Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
183 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 183 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν πειραζουν αυτα τα χαπια,πηρα τον γιατρο,ναι με πονουσανε τα κοκαλα και ο λαιμος μου!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:δεν πειραζουν αυτα τα χαπια,πηρα τον γιατρο,ναι με πονουσανε τα κοκαλα και ο λαιμος μου!

α ενταξει αφου στο ειπε κ ο γιατρος σου μια χαρα παντως θα συμφωνεισω με την ελλη μην κοιτας θερμοκρασια βρε θα σε αγχωνει περισσοτερο αφου εκανες και ενα προχειρο τεστακι και βγηκε θετικο εισαι σε καλο δρομο μην φοβασε περαστικα σου ευχομαι

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
απο συνηθεια ελλη μου,αλλα μαλλον με αγχωνει!οποτε δεν θα ξαναβαλω θερμομετρο στην μασχαλη!αν το κανω θα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 M181

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:απο συνηθεια ελλη μου,αλλα μαλλον με αγχωνει!οποτε δεν θα ξαναβαλω θερμομετρο στην μασχαλη!αν το κανω θα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 M181


αν το ξανακανεις θα ερθω εγω εκει και θα σε  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 M181


Razz Razz Razz Razz

χαλαρωσε γλυκια μου!! ολα πολυ καλα θα πανε!!! αυτο το σπορακι θα ειναι το τυχερο θα δεις!!!

πες της βρε αγαπη!! τσαμπα μας αγχωνεται!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιάνα μου καλημέρα!!καλά σου λένε τα κορίτσια!!τι την θες την θερμοκρασία καλέ!!έχεις σποράκι!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 M141 Very Happy


Μαρία Ελένη κάνε τεστ!!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ναι συμφωνω απολυτα με την ελλη λιαννα μην αγχωνεσε και προπαντων μην κοιτας θερμοκρασιες σε λιγες μερες θα ξερεις 1000% σιγουρα το αποτελεσμα αν και το ξερεις ηδη Wink λοιπον κοριτσαρες μου επειδη τελευταια το εχω ριξει στην τρελλη και μιας και που η φιλη μου εφυγε παω να κανω καμμια δουλειτσα εχω και μαγειρεμα σημερα το μενου εχει γιγαντες σας φιλω ολες καλη συνεχεια θα τα πουμε αργοτερα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 417472  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 417472  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 417472

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα evi μου,τι κανεις?ναι ναι καλα μου λενε,αντε μια μερα εμεινε και μετα θα ξερω....!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:καλημερα evi μου,τι κανεις?ναι ναι καλα μου λενε,αντε μια μερα εμεινε και μετα θα ξερω....!


καλά είμαι κούκλα μου!ετοιμάζομαι για την δουλειά...

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρηκα μια συνταγη νηστισιμη,γαλακτομπουρεκο με σοκολατα κουβερτουρα!λεω να την κανω...!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ αγαπη μη λες για γιγαντες..μια φορα πηγα να κανω και κατάληξαν στα σκουπιδια Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed την επομενη φορα θα ξερω καλυτερα!
Εγω σημερα λεω να κανω φασολακια!!πολυ μου αρεσουν αλλα του αντρος μου καθολου...τα τρωει ομως εστω και με το ζορι ο καλος μου  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 669659  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 669659

λιανα αυριο θα πας στο γιατρο?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:βρηκα μια συνταγη νηστισιμη,γαλακτομπουρεκο με σοκολατα κουβερτουρα!λεω να την κανω...!

αχ μας κολάζεις παλι μεσημεριάτικα... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 M021 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 M021

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι δεν θα παω,απλα θα ξερω!για να φανει θελει τουλαχιστον 10 μερες!ολα καλα θα πανε!συνηλθα!ε με τοσες σφαλιαρες!χιχιχι

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εννοεις φανταζομαι οτι κανονικα αυριο ηταν να αδιαθετησεις ε?

αχ μπραβο σου, ετσι να σκεφτεσαι θετικα ετσι!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:βρηκα μια συνταγη νηστισιμη,γαλακτομπουρεκο με σοκολατα κουβερτουρα!λεω να την κανω...!



μιαμ μιαμ Very Happy

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συμφωνα με την οωρρηξια μου ναι αυριο ειναι κανομικα!θα σας πω θα σας πω!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:κοριτσια συγκεντρωθειτε ολες λιγο θελουμε τα φωτα σας ειμαι εδω με μια φιλη και εχουμε μια διαφωνια και θελουμε και την δικη σας γνωμη
ειναι αρραβωνιασμενη και θελουν ενα παιδακι εχει σταθερο κυκλο και τωρα η τρελλη μου λεει οτι εχει καθυστερηση τωρα εσεις θα αναρωτιεστε γιατι την λεω τρελλη??? γιατι εχει καθυστερηση 20 ΜΕΡΕΣ!!!!!! affraid και δεν εχει κανει ουτε τεστ ουτε χοριακη την σκοτωνεις μετα κυριε προεδρε ????? και τη γυριζει και μου λεει ειθελα να το αφησω λιγο γιατι δεν ειμουν σιγουρη και ειθελα να δω μηπως ηταν αλλαγη κυκλου ενταξη δεν το καταλαβε αμεσως περασαν καποιες μερες μετα αφου ειδε οτι εχει μια βδομαδα καθυστερηση δεν εκανε ΤΙΠΟΤΑ πειτε της κατι βρε κοριτσια γιατι θα γινω δολοφονος Α!!! να μην ξεχασω να σας πω οτι λεει οτι ειχε λιγο υγρο στο ενα στηθος αυτο το εχει ανεκαθεν δεν το ειδε τωρα και νομιζει οτι μαλλον εχει αυξημενη προλακτινη αλλο που και αυτο δεν το εχει κοιταξει!!! affraid παιζει ρολο αν η προλακτινη της ειναι αυξημενη να μην μπορει να πιασει αμμεσα παιδι διπλα μου ειναι απαντηστε της ελευθερα δεν παρεξηγητε περιμενουμε γρηγορα της απαντησεις σας σορυ για το μεγαλο ποστ αλλα θα με τρελλανει
δεν άντεξα και είπα θα απαντήσω πριν διαβάσω όλες τις σελίδες.

να πεις την φίλη σου εκ μέρους μου και θα το πω για καλό και ας με περάσει κακιά στριμένη ή οτι άλλο θέλει αλλά να τις πεις οτι είναι ανεύθυνη !!
πολύ ανεύθυνη !! αν δεν την ενδιαφέρει η υγεία της έχει υποχρέωση να ενδιαφέρεται για την υγεία του εμβρύου που μπορεί να έχει.
η προλακτίνη ναι εμποδίζει την σύλληψη αλλά εδώ υπάρχουν περιπτώσεις που γυναίκες είναι καταδικασμένες να μην κάνουν παιδί και κάνουν...
να την πεις να πάει αμέσως στο γυναικολόγο της !!!
μην έρθω εκεί πες της Mad  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 215994

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας αφηνω,παω να ξαπλωσω λιγο γιατι εχω φοβερο πονοκεφαλο!φιλιααα!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιάνα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 531909


Αναστασία γιούχου!τι γίνεται?

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα και επίσημα Razz Razz

Λιάνα άσε τα σκουπίσματα και κοίτα να είσαι ξεκούραστη τους πρώτους μήνες !!
δεν θα πάθει τίποτα το σπίτι αν είναι λίγο ακατάστατο.
Ελένη και εσύ το ίδιο !!
άντε κορίτσια να προσέχεται !!!

Ευηηηηηη γιούχουουουουουου ου ου !!!
 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 328109  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 328109

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Λεμονάκι"]
αγαπη έγραψε:κοριτσια συγκεντρωθειτε ολες λιγο θελουμε τα φωτα σας ειμαι εδω με μια φιλη και εχουμε μια διαφωνια και θελουμε και την δικη σας γνωμη
ειναι αρραβωνιασμενη και θελουν ενα παιδακι εχει σταθερο κυκλο και τωρα η τρελλη μου λεει οτι εχει καθυστερηση τωρα εσεις θα αναρωτιεστε γιατι την λεω τρελλη??? γιατι εχει καθυστερηση 20 ΜΕΡΕΣ!!!!!! affraid και δεν εχει κανει ουτε τεστ ουτε χοριακη την σκοτωνεις μετα κυριε προεδρε ????? και τη γυριζει και μου λεει ειθελα να το αφησω λιγο γιατι δεν ειμουν σιγουρη και ειθελα να δω μηπως ηταν αλλαγη κυκλου ενταξη δεν το καταλαβε αμεσως περασαν καποιες μερες μετα αφου ειδε οτι εχει μια βδομαδα καθυστερηση δεν εκανε ΤΙΠΟΤΑ πειτε της κατι βρε κοριτσια γιατι θα γινω δολοφονος Α!!! να μην ξεχασω να σας πω οτι λεει οτι ειχε λιγο υγρο στο ενα στηθος αυτο το εχει ανεκαθεν δεν το ειδε τωρα και νομιζει οτι μαλλον εχει αυξημενη προλακτινη αλλο που και αυτο δεν το εχει κοιταξει!!! affraid παιζει ρολο αν η προλακτινη της ειναι αυξημενη να μην μπορει να πιασει αμμεσα παιδι διπλα μου ειναι απαντηστε της ελευθερα δεν παρεξηγητε περιμενουμε γρηγορα της απαντησεις σας σορυ για το μεγαλο ποστ αλλα θα με τρελλανει
δεν άντεξα και είπα θα απαντήσω πριν διαβάσω όλες τις σελίδες.

να πεις την φίλη σου εκ μέρους μου και θα το πω για καλό και ας με περάσει κακιά στριμένη ή οτι άλλο θέλει αλλά να τις πεις οτι είναι ανεύθυνη !!
πολύ ανεύθυνη !! αν δεν την ενδιαφέρει η υγεία της έχει υποχρέωση να ενδιαφέρεται για την υγεία του εμβρύου που μπορεί να έχει.
η προλακτίνη ναι εμποδίζει την σύλληψη αλλά εδώ υπάρχουν περιπτώσεις που γυναίκες είναι καταδικασμένες να μην κάνουν παιδί και κάνουν...
να την πεις να πάει αμέσως στο γυναικολόγο της !!!
μην έρθω εκεί πες της Mad  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 215994


Jesus CHRIST!!!!!!!!!!!!!! κ εμεις τρεχουμε κ κανουμε τεστ εγκυμοσυνης πριν καλα καλα την καθυστερηση...



Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια!!!Τί χάλια μέρα είναι αυτή σήμερα!!!Πφφφ...Άντε να φτιάξει ο καιρός!!!Δεν αντέχω άλλο!!!Εγώ ξύπνησα έβαλα ένα πλυντήριο,καθάρισα 4 τσιπούρες ΝΑ με το συμπάθειο,χιχι,μισό κιλό η μία είναι και θα τις βάλω σε λίγο στον φούρνο!!μιαμ μιαμ!!!!Αλλά ήμουν κάπως έτσι όσο τις καθάριζα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 M061 !!!! Μου έχει μείνει ένα κουτί ζαχαρούχο γάλα και λέω να φτιάξω σπιτική μερέντα το απόγευμα!!!Φθηνή και πεντανόστιμη!!!

Ελένη συγχαρητήρια!!!Σου εύχομαι να έχεις μία τελειομανή εγκυμοσύνη και όλα να σου πάνε καλά μέχρι το τέλος!!!
Very Happy Very Happy Very Happy

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινάκι γιούχου και σε εσένα Razz

Deb καθάριζες ψάρια ; Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 M061 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 M061
δεν μπορώ με τίποτα !! τα παίρνω πάντα καθαρισμένα !!!
τι κάνεις ; η κοιλίτσα καλά ;

κάπου διάβασα και για γίγαντες, μπλιαχ αλλά αρέσει στον δικό μου και κάνω μια φορά τον χρόνο  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 M009

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elenisig έγραψε:Κορίτσια ευχαριστώ πολύύύύύύύ!!!!!!
 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 377361  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 377361  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 377361
 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 868444  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 868444  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 868444  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 727892  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 727892  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 727892  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 727892

καλημερα ελενακι κι εγω οταν εμεινα εγκυος εκανα ανα 2 μερες περιπου χοριακη και πηγα στη γιατρο οταν εφτασε στις 4000 μοναδες...βεβαια αυτο εγινε πολυ γρηγορα...οποτε μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε...και παλι  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 50580  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 50580  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 50580  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 50580  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 50580

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Δεσποινάκι!! κι εμένα δεν μ'αρέσει καθόλου το καθάρισμα ψαριών!! πως τα πας?είσαι καλύτερα?

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!

Τι επαθες βρε Τζενη μου;

Ελενη ο γιατρος σου ειπε τοσες χοριακες;Δε χρειαζεται να τρυπηθεις τοσες φορες!Η χοριακη απλα επιβεβαιωνει την υποψια της εγκυμοσυνης, απο εκει και περα αναλαμβανει ο γιατος να δει αν ειναι ενδομητριο, αν υπαρχει σακος, εμβρυο και αργοτερα συντονισμενη καρδιακη λειτουργια!

Γιαννα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 417472

Χριστινα μου περαστικα σου!Γιατι δεν μπορεις να λειψεις;κι αν αρρωστησουν τα παιδακια; εμας ο γιατρος στραβωνε αν αρρωσταιναμε μην τυχον κολλησουμε καμια εγκυουλα!Οσο για χαπια αν θες πηγαινε στον παθολογο να σε καθοδηγησει και σε συνεννοηση με τον γυναικολογο θα σου πει τι να παρεις!Μην ανησυχεις. Τωρα για τον αντρα που γυρναει πτωμα κοιτα να υπολογισεις οσο καλυτερα την πιο γονιμη και ξελογιασε τον! Wink

Μαρια-Ελενη κανε ενα τεστακι καλε!

Λιανα να προσεχεις με τις δουλειες και με τα παιδια μεχρι να σιγουρευτεις!Ασε την θερμοκρασια, καλα σου λενε τα κοριτσια!για κανε τη συνταγη να μας πεις εντυπωσεις!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 M057

Αργυρω  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 417472

Σοφια μου ειναι μπερδεμενα τα πραγματα πανω σε αυτο το θεμα!Στην εκκλησια ακους διαφορες αποψεις οχι παντα ερμηνεια της θρησκειας αλλα των ανθρωπων-ιερεων που την αντιπροσωπευουν!Θα περιμενουμε νεα σου....

Ελλη καλα κανεις και ξεκουραζεσαι, εγω το ειπα πως κι ετσι νωρις!Τι κανει ο κοντος;Κι εγω βρε Ελλη του τα ξεφουρναω ολα....Μωρε τουμπανο θα γινει και θα απομεινει τους περισσοτερους μηνες να το κοιταει με τα κυαλια!Αδικο δεν εχεις αλλα εκτος απο φως αν δουλευουν απογευματακι, θα χρειαστουν και ρευμα για τα ηλεκτρικα τους εργαλεια!

xaftounaki  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 417472

Αγαπη σκοτωσε την σε παρακαλω και θα ερθω μαρτυρας υπερασπισης!Μα καλα περα απο την εγκυμοσυνη σκεφτηκε οτι αυτη η καθυστερηση μπορει να ειναι και τιποτα αλλο;;; Με τις ελευθερες επαφες αλλαζει ο κυκλος συνηθως προς τα κατω και οχι προς τα πανω!Η αυξημενη προλακτινη εμποδιζει μια ενδεχομενη εγκυμοσυνη αλλα δεν ειναι απολυτο παντα!Η προλακτινη ανεβαινει στην εγκυμοσυνη!Πρεπει να θυμηθει την τελευταια περιοδο ακριβως...ειναι σημαντικο!

Σωτηρια οσο περναει ο καιρος θα εισαι καλυτερα αλλα αυτο το ξερεις ηδη απο την εμπειρια σου!Απλα να προσεχεις σην οδηγηση, οκ;

Ευη τι καλο θα μαγειρεψεις σημερα; εχεις μαθημα αργοτερα;

Λεμονακι πεθαινω για γιγαντες!

Δεσοινα κι εγω καθαρισμενα τα παιρνω συνηθως!

γκρινιαρα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 37 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις