Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
175 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 175 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sotiria-giannitsa έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:είναι η Ελένη έγκυος, έκανε σήμερα χοριακή και ήταν θετική  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 654316  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 654316  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 654316


ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 990599  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 990599  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 990599  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 990599  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 990599

ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΦΑΙ.ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΜΕ ΤΥΡΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΠΑΓΩΤΟ ΣΥΚΟ!!!


μπραβο κοριτσαρα μου ολα καλα να πανε...  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 328109  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 328109  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 328109  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 328109

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ada έγραψε:Ιωάννα ,Μαρία  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 M118

Καλησπέρα Σωτηρία!! Very Happy Πώς είναι το πορτοκαλάκι σου?Χιιχιι έτσι λέει το τικεράκι  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 M121


ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioanna85 έγραψε:Αχ Μαρια μου γλυκια! Θα παει η Αλεξια νομιζω την Πεμπτη για  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 669659!

Ελλη αντε να ακουσουμε και δικα σου ευχαριστα!

Χριστινα μην παιρνεις θαρρος και σε πιασει κριση πανικου!

Αντα δικαιη ανταλλαγη!χαχαχαχα!


καθε αλλο..ειμαι παρα πολυ χαλαρη..ουτε τα τεστ δεν εχω αρχισει να φανταστεις...θα ερθει κ μενα η ωρα μου!

Γκρινιαρα θελω κι εγω μηλοπιτα!

Λεμονακι λες να κανεις τεστ;

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σωτηρία απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου λοιπών τώρα όσο μπορείς καλύτερα !!
καλέ παγωτό σύκο ;
χμ.. δεν έχω φάει ποτε.

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σωτηρία να μου το χαιδέψεις κ να το φιλήσεις από μένα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 417472

Κορίτσια έχω δοκιμάσει πολλές εκδοχές της μηλόπιτας αλλά σαν της πεθεράς μου με τριμμένο μπισκότο δεν υπάρχει!!!

Σας φιλώ προς το παρόν να αράξω κ τα λέμε μετά  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 417472

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λεμονάκι έγραψε:Σωτηρία απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου λοιπών τώρα όσο μπορείς καλύτερα !!
καλέ παγωτό σύκο ;
χμ.. δεν έχω φάει ποτε.


ΧΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΣ!!!!ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΝΑ ΦΑΩ ΕΝΑ ΠΑΓΩΤΟ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΣΜΟ!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 912791

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="xristina_29"]
ioanna85 έγραψε:Αχ Μαρια μου γλυκια! Θα παει η Αλεξια νομιζω την Πεμπτη για  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 669659!

Ελλη αντε να ακουσουμε και δικα σου ευχαριστα!

Χριστινα μην παιρνεις θαρρος και σε πιασει κριση πανικου!

Αντα δικαιη ανταλλαγη!χαχαχαχα!


[color=violet]καθε αλλο..ειμαι παρα πολυ χαλαρη..ουτε τα τεστ δεν εχω αρχισει να φανταστεις...θα ερθει κ μενα η ωρα μου!

φυσικά και θα έρθει η ώρα σου, τι νομίζεις οτι θα την γλυτώσεις ;

Αντα εμείς θα βάλουμε τικεράκι με παστουρμάδες, προσούτα μπριζολάκια κεφτεδάκια Razz Razz

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΕΝΗ ΕΙΧΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΜΕΘΑΥΡΙΟ??? ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΙΑΣΕ ΜΙΑ ΒΡΟΧΗ ΕΔΩ ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΜΕ ΧΑΣΕΤΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΔΗ ΘΑ ΕΧΩ ΔΙΑΚΟΠΗ ΡΕΥΜΑΤΟ ΚΑΛΕ ΡΙΧΝΕΙ ΧΑΛΑΖΙ ΕΞΩ ΧΑΜΟΣ

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Λεμονάκι"]
xristina_29 έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Αχ Μαρια μου γλυκια! Θα παει η Αλεξια νομιζω την Πεμπτη για  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 669659!

Ελλη αντε να ακουσουμε και δικα σου ευχαριστα!

Χριστινα μην παιρνεις θαρρος και σε πιασει κριση πανικου!

Αντα δικαιη ανταλλαγη!χαχαχαχα!


[color=violet]καθε αλλο..ειμαι παρα πολυ χαλαρη..ουτε τα τεστ δεν εχω αρχισει να φανταστεις...θα ερθει κ μενα η ωρα μου!

φυσικά και θα έρθει η ώρα σου, τι νομίζεις οτι θα την γλυτώσεις ;

Αντα εμείς θα βάλουμε τικεράκι με παστουρμάδες, προσούτα μπριζολάκια κεφτεδάκια Razz Razz


απο την στιγμη που μεσα σου νιωσεις πραγματικα ετοιμη στο στελνει ο παντοδυναμος!!!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ακυρο κοριτσια εκανε διακοπη ρευματος γι' αυτο χαθηκα και μολις τωρα ανεβηκε η προηγουμενη δημοσιευση μου χαχα

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="xristina_29"]
Λεμονάκι έγραψε:
xristina_29 έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Αχ Μαρια μου γλυκια! Θα παει η Αλεξια νομιζω την Πεμπτη για  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 669659!

Ελλη αντε να ακουσουμε και δικα σου ευχαριστα!

Χριστινα μην παιρνεις θαρρος και σε πιασει κριση πανικου!

Αντα δικαιη ανταλλαγη!χαχαχαχα!


[color=violet]καθε αλλο..ειμαι παρα πολυ χαλαρη..ουτε τα τεστ δεν εχω αρχισει να φανταστεις...θα ερθει κ μενα η ωρα μου!

φυσικά και θα έρθει η ώρα σου, τι νομίζεις οτι θα την γλυτώσεις ;

Αντα εμείς θα βάλουμε τικεράκι με παστουρμάδες, προσούτα μπριζολάκια κεφτεδάκια Razz Razz


απο την στιγμη που μεσα σου νιωσεις πραγματικα ετοιμη στο στελνει ο παντοδυναμος!!!!!!

εμένα τότε γιατί δεν μου το στέλνει ;
έτοιμη νιώθω !!

αγάπη και εμείς εδώ το ίδια, αν κάνει κακοκαιρία δεν έχουμε ρευμα.. Twisted Evil Mad

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Λεμονάκι"]
xristina_29 έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:
xristina_29 έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Αχ Μαρια μου γλυκια! Θα παει η Αλεξια νομιζω την Πεμπτη για  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 669659!

Ελλη αντε να ακουσουμε και δικα σου ευχαριστα!

Χριστινα μην παιρνεις θαρρος και σε πιασει κριση πανικου!


λιγακι υπομονη και θα γινει...


Αντα δικαιη ανταλλαγη!χαχαχαχα!


[color=violet]καθε αλλο..ειμαι παρα πολυ χαλαρη..ουτε τα τεστ δεν εχω αρχισει να φανταστεις...θα ερθει κ μενα η ωρα μου!

φυσικά και θα έρθει η ώρα σου, τι νομίζεις οτι θα την γλυτώσεις ;

Αντα εμείς θα βάλουμε τικεράκι με παστουρμάδες, προσούτα μπριζολάκια κεφτεδάκια Razz Razz


απο την στιγμη που μεσα σου νιωσεις πραγματικα ετοιμη στο στελνει ο παντοδυναμος!!!!!!

εμένα τότε γιατί δεν μου το στέλνει ;
έτοιμη νιώθω !!

αγάπη και εμείς εδώ το ίδια, αν κάνει κακοκαιρία δεν έχουμε ρευμα.. Twisted Evil Mad

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λοιπον το εκανα το τεστ για να δω κ πως λειτουργει...ελπιζω να το εκανα σωστα.εχει μια ταινια με βελακια κ λεει mark οχι max.εδω μπερδευτηκα γιατι στις οδηγιες λεει max.τελοσπαντων..αυτη την ταινια δεν την βγαζω σωστα?το βουτηξα μεχρι την ενδειξη με τα βελακια κ μου βγαζει 2 γραμμες η μια πιο εντονη κ η αλλη πολυ αχνη.τι σημαινει αυτο τωρα?παντως ποναω παρα πολυ κ εχω κ ταση για εμετο...πφφφφ

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το μοσχαρακι στην κατσαρολα και η μηλοπιτα στο φουρνο...τα καλα νεα

τα κακα νεα ειναι οτι ο αντρας μου θα σχολασει στις 8...ελπιζω μονο να μην ειναι λιωμα στην κουραση γιατι γιοκ  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 215994 σημερα... Crying or Very sad

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστίνα εγώ δεν έχω ιδέα, δεν μπορώ να βοηθήσω Crying or Very sad

γκρινιάρα θα βρεις τρόπο να τον αποπλανήσεις Wink  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 215994

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε πειτε μου γιατι δεν θυμαμε η ελενη ειχε καθυστερηση η οχι ??? ειχε συμπτωματα ????

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν πειραζει λεμονακι..παω να πεσω για υπνο μπας κ χαλαρωσει λιγακι ο πονος..καλη συνεχεια κοριτσια...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:καλε πειτε μου γιατι δεν θυμαμε η ελενη ειχε καθυστερηση η οχι ??? ειχε συμπτωματα ????
δεν θυμάμαι ούτε και εγώ...

εγώ κυρίες μου θα κλείσω
θα τα πούμε το βράδυ

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:καλε πειτε μου γιατι δεν θυμαμε η ελενη ειχε καθυστερηση η οχι ??? ειχε συμπτωματα ????

θυμαμαι σιγουρα πως ειχε ανεβασμενη θερμοκρασια...δεν νομιζω να ειχε καθυστερηση αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περαστικα σου χριστινακι μου

αναστασια  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 417472  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 417472

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:περαστικα σου χριστινακι μου

αναστασια  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 417472  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 417472

ευχαριστω Αγαπη μου!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω παω να ξαπλωσω λιγακι να διαβασω το βιβλιο μου...θα τα πουμε αργοτερα

 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 C52

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστίνα, νομίζω ότι πρέπει να ξελογιάσεις σήμερα τον άνδρα σου οπωσδήποτε!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 215994 Νομίζω ότι έχεις ωορρηξία. Της hometest τα τεστάκια πήρες;

Κορίτσια, έβαλα τικεράκι!! Smile

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Σωτηρία να μου το χαιδέψεις κ να το φιλήσεις από μένα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 417472

Κορίτσια έχω δοκιμάσει πολλές εκδοχές της μηλόπιτας αλλά σαν της πεθεράς μου με τριμμένο μπισκότο δεν υπάρχει!!!

Σας φιλώ προς το παρόν να αράξω κ τα λέμε μετά  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 417472

ΣΥΝΤΑΓΗ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

ήρθα πάλι..τελικά κάνω τηγανιά με πατάτες, σαν τις τηγανιτές, αλλά διαίτης, που γινονται σε ταψι αντικολλητικό στον φούρνο!!!

Λεμονάκι κι εγώ την ίδια απορία εχω.. τόσο καιρό στην αναμονή νομιζω ότι ετοιμαστήκαμε κι εγώ και ο αντρούλης φουλ!!!αντε πελαργέ..φέρε και προς τα εδωωωωωωωωωω!!!!

Χριστινα σημαινει ότι τις επομενες μέρες πλησιαζει η ωορρηξία σου!! οταν η δευτερη γραμμη γίνει ίσα με την πρώτη ή πιο σκουρα την επόμενη μέρα θα έχεις ωορρηξία..οποτε εκεινη την επομενη και την μεθεπομενη κανεις  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 215994

Η Ελένη περίμενε αύριο κανονικά!

Τι ωραιο το τικερακι σου μαρία μου Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 28 63

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω κοριτσια για τις απαντησεις...μολις ξυπνησα αλλα εξακολουθω να μην ειμαι στα καλυτερα μου!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις