Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
32 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 32 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:
βανια έγραψε:μπήκαμε και εμείς στο κλαμπ είναι άρρωστος ....με πυρετό

Περαστικα σας....


Ευάκι έγραψε:σκεφτομαι που να ειναι τωρα εκεινη η δολια κοπελιτσα που μαχαιρωσε την πεθερα της 63 φορες???? Rolling Eyes

Κι εγω,πολλες φορες..Αλλα να σου πω μην δινεις σημασια,ασε το ξερω δε μπορεις,καμια μας δεν μπορει...Γιαυτο κ δεν σου λεω..


μπεμπα2012 έγραψε:τι κανετε? πως ηταν η μερα σας σημερα

Τα ιδια,εγω τουλαχιστον πεσμενη...


μπεμπα2012 έγραψε:μου επιτρεπεις να ξερασω?

Κι εγω,πολυ ομως ξερατο!!!!!!!!!!!!
..oxι ρε κοριτσια σιλανς και εχω φαει και ψαρονεφρι αλ κρεμ..και στο καπακι ενα ματζικ νταμπλ!.. affraid

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:οκ συγνωμη τοτε δεν ηθελα να σε προσβαλω

Χαβαλε εκανε,μη μασας μικρη....Σαλονικα που μενεις?

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολιχνη μενω. ειμαι και καινουργια που να ξερω μπορει καποια να παρεξηγηθει δνε γνωριζομαστε κ πολυ καιρο

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
μπεμπα2012 έγραψε:οκ συγνωμη τοτε δεν ηθελα να σε προσβαλω

Χαβαλε εκανε,μη μασας μικρη....Σαλονικα που μενεις?


Πλάκα σου έκανα καλέ Very Happy !!!Τατιάνα εσυ γράψε με κι'άλλο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!Μουλάρα Twisted Evil !!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε τοτε να ξερασω ελευθερα εφαγα και ενα γυρο που με εκανε το στομαχι αστα να πανε....

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
tatijana έγραψε:
μπεμπα2012 έγραψε:οκ συγνωμη τοτε δεν ηθελα να σε προσβαλω

Χαβαλε εκανε,μη μασας μικρη....Σαλονικα που μενεις?


Πλάκα σου έκανα καλέ Very Happy !!!Τατιάνα εσυ γράψε με κι'άλλο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!Μουλάρα Twisted Evil !!!

Τι θες μωρακλα μου εσυ????


μπεμπα2012 έγραψε:ε τοτε να ξερασω ελευθερα εφαγα και ενα γυρο που με εκανε το στομαχι αστα να πανε....

Ελα να ξερασουμε τουγκεδερ!

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα!!!Τι κάνετε??
Το θέμα πεθερά καίει!Όλες λίγο πολύ είμαστε καμένες!!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Very Happy Very Happy Very Happy
πωππωπωππω βρε κοριτσια το στομαχι δεν την παλευω αλλο

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπεμπα2012 έγραψε: Very Happy Very Happy Very Happy
πωππωπωππω βρε κοριτσια το στομαχι δεν την παλευω αλλο

μπορεις να πιεις σοδα ή κοκα κολα εμενα με βοηθαει πολυ χυμος λεμονι.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μισο να στηλω τον αντρα μ να φερει σοδα αν δεν μου την φερει στο κεφαλι κατι γινεται . ασχετο ν σας ρωτησω ειναι αληθεια οτι αν φας λεμονι σου πεφτει η πιεση ?

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειμαι στα ορια σωματικης και ψυχολογικης καταρρευσης...........  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 21 585182

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιατι κοπελα μ τι εγινε θελεις ν το συζητησεις ???

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="tatijana"][quote="natali-maria"]
tatijana έγραψε:Very Happy !!!Τατιάνα εσυ γράψε με κι'άλλο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!Μουλάρα Twisted Evil !!![/b][/color]

Τι θες μωρακλα μου εσυ????


Να μην με γράφεις οταν σου μιλάω θέλω Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!Εφυγεςςςς Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ?Τώρα το είδα Crying or Very sad !!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσαρες καλη η παρεα σας αλλα πιαστηκε η μεση μ και κουραστηκε και το ζιζανιο να καθετε γιαυτο παω για νανι καλο βραδυ καλη ξεκουραση

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλό βράδυ κορίτσια Very Happy !!!Ελπίζω να μην ξυπνήσω πάλι απο τις 7:30 affraid affraid affraid affraid affraid !!!Φιλιά!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποπη να σου ζησει το τεκνο!!!!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 21 15419  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 21 15419  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 21 15419

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω κοριτσια σκεφτομαι οτι δεν ειμαι σωστη μανα ομως και αυτος ο γιος μου απο της 7 το πρωι σκεφτεται τι ζημια ζαβολια δεν ξερω τι να πω να κανει!!!!!σημερα ηρθε κοσμος πηρε ενα κουλουρακι το θρυμματισε και το πεταξε στο χαλι και τα χερια τα σκουπισε στο καναπε εμ να μην πω τιποτα!!!!!!!μετα εσκιζε κατι περιοδικα οκο δεν εδωσα σημεσια μετα πηρε και εσκισε και το εξωφυλλο απο ενα βιβλιο εμ νευριασα του φωναξα λιγο μη φανταστειτε και τπου εδωσα μια στο κολο με το βιβλιο και του ειπα να παει στο δωματιο του η θα το βαλω τιμωρια!!!! η κοπελα με κοιταξε περιεργα εμ να μην τιποτα!!!! εσεις τι ακνετε??? και τη μπουμπου την ειχα αγκαλια γιατι μιρ μιρ ολη μερα!!!ποσο ν ανατεξω ομως δεν φταινε τα παιδια!!! πως να το διαχειριστω??????εσας κανουν ετσι??? ειδικα αν ερθει ενας ανθρωπος τρελενεται!!!αν παμε ετσι ακι δεν βρω λυση δεν με βλεπω να τη γλυτωνω την τρελοκλινικη!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σε ολες
εμεις ξυπνησαμε απο της 6 .ειπα μπας και τον ξανα κοιμησω αλλα τπτ ο κυριος και εχω μια νυστα τα νευρα μ.και πιο πολυ νευριαζω που ο μπαμπας μας κοιμαται μου ερχεται ν του κοπανησω τπτ

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία Σ. έγραψε:εγω κοριτσια σκεφτομαι οτι δεν ειμαι σωστη μανα ομως και αυτος ο γιος μου απο της 7 το πρωι σκεφτεται τι ζημια ζαβολια δεν ξερω τι να πω να κανει!!!!!σημερα ηρθε κοσμος πηρε ενα κουλουρακι το θρυμματισε και το πεταξε στο χαλι και τα χερια τα σκουπισε στο καναπε εμ να μην πω τιποτα!!!!!!!μετα εσκιζε κατι περιοδικα οκο δεν εδωσα σημεσια μετα πηρε και εσκισε και το εξωφυλλο απο ενα βιβλιο εμ νευριασα του φωναξα λιγο μη φανταστειτε και τπου εδωσα μια στο κολο με το βιβλιο και του ειπα να παει στο δωματιο του η θα το βαλω τιμωρια!!!! η κοπελα με κοιταξε περιεργα εμ να μην τιποτα!!!! εσεις τι ακνετε??? και τη μπουμπου την ειχα αγκαλια γιατι μιρ μιρ ολη μερα!!!ποσο ν ανατεξω ομως δεν φταινε τα παιδια!!! πως να το διαχειριστω??????εσας κανουν ετσι??? ειδικα αν ερθει ενας ανθρωπος τρελενεται!!!αν παμε ετσι ακι δεν βρω λυση δεν με βλεπω να τη γλυτωνω την τρελοκλινικη!!!

κουραγιο κοπελα μου πραγματικα οσο σκεφτομαι οτι περιμενουμε και δευτερο και θα αρχησουν τα τρελα μου ρχεται να  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 21 679259

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
natali-maria έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
natali-maria έγραψε:

Ευάκι έγραψε:σκεφτομαι που να ειναι τωρα εκεινη η δολια κοπελιτσα που μαχαιρωσε την πεθερα της 63 φορες???? Rolling Eyes


Ευα συγκρατήσου Razz Razz Razz Razz !!!!

προσπαθω αλλα δεν ειναι παντα ευκολο............. Twisted Evil


Τι σου κάνανε πάλι γ@#%^το Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ?

τα κλασσικα της κυριακης αλλα δε μασησα σημερα της εκλεισα το τηλεφωνο στα μουτρα.με τον γιο της ομως γιναμε κωλος...........δε πειραζει.......σε οποιον αρεσουμε...ο δρομος ειναι ανοιχτος και τα σκυλια δεμενα...


Ελα ρε Εύα!!!Δεν αξίζει ούτε να χαλιέσε ούτε να μαλώνεις εξαιτία της!!!ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ!!!Μπορείς να δείξεις αδιαφορία?Πλήρη αδιαφορία!!!Θα σωθείς!!!!

ναι ρε συ νατ αδιαφορια αλλα εσυ του λες δε θελω να μιλησω στα πλαισια της αδιαφοριας και αυτος σου φερνει το ακουστικο και σου το δινει...το κλεινεις ή δε το κλεινεις?????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

μπεμπα2012 έγραψε:γιατι ευακι ? γιατι κοπελα μ τι σου κανε παλι. να σαι καλα σε ευχαριστω . ευακι μια που ειμαι απο θεσσαλονικη θες βοηθεια κοπελα μ ?

οχι κοριτσακι μου μη σκας!το παλευω εγω τοσα χρονια το θεμα,ειναι οι ορμονες που εκρηγνυνται τωρα τελευταια και δε την βλεπω καλα την μανταμιτσα...

evvi έγραψε:ειμαι στα ορια σωματικης και ψυχολογικης καταρρευσης........... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ευουλι θες να παμε για καφεδακι καποια μερα να ξεφυγεις λιγακι?

μπεμπα2012 έγραψε:
Μαρία Σ. έγραψε:εγω κοριτσια σκεφτομαι οτι δεν ειμαι σωστη μανα ομως και αυτος ο γιος μου απο της 7 το πρωι σκεφτεται τι ζημια ζαβολια δεν ξερω τι να πω να κανει!!!!!σημερα ηρθε κοσμος πηρε ενα κουλουρακι το θρυμματισε και το πεταξε στο χαλι και τα χερια τα σκουπισε στο καναπε εμ να μην πω τιποτα!!!!!!!μετα εσκιζε κατι περιοδικα οκο δεν εδωσα σημεσια μετα πηρε και εσκισε και το εξωφυλλο απο ενα βιβλιο εμ νευριασα του φωναξα λιγο μη φανταστειτε και τπου εδωσα μια στο κολο με το βιβλιο και του ειπα να παει στο δωματιο του η θα το βαλω τιμωρια!!!! η κοπελα με κοιταξε περιεργα εμ να μην τιποτα!!!! εσεις τι ακνετε??? και τη μπουμπου την ειχα αγκαλια γιατι μιρ μιρ ολη μερα!!!ποσο ν ανατεξω ομως δεν φταινε τα παιδια!!! πως να το διαχειριστω??????εσας κανουν ετσι??? ειδικα αν ερθει ενας ανθρωπος τρελενεται!!!αν παμε ετσι ακι δεν βρω λυση δεν με βλεπω να τη γλυτωνω την τρελοκλινικη!!!

κουραγιο κοπελα μου πραγματικα οσο σκεφτομαι οτι περιμενουμε και δευτερο και θα αρχησουν τα τρελα μου ρχεται να [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μην αγχεστε!αυτα ειναι μεσα στο προγραμμα!υπομονη!αμα γιουν 3 και κατι στρωνουν τα μεγαλα και σου μενουν τα μικρα!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ειπα?δεν ειπα!καλημερα με βροχουλα!!!!τι καλα να σας πω δεν ηθελα καθολου να τρεχουμε στα βουνα και τα λαγκαδια σημερα! Embarassed Rolling Eyes

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalhmera ευακι πως εισαι σημερα ηρεμησες η παλι σου ανεβασες το αιμα στο κεφαλι?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια χαρα ειμαστε σημερα!την αλλη κυριακη παλι θα γινει το σοου.το εχει ταμα η μανδαμ καθε κυριακη να κανει μ@#$@#%κιες και να μας χαλαει τη μερα!κραταει χρονια αυτη η κολονια!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευακι μου παιξτο τρελη μην δινεις σημασια οσο της δινεις σημασια τοσο το διασκεδαζει αυτη αμα εσυ νευριαζεις αυτο θελει ν περασεις εσυ χαλια και αυτη καλα

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!Καλή Σαρακοστή να έχουμε!!!
Έξω βρέχει και η μικρή κρατάει το χαρταετό και κλαίει  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 21 911307

http://changedyourlife.blogspot.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις