Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σου πω την αληθεια καποιες φορες αναρωτιεμαι κι αν ειναι αληθεια;αλλα δε συμμετεχω σε θεματα τους γιατι ξερω πως αν ειναι τρολ θα γινει στο τελος το θεμα....Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 M091

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ με το ζόρι κρατιέμαι να μην απαντήσω, ναι καμιά φορά και εγώ αναρωτιέμαι μήπως είναι και αλήθεια.

θα κλείσω και γω, τα μάτια μου άρχισαν να κλείνουν,
φιλάκια !

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα και ονειρα γλυκα!

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 Md044

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ετσι ετσι Δημητρα!Εσυ ΠΟΤΕ δεν φταις!!!!Χαχαχαχα!

Ελλη πατατα νευροκοπιου;;;;Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 M146Λιγο ακομα εμεινε για να ξερουμε...

Σωτηρια αντε να μην ανυσυχεις ολα τελεια πανε! Καλε το παιδι με τοσα γλυκα θα βγει τουλαχιστον μαϊκλ τζακσον απο τις σβουρες!

Αργυρω και λιγα λες!!!Ειμαστε γλωσσουδες!!!!

Καλησπέρα Ιωάννα,δεν διάβασα ακόμα όλες τις σελίδες,μπορει και να έχετε κοιμηθει,αν και εσείς είστε μεγάλα νυχτοπούλια!! Εγω είχα παει σινεμαδακι με τον άντρα μου
Την ακατανομαστη δεν την περιμένω 16 Μάρτη
xrusoula καλως ηρθες!κανε ενα τεστ εγκυμοσυνης!

Εβελιν μακαρι να εχεις Θετικό τεστ!! !

Χριστινα ξελογιασε τον!!!!Χρονια του πολλα να τον χαιρεστε!Αυτος ειναι να τον φας μαζι με την τουρτα που εχει στα μαγουλινια του!Πιστευω ενα τεστακι την ημερα τον γιατρο τον κανει περα!καληνυχτα και ονειρα γλυκα!
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 Md044

Σοφια αστον να λεει καλε!πες του στην β να ερθεις μαζι να κανεις ανακριση κανονικα στον γιατρο και με την λαμπα!!!!

Αγαπη κι εγω πηγα για ψωνια....σουπερ μαρκετ και κρεοπωλειο για το σαββατο!Αχ!!!Καληνυχτα και ονειρα γλυκα!
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 Md043

xaftounaki εσυ κυρια μου ποτε ΔΕΝ περιμενεις;

Λεμονακι αυτο θα πει σκυλισια ζωη!Χαχαχαχαχα!Ρεβυθια η μια γιγαντες η αλλη...λιγουρευομαι!καληνυχτα και ονειρα γλυκα!
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 Md040

Κωνσταντινα πως παει η εγκυμοσυνη;καληνυχτα και ονειρα γλυκα!
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 Md030

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα σε όλες
Ιωάννα μου πήγα να σου απαντήσω και αυτο που κατάφερα ήταν να αντιγραψω το μήνυμα σου,είναι και έργα βλεπεις
Εγω δεν περιμένω την ακατανομαστη 16 Μάρτη
Θα δείξει,είμαστε στην αρχή των προσπαθειών οπότε δεν έχω τρελό άγχος,αν είναι να έρθει θα έρθει

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
goldangel1990 έγραψε:καλησπερα ομορφα μου κοριτσακια,7 μερες εμειναν για να δω αν θα ερθει η ακατανομαστη!!!Sad....!!!Σας παρακαλω αν πει να ερθει,να την διωξετε!!! Εχει φουσκωσει το στηθος μου και ξεκινησε πριν απο 3 μερες δηλαδη περιπου 10 πριν την αναμενομενη μερα,και εχω πολα υγρα ασπρα και αοσμα σαν αυτα πριν την ωοριξια..Της ωοριξιας αποκλειετε να ειναι γιατι την επιβαιβεωσα με τεστ! Λετε να ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης??και εχω πονακια,δεξια!!αχ και εχω ενα τοσο θετικο προαισθημα..ευχομαι να μην ειναι επειδη το θελω τοσο πολυ και να ειναι αληθινο!!!.. Very Happy Very Happy

Καλημέρα Golgangel,
κ εγώ είχα κ έχω ακόμα υγρά σαν κ αυτά της ωορρηξίας, κ τελικά είμαι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 990599 !!!
Ποιος ξέρει...μακάρι να ισχύει το ίδιο κ με σένα!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονάκι έγραψε:κοιμόταν το μωρό μου τόσο αστεία που δεν μπορούσα να μην την βγάλω φωτογραφία
[img]Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 P3063455.th[/img]

Χαχαχαχα!!!!!!!!! Τέλειο!!!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sotiria-giannitsa έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ???
ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ...ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 429657 ΜΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!!
ΕΙΝΑΙ 9 ΠΟΝΤΟΥΣ (ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ) ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟΥΜΠΕΣ ΕΚΑΝΕ...
ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΕΦΑΓΑ ΚΑΙ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 912791
ΜΙΑ ΜΠΑΛΑ ΣΥΚΟΟΟΟΟ,ΜΙΑ ΒΑΝΙΛΙΑ,ΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΠΙΣΚΟΤΟ!!!!ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ

Μπράβο Σωτηρία, εύχομαι να συνεχίζουν να είναι όλα καλά με να το κρατήσετε στα χέρια σας!!!!!
Το μονο σίγουρο είναι οτι θα βγει γλυκατζού-ής!!! Smile

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια καλή σας μέρα!!!!!Χαίρομαι που βρήκα το forum αυτό έστω μετά απο τόσο καιρό γιατί πραγματικά φαίνεται πολύ χρήσιμο σε όλα τα θέματα.....εύχομαι σε όλες σας αυτό το μήνα να έχετε πολλά πολλά θετικά τεστάκια και σε όσες το καταφέρατε να έχετε μια τέλεια εγκυμοσύνη κ με το καλό να κρατήσετε αγκαλιά τα μωράκια σας!!!!!Φυσιολογικά μπορεί και εγώ να έχω καταφέρει κάτι αυτό τον μήνα αλλά προσπαθώ να μην το σκέφτομαι κ να αγχώνομαι απο τώρα.Συγνώμη για το μεγάλο post....... Embarassed

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Ελενη,πως πας;όλα καλα;πας για δεύτερη χωριακη ε;άντε καλα αποτελέσματα
Καλημέρα loulou,καλώς ήρθες,εύχομαι και σε εσένα σύντομα τα καλύτερα νέα να έχεις και να τα μοιραστεις μαζι μας

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaftounaki έγραψε:Καλημέρα Ελενη,πως πας;όλα καλα;πας για δεύτερη χωριακη ε;άντε καλα αποτελέσματα
Καλημέρα loulou,καλώς ήρθες,εύχομαι και σε εσένα σύντομα τα καλύτερα νέα να έχεις και να τα μοιραστεις μαζι μας
Καλημέρα xaftounaki σε ευχαριστώ πολύ και για σένα ότι καλύτερο
Ελένη καλά αποτελέσματα!!!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xaftounaki έγραψε:Καλημέρα Ελενη,πως πας;όλα καλα;πας για δεύτερη χωριακη ε;άντε καλα αποτελέσματα
Καλημέρα loulou,καλώς ήρθες,εύχομαι και σε εσένα σύντομα τα καλύτερα νέα να έχεις και να τα μοιραστεις μαζι μας

Καλημέρα κοπέλα μου, τι κάνεις?
Τώρα θα πάω να την κάνω, ελπίζω να βγει καλή! Εσύ ποιον γιατρό έχεις? Εγώ τον Μ. Αγγελάκη.

Καλημέρα Loulou, καλώς ήρθες στην παρέα μας!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΓΕΙΑ ΣΟΥ loulou_29.
ΕΛΕΝΗ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΩΣ ΠΑΣ?

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια τι κανετε? εχουμε κανενα νεο Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 215994


εγω τελικα αδιαθετησα δεν πειραζει βουρ για αυτον το μηνα!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 328109

elenisig καλα αποτελεσματα σου ευχομαι !!!!

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΓΕΙΑ ΣΟΥ loulou_29.
ΕΛΕΝΗ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΩΣ ΠΑΣ?

Καλή σου μερα Γιάννα!!!
Ελένη καλός σας βρήκα
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 50580!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφιες μου...τι κανετε? μολις ηπια το γαλατακι μου και το φιλισιν μου και φευγω...σημερα πινω καφε με τη φιλη μου...αν και βρεχει κατι θα κανουμε...θα τα πουμε το μεσημερι...


ελενακι καλα αποτελεσματα στη χοριακη σου

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 C54

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα ομόρφες μαμάδες,και όμορφες μελλοντικές μαμμάδες!!!ελπιζω μεχρι σιγα σιγα να αρχισουμε να μενουμε όλες εγκυος και αυτο το θεματακι να μην εχει υποψήφιες μαννούλες ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΜΑΝΟΥΛΕς ΕΓΚΥΟΥΛΕς!!6 μερες έμειναν για να μάθω,αν ειμαι!!και δεν περνάνε βρε παιδί μου!!!!!εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι γεμάτος θετικα τεστ για όλες μας!!φιλακια

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
goldangel1990 έγραψε:Καλημέρα ομόρφες μαμάδες,και όμορφες μελλοντικές μαμμάδες!!!ελπιζω μεχρι σιγα σιγα να αρχισουμε να μενουμε όλες εγκυος και αυτο το θεματακι να μην εχει υποψήφιες μαννούλες ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΜΑΝΟΥΛΕς ΕΓΚΥΟΥΛΕς!!6 μερες έμειναν για να μάθω,αν ειμαι!!και δεν περνάνε βρε παιδί μου!!!!!εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι γεμάτος θετικα τεστ για όλες μας!!φιλακια
Καλή σου μέρα απο το στόμα σου και στου θεού το αυτί!!!Εσένα 6 μέρες μείναμε και εμένα 10.....όντως δεν περνάνε με τίποτα....
Λίγο
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 377361 μας χρειάζεται!!!!!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elenisig έγραψε:
xaftounaki έγραψε:Καλημέρα Ελενη,πως πας;όλα καλα;πας για δεύτερη χωριακη ε;άντε καλα αποτελέσματα
Καλημέρα loulou,καλώς ήρθες,εύχομαι και σε εσένα σύντομα τα καλύτερα νέα να έχεις και να τα μοιραστεις μαζι μας

Καλημέρα κοπέλα μου, τι κάνεις?
Τώρα θα πάω να την κάνω, ελπίζω να βγει καλή! Εσύ ποιον γιατρό έχεις? Εγώ τον Μ. Αγγελάκη.

Καλημέρα Loulou, καλώς ήρθες στην παρέα μας!
Ελενακι δεν είμαι ούτε μήνα στο Ηράκλειο,τώρα μετακομισα,εγω είμαι απο Αθηνα και ο άντρας μου Ηρακλιωτης.
Γιατρό δεν έχω βρει ακόμα,ο δικός σου είναι καλός;είναι σε δημόσιο νοσοκομείο η σε κλινική;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!

Ελένη μου καλά αποτελέσματα και φυσικά περιμένουμε να μας πεις τα νεα σου!

Χαφτουνάκι ετσι να μην αγχώνεσαι, κι εγώ βεβαια χαλαρή ήμουν στην αρχή αλλά όσο περνάει ο καιρός και δν γίνεται κάτι μια αγωνία μπορώ να πω ότι την νιώθω που και που !!!

λουλου καλως ήρθες στην παρέα μας και ελπιζω να δεις σε 10 μέρες θετικό τεστάκι afro

ζουζουνιτσα δν πειράζει μωρέ!!βουρ στις Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 215994 και θα έρθει.. δν μπορεί να κάνει κι αλλιως Wink Wink

Γκρινιάρα μου βρέχει κι εκεί ε?κι εμεις χάλια καιρός... κι εγώ κατα τις 12 έχω ραντεβουδάκι με μια φίλη μου να πάμε να κλεισουμε τον φωτογράφο για τον γάμο και μετα καφεδούμπα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 438696 καλά να περάσετε!!

Εβελιν κι εμένα μια βδομάδα έμεινε αλλα προσπαθώ όσο μπορώ να μην το σκέφτομαι!!!



loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Καλημέρα!!

Ελένη μου καλά αποτελέσματα και φυσικά περιμένουμε να μας πεις τα νεα σου!

Χαφτουνάκι ετσι να μην αγχώνεσαι, κι εγώ βεβαια χαλαρή ήμουν στην αρχή αλλά όσο περνάει ο καιρός και δν γίνεται κάτι μια αγωνία μπορώ να πω ότι την νιώθω που και που !!!

λουλου καλως ήρθες στην παρέα μας και ελπιζω να δεις σε 10 μέρες θετικό τεστάκι afro

ζουζουνιτσα δν πειράζει μωρέ!!βουρ στις Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 215994 και θα έρθει.. δν μπορεί να κάνει κι αλλιως Wink Wink

Γκρινιάρα μου βρέχει κι εκεί ε?κι εμεις χάλια καιρός... κι εγώ κατα τις 12 έχω ραντεβουδάκι με μια φίλη μου να πάμε να κλεισουμε τον φωτογράφο για τον γάμο και μετα καφεδούμπα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 438696 καλά να περάσετε!!

Εβελιν κι εμένα μια βδομάδα έμεινε αλλα προσπαθώ όσο μπορώ να μην το σκέφτομαι!!!



Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!Με το καλό να ντυθείς νυφούλα και να έχεις κ στην κοιλίτσα σου το μικρό σου!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 654316

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λουλου μου θα ειμαι πολυ ευλογημένος άνθρωπος αν στον γάμο μας είναι παρόν (έστω και απο την κοιλίτσα μου)και το μωράκι μας!!!!!μακαριΑς μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 67

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια μου!!!καταρχην να ευχηθω καλη επιτυχια για την 2η χοριακη της Ελενης!!!κ να καλωσορισω την loulou στην παρεα μας!!!σου ευχομαι να δεις θετικο τεστακι!!!εδω ειναι γουρλιδικη η παρεα!!!οποια μπαινει μετα απο λιγο μενει εγκυος!!!!μακαρι να εισαι κ εσυ!!!Ελλη κοντευουν οι μερες!!!!!αντε να ακουσουμε ευχαριστα μαντατα!!!!!

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:λουλου μου θα ειμαι πολυ ευλογημένος άνθρωπος αν στον γάμο μας είναι παρόν (έστω και απο την κοιλίτσα μου)και το μωράκι μας!!!!!μακαριΑς μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 67


μακαρι κουκλα μου!!!!!!!!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristina_29 έγραψε:
boubou έγραψε:λουλου μου θα ειμαι πολυ ευλογημένος άνθρωπος αν στον γάμο μας είναι παρόν (έστω και απο την κοιλίτσα μου)και το μωράκι μας!!!!!μακαριΑς μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 67


μακαρι κουκλα μου!!!!!!!!!!!!

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 334590

τι κάνεις εσυ κοριτσάκι πως είσαι σήμερα?ήσουν λιγο αρρωστούλα χθες ε?καλά θυμάμαι!? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 12 522194

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις