Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
186 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 186 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα αγαπη,χαφτουνακι και Ευη !!!

Χριστινα αν θες για να μη κουραζεστε, μολις δεις και τις 2 γραμμες εντονες μπορειτε να  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 215994 την ιδια μερα και την επομενη!!για να αυξησετε τις πιθανοτητες και τις αλλες μερες αγαπιεστε οποτε μπορειτε και θελετε!!Εμεις ετσι κανουμε Wink Wink Wink

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Kαλημερα αγαπη,χαφτουνακι και Ευη !!!

Χριστινα αν θες για να μη κουραζεστε, μολις δεις και τις 2 γραμμες εντονες μπορειτε να  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 215994 την ιδια μερα και την επομενη!!για να αυξησετε τις πιθανοτητες και τις αλλες μερες αγαπιεστε οποτε μπορειτε και θελετε!!Εμεις ετσι κανουμε Wink Wink Wink

Καλημέρα και σε εσένα boubou

Χριστινάκι σε καταλαβαίνω, είναι σπαστικό να εισαι άρρωστη και συγχρόνως να πέφτεις πάνω στις γόνιμες, υπομονή και περαστικά

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλλη μου στη δουλειά πάλι ε?υπομονή!

Σωτηρία σταμάτησαν και τα συμπτώματα!άντε μπράβο! Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sotiria-giannitsa έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ?????
ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΝΟΙΩΘΩ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!
ΑΡΧΙΣΑ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΛΙΓΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΣΑ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ.
ΑΡΧΙΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΟΔΗΓΑΩ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!
ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ????  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 265107

Αχ πολυ ωραια!! τωρα θα το ευχαριστηθεις οπως του αρμοζει!ελπιζω απο εδω και περα να εχεις μια τελεια ηρεμη εγκυμοσυνη!!

Εγω προσωπικα εχω αρχισει να μαζευω σιγα σιγα γιατι μεχρι τελος του μηνα μετακομιζουμε...

Βρε κοριτσια ειναι αδικο που συγχιστηκα επειδη θα κοψουμε ρευματα νερα και τετοια και οι σπιτονοικοκυραιοι θελουν να αλλαξουν κουφωματα και μπαλκονοπορτες θελουν να το κανουν οσο ειμαστε μεσα για να εχουν ρευμα??λες και δν εχω αλλες δουλειες, να εχω και αυτους μεσα στα ποδια μου να ξεβρωμιζω!!! ...τωρα που το σκεφτομαι τι το θελουν το ΔΙΚΟ ΜΟΥ το ρευμα?? θα πληρωνω και τα δικα τους??Ελπιζω να εννοουσε απλα να εχουν φως γιατι θα τους παρει και θα τους σηκωσει!!! Mad

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλλη μου όχι δεν είναι άδικο!λογίκο το βρίσκω να Mad και νομίζω πως έχεις το δικαίωμα να μην δεχτείς!όσο μένεις μέσα και πληρώνεις το σπίτι είναι "δικό σου" πες τους ότι μπορούν να περιμένουν να φύγεις!μην τρελαθούμε τώρα!

και πιστεψέ με δεν θα χρειαστουν μόνο φως!αλλά κ τις πρίζες!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια συγκεντρωθειτε ολες λιγο θελουμε τα φωτα σας ειμαι εδω με μια φιλη και εχουμε μια διαφωνια και θελουμε και την δικη σας γνωμη
ειναι αρραβωνιασμενη και θελουν ενα παιδακι εχει σταθερο κυκλο και τωρα η τρελλη μου λεει οτι εχει καθυστερηση τωρα εσεις θα αναρωτιεστε γιατι την λεω τρελλη??? γιατι εχει καθυστερηση 20 ΜΕΡΕΣ!!!!!! affraid και δεν εχει κανει ουτε τεστ ουτε χοριακη την σκοτωνεις μετα κυριε προεδρε ????? και τη γυριζει και μου λεει ειθελα να το αφησω λιγο γιατι δεν ειμουν σιγουρη και ειθελα να δω μηπως ηταν αλλαγη κυκλου ενταξη δεν το καταλαβε αμεσως περασαν καποιες μερες μετα αφου ειδε οτι εχει μια βδομαδα καθυστερηση δεν εκανε ΤΙΠΟΤΑ πειτε της κατι βρε κοριτσια γιατι θα γινω δολοφονος Α!!! να μην ξεχασω να σας πω οτι λεει οτι ειχε λιγο υγρο στο ενα στηθος αυτο το εχει ανεκαθεν δεν το ειδε τωρα και νομιζει οτι μαλλον εχει αυξημενη προλακτινη αλλο που και αυτο δεν το εχει κοιταξει!!! affraid παιζει ρολο αν η προλακτινη της ειναι αυξημενη να μην μπορει να πιασει αμμεσα παιδι διπλα μου ειναι απαντηστε της ελευθερα δεν παρεξηγητε περιμενουμε γρηγορα της απαντησεις σας σορυ για το μεγαλο ποστ αλλα θα με τρελλανει

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
20 μέρες καθυστέρηση και δεν έχει κάνει τεστ!???πλάκα μου κάνεις τώρα!!!!!αύτη είναι μάλλον "αλλαγή" του κύκλου αλλά για τους επομενους 9 μήνες!!τώρα για την προλακτίνη δεν ξέρω!γιατί αν είναι έγκυος που μάλλον είναι τότε είναι μια χαρά η προλακτίνη της....

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Kαλημερα αγαπη,χαφτουνακι και Ευη !!!

Χριστινα αν θες για να μη κουραζεστε, μολις δεις και τις 2 γραμμες εντονες μπορειτε να  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 215994 την ιδια μερα και την επομενη!!για να αυξησετε τις πιθανοτητες και τις αλλες μερες αγαπιεστε οποτε μπορειτε και θελετε!!Εμεις ετσι κανουμε Wink Wink Wink

ελλη μου θυμησε μου ποσο καιρο προσπαθειτε;;;κ προσπαθεις κ τις μερες της ωορριξιας κ τιποτα;;;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristina_29 έγραψε:
boubou έγραψε:Kαλημερα αγαπη,χαφτουνακι και Ευη !!!

Χριστινα αν θες για να μη κουραζεστε, μολις δεις και τις 2 γραμμες εντονες μπορειτε να  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 215994 την ιδια μερα και την επομενη!!για να αυξησετε τις πιθανοτητες και τις αλλες μερες αγαπιεστε οποτε μπορειτε και θελετε!!Εμεις ετσι κανουμε Wink Wink Wink

ελλη μου θυμησε μου ποσο καιρο προσπαθειτε;;;κ προσπαθεις κ τις μερες της ωορριξιας κ τιποτα;;;

τωρα ειναι ο 9ος μηνας ελευθερων επαφων τους 3 πρωτους πηγαιναμε στα τυφλα αρα ο 6ος που ξερω ποτε ειναι η ωορρηξια μου,αλλα 2 μηνες απο αυτους τους 6 δν εκανα μαλλον ωορρηξια αρα 4 απο τους οποιους μονο αυτον ηταν εντατικα!τους αλλους μπορει να καναμε 2 μερες πριν την ωορρηξια και να ηλπιζα οτι θα αντεξει τοσο το σπερμα, αλλα δν αντεχε μαλλον..γενικα εχουμε χαζο προγραμμα με τις δουλειες κουραζομαστε κλπ και ειναι δυσκολα..γι αυτο το ψαχνω με τεστ!! μη με κοιτας εμενα ομως..ο καθενας ειναι ξεχωριστος!!! Wink Wink Wink Wink



αγαπη ταρακουνα λιγο την φιλη σου να συνελθει!!! ελπιζω τωρα που μιλησατε να εκλεισε ηδη ραντεβου με τον γιατρο της!!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:20 μέρες καθυστέρηση και δεν έχει κάνει τεστ!???πλάκα μου κάνεις τώρα!!!!!αύτη είναι μάλλον "αλλαγή" του κύκλου αλλά για τους επομενους 9 μήνες!!τώρα για την προλακτίνη δεν ξέρω!γιατί αν είναι έγκυος που μάλλον είναι τότε είναι μια χαρά η προλακτίνη της....

αυτο ακριβως της ειπα κ εγω κοριτσια θα την σκωτοσω δεν εχει και την ατζετα που σημειωνει καθε ποτε εχει περιοδο και τωρα δεν θυματε ειχε λεει τον ιανουαριο αλλα ειδε πως ειναι πανω κατω 19 20 μερες καθυστερηση τον φεβρουαριο ηταν να της ερθει αλλα δεν της ειρθε δεν εχω και εγω κανα τεστ να την βαλω να το κανει με το ζορι

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:Έλλη μου όχι δεν είναι άδικο!λογίκο το βρίσκω να Mad και νομίζω πως έχεις το δικαίωμα να μην δεχτείς!όσο μένεις μέσα και πληρώνεις το σπίτι είναι "δικό σου" πες τους ότι μπορούν να περιμένουν να φύγεις!μην τρελαθούμε τώρα!

και πιστεψέ με δεν θα χρειαστουν μόνο φως!αλλά κ τις πρίζες!

ε τοτε δν θα το δεχτω!!να το κανουν οταν θα μπει ο καινουριος ενοικιαστης που θα εχουν και παρε δωσε γιατι εγω οταν φυγω αντε να ξανασυνενοηθουμε!! Ασε που δν μου αρεσει γιατι προφανως εχουν καει απο προηγουμενους και μου λενε για τους λογαριασμους και για αυτα ενω ειμαι τυπικη 2μιση χρονια που μενω εκει σε ολα....και προσβάλλομαι!! αλλα αυτο θα το αγνοησω γιατι εν μερη τους καταλαβαινω!

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τα ιδια κ εμεις Ελλη μου!!!δεν προσπαθουσαμε οσο επρεπε κ στα τυφλα οπως λες!!!!ελπιζω αυτον τον μηνα να τα καταφερουμε κ να μεινουμε μαζι!!!ασε που το εχω προαισθημα για εμας τις 2!!!δεν ξερω αλλα κατι μου το λεει...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 63 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 63 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 63 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 63

μακαρι κοριτσακι μου!!! Νιωθω πραγματικα τοσο ετοιμη!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μολις μιλησε με τον γιατρο της και η απαντηση του ανθρωπου ηταν αναμενωμενη της ειπε να παει να κανει χοριακη. Λεει πως δεν εχει κανενα συμπτωμα εγκυμοσυνης αν ειναι εγκυος και δεν ειναι καθολου πρησμενη

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:μολις μιλησε με τον γιατρο της και η απαντηση του ανθρωπου ηταν αναμενωμενη της ειπε να παει να κανει χοριακη. Λεει πως δεν εχει κανενα συμπτωμα εγκυμοσυνης αν ειναι εγκυος και δεν ειναι καθολου πρησμενη

δν εχει σημασια , γιατι και εγκυος να μην ειναι κατι ορμονικο παιζει για τοοοοοσες μερες καθυστερηση και θα πρεπει να το κοιταξει, ιδιαιτερα αν θελει παιδακι!! μπορει να εχει καποια κυστη κατι αλλο , δν θελει να ξερει???

Ευχομαι να ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ παντως το νουμερο της χοριακης εξετασης!!!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 654316  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 654316  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 654316  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 654316

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimera koukles σας ειχα πει οτι την κυριακη το απογευματακι ειδα αιμα ενω σκουπιστηκα απο πιπι και την δευτερα τα ιδια νομιζα οτι μου ηρθε εβαλα σερβιετα αλλα τιποτα ουτε σταγονα σημερα ειμαι καθαρη ουτε στο σκουπισμα εχω αλλα ειμαι χαλια δεν πορω να σηκωθω απο το κρεβατι βαριεμε να κανω το παραμικρο

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
el88tse έγραψε:kalimera koukles σας ειχα πει οτι την κυριακη το απογευματακι ειδα αιμα ενω σκουπιστηκα απο πιπι και την δευτερα τα ιδια νομιζα οτι μου ηρθε εβαλα σερβιετα αλλα τιποτα ουτε σταγονα σημερα ειμαι καθαρη ουτε στο σκουπισμα εχω αλλα ειμαι χαλια δεν πορω να σηκωθω απο το κρεβατι βαριεμε να κανω το παραμικρο

τεστ ποτε λες να κανεις??? Laughing Laughing Laughing

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
αγαπη έγραψε:μολις μιλησε με τον γιατρο της και η απαντηση του ανθρωπου ηταν αναμενωμενη της ειπε να παει να κανει χοριακη. Λεει πως δεν εχει κανενα συμπτωμα εγκυμοσυνης αν ειναι εγκυος και δεν ειναι καθολου πρησμενη

δν εχει σημασια , γιατι και εγκυος να μην ειναι κατι ορμονικο παιζει για τοοοοοσες μερες καθυστερηση και θα πρεπει να το κοιταξει, ιδιαιτερα αν θελει παιδακι!! μπορει να εχει καποια κυστη κατι αλλο , δν θελει να ξερει???

Ευχομαι να ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ παντως το νουμερο της χοριακης εξετασης!!!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 654316  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 654316  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 654316  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 654316

χαχα αυτο της ειπα κ εγω μακαρι να της πανε ολα καλα ασχετο ειδε το emoticons  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 654316 και ξεραθηκε στα γελια χαχα Laughing Laughing

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν ξερω λεω να περιμενω μεχρι παρασκευη εσεις τι λετε??

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ηρθα παλι,σκουπησα και ανοιξα φυλλο για πιτα και τωρα ειμαι κομματια!αγαπη ευχομαι η φιλη να ειναι εγκυος Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 M200!μαρια ελενη εγω θα σου ελεγα να κανεις τεστ γρηγορα,εχεις καθυστερηση,περα απο αυτο το λιγο αιμα που εβγαλες?

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
el88tse έγραψε:kalimera koukles σας ειχα πει οτι την κυριακη το απογευματακι ειδα αιμα ενω σκουπιστηκα απο πιπι και την δευτερα τα ιδια νομιζα οτι μου ηρθε εβαλα σερβιετα αλλα τιποτα ουτε σταγονα σημερα ειμαι καθαρη ουτε στο σκουπισμα εχω αλλα ειμαι χαλια δεν πορω να σηκωθω απο το κρεβατι βαριεμε να κανω το παραμικρο

ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ.ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ 23 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΕΙΔΑ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ,ΜΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ.ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕΓΑΛΗ ΡΟΗ.ΠΗΡΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ++++++++++

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα λιανα μου τη κανεις πως εισαι ???

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα,τι να κανω εδω τα ιδια!να σας πω η κολπικη θερμοκρασια μου ειναι 38,εχω πρησμενο στηθος,κομαρες κτλ!αλλα στην μασχαλη δεν εχω πολυ ανεβασμενη θερμοκρασια,παιζει ρολο που πινω την amoxil?ριχνη την θερμοκρασια?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:καλημερα,τι να κανω εδω τα ιδια!να σας πω η κολπικη θερμοκρασια μου ειναι 38,εχω πρησμενο στηθος,κομαρες κτλ!αλλα στην μασχαλη δεν εχω πολυ ανεβασμενη θερμοκρασια,παιζει ρολο που πινω την amoxil?ριχνη την θερμοκρασια?

σταματα να κοιτας τη θερμοκρασιααααααααα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 Cz53 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 Cz53 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 36 Cz53

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:καλημερα,τι να κανω εδω τα ιδια!να σας πω η κολπικη θερμοκρασια μου ειναι 38,εχω πρησμενο στηθος,κομαρες κτλ!αλλα στην μασχαλη δεν εχω πολυ ανεβασμενη θερμοκρασια,παιζει ρολο που πινω την amoxil?ριχνη την θερμοκρασια?

η κολπικη θερμοκρασια βλεπω καλα κρατει καλο αυτο Very Happy αχ λιανα μου δεν ξερω αλλα αφου εισαι εγκυουλα γιατι παιρνεις αμοξιλ βρε ??? εισαι ακομα αρρωστη ???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις