειπα και εγω και εμενα χαμηλη και με καθυστερηση 4-5 μερες και δεν ειδε και τπτ απολυτος και ομως διπλασιαστηκε ποτε δεν ξερεις πρεπει να ηρεμησει ομως και ολα θα πανε καλα ακουσα πολυ χαμηλοτερες χοριακες οταν εψαχνα το θεμα και ολα πηγαν μια χαρα!
καλα ειμαι μπουμπου φουσκωνω συνεχιζω και τα βγαζω αλλα δεν πειραζει ολα για το μπεμπε ευχες για αλλη μια φορα να καρποφορησει καθε σας προσπαθεια φιλια σε ολες

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:Καλημέρα Έλλη μου!!
Σκέφτομαι τι αγωνίες τραβάμε βρε παιδί μου...

θυμισε μου..εχεις ηδη ενα παιδακι η θυμαμαι λαθος? Embarassed Rolling Eyes

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
kira έγραψε:Καλημέρα Έλλη μου!!
Σκέφτομαι τι αγωνίες τραβάμε βρε παιδί μου...

θυμισε μου..εχεις ηδη ενα παιδακι η θυμαμαι λαθος? Embarassed Rolling Eyes

Ναι Έλλη μου!Έχω μία κόρη!
Μετά ήρθε μία αποβολή και μετά η αναμονή...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια!!!

Αγαπη ειναι αληθεια οτι ανησυχήσαμε...Μην το βαζεις κατω κουκλα μου!Ψηλα το κεφαλι και ολα καλα θα πάνε!!!!Αυτο το παιδι ηρθε για να μεινει κι ας λεει οτι θελει ο γιατρος!Ποτε θα ξανακάνεις χοριακή;

Αυγολεμονη έχεις δίκιο!!! Φιλια στην κοιλιτσα που φουσκώνει....Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 B13

Αναστασια μου η Αγια Αννα μαζι με ολες μας!!! Περασες κι εσυ παρομοια εμπειρια ε; Αλλα τωρα εχεις την κουκλτσα σου!!!

Ελλη πως εισαι σημερα;

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα Ιωάννα μου!Πέρασα κι εγώ και ξέρω κοπέλα μου!!
Ευχομαι κι εσείς σύντομα να έχετε τα αγοράκια ή τα κοριτσάκια σας!!

Εμένα κοπέλα μου δεν διπλασσιαζόταν η χοριακή,μπορεί και να με τρύπησαν και 10 φορές..

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είχα ανοίξει και θεματάκι -χαμηλή χοριακή sos-!Δεν τολμάω να το ξαναδιαβάσω βέβαια..... Sad

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μερικες φορες με κατι τετοια συνειδητοποιείς πως και οι γιατροι ανθρωποι ειναι και η επιστημη εγινε απο ανθρωπους. Και οι ανθρωποι κανουν λάθη και....μονο η φυση, μονο ο θεος ξερει πως θα εξελιχθουν τα πραγματα!Οταν λεει ο γιατρος ισως-μαλλον-δεν ξερω τοτε μονο η πιστη μας μενει...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να μην το διαβασεις!!!!Δεν υπαρχει κανενας λογος να στεναχωρηθεις.... Θα πω για χιλιοστη φορα κοιτα τι εχεις και οχι τι σου λειπει....

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κορίτσια!!! τι μου κάνετε?

Αγάπη μου μην στεναχωριέσαι και κάνε υπομονή!!γιατί αν είσαι(που θα είσαι ) κάνεις κακό στο σποράκι σου!!!θα περιμένουμε με αωνία τα νέα σου!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη καλημερα.........

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 K022

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημεραααααΑς μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 K005!ευχομαι τ νεο θεματακι να μας φερει πολλα μωρακια!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 Md009 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 Md041 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 Md036!τι κανετε?ειδα τα νεα σου μαρινακι μου,μην στεναχωριεσαι κοπελα μου,ευχομαι ολα καλα να πανε!οτι και να γινει εμεις θα ειμαστε διπλα σουΑς μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 K031!περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου!ελλη μου ποσο χαιρομαι με τις ετοιμασιες σου!μπραβο κοπελα μου!στελνω πολλα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 M032Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 M032Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 M032!για πειτε μου τα νεα σας!ειναι καμια εδω?Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 M086!εγω τωρα εκατσα,ειχα πολλες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 517142 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 93981...

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ευη καλημερα.........

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 K022


καλημέρα!!!τι γίνεται?πολύ ησυχία έπεσε...πω πω δεν μπορώ ν'ανοιξω το μάτι μου πάλι... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 Smiley-face-yawning

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 2 M057

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Λιάνα μου!!! δουλειές ε?....εγώ τις έχω βάλει στο πρόγραμμα γι'αυριο...σε λίγο πάω για μάθημα...και νυστάζωωωωω!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηπιες καφεδακι;

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εκανα ενα κολπο με τα χαλια μου και τωρα ειναι πεντακαθαρα!τα ψεκασα με ενα ειδικο υγρο για τα χαλια και πηρα την βουρτσα που τα πλενουμε και τα ετριβα!βγηκανε ολες οι τριχες και γινανε σαν καινουργια!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις