Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
41 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 41 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ετοιμη η μπουγατσα!

Μιλαγα με τη μαμα μου και μου λεει ποτε αδιαθετησες; Της λεω και μου απαντα εχω προαισθημα!Κατσε ρε μαμα τωρα ειμαι στις γονιμες.....Να προσεχεις φωναζε!Ουφ!

Λεω να κανω 2 κυριως!Το ενα μοσχαρακι κοκκινιστο με πουρε στον φουρνο και το αλλο μπριζολες στην κατσαρολα με μαυροδαφνη, δαφνη και μελι!Για δευτερα λεω κιμαδοπιτα, ζαμπονοτυροπιτα και σουφλε κοτοπουλο!1 σαλατα με γιαουρτι, καλαμποκι και αγγουρι και 1 με βαλσαμικο και μελι!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα πλακα μου κανετε δεν σας πιστευω ποτε προλαβατε καλε και πηγατε στο #17 ευχομαι αυτος ο μηνας αλλα και οι επομενοι μηνες που θα ακολουθησουν να ειναι γεματοι απο πολλα σπορακια και εγκυουλες Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 377361

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
Ιωάννα δεν είναι ρομαντικός????? Shocked Shocked Ιχθύς κ όχι ρομαντικός?? Shocked Shocked Θα σκίσω τα πτυχία μου!!

Όσο για τους καλεσμένους κάνε ό,τι σε βολεύει κ άσε τις παραξενιές τους!Δε φτάνει που θα μασαμπουκιάσουν!!! Mad Laughing Laughing

Αχχχ κ κάποια άλλη γερνάει μοναχή σε 2 μέρες ποια ποια?? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 4872 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 4872

Ποια;ποια;

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ετοιμη η μπουγατσα!

Μιλαγα με τη μαμα μου και μου λεει ποτε αδιαθετησες; Της λεω και μου απαντα εχω προαισθημα!Κατσε ρε μαμα τωρα ειμαι στις γονιμες.....Να προσεχεις φωναζε!Ουφ!

Λεω να κανω 2 κυριως!Το ενα μοσχαρακι κοκκινιστο με πουρε στον φουρνο και το αλλο μπριζολες στην κατσαρολα με μαυροδαφνη, δαφνη και μελι!Για δευτερα λεω κιμαδοπιτα, ζαμπονοτυροπιτα και σουφλε κοτοπουλο!1 σαλατα με γιαουρτι, καλαμποκι και αγγουρι και 1 με βαλσαμικο και μελι!

1)Μη λες αυτό το κατασκεύασμα μπουγάτσα!!! Mad Mad Razz Razz

2)Γιατι είπε "πρόσεχε" η μαμά σου? Shocked

3)Όταν τα μαγειρέψεις στείλε μου κι εμένα Laughing Laughing

Αγάπηηηηη!!! cheers Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 417472

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ετοιμη η μπουγατσα!

Μιλαγα με τη μαμα μου και μου λεει ποτε αδιαθετησες; Της λεω και μου απαντα εχω προαισθημα!Κατσε ρε μαμα τωρα ειμαι στις γονιμες.....Να προσεχεις φωναζε!Ουφ!

Λεω να κανω 2 κυριως!Το ενα μοσχαρακι κοκκινιστο με πουρε στον φουρνο και το αλλο μπριζολες στην κατσαρολα με μαυροδαφνη, δαφνη και μελι!Για δευτερα λεω κιμαδοπιτα, ζαμπονοτυροπιτα και σουφλε κοτοπουλο!1 σαλατα με γιαουρτι, καλαμποκι και αγγουρι και 1 με βαλσαμικο και μελι!



λεω να αυτοκαλεστω στα γενεθλια του συζυγου...θα μου πεσει το παιδι απο τη λιγουρα...ατιμη και ξελογιαστρα τι μου κανεις!!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ετοιμη η μπουγατσα!

Μιλαγα με τη μαμα μου και μου λεει ποτε αδιαθετησες; Της λεω και μου απαντα εχω προαισθημα!Κατσε ρε μαμα τωρα ειμαι στις γονιμες.....Να προσεχεις φωναζε!Ουφ!

Λεω να κανω 2 κυριως!Το ενα μοσχαρακι κοκκινιστο με πουρε στον φουρνο και το αλλο μπριζολες στην κατσαρολα με μαυροδαφνη, δαφνη και μελι!Για δευτερα λεω κιμαδοπιτα, ζαμπονοτυροπιτα και σουφλε κοτοπουλο!1 σαλατα με γιαουρτι, καλαμποκι και αγγουρι και 1 με βαλσαμικο και μελι!
το μέλι είναι απίστευτα νόστιμο με το κρέας αλλά και στις σαλάτες !!
είναι υπερ αρκετά νομίζω, θα τους πετάξεις τα μάτια έξω !!!! Shocked

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Σοφούλι ρίξε εγκυόσκονη στις κούκλες!να ναι καλά το μωράκι σου Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 417472

Αυγολέμονη να σαι καλά κ συ κ το μωράκι σου Very Happy Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 417472

Που σαι ρε Έλλη νιώθω ότι έχω καιρό να σε "δω" που μας την έσκασες νωρίς εχθές!!Πώς είναι ο Τσαρλούκος?

Ιωάννα δεν είναι ρομαντικός????? Shocked Shocked Ιχθύς κ όχι ρομαντικός?? Shocked Shocked Θα σκίσω τα πτυχία μου!!

Όσο για τους καλεσμένους κάνε ό,τι σε βολεύει κ άσε τις παραξενιές τους!Δε φτάνει που θα μασαμπουκιάσουν!!! Mad Laughing Laughing

Αχχχ κ κάποια άλλη γερνάει μοναχή σε 2 μέρες ποια ποια?? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 4872 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 4872


αντε βρε που γερναει!! Razz Razz Razz θα σου κανουμε εμεις παρεουλα!!! Cool Cool

ο Τσαρλουκος καθε μερα και καλυτερα..αλλα οχι 100% καλα ακομη!! Ειμαστε σε καλο δρομο παντως Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 875502 thanks for asking Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 417472

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
αντε βρε που γερναει!! Razz Razz Razz θα σου κανουμε εμεις παρεουλα!!! Cool Cool

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 M035 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 M120Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 M120

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 377361 ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 334590

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πάω να ετοιμάσω σαλάτα να στύψω και τα πορτοκάλια γιατί σε κανένα τέταρτο θα έρθει ο μπουμπούκος μου !!!
κορίτσια φυσικό χυμό πορτοκάλι, κάνει καλό στο σπέρμα !!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Ετοιμη η μπουγατσα!

Μιλαγα με τη μαμα μου και μου λεει ποτε αδιαθετησες; Της λεω και μου απαντα εχω προαισθημα!Κατσε ρε μαμα τωρα ειμαι στις γονιμες.....Να προσεχεις φωναζε!Ουφ!

Λεω να κανω 2 κυριως!Το ενα μοσχαρακι κοκκινιστο με πουρε στον φουρνο και το αλλο μπριζολες στην κατσαρολα με μαυροδαφνη, δαφνη και μελι!Για δευτερα λεω κιμαδοπιτα, ζαμπονοτυροπιτα και σουφλε κοτοπουλο!1 σαλατα με γιαουρτι, καλαμποκι και αγγουρι και 1 με βαλσαμικο και μελι!



λεω να αυτοκαλεστω στα γενεθλια του συζυγου...θα μου πεσει το παιδι απο τη λιγουρα...ατιμη και ξελογιαστρα τι μου κανεις!!!!


κι εγω κι εγω!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 654316 μα πραγματικα θα το χασω το παιδι τοσα που λυγουρευομαι και δν μπορω να εχω!!! pig pig pig

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελικα εκανα πλιγουρι και συνοδευω το κοκκινιστο...μιαμ μιαμ...

ιωαννα γτ η μαμα ειπε να προσεχεις???

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντα μην πας στο αλλο θεμα εχει και φωτο του κατασκευασματος!Να προσεχω επειδη ετοιμαζω τραπεζι μην κουραστω και σηκωνω βαρη!Μωρε οσα θες θα στειλω...Αυτο με τα γηρατεια ασχολιαστο!!!

Γκρινιαρα σε καλω εγω με τον αντρα σου μαζι!


Λεμονακι δεν ξερω αν ειναι αρκετα γιατι τους εχω καλομαθει και περιμενουν πολλα απο μενα!Ειδικα η πεθερα θα φερει και μπλοκακι να τα καταγραψει ολα να τα κουτσομπολεψει με την κορη που δε θα μπορει να ερθει....αλλα και με την αδερφη της!Ιερα εξεταση!Εμενα πινει καθε πρωι χυμο πορτοκαλι φυσικο.... Wink

Ελλη ελα κι εσυ!!!!

Για καλοσορισμα λεω να κανω την λεμονοπιτα της αντας που ειναι ελαφρια με λικερ!Αν και δικο μου εχω μονο ροδι και το μανταρινι δεν ειναι ετοιμο!Να αγορασω λεμοντσελο η πολυ λεμονι επεσε;;;

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα δεν το τίμησε κανείς το λεμοντσέλο κ το χω να στέκεται Mad

Τώρα που μου θύμισες τη λεμονπαι της τεμπέλας, έτσι κάνω κ το τσιζκεικ απλά με άλλη γεύση μπισκότα + ζελέ κεράσι+ βισινάκια κ είναι ΘΕΙΚΟΟΟΟ!!!

Όχι γιατί το φτιάχνω εγώ προς Θεού Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 M137

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:
Λεμονακι δεν ξερω αν ειναι αρκετα γιατι τους εχω καλομαθει και περιμενουν πολλα απο μενα!Ειδικα η πεθερα θα φερει και μπλοκακι να τα καταγραψει ολα να τα κουτσομπολεψει με την κορη που δε θα μπορει να ερθει....αλλα και με την αδερφη της!Ιερα εξεταση!

αλλος ενας λογος που δν θα τους εκανα την τιμη αν ηταν τετοιοι!! χαχαχα Twisted Evil Twisted Evil εγω παντως παιδια μου δν εχω χωρο να μαζευτει επισημα κοσμος , μονο οι φιλοι μας μαζευονται που δν θα με παρεξηγησουν να φανε στα ποδια και αν θα κα8ονται στις καρεκλες γραφειου και μπαλκονιου γιατι δν θα χοραμε!!Σε συγγενεις δν εχω κανει ΠΟΤΕ το τραπεζι και τωρα που το σπιτι που θα παμε θα ειναι μικροτερο, δν νομιζω οτι θα κανω! εκτος αν κανουμε τιποτα καλοκαιρινο και στησουμε τραπεζαρα εξω στο κτημα!!! Laughing Laughing Laughing Razz δν μπορω να πω οτι μου κανει ιδιαιτερο κεφι παντως!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όντως δεν υπάρχει χειρότερο από καλοθελητές που είναι με το "μπλοκάκι" που λέει η Ιωάννα για να σχολιάσουν Rolling Eyes

Εμένα ένας τέτοιος καλοθελητής μου είχε πει ότι δεν του άρεσε το χρώμα των κουφωμάτων των ενδιάμεσων πορτών στο σπίτι που νοικιάζουμε!!

Αχαχαχαχαχα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 M146

Σας αφήνω πέφτω για υπνάκι κ τα λέμε μετά Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 850933

Υ.Γ πολλή ώρα θέλει το τσιζ κεικ αυτό Ιωάννα , εγώ το κάνω σε 30' χωρίς ψυγείο ούτε ψήσιμο! Wink

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη ξεκουραση κοριτσακι!!Εγω δν εχω προβλημα για τα σπιτια που νοικιαζω γιατι δν νιωθω να με αφορουν ουτε στο ελαχιστον οποτε ας πουν οτι θελουν Razz Razz Razz Razz

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
ioanna85 έγραψε:
Λεμονακι δεν ξερω αν ειναι αρκετα γιατι τους εχω καλομαθει και περιμενουν πολλα απο μενα!Ειδικα η πεθερα θα φερει και μπλοκακι να τα καταγραψει ολα να τα κουτσομπολεψει με την κορη που δε θα μπορει να ερθει....αλλα και με την αδερφη της!Ιερα εξεταση!

αλλος ενας λογος που δν θα τους εκανα την τιμη αν ηταν τετοιοι!! χαχαχα Twisted Evil Twisted Evil εγω παντως παιδια μου δν εχω χωρο να μαζευτει επισημα κοσμος , μονο οι φιλοι μας μαζευονται που δν θα με παρεξηγησουν να φανε στα ποδια και αν θα κα8ονται στις καρεκλες γραφειου και μπαλκονιου γιατι δν θα χοραμε!!Σε συγγενεις δν εχω κανει ΠΟΤΕ το τραπεζι και τωρα που το σπιτι που θα παμε θα ειναι μικροτερο, δν νομιζω οτι θα κανω! εκτος αν κανουμε τιποτα καλοκαιρινο και στησουμε τραπεζαρα εξω στο κτημα!!! Laughing Laughing Laughing Razz δν μπορω να πω οτι μου κανει ιδιαιτερο κεφι παντως!

Ελλη μου σε καταλαβαινω αλλα εγω ειμαι αλλης αποψης!Μας προσφεραν το σπιτι και τρωμε και καθε σ/κ εκει, θα πρεπει να κανω κι σε αυτους ενα τραπεζι με καλα τους και με τα κακα τους!Εχουμε χωρο για τραπεζια...σκεψου περισυ στην γιορτη του εβαλα και πλαστικα τραπεζια και εκανα τραπεζι για 30 ατομα!

Αντα μου καλη ξεκουραση!!!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #17 - Σελίδα 3 M093

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ισως κι εγω αν ειχαμε χωρο για τραπεζαρια να το σκεφτομουν αλλιως.. ετσι δν νιωθω καθολου ανετα ομως!!!...τωρα που θα μενω κατω απο τα πεθερικα μου σιγουρα θα τρωμε και σε εμας καποιες φορες, οπως τωρα που παμε ΣΚ και τρωμε σε αυτους.. αλλα αλλο αλλα 2 ατομα κι αλλο ολο το σοι!!

δν ειμαι και τοσο καταξιωμένη μαγείρισσα, δν νιωθω και τοσο ανετα!!! Razz Razz Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

εσυ που το χεις σε καταλαβαινω χιχιιχι

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πω πωωω δεν σας προλαβαινω λεμε διαβαζα αντα μουυυυυυυ τη κανεις ???? ιωαννα καλα εισαι κοπελα μου ????

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω ιωαννα ειμαι πολυ του μαγειρεματος και του τραπεζωματος...βεβαια το σπιτι που αγορασαμε δεν ειναι τεραστιο αλλα ολοι οι καλοι χωρανε...θεωρω πως και σε μενα θα υπαρχουν καλοθελητες απλα δεν το'χω παρει χαμπαρι ακομα....βεβαια δεν τους αφηνω και πολλα περιθωρια...

οσο γι'αυτο με τα κουφωματα που ειπε η αντα εχω να πω οτι ολοι θελουν να χωνουν τη μυτουλα τους...οταν αγορασαμε εμεις το σπιτι και αρχισαμε να το φτιαχνουμε ολο λεγανε...αλλα καθοτι βερα κορινθια τους ειπα "με τα λεφτα μου γ@@@@@ω και την κυρα μου"...οποτε και το βουλωσαν!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωάννα αν ο άνθρωπος είναι κακός θα βρει να σχολιάσει, θα σχολιάσουν άσχετα αν όλα όσα φάνε θα γαργαλίσουν ικανοποιητικά τον ουρανίσκο τους.

άκουσα το αυτοκίνητο, ήρθε !!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη κανεις λαθος!Δεν το εχω απλα ρισκαρω!Και δοκιμαζω να κανω συνταγες που βλεπω στην τηλεοραση η στο ιντερνετ ή που μου λετε εσεις!Απο αυτα που λεω να κανω το μοσχαρακι δεν το ξανακανα ετσι αλλα το ειδα στην Αργυρω και θα το δοκιμασω, τις μπριζολες της εκανε η Βοσσου και τις δοκιμασα μια φορα, την κιμαδοπιτα την ειδα στον αλφα και τη δοκιμασα μια φορα σε τραπεζι και παει λεγοντας!Να τολμας θελει!
Και ακου μια συμβουλη απο μια μικροτερη οσο δυσκολο κι αν ειναι να εισαι εσυ σωστη και τυπικη!Οτι θα βρουν να πουν θα βρουν άλλα εσυ να εισαι ενταξει!εμενα αυτο τους σκαει....

Αγαπη μου εδω καλα ειμαι!

γκρινιαρα αυτο ειναι που λεω και στην Ελλη, δεν αφηνω περιθωρια σε κανεναν να πει κουβεντα!

Λεμονακι Μου προσαψαν μια μερα πως ειμαι πολυ τυπικη...αφου δεν ειχαν τι αλλο να πουνε!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω σαν την ιωαννα κανω...ανοιγω το γαστρονομο,τη βεφα,την αργυρω και τον παρλιαρο και ο,τι κατσει...συνηθως τα πετυχαινω ειδικα αν ειναι φαγητο επειδη το λατρευω...στα γλυκα θελω εκπαιδευση!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις