Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
349 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 349 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τατιανα μου να πας κοπελα μ στο νοσοκομειο.και ευχομαι να μην ειναι τπτ σοβαρο . καλη σαρακοστη . καμια σπορακια θελει?

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
natali-maria έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
natali-maria έγραψε:Φύγατε Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ?
Βαριέμαι πολύυυυυυυυ....

οχι καλε!που να παμε?!που θα βρουμε καλυτερα?
το κεφαλι μου κοντευει να σπασει!δε θα περασουν 8 ωρες?να τα βαλω σε τροχια υπνου να πεσω κι εγω να ξεραθω? Sleep


Χαχχαχαχαχ!Πες μου οτι κοιμάσαι απο τις 9 το βράδυ Shocked Shocked Shocked Shocked ?

8.30 βαζω τα παιδια για υπνο,ετοιμαζω τις τσαντες της επομενης ημερας και 9 την πεφτω στην κρεβατοκαμαρα με την ταινιουλα μου και το γιαουρτακι μου!εχω που εχω υπνηλια,ξυπναω και στις 6 για τη δουλεια,ποσο να αντεξω ο ανθρωπος?9.30-10 κοιμαμαι σιγουρα! Embarassed


Αχ!Τι βόδι ειμαι Shocked Shocked Shocked ?Δεν σκέφτηκα καθόλου τις υπνηλίες και το πρωινό ξύπνημα Embarassed Embarassed !!I'm sorry Very Happy !!



Καλημέρα Νόπη Very Happy !!Καλά να περάσεις!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξυπνησε.Εφυγα τα λεμε μετα...

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Ξυπνησε.Εφυγα τα λεμε μετα...


Οκ!Θα περιμένουμε νέα σου!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αμα ειστε μεσα θα περασω καλα σημερα σπιτιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε: αμα ειστε μεσα θα περασω καλα σημερα σπιτιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι



Χχαχαχχαχαχαχαχα  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 23 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 23 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 23 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 23 215994  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 23 215994 !!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #26!! - Σελίδα 23 654316

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλό μεσημέρι κοπέλες Very Happy !!!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλή Σαρακοστή! Και καλή εβδομάδα! Smile

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έμεινα μόνη μου???? Rolling Eyes

http://changedyourlife.blogspot.com/

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια τι κάνετε καλή σαρακοστη να έχουμε!!! Εμένα ο μικρός μου έχει απίστευτη γκρινια πάλι σήμερα τι πράγμα είναι αυτό!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια τι κανετε?Εγω μολις εφαγα ψαροσουπα,αν κ ηταν λιγο δυνατο το ψαρι,αλλα αναγκαστικα το εφαγα,ευτυχως κ η μανουλα μου!!
Τι κανετε μαυτον τον καιρο σημερα???
Εμεις εδω σπιτι,που να παμε κιολας αφου χθες βγηκα,η μανα μου μου εκανε ψαροσουπα για μενα κι την μεγαλη(αχ δν το συνηθιζω!!) κι για τους υπολοιπους εκανε χταποδακι κρασατο,γαριδες κι καλαμαρακια κι διαφορα συνοδευτικα.
Η μικρη η κορη ττη νυχτα μ εβγαλε το λαδι,πρωτον δν ρευοταν φοβομουναν να τν βαλω στην καλαθουνα,πιασηκα να κοιμαμαι με 3 μαξιλαρια για να μπορω να τν κοιταω,κι 3ον μεεξεζουμισε τα μεμε,κι μολις πηγε 6παρα ξυπναω τν αντρα μου τ λεω παρτην να κοιμηθω κι τν πηρε κι κοιμηθηκα μεχρι τις 8.Η μανταμ δν ξυπνησε γτ ο μπαμπας ν ειχε αγκαλια στον ωμο κι κοιμηθηκε.Μετα κατεβηκαμε στην γειτονισσα να τν δει γτ δν μπορει νανεβει σκαλες κι μολις γυρισαμε την ταισα κι ξανακοιμηθηκε σερι 3-4 ωρες κι τωρα παλι εεχει καμια μιαμιση ωρα που κοιμαται.

Τουλαχιστον αμα δν κοιμαμαι νυχτα θα κοιμαμαι μερα.

ΕΕντομεταξυ λεει για πλακα ο αντρας μου,αντε τωρα που γεννησες σηκω κανε καμια δουλεια,καθοσουν τοσους μηνες πασας,παει τελειωσε,κι πεταχτηκε η μανα μ κ τ λεει,κανε ονειρα,αμα δν 40ντωσει δν θα τν αφησεις να κανει τπτ,κανονικα ουτε απο το δωματιο δν επρεπε να βγει Shocked Shocked Shocked Shocked
Κι επαθα λιγο σοκ,οκ ηξερα οτι θα μ πει οπως κ στην πρωτη να προσεχω κτλ,αλλα αυτη ην φορα ειναι λιγο πιο πως να το πω,λιγακι υπερβολικη,αλλα μαλλον φοβηθηκε η με λυπηθηκε με τις φωνες που εβαλα στον τοκετο,κι θελει λιγο να με κακομαθει,τι να πω.ΟΘεος να τηνε χει καλα.


Για πειτε τι αλλα νεα,ευακι εφτασες σττα μισα ε?Αντε με το καλο!

Α κι ευχαριστω κι τις υπολοιπες για τις ευχες!

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula_24xr έγραψε:Κοριτσακια τι κανετε?Εγω μολις εφαγα ψαροσουπα,αν κ ηταν λιγο δυνατο το ψαρι,αλλα αναγκαστικα το εφαγα,ευτυχως κ η μανουλα μου!!
Τι κανετε μαυτον τον καιρο σημερα???
Εμεις εδω σπιτι,που να παμε κιολας αφου χθες βγηκα,η μανα μου μου εκανε ψαροσουπα για μενα κι την μεγαλη(αχ δν το συνηθιζω!!) κι για τους υπολοιπους εκανε χταποδακι κρασατο,γαριδες κι καλαμαρακια κι διαφορα συνοδευτικα.
Η μικρη η κορη ττη νυχτα μ εβγαλε το λαδι,πρωτον δν ρευοταν φοβομουναν να τν βαλω στην καλαθουνα,πιασηκα να κοιμαμαι με 3 μαξιλαρια για να μπορω να τν κοιταω,κι 3ον μεεξεζουμισε τα μεμε,κι μολις πηγε 6παρα ξυπναω τν αντρα μου τ λεω παρτην να κοιμηθω κι τν πηρε κι κοιμηθηκα μεχρι τις 8.Η μανταμ δν ξυπνησε γτ ο μπαμπας ν ειχε αγκαλια στον ωμο κι κοιμηθηκε.Μετα κατεβηκαμε στην γειτονισσα να τν δει γτ δν μπορει νανεβει σκαλες κι μολις γυρισαμε την ταισα κι ξανακοιμηθηκε σερι 3-4 ωρες κι τωρα παλι εεχει καμια μιαμιση ωρα που κοιμαται.

Τουλαχιστον αμα δν κοιμαμαι νυχτα θα κοιμαμαι μερα.

ΕΕντομεταξυ λεει για πλακα ο αντρας μου,αντε τωρα που γεννησες σηκω κανε καμια δουλεια,καθοσουν τοσους μηνες πασας,παει τελειωσε,κι πεταχτηκε η μανα μ κ τ λεει,κανε ονειρα,αμα δν 40ντωσει δν θα τν αφησεις να κανει τπτ,κανονικα ουτε απο το δωματιο δν επρεπε να βγει Shocked Shocked Shocked Shocked
Κι επαθα λιγο σοκ,οκ ηξερα οτι θα μ πει οπως κ στην πρωτη να προσεχω κτλ,αλλα αυτη ην φορα ειναι λιγο πιο πως να το πω,λιγακι υπερβολικη,αλλα μαλλον φοβηθηκε η με λυπηθηκε με τις φωνες που εβαλα στον τοκετο,κι θελει λιγο να με κακομαθει,τι να πω.ΟΘεος να τηνε χει καλα.


Για πειτε τι αλλα νεα,ευακι εφτασες σττα μισα ε?Αντε με το καλο!

Α κι ευχαριστω κι τις υπολοιπες για τις ευχες!




Πόπη μου πως ήταν ο τοκετος σου εννοώ με τεχνητους πονους??

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
..τι μερα κι αυτη σημερα..σκοτσεζικο ντουζ ο καιρος Shocked ουτε χαρταετο πεταξαμε-ολο γκρινια ο μικρος-ουτε για τρεξιμο πηγα Sad στο τζακι κατσαμε σαν τις θειτσες παλι.. Crying or Very sad

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ότι θέλω να έρθει η άνοιξη και να φύγουν οι ινφλουέτζες επιτέλους!!!!!!!!!! Καλή Σαρακοστή...

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι ο Βερόπουλος έχει βάλει προσφορά με κουπόνια τα μαχαίρια της pyrex Rolling Eyes λέω τώρα εγω τη πάντως τη συλλογή την κάνω ....μην αφήνεις να πέφτει τίποτα κάτω να τα χώνεις και άμα της αρέσει μην ξεχνάς είσα σε θέση ισχύος . Εδώ ο καιρός με βροχή και κρύο ο αετός μάλλον τα πεταχτεί την επόμενη εβδομάδα και βλέπουμε να είναι καλά ο μικρός .

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι χάλια καιρός σήμερα, μας τα χάλασε τελείως. Δεν πήγαμε πουθενά και τα ζουζούνια με τρέλαναν, όλο να μαλώνουν, να τσακώνονται και λίγο να τα βρίσκουν. Mad Ευτυχώς που χθες πήγαμε στην αδερφούλα μου και παίξανε με τον ανηψιό μου.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγχος,στρες κ στεναχωριαααααααααααααα...

Καλα τσακιδια.Ολοι οι μαλακες εξω απο την ζωη μου!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Κοριτσακια τι κανετε?Εγω μολις εφαγα ψαροσουπα,αν κ ηταν λιγο δυνατο το ψαρι,αλλα αναγκαστικα το εφαγα,ευτυχως κ η μανουλα μου!!
Τι κανετε μαυτον τον καιρο σημερα???
Εμεις εδω σπιτι,που να παμε κιολας αφου χθες βγηκα,η μανα μου μου εκανε ψαροσουπα για μενα κι την μεγαλη(αχ δν το συνηθιζω!!) κι για τους υπολοιπους εκανε χταποδακι κρασατο,γαριδες κι καλαμαρακια κι διαφορα συνοδευτικα.
Η μικρη η κορη ττη νυχτα μ εβγαλε το λαδι,πρωτον δν ρευοταν φοβομουναν να τν βαλω στην καλαθουνα,πιασηκα να κοιμαμαι με 3 μαξιλαρια για να μπορω να τν κοιταω,κι 3ον μεεξεζουμισε τα μεμε,κι μολις πηγε 6παρα ξυπναω τν αντρα μου τ λεω παρτην να κοιμηθω κι τν πηρε κι κοιμηθηκα μεχρι τις 8.Η μανταμ δν ξυπνησε γτ ο μπαμπας ν ειχε αγκαλια στον ωμο κι κοιμηθηκε.Μετα κατεβηκαμε στην γειτονισσα να τν δει γτ δν μπορει νανεβει σκαλες κι μολις γυρισαμε την ταισα κι ξανακοιμηθηκε σερι 3-4 ωρες κι τωρα παλι εεχει καμια μιαμιση ωρα που κοιμαται.

Τουλαχιστον αμα δν κοιμαμαι νυχτα θα κοιμαμαι μερα.

ΕΕντομεταξυ λεει για πλακα ο αντρας μου,αντε τωρα που γεννησες σηκω κανε καμια δουλεια,καθοσουν τοσους μηνες πασας,παει τελειωσε,κι πεταχτηκε η μανα μ κ τ λεει,κανε ονειρα,αμα δν 40ντωσει δν θα τν αφησεις να κανει τπτ,κανονικα ουτε απο το δωματιο δν επρεπε να βγει Shocked Shocked Shocked Shocked
Κι επαθα λιγο σοκ,οκ ηξερα οτι θα μ πει οπως κ στην πρωτη να προσεχω κτλ,αλλα αυτη ην φορα ειναι λιγο πιο πως να το πω,λιγακι υπερβολικη,αλλα μαλλον φοβηθηκε η με λυπηθηκε με τις φωνες που εβαλα στον τοκετο,κι θελει λιγο να με κακομαθει,τι να πω.ΟΘεος να τηνε χει καλα.


Για πειτε τι αλλα νεα,ευακι εφτασες σττα μισα ε?Αντε με το καλο!

Α κι ευχαριστω κι τις υπολοιπες για τις ευχες!




Πόπη μου πως ήταν ο τοκετος σου εννοώ με τεχνητους πονους??

Ναι ηταν με τεχνητους!

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:Αγχος,στρες κ στεναχωριαααααααααααααα...

Καλα τσακιδια.Ολοι οι μαλακες εξω απο την ζωη μου!


Και έτσι πρέπει!!! Δεν έχει νόημα να κρατάμε ανθρώπους στην ζωή μας που μας κάνουν και νιώθουμε άσχημα. Wink

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giorgina έγραψε:
tatijana έγραψε:Αγχος,στρες κ στεναχωριαααααααααααααα...

Καλα τσακιδια.Ολοι οι μαλακες εξω απο την ζωη μου!


Και έτσι πρέπει!!! Δεν έχει νόημα να κρατάμε ανθρώπους στην ζωή μας που μας κάνουν και νιώθουμε άσχημα. Wink

Ετσι ακριβως...Παω να φαω.....

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Καλημερα καλη Σαρακοστη.
Σημερα θα παω σε εφημερευον νοσοκομειο γιατι ειναι μερες τωρα που τρωγομαι σε ολο το κορμι και βγαζω καντιλες...
Αντε να ψοφισω να ηρεμησω.

Τατιανα περαστικα....μην το λες αυτο το τελευταιο ρε συ...ουτε για αστειο μην το λες.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
tatijana έγραψε:Καλημερα καλη Σαρακοστη.
Σημερα θα παω σε εφημερευον νοσοκομειο γιατι ειναι μερες τωρα που τρωγομαι σε ολο το κορμι και βγαζω καντιλες...
Αντε να ψοφισω να ηρεμησω.

Τατιανα περαστικα....μην το λες αυτο το τελευταιο ρε συ...ουτε για αστειο μην το λες.

Ναι ηταν μαμακια αυτο,γιατι πια δεν ειμαι μονη.Εχω το φατσακι μου!Ευχαριστω κι ολας.

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
litsakos έγραψε:
tatijana έγραψε:Καλημερα καλη Σαρακοστη.
Σημερα θα παω σε εφημερευον νοσοκομειο γιατι ειναι μερες τωρα που τρωγομαι σε ολο το κορμι και βγαζω καντιλες...
Αντε να ψοφισω να ηρεμησω.

Τατιανα περαστικα....μην το λες αυτο το τελευταιο ρε συ...ουτε για αστειο μην το λες.

Ναι ηταν μαμακια αυτο,γιατι πια δεν ειμαι μονη.Εχω το φατσακι μου!Ευχαριστω κι ολας.


Tωρα Τατ,αν σε πω μαλακα θα φταιω???
ε?Εεεε?ε?Ε?ΕΕεΕε????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις