Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 43]

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:οχι καλε!εγω ντυνομαι οπως θελω!φουστα φοραω μονο στην εκκλησια!μην τα ακους αυτα!

Ok ευχαριστώ για την απάντηση Very Happy

Εύη καλές δουλίτσες

Ιωάννα για την ειρωνεία που είπα είναι γιατί γράφω σε ένα θέμα με τέτοιον τίτλο κ το "καταχράζομαι" κατά κάποιον τρόπο αφού δεν μπορώ ακόμα να προσπαθήσω Sad Θέλω αλλά δεν μπορώ...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιανα καλυτερα ειμαι, ευχαριστω.Πρεπει να ειχε πολύ πλάκα το μπατσελορ σου!!!Αξεχασες στιγμες!Αφου εχεις και την ευλογια ολα καλα θα πάνε!Φιλια και σε σενα... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 334590 Να ρωτησω κατι ασχετο...μετα την αποβολη ηθελα να παω σε παπα να μου διαβασει ευχη αλλα μια το ενα μια το αλλο...Πριν ξεκινησω ομως θελω την ευλογια του αλλα πρεπει να τελειωσει η περιοδος ετσι δεν ειναι;

Αργυρω δε χαλας κανενα κλιμα!Για μενα χαλασμενο ειναι ηδη!

Αναστασια μου ευχαριστω πολυ πολύ!!!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 M057

Νικη αυτον ξερω για πολυ καλο γι'αυτο το προτεινα!Οχι μονο γιατι ο Παγκαλος ειναι ονομα αλλα επειδη εχω δει δουλεια του!Ρωτα και αλλου αν θες....

Αντα αστο!Ολα τα εχει!!!Κι εγω ακομα επισημα δεν προσπαθω....Διωξτε με!!!!Σταυρωστε με...
https://www.youtube.com/watch?v=vL4MYCPIwL4[/youtube]

Ευη καλες δουλιτσες![youtube]

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γειαααααα.....στο παρεακι μου...τι κανετε?

εγω απο τις 12 εως τις 6 εκανα γενικη σπιτιου...κοριτσια ειμαι πτωμα...

εκανα μπανακι κ σε λιγο θα παω σουπερ...

4η μερα περιοδου...αντε να τελειωνει να δουμε θα γινει τπτ στην ωοριξιουλα μου αυτη τη φορα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 585182

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γκρινιαρα βουρ στις.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 215994 !!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:
Αντα αστο!Ολα τα εχει!!!Κι εγω ακομα επισημα δεν προσπαθω....Διωξτε με!!!!Σταυρωστε με...
https://www.youtube.com/watch?v=vL4MYCPIwL4[/youtube]

Αχαχαχα πώς τα καταφέρνεις εκεί που πάω να πέσω κ με σηκώνεις Razz Razz

Τέλος πάντων, βγαίνω κ εγώ να κάνω καμιά δουλειά κ τα λέμε μετά κούκλες!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 417472

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιωάννα πως λεγόταν το θεματάκι σου?

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντα ετσι μπραβο...ανέεεεβα!!!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 Cz37

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Γκρινιαρα βουρ στις.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 215994 !!!


λες αμα πλακωθουμε στις Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 215994

να γινει τπτ????

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 536304

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αναστασια...."Aντίο αγγελούδι μου...."!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Γκρινιαρα βουρ στις.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 215994 !!!


λες αμα πλακωθουμε στις Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 215994

να γινει τπτ????

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 536304

Οι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 215994 ειναι η μονη σωτηρια!!!!!!!!!!!!!!

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:Μελανιασμενα ματια, ταση για εμετο, ακομα και διάρροια!!!Μου ειπε ο γιατρος να παρω αντισυλληπτικα αλλα του ειπα καλλιο να ποναω 3 μερες το μηνα και να χαπακώνομαι τοτε παρα εναν μηνα ολοκληρο!Τα αντισυλλυπτικα ευθυνονται για πολλα αλλα για αποβολη δεν εχει αποδειχθεί κατι!!Μονο που θελουν καποιο διαστημα να αποβληθουν απο τον οργανισμο...

Κι εγώ είχα και διάρροια!! Ξέχασα να το πω!! Εγώ έμεινα έγγυος αμέσως με το που σταμάτησα τα χάπια! Άσε που έχω και μια σκέψη μήπως είχα μείνει πιο πριν γιατί είχα ξεχάσει να τα πάρω 3 μέρες, και ότι η περίοδος που ήρθε μετά τη διακοπή των χαπιών ήταν πλασματική, απλά λόγω διακοπής.

boubou έγραψε:
ειμαι πουριτανη μάλλον εγω.. ουτε μαζι του θελω να πάω..γενικά δν θελω!!χαχαχαχα

Κι εγώ θα ζήλευα πάρα πολύ!!! Εγώ έκανα ένα μίνι μπάτσελορ με 4-5 φίλες σε ένα μπαράκι.. όχι κάτι ιδιαίτερο, αλλά ο καλός μου ευτυχώς δεν έκανε τίποτα!! Very Happy Very Happy

lia-ka έγραψε:κοιτα να δεις,ειναι και θεμα εξομολογου,ποσο αυστηρος ειναι!εγω λογο οτι ειμαι παπαδια ξερω οτι δεν κανει ανεξαρτητος νυστειας,τεταρτη παρασκευη και σαββατο!και στην νυστεια τα ιδια!τωρα που κανω για παιδι μου ειπε οτι δεν θα κανω ετσι!γιατι αν τυχη οωρρηξια παρασκευη και σαββατο τι θα κανεις?δεν προκειτε ποτε να μεινω!χαμος!εσυ πας σε εξομολογο?

Η μαμά μου μου είχε πει πως και ξημερώματα τετάρτης και παρασκευής δεν κάνει.. κάτι τέτοια. Και σε ολόκληρη τη νηστεία δεν κάνει? Δηλαδή στη νηστεία του πάσχα 60 μέρες τίποτα???

Θέλω βοήθεια.. Θέλω πολύ να πάω για εξομολόγιση και δεν έχω πάει ποτέ.. δεν ξέρω και που να πάω.. Νομίζω πως έχω κάτι κάτι που θα με βάλει να νυστέυω κανά χρόνο για να το ξεπληρώσω!!! Razz Razz Τι γίνετε συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις? Λες την αμαρτία σου και σε βάζει κάποια "τιμωρία"? Δηλαδή, αν πάω τώρα, παίζει να μου πει να κάνω όλη τη σαρακοστή νηστεία και μετά να πάω το πάσχα να κοινωνήσω? ή γίνονται πιο σύντομα αυτά?

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Γκρινιαρα βουρ στις.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 215994 !!!


λες αμα πλακωθουμε στις Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 215994

να γινει τπτ????

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 536304

Οι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 215994 ειναι η μονη σωτηρια!!!!!!!!!!!!!!

ευτυχως που κανονισα ετσι το προγραμμα μου οποτε στις γονιμες θα'μαι αραχτη...γιατι τωρα ουτε τις καλτσες μου δεν μπορω να φορεσω απο την κουραση...

θα τα πουμε αργοτερα..παω στο σουπερ... Crying or Very sad

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 667478

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φουρφουρακι...η εξομολογηση δε γινεται για τιμωρια αλλα για συγχωρεση!Μετανοεις για κατι που εκανες και μιλας σε καποιον ιερεα να σε καθοδηγησει και σαν μεσολαβητης να σου δωσει συγχωρεση!Ετσι οπως το λες ειναι σαν να ζυγιζει την αμαρτια και να σου δινει την ποινη!!!!Χαχαχαχαχα!!!

Αυτα θα στα εξηγησει η Λιανα σαν ειδικη που ειναι, αυτα που λεω ειναι προσωπικες αποψεις.......

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νόμιζα ότι σου λέει πχ.. να νυστέψεις και μετά να κοινωνήσεις... ή κάτι τέτοιο...

Αχ Ιωάννα.. μόλις διάβασα το θεματάκι σου.. Sad Sad Sad Sad και με πήραν πάλι τα ζουμιά...

Συνήθως όλη μέρα είμαι καλά.. αλλά κάτι θα συμβεί μέσα στη μέρα και θα το θυμιθώ και θα αρχίσω να κλαίω...

Ας πούμε σήμερα το μεσημέρι έμπιξα τα κλάμματα γιατί μου είπε ο άντρας μου.. "κάνε μου μια αγκαλίτσα... θέλω στοργή και προδέρμ".. άθελα του ο καιμένος με έκανε να κλαίω πάλι...

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάρες,κλείνω για λίγο και θα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 M032ξαναμπώ αργότερα!!!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 M032Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 M032

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φουρφουρακι εγω δεν το διαβαζω το θεμα μου πια!Απλα παω κατευθειαν και απανταω σε οποιμ θελει να αφησει ενα σχολιο ή να πει την εμπειρια του! Θα νοιωσεις καλυτερα την επομενη μερα απο το τελος της περιοδου σου!Θα παψει το κλαμα, θα ηρεμησεις!Αληθεια λεω!!!Απλα θελει χρονο!Κι εγω κλαιω ακομα αλλα οχι συχνα!Ελπιζω συντομα να το ξεπερασω, αλλα ποτε να το ξεχασω!Δεν το ξεχνας οσα παιδια κι αν κανεις!

Αργυρω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 Cz10

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ιωαννα μου πρεπει να εισαι καθαρη για να σου διαβασει την ευχη!μετα βουρ στο ψητο με την ευλογια κιολας!fourfouraki μου τι να σου πω,οι εξομολογοι ξερουν τι κανουν σε περιπτωσεις "αμαρτηματος"!μην φοβασαι,ενα θα σου πω,πηγαινε σε νεο εξομολογο που ειναι ανοιχτομυαλοι!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 M121!εγω ξερω οτι δεν κανει να κανεις επαφη την μερα τεταρτη και παρασκευη!για μενα ειναι και το σαββατο λογο οτι ειναι παπας!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ασχετο αλλα βρε Λιανα αμα βλεπω αυτη τη φωτο με αυτο το χαμογελο ανεβαινω!!!Εισαι μια κουκλα!!!!

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε? Εγώ σημερα ειμαι λιγο καλυτερα!!!

Demmy συλληπητηρια για τον παππου σου.. ο θεος να αναπαυσει την ψυχουλα του! κι εμενα εφυγε η γιαγια μου πριν 1 χρονο.. και ακομα δεν μπορω να το πιστεψω!

Kira μου περαστικα σας..ξερω οτι στεναχωριεσαι περισσοτερο για το μικρουλι σου παρα για σενα! λιγη υπομονη και θα ειστε μια χαρα σε λιγες μερες!

Ioanna μου ελπιζω να περασε λιγο ο πονος γλυκια μου!

Ada συμφωνω μαζι σου να μεινουμε σ'αυτο το θεματακι γιατι ειμαστε η καλυτερη και η πιο φιλικη παρεα! δεν μπορω να γραφω καπου αλλου και να γινονται φασαριες κτλ. γι'αυτο εγω εδω θα μεινω..δεν παω πουθενα!!

Λιανα μου απ'οτι καταλαβα το ευχαριστηθηκες το μπατσελορ που εκανες..τα εδωσες ολα κοριτσι μου..μπραβο!!!

Evi κι εγω απο το νοεμβριο που πηρα το dvd του γαμου μεχρι σημερα το εχω δει 5 φορες και κλαιω σα τη χαζη.. ειδικα εκει που φτανω στην εκκλησια και με συνοδεουν στον αντρα μου κλαιω με μαυρο δακρυ.. θα με δει και κανεις θα με περασει για τρελη!!!

Ελλη μη μασας για μπατσελορ..εμενα ο δικος μου ειχε παει με τους φιλους του Σ/Κ στη θεσ/νικη και μαντεψε που... σε στριπτιτζαδικο!!!! μου το ειχε πει μηνες πριν..αν και η αληθεια ειναι οτι ο ιδιος δεν τρελαινοταν.. τον ειχανε φαει οι φιλοι του. οταν γυρισε μου ειπε μεχρι και το οτι η μια πηγε καθησε διπλα του και τον ειχε ζαλισει να την κερασει ποτο! εγω τον εμπιστευομαι και δεν ειχα προβλημα να παει και αν θελει να ξαναπαει αρκει να το ξερω. μονο ψεματα δεν θελω. ενας φιλος μας (παντρεμενος) πηγαινει 1-2 φορες το χρονο κρυφα απο τη γυναικα του και μια φορα του ξεφυγε μπροστα της και εγινε χαμος!!!!! μονο αυτα τα κρυφα δεν μου αρεσουν να ξερω τι μου γινεται! ασε που τον δικο μου οποτε πηγαινουμε θεσ/νικη του λεω να παμε μαζι σε στριπτιτζαδικο γιατι δεν εχω παει ποτε!!!! εννοειται οτι θα ζηλεψω σε λογικα πλαισια και μονο αν μου δωσει αφορμη.


Φιλακια και σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 417472

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 M032Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 M032Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 M032

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζοκόντες !!!!!
Ο Νταβίντσι !!!!

Ιωάννα το βίντεο αυτό που το ξετρύπωσες; το χα ξεχάσει !!
ευχαριστώ πολύ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 417472
καλέ και εγώ έτσι θα είμαι σε 30 χρόνια;

Κορίτσια δεν μπορώ να καταλάβω 100% πως είναι να νιώθεις όταν χάνεις το σποράκι σου αλλά είμαι σίγουρη πως σιγά σιγά ο πόνος θα ηρεμήσει και θα πάρει την θέση του η χαρά με τον ερχομό ενός μωρού.

Εγώ σε τσριμπτιτζάδικο πήγα χωρίς τον δικό μου, με δική μου παρέα.
Έχει την πλάκα του και βλέπεις έναν διαφορετικό τρόπο διασκέδασης.
Θέλαμε να πάμε και μαζί με παρέα αλλά δεν μας είχε κάτσει τότε.


ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marily11 ειμαι λιγο καλύτερα!να μην πας πουθενα...εδω να μεινεις...


Λεμονακι
Κοριτσια....Ο μπαρκουλης!!!!Το θυμηθηκα με το αγγλικο σου σχολιο!!!χαχαχαχαχα!!!Απλα ευχομαι ποτε να μη νοιωσεις τον πονο της απωλειας!Ολα καλα να σου πανε....... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 315810

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ιωαννακι μου γλυκο μου αρεσει πολυ αυτο το τραγουδι και γενικα η ελευθερια αρβανιτακη... αφιερωμενοοοοοοοο.....

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioanna85 έγραψε:Αναστασια...."Aντίο αγγελούδι μου...."!!
Αχ Ιωάννα άμα σου πω ότι έβλεπα τον τίτλο τόσο καιρό και δεν τολμούσα να ανοίξω να διαβάσω!Δεν ήξερα ότι ήταν το θέμα σου..

Αλλά είπαμε πάμε τώρα δυνατα για πολλά πολλά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 446177 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 325318 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 429657
ΑΑΑΑ και Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 612298 για να μη ξεχνιόμαστε!!!!!!!!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marily11 κι εγω θα ριξω ενα χορο για σενα....
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 Cz41Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 Cz41Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #13!!! - Σελίδα 22 Cz41

Αναστασια ουτε κι εγω θα το ανοιγα αν ηταν αλλης!!!Χαχαχαχαχαχα!!!Πολλα μωρακια για ολες μας.......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις