Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
169 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 169 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αργυρώ030509 έγραψε:Τατιάνα σου έστειλα το τατού μου,σε πμ.Φαίνεται?

Πανεμορφο!!!!!


spapastamou έγραψε:κι εγω περιμενω να σταματησω το θηλασμο για να κανω το 5ο μου...το ονομα της ζωης μου...!!! Very Happy

Το δικο μου ε?

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
spapastamou έγραψε:κι εγω περιμενω να σταματησω το θηλασμο για να κανω το 5ο μου...το ονομα της ζωης μου...!!! Very Happy



ασχετο παρα πολυ ωραια φωτο και σημαδιακη ημερομηνια καθως 9/9 εχω γεννησει το κοριτσακι μ.... Very Happy

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
Αργυρώ030509 έγραψε:Τατιάνα σου έστειλα το τατού μου,σε πμ.Φαίνεται?

Πανεμορφο!!!!!


spapastamou έγραψε:κι εγω περιμενω να σταματησω το θηλασμο για να κανω το 5ο μου...το ονομα της ζωης μου...!!! Very Happy

Το δικο μου ε?


που το καταλαβες μαναρα μου;;; Razz

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoulita-fraoulita έγραψε:
spapastamou έγραψε:κι εγω περιμενω να σταματησω το θηλασμο για να κανω το 5ο μου...το ονομα της ζωης μου...!!! Very Happy



ασχετο παρα πολυ ωραια φωτο και σημαδιακη ημερομηνια καθως 9/9 εχω γεννησει το κοριτσακι μ.... Very Happy


σε ευχαριστω γλυκια μου...!!!να το χαιρεσαι το κοριτσακι σου...!!!εμεις ολα σεπτεμβριο τα καναμε 9/9/2007 τα φτιαξαμε...24/9/2010 παντρευτηκαμε και 2/9/2011 γεννηθηκε το σπορακι μας...!!! Very Happy

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε ευχαριστώ!!! Smile

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
spapastamou έγραψε:
manoulita-fraoulita έγραψε:
spapastamou έγραψε:κι εγω περιμενω να σταματησω το θηλασμο για να κανω το 5ο μου...το ονομα της ζωης μου...!!! Very Happy



ασχετο παρα πολυ ωραια φωτο και σημαδιακη ημερομηνια καθως 9/9 εχω γεννησει το κοριτσακι μ.... Very Happy


σε ευχαριστω γλυκια μου...!!!να το χαιρεσαι το κοριτσακι σου...!!!εμεις ολα σεπτεμβριο τα καναμε 9/9/2007 τα φτιαξαμε...24/9/2010 παντρευτηκαμε και 2/9/2011 γεννηθηκε το σπορακι μας...!!! Very Happy


υπαρχει πιο υπεροχο ?τελικα ο σεπτεμβρης ειναι ο μηνας σας...  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 5 654316

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spapastamou έγραψε:
tatijana έγραψε:
Αργυρώ030509 έγραψε:Τατιάνα σου έστειλα το τατού μου,σε πμ.Φαίνεται?

Πανεμορφο!!!!!


spapastamou έγραψε:κι εγω περιμενω να σταματησω το θηλασμο για να κανω το 5ο μου...το ονομα της ζωης μου...!!! Very Happy

Το δικο μου ε?


που το καταλαβες μαναρα μου;;; Razz

Ααααααααααααχ ετσι με ισοπεδωνεις κοκονα μου....Αστερι μου...Σεξουαλα μου...

Αργυρώ030509 έγραψε:Σε ευχαριστώ!!! Smile

Τιποτα...Περικαλω..

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoulita-fraoulita έγραψε:
spapastamou έγραψε:
manoulita-fraoulita έγραψε:
spapastamou έγραψε:κι εγω περιμενω να σταματησω το θηλασμο για να κανω το 5ο μου...το ονομα της ζωης μου...!!! Very Happy



ασχετο παρα πολυ ωραια φωτο και σημαδιακη ημερομηνια καθως 9/9 εχω γεννησει το κοριτσακι μ.... Very Happy


σε ευχαριστω γλυκια μου...!!!να το χαιρεσαι το κοριτσακι σου...!!!εμεις ολα σεπτεμβριο τα καναμε 9/9/2007 τα φτιαξαμε...24/9/2010 παντρευτηκαμε και 2/9/2011 γεννηθηκε το σπορακι μας...!!! Very Happy


υπαρχει πιο υπεροχο ?τελικα ο σεπτεμβρης ειναι ο μηνας σας...  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 5 654316




ειναι...!!!και να φανταστεις ειχα π.η.τ. 27/8 κι ελεγα ε το πολυ 20/8 θα εχω γεννησει πιστευω σιγα μην παρω ολο το μηνα...αλλααααα οχιιιιι...το παιδι μου πηρε 1 βδομαδα σχεδον απο τον 10ο μονο και μονο για να γεννηθει σεπτεμβρη...!!!αχαχαχαχαχα Razz Razz Razz

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
spapastamou έγραψε:
tatijana έγραψε:
Αργυρώ030509 έγραψε:Τατιάνα σου έστειλα το τατού μου,σε πμ.Φαίνεται?

Πανεμορφο!!!!!


spapastamou έγραψε:κι εγω περιμενω να σταματησω το θηλασμο για να κανω το 5ο μου...το ονομα της ζωης μου...!!! Very Happy

Το δικο μου ε?


που το καταλαβες μαναρα μου;;; Razz

Ααααααααααααχ ετσι με ισοπεδωνεις κοκονα μου....Αστερι μου...Σεξουαλα μου...

Αργυρώ030509 έγραψε:Σε ευχαριστώ!!! Smile

Τιποτα...Περικαλω..




Ααααααχχχχχχχχ...!!!τετοια να μου λες μανιτσα μουυυυυυ....!!!!(αχχαχαχααχαχαχαχαχαχααχαχ....!!!) Razz

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συμπεθεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερα χρονια πολλα και απο εδω!!!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 5 417472  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 5 417472  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 5 417472  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 5 417472

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:συμπεθεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερα χρονια πολλα και απο εδω!!!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 5 417472  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 5 417472  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 5 417472  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 5 417472


σε ευχαριστω πολυ συμπεθερα μου γλυκια...!!!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 5 536304

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Admin_Olivia έγραψε:Η Ολίβια επέστρεψε. Σόρρυ, αλλά είχα πάει για εξετάσεις αίματος.

Pastάρω το κείμενο που είχα γράψει στο προηγούμενο thread:


Διάβασα προσεκτικά τα περισσότερα σχόλιά σας και αρχικά έμεινα με το στόμα ανοιχτό από την εμπάθεια που έδειξαν κάποιες από εσάς που έχω γνωρίσει προσωπικά και θεωρούσα ότι υπάρχει μια "συμπάθεια", βρε αδερφέ.

Ο τρόπος μου μπορεί να ήταν απότομος και εφόσον έτσι τον εκλάβατε οι περισσότερες, οφείλω μια συγγνώμη.

Από την άλλη δεν είναι ευχάριστο να βγαίνουν ουρλιάζοντας (γιατί και στο γραπτό λόγο φαίνεται το ουρλιαχτό) κάποιες και να υποννοούν ότι το φόρουμ εκμεταλλεύεται φωτογραφίες κτλ.

Ναι, λοιπόν, θεωρώ ότι όλες λίγο πολύ θα έπρεπε να ξέρουν πως ένα φόρουμ είναι ένα δημόσιο μέρος στο internet και πώς να το κάνουμε... ότι γράφετε φαίνεται! Το ίδιο ισχύει και για τις φωτογραφίες προφίλ. Όσο για αυτές που ανεβάζετε στο imageshack... Το imageshack είναι ξεχωριστός χώρος που εξυπηρετεί αυτό ακριβώς το σκοπό: δίνει χώρο στο internet για να ανεβάσει όποιος θέλει φωτογραφίες που θέλει να μοιραστεί κάπου.


---

Kαι συμπληρώνω:

Είναι δικαίωμα μου να ζητήσω στη φίλη μου τη Βίβιαν συγγνώμη που την πήρε και αυτή η μπάλα. Και το έκανα στο προφίλ της γνωρίζοντας ότι πολλές είστε φίλες μαζί της, δεν είμαι τόσο αφελής...

Από εκεί και πέρα, πραγματικά δεν μπορώ να ανεχτώ όλα αυτά τα σχόλια για το άτομό μου, για το αν είμαι απούσα ή όχι. Πάει καιρός που δεν έχω δυστυχώς το χρόνο να ασχοληθώ με το φόρουμ όσο στην αρχή, για αυτό και η Βίβιαν μπήκε ως moderator. Η αρχική μου σκέψη πριν μήνες ήταν να σβηστεί το φόρουμ, μιας και δεν μπορούσα να το διαχειριστώ. Πιστεύω όμως ότι η Βίβιαν -εφόσον το επιθυμεί και προσφέρθηκε- είναι ο καταλληλότερος άνθρωπος να το "προσέχει". Εκτός αυτού, η σκέψη μου να το σβήσω ήταν άδικη, μιας και έχουν δημιουργηθεί πολλές παρέες μέσα εδώ.

Αυτά τα λίγα από εμένα. Συγγνώμη σε όσες αισθάνονται απογοήτευση ή απέχθεια ή οτιδήποτε για εμένα. Δεν θεωρώ ότι έκανα κάτι τόσο κακό ώστε να διαβάζω αυτά που διαβάζω. Από την άλλη, καμιά φορά δεν καταλαβαίνουμε οι ίδιοι αν έχουμε κάνει κάτι... Οπότε, σε περίπτωση που πραγματικά σας θίγω, ΣΥΓΓΝΩΜΗ!

Να είστε όλες καλά. Και με συγχωρείτε αν δεν θα μπορώ να απαντήσω γρήγορα σε όσα σχόλια προκύψουν, μιας και το μικράκι μου έχει αύριο τα γενέθλιά του και όπως καταλαβαίνετε... σήμερα και αύριο ειδικά οι μέρες είναι αφιερωμένες αποκλειστικά σε αυτήν. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


το τελευταιο πραγμα που θα ηθελα ειναι να σε αναστατωσω εγκυο γυναικα.χαιρομαι που διαβασες ολα τα ποστ κ αν σε καποια ειδες και εμπαθεια λυπαμαι δεν ηταν αυτος ο σκοπος του θεματος.μπορει να ενιωσες οτι κατηγορουν αδικως το φορουμ αλλα ισως επρεπε να απαντησεις και σε αυτες που δεν ουρλιαξαν.τωρα για τις πληροφοριες σχετικα με τις φωτο να σου πω ενα ευχαριστω αλλα πλεον ειχε λυθει η απορια απο αξιολογα μελη που κρατανε αυτο φορουμ ζωντανο.ξερω οτι η γνωμη μου περισσευει αλλα ενας ακομα διαχειριστης ειναι απαραιτητος,τζαμπα δινετε δικαιωμα να κατηγορουν το φορουμ και ειναι κριμα.εντελως καλοπροαιρετα στο λεω. η αποψη σου για τους ηλεκτρονικα αναλφαβητους συνεχιζει να μου προκαλει εντυπωση!! θα ηθελα αν γινεται να διαβασω τους ορους σχετικα με τη διαγραφη.αν υπαρχει δυνατοτητα ο διαχειριστης να κανει διαγραφη θα ηθελα να γινει ,δε θελω να φαινομαι σαν μοναδα του συνολου,νομιζω οτι ειναι δικαιωμα μου αλλα επειδη δεν εχω γνωσεις σχετικα με τις λειτουργιες του φορουμ(!) μπορει οντως να μη γινεται ,οποτε απλα θα εμπλουτισω τις γνωσεις μου!ευχαριστω!καλη λευτερια να εχεις και να χαιρεσαι τη μικρη σου!

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
απαντω δημοσια γιατι στα πμ δε μου δινεις σημασια μαλλον

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα...ευχομαι ο μικρος να μη ξυπνησει στις 5 παλι οπως σημερα πεινασμενος...Και ειχε φαει κ 340 γαλα...Τι κανουμε σε αυτες τις περιπτωσεις?Για να μη συνηθισει να μου ξυπναει τετοιες ωρες?

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:καληνυχτα...ευχομαι ο μικρος να μη ξυπνησει στις 5 παλι οπως σημερα πεινασμενος...Και ειχε φαει κ 340 γαλα...Τι κανουμε σε αυτες τις περιπτωσεις?Για να μη συνηθισει να μου ξυπναει τετοιες ωρες?

αν του δώσεις τσάι ή πιπίλα;

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bell έγραψε:
tatijana έγραψε:καληνυχτα...ευχομαι ο μικρος να μη ξυπνησει στις 5 παλι οπως σημερα πεινασμενος...Και ειχε φαει κ 340 γαλα...Τι κανουμε σε αυτες τις περιπτωσεις?Για να μη συνηθισει να μου ξυπναει τετοιες ωρες?

αν του δώσεις τσάι ή πιπίλα;

Δεν εχω τσαι μονο λιπτον εχω...Και του εδωσα νερο το οποιο ηπιε πολυ και πιπιλα την οποια την πεταγε εξω απο την κουνια...Μιση ωρα αυτο καναμε...ισως ηταν μονο για σημερα θα δω κ αυριο πρωι...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια καληνυχτα!!!!

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνύχτα Αθηνούλα!!! Sleep Sleep Sleep

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καληνυχτα κοριτσακια Very Happy

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπήκα κι εγώ να πω μια καληνύχτα γιατί πάλι η νύχτα μου προβλέπεται μεγάλη και δύσκολη. Καληνύχτα κοριτσούδια!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 5 850933

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[b]Καλό βράδυ κοπέλες Very Happy !!!

γεωργία02/07/10

γεωργία02/07/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια θα ήθελα να πω και εγω στο άσχετο την γνώμη μου για την απάντηση της Olivia (υπόσχομαι να προσπαθήσω να μην οξίνο τα πνεύματα μιας και χτες τα βρήκατε όσες μπορούσατε με τις απαντήσεις της ίδιας.

Αρχκά για να μην επαναλαμβάνω και κουράζω συμφωνώ σε όλα με την απάντηση της Νενας, (όχι για να γίνουμε πολλές, απλά γιατι συμφωνώ), εκτός από το σημείο που της την έσπασε...

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ(το γράφω κεφαλαία για εμφαση) θα ήθελα να πω ότι και εγω κάπως έτσι θα απαντούσα στην θέση της, εξάλου πολλές κοπέλες είχαν εκπλαγεί με την άγνοια στο θέμα και το εκδηλώσαν ανοιχτά... Βέβαια θα μου πείτε ότι ίσως εμείς οι υπόλοιπες δεν είμαστε διαχειριστές... και περιμένετε άλλη συμπεριφορά από αυτές, ΟΚ!θα σας καταλάβω, αλλά θα καταλάβω και την Ολίβια που εκείνη την στιγμή έπραξε ανθώπινα(με την λογική του εκνευρισμού), και ότι μετά ανθρώπινα ζήτησε συγνώμη σε όποιες στεναχώρησε...

Αν και δεν σημερίζομαι, καταλαβαίνω τον θυμό σας και δικαιολογώ τα λόγια σας, με βάση αυτό το θυμό, αλλά εγώ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ δεν έχω την απαίτηση από κανένα διαχειρηστη "ειδικά ΕΔΩ" να μην είναι πάνω από όλα άνθρωπος (με τα συναισθήματα και απόψεις του).
Και τελικά δεν κατάλαβα (επειδή μαλλον είμαι ξανθιά... τι ενόχλησε τελικά αυτό που έγραψε η Ολίβια ή επείδη το έγραψε σαν διαχειρήστρια???

ΑΥΤΑ!!! (και πάλι συγνώμη αν εκνεύρισα καμιά σας, απλά ήθελα να πω και εγω την γνώμη μου σε όσα υπόθηκαν)
 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 5 417472

γεωργία02/07/10

γεωργία02/07/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Επίσης για να μην ξεχάσω....

Τελικά bell δεν μας απάντησες αυτό με τις ημερομηνίες ΠΩΣ???? το κάνεις, το έχω ξαναακούσει ότι γίνεται αλλά δεν ξέρω πως, αλλά έχω ακούσει ότι ρωτάνε και για εγκυμοσύνες (δηλαδή πόσες φορές έχεις μείνει άσχετα με το "αποτέλεσμα"
Πες μας, γιατι εγω το δεύτερο το θέλω οποσδήποτε κορίτσι.... πότε είναι καλά να βάλω μπροστά.....
??????????????????????????

bell έγραψε:
mamamatina έγραψε:21/11/1980 Εγώ
28/2/1981 Το στεφάνι μου.
20 Νοεμβρίου μεσημέρι έγινε η πράξη. η συλληψη προφανώς λίγο αργότερα!
Άρα.................

αγοράκι!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 5 386913  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 5 612298

Με το καλό!

tatijana έγραψε:
Αργυρώ030509 έγραψε:Τατιάνα σου έστειλα το τατού μου,σε πμ.Φαίνεται?

Πανεμορφο!!!!!

spapastamou έγραψε:κι εγω περιμενω να σταματησω το θηλασμο για να κανω το 5ο μου...το ονομα της ζωης μου...!!! Very Happy

Το δικο μου ε?
Και εγω το δεύτερο το έκανα μετά το θηλασμό... 3 αστεράκια στον καρπό από μέσα (δυο μεγάλα το ένα μπαίνει μέσα στο άλλο ΕΓΩ-κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ και δίπλα ένα μικρό, σε κάθε παιδί θα προσθέτω και ένα αστεράκι... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven )
Τώρα που γνωριστήκαμε σε εσάς θα έρθω για την προσθήκη, εκεί έκανα και το πρώτο μου... Νομίζω ο Νικ μου το χτύπησε!!!!! (το δεύτερο πήγα στην Αθήνα... ψιλομετάνιωσα... μεγάλη ιστορία)

tatijana έγραψε:καληνυχτα...ευχομαι ο μικρος να μη ξυπνησει στις 5 παλι οπως σημερα πεινασμενος...Και ειχε φαει κ 340 γαλα...Τι κανουμε σε αυτες τις περιπτωσεις?Για να μη συνηθισει να μου ξυπναει τετοιες ωρες?

Ξεκίνα με ΚΙΝΤΕΡΤΕ βοτάνων για να τον ξεγελάσεις, αλλά όχι αμέσως... πρώτα πιπίλα μετά από 15 λεπτά τσάι και μετά από 30 λεπτά αν συνεχίσει γάλα μην σου πω και μια ώρα (λογικά το γάλα θα τον χαλάσει αλλά έτσι θα μάθει ότι αν ξυπνάει το βράδυ δεν έχει γάλα) ίσως αργήσει και μια βδομάδα... επίσης κάθε μέρα τρεναρε το όσο μπορέις έστω και δέκα λεπτά παραπάνω.
Εμένα ο μικρός σηκωνόταν από 7 μηνών στις 5.30. και σθγά σιγά (βασανιστηκά για μένα) το τρέναρα τώρα σηκώνετε στις 9 και θέλει και χουζούρι μισή ώρα (είναι 20 μηνών)

EXTRA TIP:
1) Υπάρχει γάλα με δημητριακά σε σκόνη ΝΟΥΝΟΥ είναι πιο χωρταστικό (για βραδινό), ρώτα τον παιδίατρο
2) Βάλε ένα cd με νανουρίσματα, μόλις ξυπνήσει "λάλα το", μπορέι να του τραβήξει την προσοχή και να κοιμηθεί (εγώ πλεον έχω ένα φορητό cd player στο δωμάτιο του, σώθηκα)
3) Αν φτάσεις στα όρια σου και τίποτα από τα παραπάνω δεν κάνει τάισε το μωρό σου... αφού αυτό σας ηρεμεί και ξεκουράζει και τους δύο...

Καλή τύχη και υπομονή,  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 5 417472
Φιλιά!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[b]Καλημέρα κοπέλες!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?Κοιμόσαστε ολες ε Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ?

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπήκα για μία γρήγορη καλημέρα!!!Τα υπόλοιπα αργότερα!!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! sunny sunny sunny
natali-maria που τέτοια τύχη να κοιμάμε μέχρι τέτοια ώρα!!!Καλά θα ήταν!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις