Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
103 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 103 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

????????


Επισκέπτης
[color=darkblue]ki
τι παιχτηκε παλι ρε κοριτσακι;[/quote]



τιποτα δεν παιχτηκε μου κανανε το σπιτι χαλια και λεω απο δω και περα πιο πολυ αναγνωση θα ριχνω.......

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλή όρεξη Τάτι! πάντως το τί είχε ακούσει ο δικός μου επειδή θα μέναμε κάτω από την μάνα μου δεν λέγεται! Ακόμη στο χωριό του λένε ότι είναι σόγαμπρος!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 679259  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 679259  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 679259

????????


Επισκέπτης
εμας εδω κανανε και ομαδα μπασκετ "οι σωγαμπροι"

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε μας εδω μαλλον ειναι τοσο συνηθισμένο να μένουν τα παιδια πάνω ή κάτω απο τη μια πεθερα, που μαλλον θα σου την πουν αν πας να μεινεις κάπου αλλου Razz Razz Razz
Κι εμεις κατω απο τη μανα μου μενουμε. Rolling Eyes

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:
florentiab έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:καλημερα-εχω-λιωσει-στον-υπνο-ρε-σεις!!αραγε-ποση-κουραση-περασα!!!!!!!!!!!!



καλημέρα Βαρβάρα
ξανακοιμήθηκες ρε θηρίο το βράδυ;;;;;


ειχαν κοιμηθει ολοι και με συνεπηρε καποια στιγμη με το ζορι μην φανταστεις !! δεν ειχα κοιμηθει καλα απ το σαββατο !!!


καλά έκανες! σε ζηλεύω!

spapastamou έγραψε:σκεφτομαι οτι η μικρη μου σημερα εγινε 6 μηνων...!!!μισοχρονισαμε...!!!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 783141 ποτε περασαν 6 ολοκληροι μηνες καλε;;; Shocked

να σας ζήσει Σοφάκι μου!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 654316


tatijana έγραψε:Τι θα κανετε το σκ ρε κορες?Εγω λεω να παω κανα σινεμα..


να πας Τατιάνα, να ξεσκάσεις λίγο.
τι πίεση είναι αυτή που έχεις φάει βρε κορίτσι μου; σκέψου λίγο τον εαυτό σου.  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 417472


Πρίν λίγο μπήκα σπίτι με τη μικρή. Από τις 15:00 που την πήρα απο΄τον παιδικό ήμασταν στο αλσος της Ν.Φιλαδέλφειας. Με έλιωσε στο τρέξιμο το μικρό, αλλά χαλάλι της. Πέρασαμε ωραία. Τι όμορφη που ήταν η μέρα σήμερα!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Καλή όρεξη Τάτι! πάντως το τί είχε ακούσει ο δικός μου επειδή θα μέναμε κάτω από την μάνα μου δεν λέγεται! Ακόμη στο χωριό του λένε ότι είναι σόγαμπρος!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 679259  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 679259  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 679259


μωρέ ο δικός μου προκειμένου να μην πληρώνει 30 χρόνια στεγαστικό, δεν θα τον ένοιζε ότι και να έλεγαν.

????????


Επισκέπτης
σωστος! κι εμενα ετσι λεει, μαλιστα λεει τη μαμα μου μαμα και τη δικια του πεθερα, τοσο ευχαριστημενος ειναι, μονο μην τον ακουσει καμια μερα........

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα θυμηθηκε την λεξη σογαμπρος τωρα,πριν που το τολμησε με την πρωην δεν ηταν,τωρα εγινε...Τι να πω...Ναι Φλωρακι εχω φαει τρελλη πιεση μεσα μου γιατι κατα βαθος τον αγαπαω και δεν θελω να χωρισουμε για μια μαλακια που του εχει περασει η μανα του αλλα ουτε να ειναι "μεσα" στο σπιτι μου αυτη δεν το θελω...Να ειμαστε μονοι.Οπως πριν το παιδι.Τοσο πολυ εφερε τα πανω κατω?
Εφαγα,καλη μου χωνεψη,ευχαριστω Ματινακι...

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:
florentiab έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:καλημερα-εχω-λιωσει-στον-υπνο-ρε-σεις!!αραγε-ποση-κουραση-περασα!!!!!!!!!!!!



καλημέρα Βαρβάρα
ξανακοιμήθηκες ρε θηρίο το βράδυ;;;;;


ειχαν κοιμηθει ολοι και με συνεπηρε καποια στιγμη με το ζορι μην φανταστεις !! δεν ειχα κοιμηθει καλα απ το σαββατο !!!


καλά έκανες! σε ζηλεύω!

spapastamou έγραψε:σκεφτομαι οτι η μικρη μου σημερα εγινε 6 μηνων...!!!μισοχρονισαμε...!!!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 783141 ποτε περασαν 6 ολοκληροι μηνες καλε;;; Shocked

να σας ζήσει Σοφάκι μου!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 654316


tatijana έγραψε:Τι θα κανετε το σκ ρε κορες?Εγω λεω να παω κανα σινεμα..


να πας Τατιάνα, να ξεσκάσεις λίγο.
τι πίεση είναι αυτή που έχεις φάει βρε κορίτσι μου; σκέψου λίγο τον εαυτό σου.  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 417472


Πρίν λίγο μπήκα σπίτι με τη μικρή. Από τις 15:00 που την πήρα απο΄τον παιδικό ήμασταν στο αλσος της Ν.Φιλαδέλφειας. Με έλιωσε στο τρέξιμο το μικρό, αλλά χαλάλι της. Πέρασαμε ωραία. Τι όμορφη που ήταν η μέρα σήμερα!


ευχαριστω κουκλα μου κι εσυ να χαιρεσαι την κουκλιτσα σου...!!! Very Happy

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια καλησπέρα!!Τι κάνετε  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994 ?Εγω πολύ καλά!!!Τελικά πήγα μόνο στον γυναικολόγο!!!Δεν χρειάστηκε ο ενδοκρινολόγος!!!Ολα καλά!!Πάρα πολύ καλός,πολύ ήρεμος,μου είπε οτι δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα οσο νομίζω!Μου έδωσε dostinex 1/2 2 φορές την εβδομάδα!!Θα ξανα κάνω προλακτίνη σε 4 εβδομάδες και αναλόγως θα αυξήσουμε ή θα μειώσουμε τα χαπάκια!!!Με δέχτηκε 12 η ωρα που με βόλευε,μου είπε οτι και να χρειαστώ να τον πάρω τηλ!!Δεν θα αφήσουμε μήνα και στόχος μας είναι μέσα στο 12 να μείνω έγκυος!!!Με ηρέμησε με εκανε να τον εμπιστευτώ και δεν θα τον αλλάξω!!!!Είναι τέλειος!!!♥️


 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Εμενα θυμηθηκε την λεξη σογαμπρος τωρα,πριν που το τολμησε με την πρωην δεν ηταν,τωρα εγινε...Τι να πω...Ναι Φλωρακι εχω φαει τρελλη πιεση μεσα μου γιατι κατα βαθος τον αγαπαω και δεν θελω να χωρισουμε για μια μαλακια που του εχει περασει η μανα του αλλα ουτε να ειναι "μεσα" στο σπιτι μου αυτη δεν το θελω...Να ειμαστε μονοι.Οπως πριν το παιδι.Τοσο πολυ εφερε τα πανω κατω?
Εφαγα,καλη μου χωνεψη,ευχαριστω Ματινακι...


εγώ στη θέση σου θα έκοβα καθε επικοινωνία για λίγο καιρό. η απόσταση μας αφήνει να δούμε τα πράγματα πιο καθαρά (για το Νίκο το λέω-αυτος αλλοιθωρίζει Razz)
το ενδεχόμενο να ξαναμετακομίσετε για κάπου μακρυά από όλους το έχετε σκεφτεί;

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα!!Τι κάνετε  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994 ?Εγω πολύ καλά!!!Τελικά πήγα μόνο στον γυναικολόγο!!!Δεν χρειάστηκε ο ενδοκρινολόγος!!!Ολα καλά!!Πάρα πολύ καλός,πολύ ήρεμος,μου είπε οτι δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα οσο νομίζω!Μου έδωσε dostinex 1/2 2 φορές την εβδομάδα!!Θα ξανα κάνω προλακτίνη σε 4 εβδομάδες και αναλόγως θα αυξήσουμε ή θα μειώσουμε τα χαπάκια!!!Με δέχτηκε 12 η ωρα που με βόλευε,μου είπε οτι και να χρειαστώ να τον πάρω τηλ!!Δεν θα αφήσουμε μήνα και στόχος μας είναι μέσα στο 12 να μείνω έγκυος!!!Με ηρέμησε με εκανε να τον εμπιστευτώ και δεν θα τον αλλάξω!!!!Είναι τέλειος!!!♥️


 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767

κατσε μην και μεινεις σου ειπα τον αλλον μηνα τωρα που ηρεμησες,χαχαχαχ!!!

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natali-maria έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα!!Τι κάνετε  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994 ?Εγω πολύ καλά!!!Τελικά πήγα μόνο στον γυναικολόγο!!!Δεν χρειάστηκε ο ενδοκρινολόγος!!!Ολα καλά!!Πάρα πολύ καλός,πολύ ήρεμος,μου είπε οτι δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα οσο νομίζω!Μου έδωσε dostinex 1/2 2 φορές την εβδομάδα!!Θα ξανα κάνω προλακτίνη σε 4 εβδομάδες και αναλόγως θα αυξήσουμε ή θα μειώσουμε τα χαπάκια!!!Με δέχτηκε 12 η ωρα που με βόλευε,μου είπε οτι και να χρειαστώ να τον πάρω τηλ!!Δεν θα αφήσουμε μήνα και στόχος μας είναι μέσα στο 12 να μείνω έγκυος!!!Με ηρέμησε με εκανε να τον εμπιστευτώ και δεν θα τον αλλάξω!!!!Είναι τέλειος!!!♥️


 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767


Αντε μπραβο κοριτσακι!!!!!!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 377361

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
tatijana έγραψε:Εμενα θυμηθηκε την λεξη σογαμπρος τωρα,πριν που το τολμησε με την πρωην δεν ηταν,τωρα εγινε...Τι να πω...Ναι Φλωρακι εχω φαει τρελλη πιεση μεσα μου γιατι κατα βαθος τον αγαπαω και δεν θελω να χωρισουμε για μια μαλακια που του εχει περασει η μανα του αλλα ουτε να ειναι "μεσα" στο σπιτι μου αυτη δεν το θελω...Να ειμαστε μονοι.Οπως πριν το παιδι.Τοσο πολυ εφερε τα πανω κατω?
Εφαγα,καλη μου χωνεψη,ευχαριστω Ματινακι...


εγώ στη θέση σου θα έκοβα καθε επικοινωνία για λίγο καιρό. η απόσταση μας αφήνει να δούμε τα πράγματα πιο καθαρά (για το Νίκο το λέω-αυτος αλλοιθωρίζει Razz)
το ενδεχόμενο να ξαναμετακομίσετε για κάπου μακρυά από όλους το έχετε σκεφτεί;



καλα ε!μαντεψε!!!!!!!!!!!!παλι συμφωνουμε!!!!!!!!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
tatijana έγραψε:Εμενα θυμηθηκε την λεξη σογαμπρος τωρα,πριν που το τολμησε με την πρωην δεν ηταν,τωρα εγινε...Τι να πω...Ναι Φλωρακι εχω φαει τρελλη πιεση μεσα μου γιατι κατα βαθος τον αγαπαω και δεν θελω να χωρισουμε για μια μαλακια που του εχει περασει η μανα του αλλα ουτε να ειναι "μεσα" στο σπιτι μου αυτη δεν το θελω...Να ειμαστε μονοι.Οπως πριν το παιδι.Τοσο πολυ εφερε τα πανω κατω?
Εφαγα,καλη μου χωνεψη,ευχαριστω Ματινακι...


εγώ στη θέση σου θα έκοβα καθε επικοινωνία για λίγο καιρό. η απόσταση μας αφήνει να δούμε τα πράγματα πιο καθαρά (για το Νίκο το λέω-αυτος αλλοιθωρίζει Razz)
το ενδεχόμενο να ξαναμετακομίσετε για κάπου μακρυά από όλους το έχετε σκεφτεί;

Ναι το εχουμε πει,αλλα μου ειπε οτι δεν μπορει να κανει κ κουμαντο στο τι θα κανει η μανα του.Κ εγω να σκαω παλι δεν ειμαι για τετοια παλι.Ας κατσω κι εδω που ειμαι.Ναι καλυτερα λιγο χωρια,να δουμε αν αντεχουμε ρε παιδι μου...Και μετα θα παμε για καφε την αλλη βδομαδα και θα μιλησουμε ηρεμα και εξω απο τα δοντια,οσα μας εχουν απομεινει δλδ...Και θα δουμε.Οτι και να σου πω τωρα...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
florentiab έγραψε:
tatijana έγραψε:Εμενα θυμηθηκε την λεξη σογαμπρος τωρα,πριν που το τολμησε με την πρωην δεν ηταν,τωρα εγινε...Τι να πω...Ναι Φλωρακι εχω φαει τρελλη πιεση μεσα μου γιατι κατα βαθος τον αγαπαω και δεν θελω να χωρισουμε για μια μαλακια που του εχει περασει η μανα του αλλα ουτε να ειναι "μεσα" στο σπιτι μου αυτη δεν το θελω...Να ειμαστε μονοι.Οπως πριν το παιδι.Τοσο πολυ εφερε τα πανω κατω?
Εφαγα,καλη μου χωνεψη,ευχαριστω Ματινακι...


εγώ στη θέση σου θα έκοβα καθε επικοινωνία για λίγο καιρό. η απόσταση μας αφήνει να δούμε τα πράγματα πιο καθαρά (για το Νίκο το λέω-αυτος αλλοιθωρίζει Razz)
το ενδεχόμενο να ξαναμετακομίσετε για κάπου μακρυά από όλους το έχετε σκεφτεί;



καλα ε!μαντεψε!!!!!!!!!!!!παλι συμφωνουμε!!!!!!!!!!

Παλι?Καλα κι εγω συμφωνω τοτε...Μη χαλασω το κλιμα..

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
natali-maria έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα!!Τι κάνετε  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994 ?Εγω πολύ καλά!!!Τελικά πήγα μόνο στον γυναικολόγο!!!Δεν χρειάστηκε ο ενδοκρινολόγος!!!Ολα καλά!!Πάρα πολύ καλός,πολύ ήρεμος,μου είπε οτι δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα οσο νομίζω!Μου έδωσε dostinex 1/2 2 φορές την εβδομάδα!!Θα ξανα κάνω προλακτίνη σε 4 εβδομάδες και αναλόγως θα αυξήσουμε ή θα μειώσουμε τα χαπάκια!!!Με δέχτηκε 12 η ωρα που με βόλευε,μου είπε οτι και να χρειαστώ να τον πάρω τηλ!!Δεν θα αφήσουμε μήνα και στόχος μας είναι μέσα στο 12 να μείνω έγκυος!!!Με ηρέμησε με εκανε να τον εμπιστευτώ και δεν θα τον αλλάξω!!!!Είναι τέλειος!!!♥️


 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767


natali-maria, δεν έχουμε ξαναμιλήσει, αλλά σίγουρα αυτά που διάβασα είναι πολύ πολύ πολύ ευχάριστα και θετικά νέα. Και νομίζω ότι το 12 θα είναι ο τυχερός σου αριθμός,θα σου έρθει το μωράκι!!!!! flower

Εμένα μόλις έφερε ο άντρας μου, τον μεγάλο μου από το hip-hop. Και ο μικρός έχει βραχνιάσει, ανησυχώ για καινούρια ίωση..Προς το παρόν δεν έχει πυρετό.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
florentiab έγραψε:
tatijana έγραψε:Εμενα θυμηθηκε την λεξη σογαμπρος τωρα,πριν που το τολμησε με την πρωην δεν ηταν,τωρα εγινε...Τι να πω...Ναι Φλωρακι εχω φαει τρελλη πιεση μεσα μου γιατι κατα βαθος τον αγαπαω και δεν θελω να χωρισουμε για μια μαλακια που του εχει περασει η μανα του αλλα ουτε να ειναι "μεσα" στο σπιτι μου αυτη δεν το θελω...Να ειμαστε μονοι.Οπως πριν το παιδι.Τοσο πολυ εφερε τα πανω κατω?
Εφαγα,καλη μου χωνεψη,ευχαριστω Ματινακι...


εγώ στη θέση σου θα έκοβα καθε επικοινωνία για λίγο καιρό. η απόσταση μας αφήνει να δούμε τα πράγματα πιο καθαρά (για το Νίκο το λέω-αυτος αλλοιθωρίζει Razz)
το ενδεχόμενο να ξαναμετακομίσετε για κάπου μακρυά από όλους το έχετε σκεφτεί;



καλα ε!μαντεψε!!!!!!!!!!!!παλι συμφωνουμε!!!!!!!!!!


ε όχι! σοκαρίστηκα! χαχαχαχαχαχαχα

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
florentiab έγραψε:
tatijana έγραψε:Εμενα θυμηθηκε την λεξη σογαμπρος τωρα,πριν που το τολμησε με την πρωην δεν ηταν,τωρα εγινε...Τι να πω...Ναι Φλωρακι εχω φαει τρελλη πιεση μεσα μου γιατι κατα βαθος τον αγαπαω και δεν θελω να χωρισουμε για μια μαλακια που του εχει περασει η μανα του αλλα ουτε να ειναι "μεσα" στο σπιτι μου αυτη δεν το θελω...Να ειμαστε μονοι.Οπως πριν το παιδι.Τοσο πολυ εφερε τα πανω κατω?
Εφαγα,καλη μου χωνεψη,ευχαριστω Ματινακι...


εγώ στη θέση σου θα έκοβα καθε επικοινωνία για λίγο καιρό. η απόσταση μας αφήνει να δούμε τα πράγματα πιο καθαρά (για το Νίκο το λέω-αυτος αλλοιθωρίζει Razz)
το ενδεχόμενο να ξαναμετακομίσετε για κάπου μακρυά από όλους το έχετε σκεφτεί;

Ναι το εχουμε πει,αλλα μου ειπε οτι δεν μπορει να κανει κ κουμαντο στο τι θα κανει η μανα του.Κ εγω να σκαω παλι δεν ειμαι για τετοια παλι.Ας κατσω κι εδω που ειμαι.Ναι καλυτερα λιγο χωρια,να δουμε αν αντεχουμε ρε παιδι μου...Και μετα θα παμε για καφε την αλλη βδομαδα και θα μιλησουμε ηρεμα και εξω απο τα δοντια,οσα μας εχουν απομεινει δλδ...Και θα δουμε.Οτι και να σου πω τωρα...

γιατί μπερδεύετε στην κουβέντα σας τη μάνα του; πες του να πάτε να μεινετε αλλού και πως ότι κι αν λέει η μάνα του δεν θέλεις να το μαθαίνεις. σαν να μην υπάρχει. αυτός ας πηγαίνει όποτε θέλει να τη βλέπει, αλλά εσύ δεν θέλεις να ξέρεις τίποτα.
κι άστην αυτήν να λέει ότι θέλει. τι σε νοιάζει στην τελική; αν δεν υπήρχε ο Νίκος θα την ήξερες; μια άγνωστη είναι για σένα. δες το κι έτσι.

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα!!Τι κάνετε  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994 ?Εγω πολύ καλά!!!Τελικά πήγα μόνο στον γυναικολόγο!!!Δεν χρειάστηκε ο ενδοκρινολόγος!!!Ολα καλά!!Πάρα πολύ καλός,πολύ ήρεμος,μου είπε οτι δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα οσο νομίζω!Μου έδωσε dostinex 1/2 2 φορές την εβδομάδα!!Θα ξανα κάνω προλακτίνη σε 4 εβδομάδες και αναλόγως θα αυξήσουμε ή θα μειώσουμε τα χαπάκια!!!Με δέχτηκε 12 η ωρα που με βόλευε,μου είπε οτι και να χρειαστώ να τον πάρω τηλ!!Δεν θα αφήσουμε μήνα και στόχος μας είναι μέσα στο 12 να μείνω έγκυος!!!Με ηρέμησε με εκανε να τον εμπιστευτώ και δεν θα τον αλλάξω!!!!Είναι τέλειος!!!♥️


 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 379767






 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 334590


 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 990599

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια σας ευχαριστώ!!!Μακάρι  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994 !!!


Λουκουμάκι μουυυυυυυυ I love you I love you I love you I love you I love you ?

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Κοριτσάκια σας ευχαριστώ!!!Μακάρι  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994 !!!


μακάρι Ναταλί!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
natali-maria έγραψε:Κοριτσάκια σας ευχαριστώ!!!Μακάρι  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 215994 !!!


μακάρι Ναταλί!


[color=blue][b]Σε ευχαριστώ Φλω  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 654316  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 654316  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 654316  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 654316  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 40 654316 !!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελάτε στο 27 κοριτσάκια Very Happy !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις