Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
111 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 111 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

ανδρια!!!

ανδρια!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
KRISTI 1 έγραψε:οι σχεσεις θελουν αμοιβαια προσπαθεια και αν καμια φορα ο ενας απο τους δυο "βαλτωσει" για χ λογους πρεπει ο αλλος να τον ξανασηκωσει χωρις εγωισμους και πεισματα και χωρις να σκεφτεται οτι "μονο εγω προσπαθω για αυτη την σχεση".οταν υπαρχει ουσιαστικη αγαπη<ακουγεται κοινοτυπο αλλα για μενα ετσι ειναι> ολα ξεπερνιουνται.φασεις ειναι περνανε..μην ξεχναμε οτι μεγαλωνουμε,αυτο σημαινει οτι υπαρχει εξελιξη και διαφορετικες απαιτησεις και αναγκες απο τοτε που πρωτογνωρισαμε το ταιρι μας.το θεμα να θελει να ακολουθει και ο αλλος την φυσιολογικη αυτη πορεια...

σε βρισκω πολυ σωστη η αληθεια ειναι..ισως απλα να κανω κ γω το λαθος να περιμενω κατι παραπανω απο τον αλλον ενω δ θα επρεπε..οντως παντως βαλτωσα οπως λες...και πολυ μαλιστα..ελπιζω να ειναι φαση και να ξανασηκωθουμε..

52εχετε νιωσει οτι θελετε να χωρισετε??οτι εχετε απλα χασει ο ενας τον αλλον?? - Σελίδα 3 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Μαρ 03, 2012 10:07 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω στην θεση σου θα παραδεχομουν στον αντρα μου αυτα που ακριβως νιωθω και θα ζητουσα την βοηθεια του.την ουσιαστικη βοηθεια του.θα αφηνομουν σχεδον σαν παιδακι στην φροντιδα του για την ψυχικη μου αναταση.

ανδρια!!!

ανδρια!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
KRISTI 1 έγραψε:εγω στην θεση σου θα παραδεχομουν στον αντρα μου αυτα που ακριβως νιωθω και θα ζητουσα την βοηθεια του.την ουσιαστικη βοηθεια του.θα αφηνομουν σχεδον σαν παιδακι στην φροντιδα του για την ψυχικη μου αναταση.
τοθ μιλησα του ειπα οσα νιωθω και μου ειπε πως ολα θα γινουν και πως εκεινος δ εχει χασει το ενδιαφερον και την αγαπη του..ακομα και ερωτευμενος ειπε οτι ειναι ακομα αλλα δ το πολυπιστευω απλα οι καταστασεις δ τον αφηνουν ισως τοσο να το δειχνει κ οτι τον παιρνω συνεχως απο τα μουτρα..σημερα ξανμιλησαμε του ειπα να μεινουμε για λιγο χωρια να δουμε πως θα παει αλλα αρνηθηκε κατηγορηματικα και του ειπα..βλεπεις ολα να ειναι καλα μεταξυ μας???και μου ειπε αγαπη μου μην ανυσηχεις ολα θα γινουν ξανα οπως πριν θα δεις..ειμαι επιφυλακτικη πολυ αλλα θελω να πιστεψω στα λογια του..

54εχετε νιωσει οτι θελετε να χωρισετε??οτι εχετε απλα χασει ο ενας τον αλλον?? - Σελίδα 3 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Μαρ 03, 2012 10:18 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν μπορω να ξερω τι ειναι αυτο που σε κανει να μην τον πιστευεις.καμια φορα ο αλλος μπορει να το εννοει αλλα επειδη εμεις ειμαστε σε φαση αρνησης γενικοτερα να μην τον πιστευουμε.πρεπει να ψαξεις λιγο μεσα σου να καταλαβεις ακριβως τι σου γινεται και ποια η πηγη του κακου.

ανδρια!!!

ανδρια!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
KRISTI 1 έγραψε:δεν μπορω να ξερω τι ειναι αυτο που σε κανει να μην τον πιστευεις.καμια φορα ο αλλος μπορει να το εννοει αλλα επειδη εμεις ειμαστε σε φαση αρνησης γενικοτερα να μην τον πιστευουμε.πρεπει να ψαξεις λιγο μεσα σου να καταλαβεις ακριβως τι σου γινεται και ποια η πηγη του κακου.
ξεκινησε με την απολυση απο την δουλεια στο καπακι μενω εγκυος...κλειστικα πολυ λογικο..και ακομα παραμενω κλεισμενη μονη βασικα διοτι δουλευει αρκετα απλα εγω ειμαι σχετικα ξεκουραστη εκεινος κουρασμενος εγω εχω διαθεση εκεινος οχι..εγω πολλα νευρα ειδικα απο την εγκυμοσυνη και μετα εκεινος ηρεμος..εγω νιωθω παραμελημενη εκεινος τα βλεπει φυσιολογικα..εγω θελω και ολα τα υπολοιπα (δλδ περι σεξουαλικου αν κ δ ηθελα να αναφερθω)εκεινος κοιμαται η γινετε αρκετα σπανια κ εμενα με βαζει σε σκεψεις και με απομακρυνει κ αυτο..πολλα δλδ και διαφορα..που δ εχει αδικο σε ολα..και δ τον πιστευω ιδιαιτερα διοτι εχουμε ξανασυζητησει και δ ειδα διαφορα αλλα λεει πως εγω φταιω γιατι παραμενω ιδια με νευρα να βριζω και ετσι δ μπορει να κανει κατι..κ παει λεγοντας και οτι τα περιμενω ολα απο αυτον..ισωσ φταιω εγω..

56εχετε νιωσει οτι θελετε να χωρισετε??οτι εχετε απλα χασει ο ενας τον αλλον?? - Σελίδα 3 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Μαρ 03, 2012 10:33 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χιλια συγνωμη αλλα πρεπει να φυγω.θα σου απαντησω ομως αυριο πρωι.καλο βραδυ. Smile

ανδρια!!!

ανδρια!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
KRISTI 1 έγραψε:χιλια συγνωμη αλλα πρεπει να φυγω.θα σου απαντησω ομως αυριο πρωι.καλο βραδυ. Smile
ευχαριστω πολυ..καλο σου βραδυ!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην εχεις αμφιβολιες..
εγω νομιζω πως εννοει αυτα που λέει...και αν μπεις στην θέση του θα δεις πως δουλευει όλη μερα -για εσας - αν ειναι μετα πρωμα είναι λογικο να μην εχει ορεξη για σεξ καθημερινα...

αν δουλευες και εσυ , ειχεσ και το μωρο..και το σπιτι...θα εισουν πτωμα!
οχι οτι τωαρ κανεις λίγα!!
νομίζω πως ειναι η ψυχολογία σου που φταιει για όλα...γιατι ξαφνικα αισθανεσαι σαν να αλλαξε η δικη σου ζωη ,,,εκανες μωρο, εχασεα δουλεια,,κλειστηκες σπιτι..ενω αυτος συνεχιζει οπως πριν..

μαλλον πρεπει να ξεσκασεις , να βρεις τον ευατο σου...δεν νομιζω πως τα εχεις μαζι του...μαλλον μαζι σου τα εχεις και ξεσπασ σε αυτον ,,και αφου ειναι και μαλακοσ χαρακτηρασ και δεν σε βριζει κλπ..ξεσπαθωνεις...

μηπως να βρεις μια δουλεια ..εστω για λιγες ωρες?? η να πας τη μικρη παιδικο , να εχεις λιγες ορες για τον εαυτο σου??
μολισ ξαναβρεις τον εαυτοσ σου .όλα θα φιαξουν..

ανδρια!!!

ανδρια!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bou-boukitsa έγραψε:μην εχεις αμφιβολιες..
εγω νομιζω πως εννοει αυτα που λέει...και αν μπεις στην θέση του θα δεις πως δουλευει όλη μερα -για εσας - αν ειναι μετα πρωμα είναι λογικο να μην εχει ορεξη για σεξ καθημερινα...

αν δουλευες και εσυ , ειχεσ και το μωρο..και το σπιτι...θα εισουν πτωμα!
οχι οτι τωαρ κανεις λίγα!!
νομίζω πως ειναι η ψυχολογία σου που φταιει για όλα...γιατι ξαφνικα αισθανεσαι σαν να αλλαξε η δικη σου ζωη ,,,εκανες μωρο, εχασεα δουλεια,,κλειστηκες σπιτι..ενω αυτος συνεχιζει οπως πριν..

μαλλον πρεπει να ξεσκασεις , να βρεις τον ευατο σου...δεν νομιζω πως τα εχεις μαζι του...μαλλον μαζι σου τα εχεις και ξεσπασ σε αυτον ,,και αφου ειναι και μαλακοσ χαρακτηρασ και δεν σε βριζει κλπ..ξεσπαθωνεις...

μηπως να βρεις μια δουλεια ..εστω για λιγες ωρες?? η να πας τη μικρη παιδικο , να εχεις λιγες ορες για τον εαυτο σου??
μολισ ξαναβρεις τον εαυτοσ σου .όλα θα φιαξουν..
ναι ισως τελικα να ειναι ετσι αλλα εγω απομακρυνομαι..δουλεια ψαχνω αλλα τιποτα ουτε 4ωρο οχι να να ξεφυγω μονο αλλα κ επειδη υπαρχει αναγκη αλλα δυσκολα πολυ..δουλεψα περιοδο χριστουγεννων εναμιση μηνα με συμβαση σε μαρκετ κ ψαχνω ακομα απο τοτε..την μικρη σκεφτομαι απο σεπτεμβριο να την στειλω παιδικο αν κ θα μου λειπει..και φοβαμαι και τις ιωσεις καθε τρεις κ λιγο αν κ δ αρρωσταινει ευκολα αλλα σκεφτομαι πως και για εκεινη θα ειναι καλυτερα που τρελαινετε για παιδακια και θα ξεφευγει για λιγες ωρες..οσο για το σεχ που αναφερεις...δ μιλαω για καθημερινα...μιλαω για μια φορα το μηνα κ αν....ειναι δυνατον???εγω φταιω κ σε αυτο ομως ετσι λεει γιατι μετα απο τα βρισιδια που να βρει ορεξη..αλλα αμα το παμε ετσι χεσε μεσα..τι να πω..

60εχετε νιωσει οτι θελετε να χωρισετε??οτι εχετε απλα χασει ο ενας τον αλλον?? - Σελίδα 3 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Κυρ Μαρ 04, 2012 1:21 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ανδρια!!! έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:δεν μπορω να ξερω τι ειναι αυτο που σε κανει να μην τον πιστευεις.καμια φορα ο αλλος μπορει να το εννοει αλλα επειδη εμεις ειμαστε σε φαση αρνησης γενικοτερα να μην τον πιστευουμε.πρεπει να ψαξεις λιγο μεσα σου να καταλαβεις ακριβως τι σου γινεται και ποια η πηγη του κακου.
ξεκινησε με την απολυση απο την δουλεια στο καπακι μενω εγκυος...κλειστικα πολυ λογικο..και ακομα παραμενω κλεισμενη μονη βασικα διοτι δουλευει αρκετα απλα εγω ειμαι σχετικα ξεκουραστη εκεινος κουρασμενος εγω εχω διαθεση εκεινος οχι..εγω πολλα νευρα ειδικα απο την εγκυμοσυνη και μετα εκεινος ηρεμος..εγω νιωθω παραμελημενη εκεινος τα βλεπει φυσιολογικα..εγω θελω και ολα τα υπολοιπα (δλδ περι σεξουαλικου αν κ δ ηθελα να αναφερθω)εκεινος κοιμαται η γινετε αρκετα σπανια κ εμενα με βαζει σε σκεψεις και με απομακρυνει κ αυτο..πολλα δλδ και διαφορα..που δ εχει αδικο σε ολα..και δ τον πιστευω ιδιαιτερα διοτι εχουμε ξανασυζητησει και δ ειδα διαφορα αλλα λεει πως εγω φταιω γιατι παραμενω ιδια με νευρα να βριζω και ετσι δ μπορει να κανει κατι..κ παει λεγοντας και οτι τα περιμενω ολα απο αυτον..ισωσ φταιω εγω..
παλευεις με ατα θηρια μεσα σου.νομιζω οτι εχεις μια αοριστη συγχυση μεσα σου και δεν ξερεις τι ακριβως σου φταιει.οκ αλλαξε η ζωη σου με απολυση και παιδι ομως δεν μπορεις να συνεχισεις να νιωθεις ετσι.βεβαια εχει μεριδιο ευθυνης και ο αντρας σου αφου λες οτι το ξανασυζητησατε και ειπε οτι δεν μπορει να κανει τιποτα?!δεν ειναι απαντηση αυτη οταν βλεπει την γυναικα του να ειναι ετσι.βρες τους μηχανισμους μεσα σου που θα σε κανουν να νιωσεις ξανα καλα με τον εαυτο σου και θα δεις οτι αυτοματα θα φτιαξουν και οι σχεσεις σας.

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσια και απο εμενα.Ειχα περασει και εγω μια φαση περιεργη πριν 3 χρονια με τον αντρα μου τοτε ο γιος μας ηταν 3 χρονων και μετα παο πολυ καιρο ανεργη ειχα βρει δουλεια ξεκινησα και μια ξενη γλωσσα και μετα σπιτι παιδι καταλαβαινετε οτι ημουν μεσα στο αχγος και την ενταση και αρχισα να ξεσπαω στον αντρα μου τσακωνομασταν αρκετα και χωρις λογω συνηθως του φωναζα για χαζες αφορμες μετα αρχισα να βγαινω με φιλες μου και να τον αφηνω με το παιδι στο σπιτι και γενικα ειχαν παρει τα μυαλα μου αερα να το πω απλα ωσπου εγινε ενας μεγαλος καβγας ενα βραδυ και συνηλθα γατι ειχα ξεφυγει τελειως και τωρα που τα γραφω ολα αυτα αναρωτιεμαι πως του φερομουνα ετσι ειναι ενας πολυ καλος ανθρωπος.Παντως μια συμβουλη που εχω να δωσω οπως ειδα και παραπανω που εγραφε καποια ειναι να προσεχετε τις <<φιλες>> σας

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
souzan έγραψε:γεια σας κοριτσια και απο εμενα.Ειχα περασει και εγω μια φαση περιεργη πριν 3 χρονια με τον αντρα μου τοτε ο γιος μας ηταν 3 χρονων και μετα παο πολυ καιρο ανεργη ειχα βρει δουλεια ξεκινησα και μια ξενη γλωσσα και μετα σπιτι παιδι καταλαβαινετε οτι ημουν μεσα στο αχγος και την ενταση και αρχισα να ξεσπαω στον αντρα μου τσακωνομασταν αρκετα και χωρις λογω συνηθως του φωναζα για χαζες αφορμες μετα αρχισα να βγαινω με φιλες μου και να τον αφηνω με το παιδι στο σπιτι και γενικα ειχαν παρει τα μυαλα μου αερα να το πω απλα ωσπου εγινε ενας μεγαλος καβγας ενα βραδυ και συνηλθα γατι ειχα ξεφυγει τελειως και τωρα που τα γραφω ολα αυτα αναρωτιεμαι πως του φερομουνα ετσι ειναι ενας πολυ καλος ανθρωπος.Παντως μια συμβουλη που εχω να δωσω οπως ειδα και παραπανω που εγραφε καποια ειναι να προσεχετε τις <<φιλες>> σας


ειναι πολυ σημαντικο να καταλαβαινουμε τα λαθη μας και να μετανοουμε για τις ανοητες συμπεριφορεσ μας....αν οχι ολες ενα μεγαλο ποσοστο εχουμε περασει απο μια παρομια κατασταση....οσο για τις φιλες-φιδια δυστηχως εχεις απολυτο δικιο....!!! εχετε νιωσει οτι θελετε να χωρισετε??οτι εχετε απλα χασει ο ενας τον αλλον?? - Σελίδα 3 534787

ανδρια!!!

ανδρια!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
KRISTI 1 έγραψε:
ανδρια!!! έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:δεν μπορω να ξερω τι ειναι αυτο που σε κανει να μην τον πιστευεις.καμια φορα ο αλλος μπορει να το εννοει αλλα επειδη εμεις ειμαστε σε φαση αρνησης γενικοτερα να μην τον πιστευουμε.πρεπει να ψαξεις λιγο μεσα σου να καταλαβεις ακριβως τι σου γινεται και ποια η πηγη του κακου.
ξεκινησε με την απολυση απο την δουλεια στο καπακι μενω εγκυος...κλειστικα πολυ λογικο..και ακομα παραμενω κλεισμενη μονη βασικα διοτι δουλευει αρκετα απλα εγω ειμαι σχετικα ξεκουραστη εκεινος κουρασμενος εγω εχω διαθεση εκεινος οχι..εγω πολλα νευρα ειδικα απο την εγκυμοσυνη και μετα εκεινος ηρεμος..εγω νιωθω παραμελημενη εκεινος τα βλεπει φυσιολογικα..εγω θελω και ολα τα υπολοιπα (δλδ περι σεξουαλικου αν κ δ ηθελα να αναφερθω)εκεινος κοιμαται η γινετε αρκετα σπανια κ εμενα με βαζει σε σκεψεις και με απομακρυνει κ αυτο..πολλα δλδ και διαφορα..που δ εχει αδικο σε ολα..και δ τον πιστευω ιδιαιτερα διοτι εχουμε ξανασυζητησει και δ ειδα διαφορα αλλα λεει πως εγω φταιω γιατι παραμενω ιδια με νευρα να βριζω και ετσι δ μπορει να κανει κατι..κ παει λεγοντας και οτι τα περιμενω ολα απο αυτον..ισωσ φταιω εγω..
παλευεις με ατα θηρια μεσα σου.νομιζω οτι εχεις μια αοριστη συγχυση μεσα σου και δεν ξερεις τι ακριβως σου φταιει.οκ αλλαξε η ζωη σου με απολυση και παιδι ομως δεν μπορεις να συνεχισεις να νιωθεις ετσι.βεβαια εχει μεριδιο ευθυνης και ο αντρας σου αφου λες οτι το ξανασυζητησατε και ειπε οτι δεν μπορει να κανει τιποτα?!δεν ειναι απαντηση αυτη οταν βλεπει την γυναικα του να ειναι ετσι.βρες τους μηχανισμους μεσα σου που θα σε κανουν να νιωσεις ξανα καλα με τον εαυτο σου και θα δεις οτι αυτοματα θα φτιαξουν και οι σχεσεις σας.
το παλευω..σαββατοκυριακο ηταν υπεροχο σαν αν μην εχει γινει τιποτα..ειχαμε μιλησει μεσα στην εβδομαδα και απο παρασκευη ειδα βελτιωσει και εγω κρατιεμαι και αυτος βλεπω να προσπαθει..ελπιζω μονο να μην κρατησει για λιγες μονο μερες..κ για ολα οσα λες ναι ειναι αληθεια..μεχρι και σε ψυχολογο σκεφτηκα να παω..

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Δεν αντιλεγω σε αυτο που εγραψες Μπουμπουκιτσα μου αλλα αν τον εχει "δασκαλεψει" στην δικη μου περιπτωση η μανα του?Την εχω ακουσει να λεει:ειμαι η μανουλα σου θες να θελω το κακο σου?
Κι ως δια μαγειας σταματησαν κ τα δωρα,φαντασου για επανασυνδεση....Θα αγριεψει αυτη..

περα απο ολους το αλλους λογους για τους οποιους πρεπει να προσπαθησεις να τα ξαναβρεις απο εγωισμο και μονο και κυριως για σπασιμο για τη ΣΚΥΛΑ τη μανα του και ολες αυτες που ενψ ο γιος ή η κορη τους εχει παιδι και βαζουν φιτιλιες!!!!εγω θα ξαναπροσπαθουσα θα προσπαθουσα να παραμερισω τον εγωισμο μου για το παιδι μου και θα προσπαθουσα οι αντρες ζουν σε δικο τους κοσμο πολυ διαφορετικο απο το δικο μας και φυσικα εμεις αλλαζουμε με τη γεννα γιαυτο μετα απο λιγο καιρο οι περισσοτερες σκεφτομαστε το χωρισμο. εγω το εχω σκεφτει απειρες φορες και εχω πει και διαφορα αλλα οταν ηρεμω λεω καλα θα χαασω το σπιτι μου για τους τριτους και για βλακειες!!!1δεν ξερω το λογω που χωρισατε και στενοχωρηθηκα οταν το διαβασα αλλα παραμερισε πραγματα για το παιδι σου αλλα και για να μην κανεις τη χαρη σε μια κακκια που δεν θελει το καλο του παιδιου της και θελει να χωρισει το παιδι απο το μπαμπα του. αυτες ειναι ανεγκεφαλες κολλημενες και κακες. ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥς ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗ ΧΑΡΗ!!!!!

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ανδρια!!! έγραψε:δ περιμενω ειλικρινα αγαπες και ερωτες οπως στισ ταινιες απλα θελω ζωντανια..οτι εκανα πριν μπορω να το κανω και τωρα με την μικρη δ με εμποδιζει τιποτα..απλα ο αντρας μου ειναι αυτος που ξεχασε πως ειναι να περνας καλα να κανεις πραγματα για τον αλλον και να ζεις απλα..αλλα ευτυχισμενα..συμβιβαζομαι με πολλα αλλα να βλεπω ανταποκριση..δ θα διαλυσω το σπιτι μου ετσι απλα θα παλεψω οσο ακομα μπορω ισως δω αλλαγη..και πιστευω πως η ηλικια δ ειναι παντα κακος συμβουλος..η σχεση πρεπει να κρατιεται ζωντανη οσο πιο πολυ γινετε κ αν νιωθεις οτι πεθαινει να βρισκεις τροπους να την ζωντανευεις ξανα κ ξανα..ετσι εχεις μια ελπιδα..

οταν λεω στον αντρα μου οτι μπορουμε να περασουμε καλα και με τα παιδια λεει βλακειες οι αντρες οπως ειπα ζουν σε αλλο κοσμο που θελουν χρονο για να καταλαβουν και να ερθουν( αν ερθουν ποτε )στον κοσμο μας. εμεις 9 μηνες εγκυουλες μπαινουμε σιγα σιγα στη σειρα. παντως απο αυτα που διαβαζω απο ολες σας ειναι σαν αν ακουω εμενα οταν νευριαζω ή οταν τσακωνομαι με τον αντρα μου

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:
ανδρια!!! έγραψε:κοριτσακια μου...μεσα σε ολες αυτες τις μερες που περασαν απο τοτε που εγραψα..διαβασα ολα οσα γραφατε...ειναι πολλα στην μεση...οχι καυγαδακια απλα..πραγαμτα ομως που δεν μπορω να αναλυσω οπως καταλαιβαινετε δημοσια..εχουμε χαθει γενικα κ σε ολα..και οντως εχω φτασει σε σημειο να πω πως εχω κανει λαθος επιλογη και οτι ισως βιαστηκα..οχι για το μωρο μου εννοειται ειναι το μονο που δ θα μετανιωσω ποτε στη ζωη μου..αλλα για τον ανθρωπο που επελεξα...και ναι οντως οταν και οι δυο δ αναγνωριζουν οτι υπαρχει προβλημα τελικα ισως να μην υπαρχει αλλα εμεις ξερουμε κ οι δυο πως υπαρχει απλα εκεινος δ το δειχνει και δ δινει την αναλογη σημασια κ εγω το αντιθετο..ειναι εδω και ενα χρονο αυτη η κατασταση κ ολο μιλαμε...και πριν 2 εβδομαδες μιλησαμε για ολα..κ ολα ενταξει αλλα διαφορα παλι δ βλεπω παλι τα ιδια παλι τιποτα παλι κενο!!!δ σκεφτομαι με το παραμικρο..α ωραια 'χωριζω' απλα πιστευω πως μενεις με καποιον οταν και οσο σου βγαζει τον καλο σου εαυτο συνη8ως και οχι οταν σου βγαζει μονο τον κακο..και ποσο μαλλον οταν αυτο εχει αντικτυπο και στο παιδι..ναι ειναι τα οικονομικα προβληματα ναι δ δουλευω κ μου την δινει γιατι δ ειχα μαθει ετσι αλλα δ βρισκω τιποτα ναι δουλευει κ ειναι φορτισμενος αλλα καποια πραγματα μεταξυ ζευγαριου δ τα δικαιολογω..εφτασα σε σημειο απλα να του πω πως τον νιωθω σαν φιλο μου και μονο και οτι αγαπες κ λουλουδια δ υπαρχουν..δ ξερω τι να κανω..νομιζς πως καθυστερω μονο κ μονο για να πεισω τον εαυτο μου πως ο γαμος μου ισως σωθει γιατι εχουμε περασει κ πολυ καλα μαζι..αλλα μλλον μονο ξεγελω τον εαυτο μου..προσπαθω μια τελευταια φορα κ αυτος ισως μετα δ ξερω τι αλλο να κανω... δυστυχως..ειστε μερικες κ μεγαλυτερες και ισως καποια παραπανω συμβουλη να εχετε να μου δωσετε διοτι εγω στερεψα ποια........ Sad

ανδρια!!! έγραψε:
ισως κ να εχεις δικιο..ισως οντως μεσα μου ηδη να εχω χωρισει..μη φανταστεις πως βλεπει τραγικο προβλημα..βλεπει οσα του λεω εγω να δει..γενικα δ συζηταει ειναι σαν να μην τον ενοχλει τιποτα σαν να εχω εγω το προβλημα μονο..αλλα οταν του ξεκινησω συζητηση μου λεει πως ναι οντως το βλεπω οτι χανομαστε κ οτι φταιω σε αυτο κ σε εκεινο εγω ..φταιω δ λεω εννοειται απλα ειμαι κ ανθρωπος ο οποιος θελει κ κατι παραπανω απο τον αλλον μια κινηση...ειμαι νευρικη και τον τελευταιο καιρο βριζω κιολας αρκετα εχω χασει καθε σεβασμο και χαθηκε κ η μαγεια μαζι..μακαρι να μπορουσα να σου πω κ ολα τα υπολοιπα αλλα δ θελω δημοσια να μιλαω τοσο ανοιχτα ηδη λεω πολλα νομιζω..

Νομίζω ότι κάλλιστα θα μπορούσα να τα έχω γράψει κι εγώ όλα αυτά... Δε χρειάζεται να γίνει κάτι μεγάλο, πολλές φορές αυτά τα μικρά όσο και να τα συζητάς, δεν τα δίνει ο άλλος σημασία με αποτέλεσμα να μαζεύεις, να μαζεύεις και στο τέλος να κανεις μπαμ.

Αμα ρωτήσεις εμένα, είμαι σε φάση "χωρίζω" μια φορά το δίμηνο στάνταρ. Στον τελευταίο μας σοβαρό καυγά συνειδητοποίησα ότι έπαψα πια να είμαι ερωτευμένη με τον άντρα μου και πιο πολύ μου δημιουργεί ψυχολογικά προβλήματα παρά με κάνει καλά. Μου λένε τα κορίτσια ότι ενδεχομένως φταίει και η εγκυμοσύνη, κι όταν είμαστε καλά είμαστε μια χαρά με αγάπες και γλυκόλογα και από όλα. Άλλα όταν μαλώνουμε όχι απλά δε θέλω να τα βρούμε, θέλω να φύγω όσο πιο μακριά γίνεται. Τώρα πάρε και κατάλαβε.

Συμπάσχω μαζί σου κι ελπίζω αυτό που περνάς να είναι μεταβατικό στάδιο , όπως ελπίζω και για τη δική μου περίπτωση. Σίγουρα όμως δεν είσαι η μόνη που αισθάνεται έτσι.
sigoura aisthanomaste polles etsi..

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία πήγε με άλλη τώρα πια τι να αφήσω εγωισμους μετα απο αυτο δεν μπορω με ισοπέδωσε

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πραγματικα,ολες οι σχεσεις περνανε τις φασεις τους.Απο τσακωμους,απο τριτα προσωπα,απο ρουτινα και επαναπαυση..
Πιστευω πως οι ανδρες ειναι πλασματα που απλα δεν θελουν να "κουραζουν" τον εγκεφαλο τους και συνηθως αυτοι επαναπαυονται πιο ευκολα στη σχεση,με αποτελεσμα αυτο να ερχεται σε αντιθεση με μια γυναικα που ειτε ανεργη ειτε οχι ,εχει το ρολο της νοικοκυρας,της μητερας,της συντροφου.Και ο ρολος της μητερας ειναι πολλα βαθρα ψηλοτερος απο του πατερα οσον αφορα το μεγαλωμα κ τη φροντιδα του παιδιου.
Ολα αυτα θεωρω κανουν την γυναικα πιο "απαιτητικη" και ισως πιο νευρωτικη...αλλα μεσα απο αυτα ψαχνουμε να αναπληρωνουμε τα κενα της σχεσης.

Εχουνε περασει συννεφα απο τη σχεση μου..δυσκολες εποχες και στενοχωρια.Αλλα δοξα το θεο χαιρομαι που προσπαθησα σε αυτη τη σχεση γιατι κερδισα εναν αντρα που μετα απο 5 χρονια μαζι μου,ειναι απεναντι μου ερωτευμενος με ολα τα ελλατωματα του και τα δικα μου και η ζωη μου μαζι του δεν ειναι ρουτινα.

Ευχομαι πραγματικα,οσες περνατε "δυσκολη" φαση να προσπαθησετε.Και μια "φωνη" μεσα σας θα σας πει αν αξιζει να το κανετε.Προσπαθειστε για την σχεση σας και αν πραγματικα αξιζει,θα ερθει η ανταποκριση στα κενα.

Τατιανακι μου,κοιτα ψηλα και φαντασου το γιο σου την μερα που θα σου λεει <<χαιρομαι που σε εχω μανα>> αυτο θα σε ανταμοιψει..εσυ απλα δεν αξιζει να προσπαθεις για κατι που σε μαραζωνει,που σου γυρνα την πλατη και σου παιρνει το χαμογελο απο τα χειλη.

Φιλια σε ολες ευχομαι παντα να βρισκεται η χρυση τομη για να προχωρα μια σχεση..κ οταν δεν βρισκεται τουλαχιστον να αξιζε η προσπαθεια.Για τον εαυτο μας παντα.Μονο ετσι "μαθαινουμε".

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Μαρία πήγε με άλλη τώρα πια τι να αφήσω εγωισμους μετα απο αυτο δεν μπορω με ισοπέδωσε

Ρε συ Τάτι, πλάκα κάνεις.............
Σου το είπε κατάμουτρα? Πόσο βλάκες μπορεί να είναι οι άντρες Θεέ μου, πόσο...????

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Μαρία πήγε με άλλη τώρα πια τι να αφήσω εγωισμους μετα απο αυτο δεν μπορω με ισοπέδωσε
κοιτα τωρα με τα παιδια εχω χασει επεισοδια απο ολες σας οποτε δεν το γνωριζα νομιζα το προβλημα το βασικο ηταν η μαμα του. αυτο εγινε τωρα που ειστε χωρια ή παλιοτερα που εισασταν μαζι????? τι να πω ευχομαι οτι ειναι καλυτερο να γινει για σας να γινει, και αν ηταν απλα για μια βραδια δεν ξερω ναι μεν παρα πολυ δυσκολο αλλα σκεψου το ξανα. τωρα τι λεει?

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ανδρια!!! έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:
ανδρια!!! έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:δεν μπορω να ξερω τι ειναι αυτο που σε κανει να μην τον πιστευεις.καμια φορα ο αλλος μπορει να το εννοει αλλα επειδη εμεις ειμαστε σε φαση αρνησης γενικοτερα να μην τον πιστευουμε.πρεπει να ψαξεις λιγο μεσα σου να καταλαβεις ακριβως τι σου γινεται και ποια η πηγη του κακου.
ξεκινησε με την απολυση απο την δουλεια στο καπακι μενω εγκυος...κλειστικα πολυ λογικο..και ακομα παραμενω κλεισμενη μονη βασικα διοτι δουλευει αρκετα απλα εγω ειμαι σχετικα ξεκουραστη εκεινος κουρασμενος εγω εχω διαθεση εκεινος οχι..εγω πολλα νευρα ειδικα απο την εγκυμοσυνη και μετα εκεινος ηρεμος..εγω νιωθω παραμελημενη εκεινος τα βλεπει φυσιολογικα..εγω θελω και ολα τα υπολοιπα (δλδ περι σεξουαλικου αν κ δ ηθελα να αναφερθω)εκεινος κοιμαται η γινετε αρκετα σπανια κ εμενα με βαζει σε σκεψεις και με απομακρυνει κ αυτο..πολλα δλδ και διαφορα..που δ εχει αδικο σε ολα..και δ τον πιστευω ιδιαιτερα διοτι εχουμε ξανασυζητησει και δ ειδα διαφορα αλλα λεει πως εγω φταιω γιατι παραμενω ιδια με νευρα να βριζω και ετσι δ μπορει να κανει κατι..κ παει λεγοντας και οτι τα περιμενω ολα απο αυτον..ισωσ φταιω εγω..
παλευεις με ατα θηρια μεσα σου.νομιζω οτι εχεις μια αοριστη συγχυση μεσα σου και δεν ξερεις τι ακριβως σου φταιει.οκ αλλαξε η ζωη σου με απολυση και παιδι ομως δεν μπορεις να συνεχισεις να νιωθεις ετσι.βεβαια εχει μεριδιο ευθυνης και ο αντρας σου αφου λες οτι το ξανασυζητησατε και ειπε οτι δεν μπορει να κανει τιποτα?!δεν ειναι απαντηση αυτη οταν βλεπει την γυναικα του να ειναι ετσι.βρες τους μηχανισμους μεσα σου που θα σε κανουν να νιωσεις ξανα καλα με τον εαυτο σου και θα δεις οτι αυτοματα θα φτιαξουν και οι σχεσεις σας.
το παλευω..σαββατοκυριακο ηταν υπεροχο σαν αν μην εχει γινει τιποτα..ειχαμε μιλησει μεσα στην εβδομαδα και απο παρασκευη ειδα βελτιωσει και εγω κρατιεμαι και αυτος βλεπω να προσπαθει..ελπιζω μονο να μην κρατησει για λιγες μονο μερες..κ για ολα οσα λες ναι ειναι αληθεια..μεχρι και σε ψυχολογο σκεφτηκα να παω..
το οτι προσπαθει και μονο αυτο ειναι πολυ καλο σημαινει οτι νιωθει πολλα για εσενα και δεν θελει να σε χασει θα σου ελεγα να μην στεναχωριεσαι και να βλεπεις με αισιοδοξια τις προσπαθειες του

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Μαρία πήγε με άλλη τώρα πια τι να αφήσω εγωισμους μετα απο αυτο δεν μπορω με ισοπέδωσε
Απο αυτα που εχω διαβασει που γραφεις εχω παθει την πλακα μου μια με την μανα του μια με την συμπεριφορα του προς εσενα τι να πω!ποσο καιρο εισαστε χωρισμενοι και προλαβε να παει και με αλλη?μην με παρεξηγησεις για αυτο ποπυ θα πω αλλα μηπως δεν ηταν ετοιμος να κανει οικογενεια και να εχει υποχρεωσεις?συγνωμη και παλι που σε ρωταω κατι τετοιο και σε στεναχωρω αλλα αυτο καταλαβαινω εγω

ανδρια!!!

ανδρια!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tatijana έγραψε:Μαρία πήγε με άλλη τώρα πια τι να αφήσω εγωισμους μετα απο αυτο δεν μπορω με ισοπέδωσε
ωχχχ.....τι να πω...μαλλον δ θα αξιζε να εισαι μαζι του αν ετσι αυτος αποδεικνυει την αγαπη του και το ενδιαφερον του..μετα απο αυτο δυστυχως δ υπαρχει γυρισμος οπως λες..σε ισοπεδωνει.ολα θα περασουν ομως δυνατη να εισαι..καλα να εισαι κ συ κ το παιδακι σου κ ολα γινονται..κανεις δ χανετε..

ανδρια!!!

ανδρια!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
souzan έγραψε:
ανδρια!!! έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:
ανδρια!!! έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:δεν μπορω να ξερω τι ειναι αυτο που σε κανει να μην τον πιστευεις.καμια φορα ο αλλος μπορει να το εννοει αλλα επειδη εμεις ειμαστε σε φαση αρνησης γενικοτερα να μην τον πιστευουμε.πρεπει να ψαξεις λιγο μεσα σου να καταλαβεις ακριβως τι σου γινεται και ποια η πηγη του κακου.
ξεκινησε με την απολυση απο την δουλεια στο καπακι μενω εγκυος...κλειστικα πολυ λογικο..και ακομα παραμενω κλεισμενη μονη βασικα διοτι δουλευει αρκετα απλα εγω ειμαι σχετικα ξεκουραστη εκεινος κουρασμενος εγω εχω διαθεση εκεινος οχι..εγω πολλα νευρα ειδικα απο την εγκυμοσυνη και μετα εκεινος ηρεμος..εγω νιωθω παραμελημενη εκεινος τα βλεπει φυσιολογικα..εγω θελω και ολα τα υπολοιπα (δλδ περι σεξουαλικου αν κ δ ηθελα να αναφερθω)εκεινος κοιμαται η γινετε αρκετα σπανια κ εμενα με βαζει σε σκεψεις και με απομακρυνει κ αυτο..πολλα δλδ και διαφορα..που δ εχει αδικο σε ολα..και δ τον πιστευω ιδιαιτερα διοτι εχουμε ξανασυζητησει και δ ειδα διαφορα αλλα λεει πως εγω φταιω γιατι παραμενω ιδια με νευρα να βριζω και ετσι δ μπορει να κανει κατι..κ παει λεγοντας και οτι τα περιμενω ολα απο αυτον..ισωσ φταιω εγω..
παλευεις με ατα θηρια μεσα σου.νομιζω οτι εχεις μια αοριστη συγχυση μεσα σου και δεν ξερεις τι ακριβως σου φταιει.οκ αλλαξε η ζωη σου με απολυση και παιδι ομως δεν μπορεις να συνεχισεις να νιωθεις ετσι.βεβαια εχει μεριδιο ευθυνης και ο αντρας σου αφου λες οτι το ξανασυζητησατε και ειπε οτι δεν μπορει να κανει τιποτα?!δεν ειναι απαντηση αυτη οταν βλεπει την γυναικα του να ειναι ετσι.βρες τους μηχανισμους μεσα σου που θα σε κανουν να νιωσεις ξανα καλα με τον εαυτο σου και θα δεις οτι αυτοματα θα φτιαξουν και οι σχεσεις σας.
το παλευω..σαββατοκυριακο ηταν υπεροχο σαν αν μην εχει γινει τιποτα..ειχαμε μιλησει μεσα στην εβδομαδα και απο παρασκευη ειδα βελτιωσει και εγω κρατιεμαι και αυτος βλεπω να προσπαθει..ελπιζω μονο να μην κρατησει για λιγες μονο μερες..κ για ολα οσα λες ναι ειναι αληθεια..μεχρι και σε ψυχολογο σκεφτηκα να παω..
το οτι προσπαθει και μονο αυτο ειναι πολυ καλο σημαινει οτι νιωθει πολλα για εσενα και δεν θελει να σε χασει θα σου ελεγα να μην στεναχωριεσαι και να βλεπεις με αισιοδοξια τις προσπαθειες του
αυτο προσπαθω να κανω..να σαι καλα για ολα οσα μου ειπες και συ κ ολες..

mikroulaxristos

mikroulaxristos
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
geia sou!!! eixa tin idia sizitisi me ton antra mou prin liges imeres.. imastan ligo ston kosmo mas ton teleytaio kairo, xaza themata kai apo oti apodeiktike apo ti sizitisi mas ,telika den eixan sxesi me emas!! stin ousia gia allous tsakonomastan. imastan ton teleytaio kairo se fasi ''xasimatos'' opos eipes kai esi, kai katsame kato ena vradu kai sizitousame mexri pou ksimerose kai ftiaksame kafe... kata ti diarkeia tis nixtas tsakohikame, gelasame, klapsame, filithikame, stamatousame na milame gia ligo.... apo tin epomeni mera to proi ksanaginame to eroteymeno zeygaraki pou molis ta eftiakse kai einai sta melia !!! se merika themata den simfonisame, alla telika auto pou metrise itan pou katsame kai milisame. na sizititate koritsaki mou giati allios den vgenei o eggramos vios !! kai emeis skeftikame na xorisoume, malista to vradu pou sizitisame paradektikame kai oi dio oti skeftikame ti zoi mas o enas xoris ton allon. omos telika den isxuei tipota pao oles aytes tis skepseis. perasame polla to teleytaio kairo (thema ugeias tou antra mou) kai ksespasame ekei,etsi xoris logo. na sizitate!!! kathiste kato kai peite oti skefteste!!! kai na deis pou ola tha einai kala!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις