Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
99 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 99 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 30 654316  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 30 654316  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 30 654316
Γεια σας και από μένα. Άντε δύο μέρες ακόμα και έρχεται το Σ/Κ! flower

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
chicken έγραψε:Αυτή τη στιγμή σκέφτομαι πως όσο και να μίλησα, όλα όσα είπα πήγαν στον βρόντο. Σε έναν τοίχο μιλούσα.
Και αυτός οι τοίχος, έχει και το θράσσος να λέει πως φταίω εγώ! Ενώ εγώ που δεν έβρισα ζήτησα συγγνώμη ενώ ο τοίχος που με έβρισε κάνει την πάπια.

Ξαναείπαμε όμως, έχει ο καιρός γυρίσματα (που λέει και η Νατ) και παίρνω ότι αξίζω, εσύ παίρνεις τα @@ μου, τυχαίο? Δεν νομίζω!!!!

Καλησπέρες και απο εδώ Very Happy


Ποιος τοίχος;;; Rolling Eyes

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natali-maria έγραψε:Οκ chicken Very Happy Very Happy Very Happy !!!

Κορίτσια την Παρασκευή είναι οι πρώτοι Χαιρετισμοί ε Rolling Eyes Rolling Eyes ?Πωπωππω πως περνάει ο καιρός Very Happy ?Ερχετε το Πάσχα Very Happy !!!Αντε να σουβλίσουμε το κατσικάκι Very Happy !!Δεν τρώω όμως μου αρέσει να σουβλίζω Very Happy Very Happy Very Happy !!!



χαχαχχαχαχαχ εμενα καθε χρονο με κοροιδευει η μαμα μου γιατι μολις κοθομαστε να φαμε ειμαι πολυ στεναχωρημενη κι ολο λεω "το καημενο" Sad και μου τη λεει η μαμα μου "ναι ολο το καημενο και το καημενο αλλα μια χαρα το τσακιζεις...!!!" Laughing Laughing Laughing

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spapastamou έγραψε:
natali-maria έγραψε:Οκ chicken Very Happy Very Happy Very Happy !!!

Κορίτσια την Παρασκευή είναι οι πρώτοι Χαιρετισμοί ε Rolling Eyes Rolling Eyes ?Πωπωππω πως περνάει ο καιρός Very Happy ?Ερχετε το Πάσχα Very Happy !!!Αντε να σουβλίσουμε το κατσικάκι Very Happy !!Δεν τρώω όμως μου αρέσει να σουβλίζω Very Happy Very Happy Very Happy !!!



χαχαχχαχαχαχ εμενα καθε χρονο με κοροιδευει η μαμα μου γιατι μολις κοθομαστε να φαμε ειμαι πολυ στεναχωρημενη κι ολο λεω "το καημενο" Sad και μου τη λεει η μαμα μου "ναι ολο το καημενο και το καημενο αλλα μια χαρα το τσακιζεις...!!!" Laughing Laughing Laughing

και εγώ έτσι λέω! δε μπορώ να τα βλέπω τα κακόμοιρα. και φυσικά δεν τα τρώω. δε τρώω καθόλου κρέας..
 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 30 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 30 534787 μισώ το πάσχα και τα σουβλίσματα!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 30 534787

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
spapastamou έγραψε:
natali-maria έγραψε:Οκ chicken Very Happy Very Happy Very Happy !!!

Κορίτσια την Παρασκευή είναι οι πρώτοι Χαιρετισμοί ε Rolling Eyes Rolling Eyes ?Πωπωππω πως περνάει ο καιρός Very Happy ?Ερχετε το Πάσχα Very Happy !!!Αντε να σουβλίσουμε το κατσικάκι Very Happy !!Δεν τρώω όμως μου αρέσει να σουβλίζω Very Happy Very Happy Very Happy !!!



χαχαχχαχαχαχ εμενα καθε χρονο με κοροιδευει η μαμα μου γιατι μολις κοθομαστε να φαμε ειμαι πολυ στεναχωρημενη κι ολο λεω "το καημενο" Sad και μου τη λεει η μαμα μου "ναι ολο το καημενο και το καημενο αλλα μια χαρα το τσακιζεις...!!!" Laughing Laughing Laughing

Ελεος ρε Σοφάκι Razz Razz Razz !!


και εγώ έτσι λέω! δε μπορώ να τα βλέπω τα κακόμοιρα. και φυσικά δεν τα τρώω. δε τρώω καθόλου κρέας..
 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 30 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 30 534787 μισώ το πάσχα και τα σουβλίσματα!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 30 534787


Καθόλου κρέας Shocked Shocked Shocked Shocked ?

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απόψε 21:30 πάμε euro Ελλάδα-Βέλγιο Very Happy !!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
Lilliput έγραψε:
spapastamou έγραψε:
natali-maria έγραψε:Οκ chicken Very Happy Very Happy Very Happy !!!

Κορίτσια την Παρασκευή είναι οι πρώτοι Χαιρετισμοί ε Rolling Eyes Rolling Eyes ?Πωπωππω πως περνάει ο καιρός Very Happy ?Ερχετε το Πάσχα Very Happy !!!Αντε να σουβλίσουμε το κατσικάκι Very Happy !!Δεν τρώω όμως μου αρέσει να σουβλίζω Very Happy Very Happy Very Happy !!!



χαχαχχαχαχαχ εμενα καθε χρονο με κοροιδευει η μαμα μου γιατι μολις κοθομαστε να φαμε ειμαι πολυ στεναχωρημενη κι ολο λεω "το καημενο" Sad και μου τη λεει η μαμα μου "ναι ολο το καημενο και το καημενο αλλα μια χαρα το τσακιζεις...!!!" Laughing Laughing Laughing

Ελεος ρε Σοφάκι Razz Razz Razz !!


και εγώ έτσι λέω! δε μπορώ να τα βλέπω τα κακόμοιρα. και φυσικά δεν τα τρώω. δε τρώω καθόλου κρέας..
 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 30 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 30 534787 μισώ το πάσχα και τα σουβλίσματα!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 30 534787


Καθόλου κρέας Shocked Shocked Shocked Shocked ?

με το ζόρι τρώω λίγο κιμά αναγκαστικά ανακατεμένο στο μουσακά ή το παστίτσιο. αλλά πάντα κάνω παραγγελιά να περιέχει απειροελάχιστο ώστε να μη το καταλαβαίνω.επειδή όμως αυτό δεν είναι πάντα εφικτό έχω κόψει και αυτά τελευταία.είναι κάτι που έγινε σταδιακά.παλιά όταν ήμουν μικρό έτρωγα χρόνο με το χρόνο όμως φθάσαμε εδώ που φθάσαμε.για ψυχολογικούς λόγους το έκοψα.στεναχωριέμαι πάρα πολύ.

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lilliput έγραψε:
natali-maria έγραψε:
Lilliput έγραψε:
spapastamou έγραψε:
natali-maria έγραψε:Οκ chicken Very Happy Very Happy Very Happy !!!

Κορίτσια την Παρασκευή είναι οι πρώτοι Χαιρετισμοί ε Rolling Eyes Rolling Eyes ?Πωπωππω πως περνάει ο καιρός Very Happy ?Ερχετε το Πάσχα Very Happy !!!Αντε να σουβλίσουμε το κατσικάκι Very Happy !!Δεν τρώω όμως μου αρέσει να σουβλίζω Very Happy Very Happy Very Happy !!!





χαχαχχαχαχαχ εμενα καθε χρονο με κοροιδευει η μαμα μου γιατι μολις κοθομαστε να φαμε ειμαι πολυ στεναχωρημενη κι ολο λεω "το καημενο" Sad και μου τη λεει η μαμα μου "ναι ολο το καημενο και το καημενο αλλα μια χαρα το τσακιζεις...!!!" Laughing Laughing Laughing

Ελεος ρε Σοφάκι Razz Razz Razz !!


και εγώ έτσι λέω! δε μπορώ να τα βλέπω τα κακόμοιρα. και φυσικά δεν τα τρώω. δε τρώω καθόλου κρέας..
 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 30 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 30 534787 μισώ το πάσχα και τα σουβλίσματα!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 30 534787


Καθόλου κρέας Shocked Shocked Shocked Shocked ?

με το ζόρι τρώω λίγο κιμά αναγκαστικά ανακατεμένο στο μουσακά ή το παστίτσιο. αλλά πάντα κάνω παραγγελιά να περιέχει απειροελάχιστο ώστε να μη το καταλαβαίνω.επειδή όμως αυτό δεν είναι πάντα εφικτό έχω κόψει και αυτά τελευταία.είναι κάτι που έγινε σταδιακά.παλιά όταν ήμουν μικρό έτρωγα χρόνο με το χρόνο όμως φθάσαμε εδώ που φθάσαμε.για ψυχολογικούς λόγους το έκοψα.στεναχωριέμαι πάρα πολύ.

Lilliput μου, μια από τα ίδια και εγώ. Όχι ότι δεν τρώω καθόλου κρέας, αλλά γενικά δεν είμαι πολύ του κρέατος. Το μόνο που μου αρέσει είναι ο κιμάς, το κοτόπουλο ενώ τα άλλα δεν τα πολυσυμπαθώ. Αν φάω κάτι, δεν το κάνω με όρεξη και τρώω λίγο. Για αυτά που τρελαίνομαι φυσικά είναι τα ζυμαρικά, οι πατάτες με ομελέτα, ο αρακάς, οι φακές, και τα ρεβύθια που τα δοκίμασα πολύ πρόσφατα, μια μέρα που τα είχε μαγειρέψει η μαμά μου. Τα δοκίμασα και ξετρελάθηκα. Βέβαια στα παιδάκια μου προσπαθώ να φτιάχνω κρεατάκι, επειδή είναι μικρά.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βαρεθηκα να ακουω διπλα μου υπανιγμους και υπονοουμενα......γιατι καλε μου ανθρωπε??εαν εχεις προβλημα πιασε και μιλα ξεκαθαρα......!!!!!

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μόλις έμαθα για τον Τσιβιλίκα, δεν το πιστεύω.

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lili και Giorgina είστε προς vegetarian μεριά ε Razz Razz Razz Razz ?

Αθηνά καλησπέρα!!Τι πάθατε καλέ ολες σήμερα Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Lili και Giorgina είστε προς vegetarian μεριά ε Razz Razz Razz Razz ?

Αθηνά καλησπέρα!!Τι πάθατε καλέ ολες σήμερα Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ?

εγω παντως δεν εχω τιποτα ειμαι μια χαρα!!!!!!λιγο ξενυχτισμενη απο τις κορες μου και λιγο νευριασμενη με το Μητσο αλλα ολα καλα!!!!!!!!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giorgina μου και βέβαια να δίνεις στα μικρά κρεατάκι,το χρειάζονται!

τι αέρας είναι αυτός!! Shocked Shocked

vegetarian δεν θα το ´λεγα αλλά μια χαρά! κανένα πρόβλημα! μακάρι την απέχθεια που έχω για το κρέας να την είχα και για την σοκολάτα..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Lilliput στις Τετ Φεβ 29, 2012 9:14 am, 1 φορά

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:βαρεθηκα να ακουω διπλα μου υπανιγμους και υπονοουμενα......γιατι καλε μου ανθρωπε??εαν εχεις προβλημα πιασε και μιλα ξεκαθαρα......!!!!!

Αχ ρε Αθηνα! Crying or Very sad

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
natali-maria έγραψε:Lili και Giorgina είστε προς vegetarian μεριά ε Razz Razz Razz Razz ?

Αθηνά καλησπέρα!!Τι πάθατε καλέ ολες σήμερα Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ?


natali ειδικά κατσίκι και αρνί δεν τρώω, γιατί μου μυρίζουν και αν δω και καμιά τρίχα πάνω στο κρέας, τότε αναγαλιούζω. Εξαιρείται μόνο αν το φάω την στιγμή που σουβλίζεται και είναι ζεστό και τραγανό. Μόλις παγώσει δεν μου αρέσει καθόλου Mad

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lilliput έγραψε:giorgina μου και βέβαια να δίνεις στα μικρά κρεατάκι,το χρειάζονται!

τι αέρας είναι αυτός!! Shocked Shocked

vegetarian δεν θα το ´λεγα αλλά μια χαρά! κανένα πρόβλημα! μακάρι την απέχθεια που έχω για το κρέας να την είχα και για την σοκολάτα..


Ας μην ξεχάσω την αδυναμία που έχω σε πατατάκια και σε τυρογαριδάκια. Όλες τις βλακείες δηλαδή και μετά θέλω να χάσω 5-6 κιλά. Τρομάρα μου. ΧΑΧΑΧΑ

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια τι κανετε? πως ηταν η μερα σας σημερα . εχω μια απορια μην με βρησετε τι ειναι η προλακτινη ελπιζω να το εγραψα σωστα

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βιβιανακι που εισαι?

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μολις διαπίστωσα οτι η Βιβιαν κατεβασε το προφιλ της στο φβ και πολυ στεναχωρηθηκα..... Rolling Eyes

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:
Lilliput έγραψε:
mamavivo έγραψε:πως καταλαβαινεις οτι εχεις θυροειδη?


με εξέταση αίματος για t3, t4, tsh κλπ και υπερηχογράφημα.
έχει πολλά συμπτώματα. εγώ εμφάνιζα κι εμφανίζω ακόμα και τώρα ταχυκαρδία, δυσανεξία στο κρύο και ιδρωμένα χέρια πριν πάρω χαπάκια.
έχω υπό απ´τα 12 μου αλλά ευτυχώς τον ελέγχω πολύ καλά.
ναι ούτε και εγώ αντέχω το κρύο, τόσο που σπάει αγγείο στο μάτι μου κάθε φορά που σφίγγομαι

καλά αυτό με το κρύο πια.. μελανιάζω συνέχεια και σπαρταράω σαν ψάρι ακόμα κι αν ντύνομαι σαν κρεμμυδάκι το χειμώνα!
ύπουλος πολύ ο θυρεοειδής πάντως..

Ωχ,λεω να παω να κανω εξετασεις...

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:μολις διαπίστωσα οτι η Βιβιαν κατεβασε το προφιλ της στο φβ και πολυ στεναχωρηθηκα..... Rolling Eyes

όντως.. No
γιατί?

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:μολις διαπίστωσα οτι η Βιβιαν κατεβασε το προφιλ της στο φβ και πολυ στεναχωρηθηκα..... Rolling Eyes

ναι ρε συ κουκι....

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να πω...παω να κανω ενα μπανακι να στανιαρω

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω μόλις κατάλαβα τι έγινε!Πραγματικά απορώ!!!Μόνο αυτο εχω να πω!!Μου φαίνετε οτι δεν εχουμε με τι να ασχοληθούμε και στενοχωρούμε κόσμο άδικα!!!Ευτυχως που υπάρχουν και τα τηλέφωνα!!Δεν θα ησυχάσουμε ποτε!!

Η Βίβιαν είναι ενα παιδί ξεχωριστό και σπάνιο και δεν της αξίζει ολο αυτο!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξερω τι να πω...
παω ,να ξελαμπικαρει το κρανιο μου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις