Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 8]

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: δεν μαρκάρεται όλος ο σύνδεσμος grrrrrrrrr

Το πρόσεξα.
Απλά κάνε ένα κλικ πάνω, μη "σύρεις" το ποντίκι για να επιλέξεις.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άσχετο αλλά έβαλα κι εγώ τη μουτράκλα μου στο άβαταρ. Είναι φωτό τραβηγμένη πριν 1 μήνα και κάτι οπότε η κοιλίτσα δε φαίνεται καλά. Είμαι και ξαπλωμένη...
Εκείνη τη μέρα γίναμε "αστακοί" από τον ήλιο. Χάλασα δύο σωληνάρια bepanthol στην πλάτη του άντρα μου (είναι πολύ ασπρουλιάρης χιχι!)
Εγώ ευτυχώς με το αντηλιακό (δείκτη προστασίας 30) που είχα μόνο λίγο στους ώμους κάηκα! Τι κάθομαι και θυμάμαι...

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
vasoula έγραψε: δεν μαρκάρεται όλος ο σύνδεσμος grrrrrrrrr

Το πρόσεξα.
Απλά κάνε ένα κλικ πάνω, μη "σύρεις" το ποντίκι για να επιλέξεις.

Επίσης δε φαίνεται και το tickerάκι σου...

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
επιτελους βασουλααααααααααααα
τελεια κοιλιτσα!!!!!ποσο εισαι εδω?

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΑΑΑΙΙΙΙΙ τα κατάφερες!!!!!
Ο αντρούλης σου τραβάει με το φραπεδάκι στο χέρι;;;; ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!! - Σελίδα 8 328109 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!! - Σελίδα 8 328109 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!! - Σελίδα 8 272517

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επιτελους, αλλά τωρα εξαφανιστηκε το τικεράκι ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!! - Σελίδα 8 215994

Εδώ είμαι ακριβώς 5 μηνες και 1 μήνες, δηλαδή την προηγουμενη μερα.
Οχι δεν ειναι ο αντρούλης μου αλλά ο αδερφός μου, τον αντρούλη μου εχω να τον δω 1,5 μηνα, ο οποίος δεν με εχει δει με κοιλιτσα απλά φουσκωσα ξαφνικά, μια μερα μιλησαμε με skype που ηταν σε εναν φίλο του και οταν με ειδε εχασε την λαλιά μωρο μου γιατι δεν μιλαςςςςς του έλεγααααα και μου απαντησε βουρκωνοντας ¨μου κανεις πλάκα ετσι; εσυ εισαι βασούλα μου; ¨ φαντάζομαι να με δει απο κοντά πως θα νιώθει.
Κορίτσια αλη πικρα και αυτό περιμέναμε μεταθεση αλλά δεν ηρθε, εγκυμοσυνη χωρις τον συζηγο χάνει τα καλύτερα Crying or Very sad θα γραψω στο θεμα γυναικες στρατιωτικων.

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πωπω ομορφες κοιλιτσες!

aristina

aristina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να την και η δικη μου!!!Λιγες μερες πριν γεννησω!!!Και η μαμα βοηθαει στα τελευταια σιδερωματα!! Very Happy [img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[/img]

aristina

aristina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aristina έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχ κ ενα ομορφο μαναρακι που βγηκε απ αυτη την γλυκια κοιλιτσα!

aristina

aristina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aννουλα μου γλυκια!!! ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!! - Σελίδα 8 417472

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια έκατσα και είδα όλες τις φωτό ξανά! Πολύ συγκινητικό! Τέλεις κοιλίτσες! Εχω μια απορία...μόνο εγώ έκανα ραγάδες τελικά;;;; Crying or Very sad
Με μάτιασε η μαία που μου έβαλε τον παλμογράφο...Λέει "πρώτο παιδάκι; Αχ τι ωραία κοιλίτσα χωρίς ραγάδες!!!" Μετά από 2 μέρες εμφανίστηκαν κάμποσες...στην 37η βδομάδα Crying or Very sad
Βάζω και μια δικιά μου,αν και καθυστερημένα σε σχέση με εσας... είμαι 38 βδομ.+1 ημ. 3 μέρες μετά γέννησα!

https://2img.net/r/ihimizer/img529/8615/381f.jpg

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Auti i foto einai mia mera prin spasoun ta nera mou. Gia tin akribia 8 ores prin. San mpala tou mpasket itan.

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
popi. έγραψε:Κορίτσια έκατσα και είδα όλες τις φωτό ξανά! Πολύ συγκινητικό! Τέλεις κοιλίτσες! Εχω μια απορία...μόνο εγώ έκανα ραγάδες τελικά;;;; Crying or Very sad
Με μάτιασε η μαία που μου έβαλε τον παλμογράφο...Λέει "πρώτο παιδάκι; Αχ τι ωραία κοιλίτσα χωρίς ραγάδες!!!" Μετά από 2 μέρες εμφανίστηκαν κάμποσες...στην 37η βδομάδα Crying or Very sad
Βάζω και μια δικιά μου,αν και καθυστερημένα σε σχέση με εσας... είμαι 38 βδομ.+1 ημ. 3 μέρες μετά γέννησα!

https://2img.net/r/ihimizer/img529/8615/381f.jpg
ΠΟΠΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΡΑΓΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 20 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΟΣΕΣ ΚΡΕΜΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ!!!!ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΠΩΣ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΝΘΥΜΙΑ!!!ΘΑ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eixa diabasei pio palia se ena site oti oi ragades einai klironomikes. Dld an eixan oi giagiades mas , oi manades mas iparxoun periptoseis na kanoume k emeis. Emena eixan k oi duo. Fobomoun toso poli na min skiso k tous protous mines ebaza amigdaleleo, meta ton 6-7 mina eixa kourasti na pasalibome 2 fores tin imera, k ebaza opote to thimomoun. Eutixos den ekana. Den ksero an epaikse rolo to ladaki i to derma mou....

aristina

aristina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εννοειται οτι δεν χρειαζεται να σε αγχωνει...συμβαινει τι να κανουμε!
Εγω παντως απο κληρονομικες χαμος χα χα χα και εχω μπολικες και ειμαι 50 κιλα παντα ουτε πανω ουτε κατω και τις εχω απο μικρη στον πωπω και μπουτια οι οποιες δεν φανονται και στην κοιλια ημουν σιγουρη το χα δεχτει οτι θα κανω αλλα δεν εκανα Very Happy
Εβαζα ελαιολαδο φουλ και μια φανελιτσα απο πανω και μια χαρα μια φορα την ημερα ειδικα τις τελευταιες εβδομαδες!Ειμαι σιγουρη οτι αυτο βοηθησε γιατι το δερμα μου σππαει για πλακα ειναι παρα πολυ ξηρο ασπριζει να φανταστειτε ολη την ωρα.

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
popi. έγραψε:Κορίτσια έκατσα και είδα όλες τις φωτό ξανά! Πολύ συγκινητικό! Τέλεις κοιλίτσες! Εχω μια απορία...μόνο εγώ έκανα ραγάδες τελικά;;;; Crying or Very sad
Με μάτιασε η μαία που μου έβαλε τον παλμογράφο...Λέει "πρώτο παιδάκι; Αχ τι ωραία κοιλίτσα χωρίς ραγάδες!!!" Μετά από 2 μέρες εμφανίστηκαν κάμποσες...στην 37η βδομάδα Crying or Very sad
Βάζω και μια δικιά μου,αν και καθυστερημένα σε σχέση με εσας... είμαι 38 βδομ.+1 ημ. 3 μέρες μετά γέννησα!

https://2img.net/r/ihimizer/img529/8615/381f.jpg





ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΡΑΓΑΔΕΣ ΣΤΝ 8ο ΜΗΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ!!! ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΣΑ!!! ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!! ΣΑΝ ΣΟΥΡΩΤΗΡΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΡΑΓΑΔΕΣ!!!

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω στη μεγαλη μου δεν εκανα καθολου, απλα μετα τη γεννα επιανα μια απειροελαχιστη που ποτε δε φανηκε, με το χερι την ενιωθα αριστερα στην κοιλια μου. στο μπεμπη εκανα 6-7 αλλα δε με πειραζει. ειναι σημαδακι οτι εκανα τον κανακαρη μου. τις εχω λατρεψει αυτες τις ραγαδες!!! Very Happy

κελλυ1


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια γεια σας εγω εκανα ραγαδες στην πρωτη εγκυμοσυνη σχεδον απο την αρχη (πολλες).στη δευτερη οχι ιδιαιτερα αλλα γενικα η πλεξη υπαρχει μπολικηηηηη!!!!!!!!!!!!!δεν με πειραζει καθολου το εχω συνιθισει και με το καιρο μου φαινονται και καλυτερες!!!

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ νομιζα ότι τη γλίτωσα αφού δεν έκανα μεχρι 37η βδομάδα αλλά... έβαζα κρέμες κάααααθε μέρα, 2 φορές με το που μπήκα στον τρίτο. Όταν όμως βγήκαν, απογοητεύτηκα και δεν έβαζα τίποτα! Ούτε μετά τη γέννα! Ότι και να βάλεις τελικά, αν είναι να γίνουν θα γίνουν και δεν βοηθάει τίποτα. Ακόμα δεν έχω εξοικειωθεί...θέλω να τις εξαφανίσω!!!!!!! Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις