Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
350 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 350 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[b]Καλημέρα!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?

352 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 15 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Φεβ 25, 2012 2:47 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε το μπεμπινι και η black beauty που ειναι?μερες εχουν να μπουν.

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!




Καλημέρα!!!!!!!!!

σήμερα πάμε να χορέψουμε!!!!!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την bell στις Σαβ Φεβ 25, 2012 2:56 am, 1 φορά

354 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 15 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Φεβ 25, 2012 2:54 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ τι ωραιο ξεσηκωτικο τραγουδι!!!

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:αχ τι ωραιο ξεσηκωτικο τραγουδι!!!



Το gue de la pongo? δεν θες να ξέρεις όμως τι σημαινει!

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

357 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 15 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Φεβ 25, 2012 3:00 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α τωρα μου κινησες την περιεργεια!για πες για πες! Very Happy

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρινακι μην ανησυχεις και εγω μια απο τα ιδια 2 μερες δεν τ ειχα ακουσει και πηγα παπαγεωργιου ν το ακουσω μια χαρα ειναι και βασιλευει το ζουζουνι . σαπως το νιωθω καθολου. προσπαθω ν μην το σκεφτομαι οσο το σκεφτομαι τοσο με πιανει πιο πολυ αγχος

359 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 15 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Φεβ 25, 2012 3:07 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε βρε bell πες τι σημαινει!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εμενα μου εχει σπασει η περιεργεια κατι εγινε αλλα δεν μας λενε και εμας τις κοτσομπολες να μαθουμε (παντα με την καλη εννοια )

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα καορίτσια!!!
Διάβασα τα νέα σας απο χτες...τι έγινε πάλι???!!!Καλέ τα καλύτερα χάνω!!!Στείλτε και μενα το όνομα άν και κάτι παράξενο είδα και εγώ απο μία και θέλω να διασταυρώσω!!! Mad
Κατα τα άλλα καλά???!!!Καλούτσικος ο καιρός σήμερα!!! Smile

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Καλημερα...Σημερα θα αρπαχτω με την κουμπαρα μου και δε με νοιαζει αν ξαναμιλησουμε η οχι,αλλωστε κ το μωρο πολυ που το βλεπει.Τι ηλιθια που ημουν..

Τί έγινε;;;;;;; Αυτό το θέμα με τους νονούς έχει κάψει πολλούς........ Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλή όρεξη σε όσες θα φάνε, καλή χώνεψη σε όσες φάγανε! Εμάς καλά κρατάνε οι πυρετοί!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 15 911307

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:
Νενεν έγραψε:
tatijana έγραψε:Καλημερα...Σημερα θα αρπαχτω με την κουμπαρα μου και δε με νοιαζει αν ξαναμιλησουμε η οχι,αλλωστε κ το μωρο πολυ που το βλεπει.Τι ηλιθια που ημουν..

Τι σου κανε;;; (ειμαι τραγικη κατιναWink

Κι εγω κατιναριω ειμαι μη σκας,χαχαχ...
Το οτι ειναι ξαδερφη μου κ ξεροντας και βλεποντας οτι ειχαμ εθεμα με το σοι του δικου μου αντι να βαλει αλλο ονομα που ελεγε αρχικα γιατι λεει της την ειχε δωσει και ηταν μαζι μου,τελικα εβγαλε του μαλακα του πεθερου μου.
Το οτι μονο οταν θελει κατι με θυμαται?Το παιδι που βαφτισε δεν ερχεται καν να το δει,τα χριστουγεννα ηρθε στο σπιτι της μανας μου κ εβγαλε την υποχρεωση του δωρου χωρις να ειμαστε εμεις...Σημερα θα της τα χωσω..Την ειχα παρει πριν 2 βδ τηλ και δεν με πηρε ποτε πισω,αλλα με θυμηθηκε χθες γιατι κατι ηθελε..

Τα γνωστά... μα δεν αντιλαμβάνονται ότι ο νονός.νονά δεν είναι μόνο για την Εκκλησία;;; Έλεος πια.... εγώ με το νονό της μεγάλης μου δεν μιλάω πια... μόνο τον άντρα μου παίρνει στη γιορτή..ένα τυπικό "χρόνια πολλά" και τέλος... και το ψυχάκι μου ζητάει το νονό του... ενώ της άλλης είναι σπαθί, και τηλέφωνα και δώρα και επαφή.... κοινώς σκ@τ@...μεσημεριάτικα συγχίστηκα πάλι... Twisted Evil Twisted Evil

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ματινα, περαστικα βρε! ταλαιπωρειστε καιρο με τις ιωσεις! πφφφ...

τατι και σταχτοπουτα εχω την εντυπωση οτι κι εγω ΙΣΩΣ επεσα εξω στο θεμα νονα. πολυ φοβαμαι οτι θα με βριζει το κοριτσακι μου οταν μεγαλωσει.

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamamatina έγραψε:Καλή όρεξη σε όσες θα φάνε, καλή χώνεψη σε όσες φάγανε! Εμάς καλά κρατάνε οι πυρετοί! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Έσκασα στο φαϊ.... και οι δικές μου είναι άρρωστες......πφφφφφφφφ Sad

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αμαν πιά! Πότε θα γίνουμε εντελώς καλά δεν ξέρω... Πιστεύω κατα τον Μάιο...

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δυστυχώς και εγώ καμμένη είμαι και μάλιστα και απο τους δύο νονούς!!! Mad Mad Mad Την 3η δεν την έχουμε βαφτίσει,αλλά θα το κάνει ο αδερφός μου με την κοπελιά του!!! Very Happy

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αργυρώ030509 έγραψε:Δυστυχώς και εγώ καμμένη είμαι και μάλιστα και απο τους δύο νονούς!!! Mad Mad Mad Την 3η δεν την έχουμε βαφτίσει,αλλά θα το κάνει ο αδερφός μου με την κοπελιά του!!! Very Happy

Κι εγώ τη μπισκοτίνα δεν τη βαφτίζω....υποτίθεται ότι θα έβαζα συγγενή, για να αποφύγω τα ντράβαλα, αλλά είναι χειρότερα.... ο κουνιάδος μου θα γινόταν νονός, αλλά δεν τον θέλω...και δυστυχώς δεν μπορώ να τον αλλάξω...παρακαλάω να βρεθεί ένας άλλος και να κάνει σαν τρελός, για να μου το βαφτίσει(ναι καλά, στα όνειρά μου!!)...και η μικρή μας είναι ήδη 27 μηνών.... μεγάλη στεναχώρια έχω..... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
="mamamatina"]Αμαν πιά! Πότε θα γίνουμε εντελώς καλά δεν ξέρω... Πιστεύω κατα τον Μάιο...[/quote]

αντε καλε οχι!
παντως το θεμα με τους νονους καιει! μηπως να ανοιξουμε καινουριο θεμα? βλεπω εχει ζουμι!

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
trilly έγραψε:="mamamatina"]Αμαν πιά! Πότε θα γίνουμε εντελώς καλά δεν ξέρω... Πιστεύω κατα τον Μάιο...

αντε καλε οχι!
παντως το θεμα με τους νονους καιει! μηπως να ανοιξουμε καινουριο θεμα? βλεπω εχει ζουμι![/quote]

Ναι!!!!!!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε σταχτοπουτιτσα ξεκινα το!

γεωργία02/07/10

γεωργία02/07/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια...

Evvi: Μπορεί να είναι δοντάκια, μήπως να ξεκινήσετε Μουντισαλ? Μπορεί να είναι κακό όνειρο, δοκίμασε μουσική για νανούρισμα...
Αλλά αν θελεις συμβουλή για το γάλα, βγάλε όποτε θέλεις και βάλτο στην κατάψυξη, γράψε απέξω ημερομηνία και ώρα, κρατάει 6 μήνες, έτσι αν δεν του φτάνει το "φρεσκο" θα βάζουν απο εκεί...

mamamatina έγραψε:Έχω φθάσει στα όριά μου αυτή την στιγμή...

Υπομονή κούκλα μου και περαστικά σας, εμένα ο άντρας μου ενώ πέρασε μια περίοδο που με βοηθούσε μόνο αυτός και έκανε τα πάντα, μετά άρχισε να αραιώνει όταν ανάλαβε η μάνα μου, τώρα προσπαθώ να τον ξαναβάλω στο κόλπο, αλλά δυστυχώς επείδη και οι άντρες μας είναι μωρά, θέλουν επιβράβευση για να συνεχίσουν σκέψου ότι έχει ένα ακόμα μωρό... έτσι θα μάθει να κάνει πράγματα και να βοηθάει... πως έμαθες τους μεγάλους να βοηθάνε με το μωρό??? Ετσι...

Όσο για το θέμα νονός...
Εμένα όταν αποφάσισα να κάνω νονο τον κολλητό του άντρα μου, όλοι πέσανε να με φάνε γιατι... ήταν ανύπαντρος, άντρας και Αλβανός.... άκουσα απο τα κλισέ, θα παντρευτεί καμία και δεν θα θέλει το παιδί, είναι άντρας δεν ξέρει τι θέλει ένα παιδί, δεν θα νοιάζεται, μην ξεκινήσω τα ρατσιστικά που άκουσα...
Είμαι περήφανη για τον νονό μας, όπως και όλοι πια, βαφτίστηκε για να μας βαφτίσει, έρχοταν στο σπίτι να δει το μικρό ακόμα και όταν λείπαμε και τον κρατούσε η μαμά μου, με τηλ κάθε βδομάδα, και παίρνει άδεια για να τον δει τα απογεύματα που είμαστε σπίτι (δουλεύει σε φαστ φουντ), δεν έχει πολλά λεφτά αλλά μας έκανε τα καλύτερα δώρα... ο μικρός βέβαια τον λατρεύει. Και τώρα που παντρεύεται είμαι πια σίγουρη και έχουμε συμφωνήσει με τον άντρα μου αν ποτέ πάθουμε τίποτα...(χτύπα ξύλο...), το μωρό θα πάει στον Νονό του...

γεωργία02/07/10

γεωργία02/07/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κορίτσια να ρωτήσω και κάτι που είδα τώρα και δεν ξέρω αν μπορεί καμία να με βοηθήσει...
κάτω αριστερά από την πλευρά που φαίνονται τα στοιχεία μου, υπάρχει ένα λουλουδάκι, τι είναι ???? σε άλλες κοπέλες το έχει και σε άλλες όχι, το πάτησα και μου ανοίγει ένα σαιτ... τι να κάνω??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεωργία02/07/10 έγραψε:κορίτσια να ρωτήσω και κάτι που είδα τώρα και δεν ξέρω αν μπορεί καμία να με βοηθήσει...
κάτω αριστερά από την πλευρά που φαίνονται τα στοιχεία μου, υπάρχει ένα λουλουδάκι, τι είναι ???? σε άλλες κοπέλες το έχει και σε άλλες όχι, το πάτησα και μου ανοίγει ένα σαιτ... τι να κάνω??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Πρώτη φόρα το βλέπω!Μήπως έκανες κάτι στις ρυθμίσεις του προφίλ σου?

http://changedyourlife.blogspot.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις