Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
286 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 286 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κούκλες!!!
Ελένη και πάλι συγχαρητήρια!!!
 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 893968
Με το καλό το μωράκι σου!!!
Μπήκα να πω την καλημέρα και πάω για καφέ και δουλίτσες!!!
Φιλιά σε όλα τα κορίτσια!!!
 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 417472  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 417472  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 417472

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:Αυτό που σας είπε ο πνευματικός δεν το καταλαβαίνω...από πότε η προσπάθεια να φέρεις ένα παιδί στον κόσμο είναι αμαρτία?


ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ?


ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ?ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Η ΕΣΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ?

Με τον γιατρό δεν έχω μιλήσει ακόμα, μου είπε η κοπέλα από το εργαστήριο να ξαναπάω την Τετάρτη κ υπέθεσα ότι θα πρέπει να την ξανακάνω κ την Παρασκευή για να δω πως θα πηγαίνει.

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια ευχαριστώ πολύύύύύύύ!!!!!!
 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 377361  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 377361  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 377361
 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 868444  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 868444  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 868444  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 727892  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 727892  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 727892  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 727892

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!ειναι ενα μπερδεμα με τους πνευματικους.εμεις πηγαμε σε καποιον να μασ διαβασει και μας ειπε να μη μεινω εγκυος μεχρι το γαμο,ο οποιος γαμος ητανε σε ενα χρονο.το σεβαστηκαμε.οταν εξομολογηθηκα εδω που μενω τωρα ο αρχιμανδριτης πηδηξε μεχρι εκει πανω...απο τη στιγμη που εισαι με εναν ανθρωπο τον οποιο θα παντρευτεις δεν ειναι τπτ αμαρτια....αυτο μου ειπε.εγινε ο γαμος και τωρα περιμενουμε το παιδακι μας!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια μου!!!! Ας ξεκινησω το  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 93981

Αργυρω μου χαιρομαι που ο αντρας σου τελικα το περναει ελαφρια γιατι καταλαβαινω απολυτα πως ειναι να εχεις αρρωστο αντρα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M170

Αναστασια (κιρα) χαιρομαι που ειστε καλα, ελπιζω να αναρρωσετε ολοι οικογενειακώς!Φετος μας ταλαιπωρησε ολους αυτη η ρημαδογριπη!

Δημητρουλα πως σε καταλαβαινω δν φανταζεσαι! Κι εγω απο οταν πηρα τον κοντο και μετα η ευαισθησια μου σε οτι αφορα τα ζωα εχει χτυπισει κοκκινα!!!Ελπιζω να παει σε καλα χερια το σκυλακι που βρηκατε!Εσυ ομως να μη στεναχωριεσαι γιατι εχεις και το μικρο σπορακι τωρα και θελει προσοχη!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M177

Ευη ειδα ηρθε τελικα το νερο κι εκανες παλι  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M115 ε? χαχαχα Να μη βγαινεις εξω στο κρυο βρεγμενη γιατι δν ξερω αν το γνωριζεις αλλα μια ψυξη θα μπορουσε πολυ ευκολα να σου παραμορφωσει το προσωπο αν την παθεις γερη!!! Δν θελω να σε τρομαξω, απλα να σε ενημερωσω!!

Αντα τα μαιμουδια νομιζω τα εχεις εκπαιδευσει τελεια χιχιχιχ

Ιωαννακι δν κοιμηθηκα καθολου το μεσημερι πραγμα που συνηθιζω οταν δουλευω πρωι και γι αυτο δν την παλεψα πιο αργα το βραδυ!Το καλο ειναι οτι δν νυσταζω τοσο πολυ σημερα!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M087

Εβελιν αν το νιωθεις στην ψυχουλα σου να το κανεις...εγω γενικα δν συμφωνω με τη λογικη να κανω κατι εγω στον ταδε αγιο για να μου κανει κατι κι αυτος σε ανταλλαγμα... θεωρω οτι ετσι εμεις οι ανθρωποι, δινουμε ανθρωπομορφη συμπεριφορα ..του τυπου πρεπει κατι να του δωσω για να παρω στους αγιους και στο Θεο, πραγμα που ειμαι σιγουρη οτι δν ισχυει! Αν εμενα η ζωη μου ειναι χωρις κακια, βοηθαω τους γυρω μου και γενικα ειμαι καλος ανθρωπος, δν θα παρω ποτε πισω κατι σε ανταλλαγμα επειδη δν αναψα λαμπαδα ισα με το μποι μου, η επειδη δν εδωσα το ονομα του αγιου στο παιδι μου?? Ποσο μαλλον να μη σε αφηνουν να τεκνοποιησεις τοτε, να δημιουργησεις ενα μικρο θαυμα!!θεωρω οτι απλα ειναι πολυ αυστηρος ο πνευματικος σου! Ελπιζω να μη με παρεξηγησεις, απλα εκφερω την αποψη μου πανω στο θεμα, με πολυ φιλικη διαθεση!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 417472

Αυτο που σκοτωνονται ολη την ωρα στο φορουμ με αυτη τη Στελλα πραγματικα εχει καταντησει αηδια!!Και δν μπορω να καταλαβω γιατι ασχολειται και αυτη να τους απανταει και ξανατροφοδοτει την συζητηση!! ΕΛΕΟΣ πια!!!

Τζενη εχεις γινει τερμα νυχτοπουλι γι αυτο δν σε πετυχαινω πια!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 417472

Ελενη ειδες τελικα προλαβες τις ημερομηνιες να πιασεις το σπορι για να μην εχεις και θεμα με τη δουλιτσα σου!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M121  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 50580 και παλι!!!

Ελενη (el88tse) εμεις δυναμικα τις προσπαθειες και θα τις φτασουμε τις εγκυουλες!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 604962  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 604962  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 604962

Σοφουλι συμφωνω απολυτα!!Αν ειναι σοβαρη και συνειδητοποιημενη η αποφαση νομιζω οτι οχι μονο αμαρτια δν ειναι αλλα γινεται και με την ευλογια του Θεου!!

Την καλημερα μου και στις υπολοιπες!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 417472  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 417472  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 417472

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πρεπει να παω να ντυθω γιατι σε μιση ωρα εχουμε αυχενικη και εγω ακομα καθομαι!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:πρεπει να παω να ντυθω γιατι σε μιση ωρα εχουμε αυχενικη και εγω ακομα καθομαι!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

Αχ τι ωραια !!!! θα περιμενουμε να μας πεις τα νεα!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 654316  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 654316

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ το βλεπω...μονη μου θα τον πιω τον  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 438696 σημερα!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M086

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημεραααα!τι κανετε?να δωσω τα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 50580  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 50580  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 50580  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 50580  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 50580  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 50580 στην ελενη!με το καλο κοπελα μου!να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M045!σοφουλι περιμενουμε τα ομορφα νεα σου απο το μωρακι! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M032!εβελιν μου καθε πνευματικος εχει διαφορετικη αποψη!εμενα μου ειπε διοτι πηγα τωρα,οτι αν δεν ημουνα τελικα εγκυος να εκανα κανονικα,αλλα τις δυο τελευταιες εβδομαδες πριν το πασχα δεν θα κανω!τωρα κοπελα μου ο καθενας λεει οτι πιστευει,εσυ κανε οπως νομιζεις,δεν νομιζω οτι θα σε τιμωρισει ο θεος γιατι θελεις να φερεις στον κοσμο μια ζωη!μην στεναχωριεσαι και αν θελεις να με ακουσεις κανε!απλα εσυ μην κανεις την μεγαλη εβδομαδα!εγω που ειμαι σε αλλη μοιρα δεν θα κανω,αν οντως πανε ολα καλα,δεν θα κανω ουτως η αλλως καθολου!και για να μην παρεξηγηθω,αυτο ειναι η γνωμη μου,ο καθενας κανει οτι θελει!ελλη,αναστασια,λεμονακι,ιωαννα,ελενη τρικαλα,ελενη,evi,anda,και σε ολα τα αλλα κοριτσια καλημερααα! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M032 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M032 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M032

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Αχ το βλεπω...μονη μου θα τον πιω τον  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 438696 σημερα!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M086

Καλημέρα Ελλη!!!
Εδώ είμαι, κάνω δουλίτσες κ ρίχνω κ κλεφτές ματιες!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lia-ka έγραψε:καλημεραααα!τι κανετε?να δωσω τα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 50580  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 50580  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 50580  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 50580  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 50580  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 50580 στην ελενη!με το καλο κοπελα μου!να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M045!σοφουλι περιμενουμε τα ομορφα νεα σου απο το μωρακι! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M032!εβελιν μου καθε πνευματικος εχει διαφορετικη αποψη!εμενα μου ειπε διοτι πηγα τωρα,οτι αν δεν ημουνα τελικα εγκυος να εκανα κανονικα,αλλα τις δυο τελευταιες εβδομαδες πριν το πασχα δεν θα κανω!τωρα κοπελα μου ο καθενας λεει οτι πιστευει,εσυ κανε οπως νομιζεις,δεν νομιζω οτι θα σε τιμωρισει ο θεος γιατι θελεις να φερεις στον κοσμο μια ζωη!μην στεναχωριεσαι και αν θελεις να με ακουσεις κανε!απλα εσυ μην κανεις την μεγαλη εβδομαδα!εγω που ειμαι σε αλλη μοιρα δεν θα κανω,αν οντως πανε ολα καλα,δεν θα κανω ουτως η αλλως καθολου!και για να μην παρεξηγηθω,αυτο ειναι η γνωμη μου,ο καθενας κανει οτι θελει!ελλη,αναστασια,λεμονακι,ιωαννα,ελενη τρικαλα,ελενη,evi,anda,και σε ολα τα αλλα κοριτσια καλημερααα! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M032 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M032 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M032

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!!!!
Εσύ πως είσαι?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ τι νοικοκυρες κοπελες εχουν μαζευτει!!!!ΑΧ!!! Ελενη χαλαρα με τις δουλειες!!Μονο ελαφρια πραγματα και ΟΧΙ σκουπα!!ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ρητα τους πρωτους μηνες!!!!

Λιανα μου γλυκια καλημερα!!Το ειπες στον πνευματικο σου οτι εισαι εγκυος?χιχι τωρα το ξερει κι αλλος! Cool Τα αλλα τα ζουζουνια σου τι κανουν?Ελπιζω να ειναι πολυ καλα και να μη σε κουραζουν καθολου ε?  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 417472  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 417472



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Δευ Μαρ 05, 2012 11:52 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ορθογραφικο λαθος :Ρ)

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια,ε καλα ναι σε αυτον το ειπα,δεν προκειτε να το πει πουθενα!χιχιχι!ελενη μου εγω εχθες ειχα πολυ πονο στο στηθος,εχουν πεταχτει εξω οι φλεβες μου και δεν μπορουσα να το ακουμπησω,τα μικρα κανουν τα δικα τους αλλα τους λεω να πανε στον μπαμπα τους!χιχιχι!και εγω κανω δουλειες και σας ριχνω κανενα βλεφαρο! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M193

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω παλι, αν και ειμαι στη δουλεια δν εχω να κανω τιποτα και καθομαι Laughing Laughing Laughing

Πραγματικα σε θαυμαζω παντως..εγω αν και ειμαι τυπος που μπορω να κρατησω μυστηκα ανετα,αν αφορουν αλλους... τα δικα μου μυστηκα τα λεω ολα στον αντρα μου!!Δν μπορω να του κρατησω τιποτα κρυφο!!!θα ειχα ηδη λυγίσει!! Embarassed Embarassed Embarassed

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να σου πω την αληθεια το θεμα εγκυμοσυνη το θυμαμαι μονο με εσας,οταν ειμαι εδω με παιδια και αντρα το ξεχναω εντελως!πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο!α,και το στηθος μου εχει να πρηστει ετσι απο την πρωτη εγκυμοσυνη!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πραγματικα δν μπορω να φανταστω να ξεχναω οτι ειμαι εγκυος χαχααχ Laughing Laughing Laughing

θελω κι εγω λιγο πρισμενο στηθος!!!πως θα γινει!! Κοιτα να δεις που εγω που το θελω, θα μεινει μια σταλια και οταν θα ειμαι εγκυος χαχαχα Razz Razz Razz

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M146!κοιτα μην σου γινει τουμπανο και γλυκαθει ο αντρουλης σου! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M146 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M146

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε: Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M146!κοιτα μην σου γινει τουμπανο και γλυκαθει ο αντρουλης σου! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M146 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 M146



 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 Cz43ας του δωσουμε κι εκεινου λιγη γλυκα!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 Cz19

θα χορτασει το ματι του!! (για το χερι του δν ξερω γιατι αν πονανε μαλλον απο μακρια θα τα κοιταει χαχαχαχαχαχα)

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολλες καλημερες...τι μου κανετε κοριτσακια;;;εγω ειμαι αρρωστουλα κ πρεπει να αρχισε κ η ωορριξια μου...οπως καταλαβαινετε ειμαι στα μαυρα πανια!!δεν μπορω να λειψω κ απο την δουλεια,γυρναω σπιτι κ μενω μονη μου μεχρι το βραδυ γιατι ο αντρας λειπει στη δουλεια κ ερχεται πτωμα....πφφφφ χθες βραδυ ψηνομουν στον πυρετο...κ δεν παιρνω κανενα χαπι γιατι φοβαμαι τωρα που προσπαθω!!!κατα τ'αλλα εσεις πως ειστε;;Ελενη απεφυγε οποιαδηποτε δουλεια!!!οι πρωτοι μηνες θελουν προσοχη!!!!Ελλη ο charlie ειναι καλα;;;φιλια κ στα υπολοιπα κοριτσια!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Χριστινακι!!περαστικα σου βρε!! Ενα ντεπονακι μπορεις να παιρνεις, εδω μπορεις ακομη κι οταν εισαι εγκυος!Για τιποτα πιο δυνατο καλο ειναι να ρωτησεις τον γιατρο σου! Παντως μη το αφησεις και σε ριξει τελειως κριμα ειναι!!!
Ελπιζω να μη σας σταματαει ολη αυτη η κουραση και το κρυωμα απο τα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 215994 εκανες τεστακι σημερα?η κανεις το απογευμα? καλυτερα παντως να κανεις νωρις το απογευμα για καλυτερο αποτελεσμα, δν ξερω αν στο ειπα αυτο!! Rolling Eyes

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χθες εκανα νωρις το απογευμα τεστακι κ δεν ξερω αν ειδες που εγραψα οτι η μια γρσμμη ηταν κατακοκκινη κ η αλλη πολυ αχνη!!!θα κανω κ σημερα αλλα για  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 215994 δεν ξερω αν θα εχει κουραγιο το βραδυ ο καλος μου!!!χθες ηρθε ψοφιος κ ποναγε παντου με ολα αυτα που κουβαλαγε...θα δειξει πως θα ειναι...πως θα αποδωσει με τετοια κουραση....

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδιααα ξυπνησα κ εγω εφτιαξα το καφεδακι μου και ηρθα Very Happy

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια!!!
Εγω το ηπια το καφεδάκι μου, κάνω δουλίτσες στο σπίτι και σας διαβάζω που και που!!
Ελενάκι συγχαρητήρια!!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 654316  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 654316 Πολύ ευχάριστα τα νέα σου, εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη
Αντε κορίτσια να παίρνουμε σειρά και οι υπόλοιπες!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!! να τα σχολιάσω όλα χώρια πρωί πρωί δεν παίζει!δεν λειτουργώ ακόμη!κάνω καφεδάκι κι έρχομαι Very Happy

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ?????
ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΝΟΙΩΘΩ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!
ΑΡΧΙΣΑ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΛΙΓΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΣΑ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ.
ΑΡΧΙΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΟΔΗΓΑΩ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!
ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ????  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 35 265107

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις