Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Δευ Μαρ 05, 2012 2:14 pm

myrtenia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας κοριτσάκια!
Γιάννα μου αυτό ήθελες έτσι? Μπράβο sunny

mystique μου χαίρομαι που ακούω ότι τα συμπτώματά σου συνεχίζουν! Περνάνε και οι μέρες σιγά σιγά albino

Εγώ να σας πω την αλήθεια στενοχωρήθηκα σήμερα. Παρόλο που τα συμπτώματά μου καλά κρατούν, δεν άντεξα και έκανα ένα self clear (αυτό που υποτίθεται δείχνει 5 μέρες μετά τη σύλληψη) και έδειξε αρνητικότατο. Ούτε ίχνος δεν φαινόταν στο παράθυρο αποτελέσματος Sad
Και έτσι νομίζω ότι άδικα περίμενα... Το έκανα βέβαια το απόγευμα έχοντας πιει νερά και καφέ αλλά αν υπήρχε κάτι δεν θα έδειχνε??? Το κουτί έλεγε ότι δείχνει από 10 μονάδες και πάνω. Με αναμενόμενη την Παρασκευή και ήδη 10 μέρες μετά την ωορρηξία δεν θα είχε φτάσει σε αυτό το ύψος η χωριακή?
Τί να κάνουμε όμως... Φαντάζομαι πρέπει να το πάρω απόφαση και να δοκιμάσουμε πάλι τον επόμενο μήνα Rolling Eyes

52ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Δευ Μαρ 05, 2012 10:42 pm

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ myrtenia
ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ.ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΡΘΕΙ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤ.

53ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Δευ Μαρ 05, 2012 11:35 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
myrtenia έγραψε:Γεια σας κοριτσάκια!
Γιάννα μου αυτό ήθελες έτσι? Μπράβο sunny

mystique μου χαίρομαι που ακούω ότι τα συμπτώματά σου συνεχίζουν! Περνάνε και οι μέρες σιγά σιγά albino

Εγώ να σας πω την αλήθεια στενοχωρήθηκα σήμερα. Παρόλο που τα συμπτώματά μου καλά κρατούν, δεν άντεξα και έκανα ένα self clear (αυτό που υποτίθεται δείχνει 5 μέρες μετά τη σύλληψη) και έδειξε αρνητικότατο. Ούτε ίχνος δεν φαινόταν στο παράθυρο αποτελέσματος Sad
Και έτσι νομίζω ότι άδικα περίμενα... Το έκανα βέβαια το απόγευμα έχοντας πιει νερά και καφέ αλλά αν υπήρχε κάτι δεν θα έδειχνε??? Το κουτί έλεγε ότι δείχνει από 10 μονάδες και πάνω. Με αναμενόμενη την Παρασκευή και ήδη 10 μέρες μετά την ωορρηξία δεν θα είχε φτάσει σε αυτό το ύψος η χωριακή?
Τί να κάνουμε όμως... Φαντάζομαι πρέπει να το πάρω απόφαση και να δοκιμάσουμε πάλι τον επόμενο μήνα Rolling Eyes

νομιζω οτι αδικα στεναχωριεσαι γιατι το εκανες πολυ νωρις!!!Ακομη και τα τεστ που ανιχνευουν νωριτερα εχω διαβασει οτι εχουν ποσοστα επιτυχιας..π.χ. αν το κανεις 5μερες μετα την συλληψη που λεει εχει ποσοστο να βγει σωστο αποτελεσμα 50%, αν το κανεις 8 μερες μετα τη συλληψη εχει ποσοστο 70% και παει λεγοντας, που σημαινει οτι ειναι μουφες, δν ειναι αξιοπιστα αν δν τα κανεις με καθυστερηση!! Ακομη και η χοριακη λενε ανυχνευει 7μερες μετα τη συλληψη, ειναι δυνατον στα ουρα να φαινεται νωριτερα??

οποτε τσαμπα σκοτιζεις το μυαλουδακι σου!! Περιμενε την καθυστερηση και κανε μια χοριακη να εισαι σιγουρη! 15€ κανει, σχεδον οσο ενα τεστ!!
ευχομαι στο τελος να εχεις το αποτελεσμα που θες!!! ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 417472

54ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Τρι Μαρ 06, 2012 3:19 am

myrtenia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Boubou και Γιάννα ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας... Η αλήθεια είναι ότι χθες είχα στενοχωρηθεί πολύ. Αλλά ρε γμτ το βράδυ όταν έπεσα για νάνι είχα έντονο πόνο χαμηλά και μούδιασμα...Πολύ διαφορετική αίσθηση από αυτή που έχω λίγες μέρες πριν την περίοδο! Και λέω, μωρέ μπας και έχουμε ακόμα ελπίδες????

boubou εσυ περιμένεις σε λίγες μέρες έτσι? Σου εύχομαι να περιμένεις για 9 μήνες :-D

55ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Τρι Μαρ 06, 2012 3:28 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φυσικα και εχετε ακομη ελπιδες!!!!!! ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 328109
εγω περιμενω σε 10 μερες.. δν αγωνιώ ακομη ..σε καμια βδομαδουλα χιχι Laughing Laughing

56ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Τρι Μαρ 06, 2012 3:34 am

myrtenia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αντε, μακάρι να έχεις καλά νεα σε λίγες μέρες ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 654316
Έχεις καθόλου συμπτωματάκια?

57ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Τρι Μαρ 06, 2012 4:01 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
myrtenia έγραψε:Αντε, μακάρι να έχεις καλά νεα σε λίγες μέρες ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 654316
Έχεις καθόλου συμπτωματάκια?

μπααα, εγω γενικα και για την ακατανομαστη δν εχω συμπτωματα!!! Rolling Eyes Rolling Eyes

το μονο που νιωθω καμια φορα ειναι τσιμπήματα κατω χαμηλα..αλλα επειδη εχω και λιγο χαλασμενο εντερικο συστημα δν ξερω τι απο τα δυο ειναι Laughing Laughing Laughing

58ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Τρι Μαρ 06, 2012 4:09 am

myrtenia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Χαχαχα! Να δεις που θα είναι το φασολάκι που αρχίζει να κάνει αισθητή την παρουσία του ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 536304
Να σε ρωτησω, να παω αυριο για χωριακη ή να το αφησω για Πέμπτη? Κάθε πρωί περνάω έξω από το μικροβιολογικό πηγαίνοντας στη δουλειά και τρώγομαι να σταματήσω...

59ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Τρι Μαρ 06, 2012 4:34 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
myrtenia έγραψε:Χαχαχα! Να δεις που θα είναι το φασολάκι που αρχίζει να κάνει αισθητή την παρουσία του ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 536304
Να σε ρωτησω, να παω αυριο για χωριακη ή να το αφησω για Πέμπτη? Κάθε πρωί περνάω έξω από το μικροβιολογικό πηγαίνοντας στη δουλειά και τρώγομαι να σταματήσω...

μακαριιιι[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ποτε δν περιμενεις κανονικα?Σορρυ αλλα ειμαι στη δουλεια και τρεχω λιγο και ξεχασα αν μου ειπες...αν δν περιμενεις Πεμπτη και τωρα να κανεις λογικα θα δειξει!εγω θα σου πω σαν φωνη της λογικης να περιμενεις μεχρι την Πεμπτη!! Wink

60ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Τρι Μαρ 06, 2012 4:40 am

myrtenia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Βασικά ΔΕΝ περιμένω Παρασκευή.... Αλλά θα λείπω ΠΣΚ και έτσι έλεγα να το κάνω λίγο νωρίτερα. Γιατί για να περιμένω μέχρι Δευτέρα δεν το συζητώ καθόλου :-D

Θεωρητικά και αύριο δεν θα δείξει? Ή να πω την Πέμπτη που είναι και Ημέρα της Γυναίκας μπας και είναι γουρλίδικη ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 875502

61ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Τρι Μαρ 06, 2012 4:43 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
myrtenia έγραψε:
Θεωρητικά και αύριο δεν θα δείξει? Ή να πω την Πέμπτη που είναι και Ημέρα της Γυναίκας μπας και είναι γουρλίδικη ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 875502

χαχαχ ναι θα δειξει!!! Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι λοιπον και να μπεις να μας πεις τα νεα σου!!

Μονο κρατα και πισινη μη και δν δεις το αποτελεσμα που θες και σου χαλασει ολο το ΠΣΚ ..κριμα θα ειναι!!Ενταξει??? ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 417472

62ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Τρι Μαρ 06, 2012 10:20 am

mystique

mystique
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
myrtenia έγραψε:Γεια σας κοριτσάκια!
Γιάννα μου αυτό ήθελες έτσι? Μπράβο sunny

mystique μου χαίρομαι που ακούω ότι τα συμπτώματά σου συνεχίζουν! Περνάνε και οι μέρες σιγά σιγά albino

Εγώ να σας πω την αλήθεια στενοχωρήθηκα σήμερα. Παρόλο που τα συμπτώματά μου καλά κρατούν, δεν άντεξα και έκανα ένα self clear (αυτό που υποτίθεται δείχνει 5 μέρες μετά τη σύλληψη) και έδειξε αρνητικότατο. Ούτε ίχνος δεν φαινόταν στο παράθυρο αποτελέσματος Sad
Και έτσι νομίζω ότι άδικα περίμενα... Το έκανα βέβαια το απόγευμα έχοντας πιει νερά και καφέ αλλά αν υπήρχε κάτι δεν θα έδειχνε??? Το κουτί έλεγε ότι δείχνει από 10 μονάδες και πάνω. Με αναμενόμενη την Παρασκευή και ήδη 10 μέρες μετά την ωορρηξία δεν θα είχε φτάσει σε αυτό το ύψος η χωριακή?
Τί να κάνουμε όμως... Φαντάζομαι πρέπει να το πάρω απόφαση και να δοκιμάσουμε πάλι τον επόμενο μήνα Rolling Eyes

MYRTENIA ΜΟΙΑΖΟΥΜΕ ΠΟΛΥ.... ΚΑΙ ΓΩ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ...... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΓΩ....... ΔΕΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΑ... ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕΣ ΕΣΥ???

63ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Τρι Μαρ 06, 2012 11:28 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
myrtenia έγραψε:zoyzoynitsa moy, ακομα να κανεις τεστακι???? αντε, καντο, εχω καλό feeling ! Και μετά έλα να μας πεις τα ευχάριστα!!!!

koukou σε καταλαβαινω απόλυτα, το αγχος είναι απίστευτο πράγμα... Από συμπτώματα έχεις τίποτα?

mystique μου περαστικα σου κοπελα μου.Σήμερα είσαι κάπως καλύτερα? Δες το από την οπτική ότι έτσι ξεχνιέσαι λιγάκι. Και όσο για την αντιβίωση αν είσαι εγκυος μου έχουν πει ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Σκέψου ότι οι περισσότερες δεν ξέρουν καν εάν είναι ή όχι μέχρι να έχουν αρκετό διάστημα καθυστέρηση και μέχρι τότε παίρνουν πολύ πιο 'σκληρά' φαρμακα και όλα πάνε μια χαρά. Η αδερφή μου έπεαιρνε mesulid για 4 μέρες x2 γιατί πόναγε η μέση της (που τελικά ήταν σύμπτωμα εγκυμοσύνης) και είχε ανυσηχήσει αλλά η γυναικολόγος την καθυσήχασε.
Εγώ συνεχίζω και έχω πονάκια και τσιμπιές χαμηλά, και από προχθες που μετράω θερμοκρασία έχω 37.2, 37.3 και 37.4 ανά ημέρα... δεν ξέρω αν λέει αυτό κάτι, αλλά ελπίζω... επίσης νομίζω ότι έχει σκουρύνει η θηλαία άλως περιφερειακά, και νιώθω τσούξιμο στη θηλή... Α! και ο άντρας μου είναι σίγουρος λέει ότι περιμένουμε και μάλιστα οτι είναι κορίτσι! Ό,τι να'ναι!!!
Λέω τελικά να πάω Τετάρτη για χοριακή, 2 μέρες δηλαδή πριν την αναμενόμενη. Απλά έυχομαι να είναι όλα θετικά, γιατί με όλα αυτά νομίζω ότι η απογοήτευση μας θα είναι πολύ μεγάλη αν δεν... Embarassed

Α! Επίσης βρήκα ένα site που του δίνεις ημ. τελευταίας περιόδου, διάρκεια κύκλου/περιόδου και luteal phase (δεν ξέρω πώς μεταφράζεται :-/) και σου δίνει ένα πολύ αναλυτική ημερήσια περιγραφή του τι συμβαίνει κάθε μέρα του κύκλου σου. Αν θέλετε δείτε το, εμένα μου άρεσε πάρα πολύ:
http://www.pregnology.com/ovulating.php
Φιλιααααα



καλησπερα τελικα εγω αδιαθετησα τιν κυριακη δεν προλαβα να μπω να σας πω τα νεα μου για τι εχω τιν μικρη μου και με τρεχει!!!παει και αυτος ο μηνας Crying or Very sad δεν πειραζει βουρ για τον επομενο

64ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Τρι Μαρ 06, 2012 11:51 am

mystique

mystique
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
zouzounitsa ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΑΛΙ!!!! ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ Ο ΜΑΡΤΙΟΣ ΘΑ ΝΑΙ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΟΣ!!!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 417472 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 417472

65ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Τρι Μαρ 06, 2012 1:26 pm

myrtenia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
zouzounitsa δεν πειράζει! Άλλος ένας μήνας για να κάνετε πολλές ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 215994
και εγω αυτό σκέφτομαι αν τελικά δεν τα καταφέρουμε αυτή τη φορά Laughing
mystique μου πράγματι τα κάνουμε όλα παράλληλα Very Happy
Κοίτα, στενοχωρήθηκα χθες αλλά σήμερα έχω μία αισιοδοξία ότι μπορεί ακόμα να υπάρχει ελπίδα.
Και ενώ έλεγα να κάνω αύριο μία χωριακή νομίζω ότι θα περιμένω την Πέμπτη. Και που ξέρεις, ίσως να έχω ευχάριστα νέα να σου πω!
Από συμπτώματα είμαι φουλ, με στήθος να πονάει κ φλεβίτσες να φαίνονται, πόνακια συνεχίζουν κανονικά, ένα περίεργο μουδιασμα χαμηλά στο κέντρο το βράδυ και τουλάχιστον 10 φορές τη μέρα έχω ανακατεμα στο στομάχι, όχι τόσο ώστε να κάνω εμετό αλλά αρκετό για να με ενοχλεί...
Εσύ πώς τα πας?

66ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Τετ Μαρ 07, 2012 6:20 am

mystique

mystique
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΓΩ ΜΥΡΤΕΝΙΑ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ.. ΟΥΤΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΤΩΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ... Sad ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ . ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΥΡΤΕΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ! ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 417472 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 417472 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 417472 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 417472 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 417472

67ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Παρ Μαρ 09, 2012 3:41 am

mystique

mystique
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΗΡΘΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ... ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ... Rolling Eyes Rolling Eyes

68ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Παρ Μαρ 09, 2012 5:07 am

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mystique

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΙΣΩΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΙΟ ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ.ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.

69ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Σαβ Μαρ 10, 2012 4:44 am

mystique

mystique
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:mystique

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΙΣΩΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΙΟ ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ.ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΗΣ ΟΛΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΧΑΧΑΧΑ... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΝΙΩΘΑΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΑΥΤΟ???
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

70ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Κυρ Μαρ 11, 2012 9:29 am

mystique

mystique
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΥΡΤΕΝΙΑ ΕΣΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ????????????? ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΣΤΑΚΙ????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

71ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Κυρ Μαρ 11, 2012 11:37 am

myrtenia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γεια σου mystique μου! Δεν πειράζει που τελικά δεν είσαι αυτό το μήνα, βουρ για τον επόμενο ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 215994
Εγώ έλειπα από την Παρασκευή και δεν μπορούσα να μπω online...
Τα δικά μου νέα είναι ότι έκανα την Τετάρτη χοριακή (δηλ 2 μέρες πριν την αναμενόμενη) και ήταν αρνητική (0.1). Στενοχωρήθηκα λίγο αλλά οκ.
Το πρόβλημά μου όμως είναι ότι σήμερα είναι η δεύτερη μέρα καθυστέρησης χωρίς ούτε ίχνος της και το στήθος μου πάει να σκάσει!!!!! πονάει πάρα πολύ, φαίνονται άπειρες φλεβίτσες (πράγμα που δεν μου έχει ξανασυμβεί) και κατά διαστήματα η κοιλιά μου πονάει χαμηλά σαν έντονος πόνος περιόδου...
Έχω τρελαθεί!!! Μπορεί να είμαι τυχερή και να μην έδειξε η χοριακή γιατί ήταν νωρίς? Αξίζει τον κόπο/χρήματα να ξανακάνω? Ή απλά να περιμένω όλη τη βδομάδα και αν ακόμα εχω καθυστέρηση να κάνω Πέμπτη/Παρασκευή? Έχω μπερδευτεί παρα πολύ Sad

72ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Κυρ Μαρ 11, 2012 10:23 pm

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
myrtenia έγραψε:γεια σου mystique μου! Δεν πειράζει που τελικά δεν είσαι αυτό το μήνα, βουρ για τον επόμενο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Εγώ έλειπα από την Παρασκευή και δεν μπορούσα να μπω online...
Τα δικά μου νέα είναι ότι έκανα την Τετάρτη χοριακή (δηλ 2 μέρες πριν την αναμενόμενη) και ήταν αρνητική (0.1). Στενοχωρήθηκα λίγο αλλά οκ.
Το πρόβλημά μου όμως είναι ότι σήμερα είναι η δεύτερη μέρα καθυστέρησης χωρίς ούτε ίχνος της και το στήθος μου πάει να σκάσει!!!!! πονάει πάρα πολύ, φαίνονται άπειρες φλεβίτσες (πράγμα που δεν μου έχει ξανασυμβεί) και κατά διαστήματα η κοιλιά μου πονάει χαμηλά σαν έντονος πόνος περιόδου...
Έχω τρελαθεί!!! Μπορεί να είμαι τυχερή και να μην έδειξε η χοριακή γιατί ήταν νωρίς? Αξίζει τον κόπο/χρήματα να ξανακάνω? Ή απλά να περιμένω όλη τη βδομάδα και αν ακόμα εχω καθυστέρηση να κάνω Πέμπτη/Παρασκευή? Έχω μπερδευτεί παρα πολύ Sad

Ξανακάνε!!!!! Μην το βάζεις κάτω!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

73ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Κυρ Μαρ 11, 2012 11:05 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω συμφωνω αν συνεχιζεις να εχεις καθυστερηση να ξανακανεις μηπως ηταν καθυστερημενη σύλληψη και δν φανηκε!

74ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 Empty Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ... Δευ Μαρ 12, 2012 4:33 am

mystique

mystique
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
myrtenia έγραψε:γεια σου mystique μου! Δεν πειράζει που τελικά δεν είσαι αυτό το μήνα, βουρ για τον επόμενο ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 215994
Εγώ έλειπα από την Παρασκευή και δεν μπορούσα να μπω online...
Τα δικά μου νέα είναι ότι έκανα την Τετάρτη χοριακή (δηλ 2 μέρες πριν την αναμενόμενη) και ήταν αρνητική (0.1). Στενοχωρήθηκα λίγο αλλά οκ.
Το πρόβλημά μου όμως είναι ότι σήμερα είναι η δεύτερη μέρα καθυστέρησης χωρίς ούτε ίχνος της και το στήθος μου πάει να σκάσει!!!!! πονάει πάρα πολύ, φαίνονται άπειρες φλεβίτσες (πράγμα που δεν μου έχει ξανασυμβεί) και κατά διαστήματα η κοιλιά μου πονάει χαμηλά σαν έντονος πόνος περιόδου...
Έχω τρελαθεί!!! Μπορεί να είμαι τυχερή και να μην έδειξε η χοριακή γιατί ήταν νωρίς? Αξίζει τον κόπο/χρήματα να ξανακάνω? Ή απλά να περιμένω όλη τη βδομάδα και αν ακόμα εχω καθυστέρηση να κάνω Πέμπτη/Παρασκευή? Έχω μπερδευτεί παρα πολύ Sad

ΝΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΩΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ.
ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΜΑΜΩΤΟ... Twisted Evil Twisted Evil ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΒΡΗΚΕ ΑΚΡΟΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ (ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΗΔΗ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ) ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕ 2 ΚΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΕΙΣΠΝΟΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΧΑΠΊ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ .... ΑΣΤΑ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΕΙΜΑΙ ,ΒΗΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΣΚΑΤΕ ΟΛΕ!
ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΝΕΟ ΓΥΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ!!! ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 215994 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 215994 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 215994

ΜΥΡΤΕΝΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ. ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΧΟΥΝΕ ΔΙΚΙΟ. ΟΤΙ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ. ΠΗΓΕΣ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ???? ΑΥΤΗ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.
ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΑΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ. ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ... ΑΥΤΑ..
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 417472 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 417472 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ...  - Σελίδα 3 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις