Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
590 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 590 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Empty ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Παρ Μαρ 09, 2012 10:40 am

nenitsa

nenitsa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΑΜΑΔΕΣ ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!Η ΜΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΛΑ!!!ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 4600 ΚΑΙ ΠΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΞΕΝΟ!ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΚΛΑΕΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΠΙΝΑΕΙ!ΛΕΜΕ ΚΑΘΕ 3ΩΡΟ ΦΑΙ ... ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΠΙΝΕΙ 60ML ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΤΑ 550 ML ΗΜΕΡΗΣΙΩΣ...ΟΥΤΕ ΚΑΝ 600 ...ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 500!!!ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗ ΦΤΑΙΕΙ???ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ!!ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΙΝΕΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΠΙΕΙ Η ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΛΑΕΙ ΚΑΙ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ!!!Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΥΠΟΣΤΙΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΙΣΟΦΑΓΗΤΙΔΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΣΙΡΟΠΑΚΙ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ nenitsa

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΤΙ ΓΑΛΑ ΠΙΝΕΙ?ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ Ν ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ?

ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑΝ ΚΟΛΙΚΟΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΔΩΣΑ ΤΟ INFAKOLIC.EINAI ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ NA TO ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΓΑΛΑ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ.ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΕΤΡΩΓΕ ΠΡΙΝ 1 ΜΗΝΑ.

nenitsa

nenitsa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΝΝΑ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΗ!!!ΓΑΛΑΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ...ΑΠΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΕΦΥΓΕ ΜΕ ΑΛΜΙΡΟΝ ...ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΙΑΣΑΝΕ ΚΟΛΙΚΟΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΝΑΜΕ ΤΟ NOVALAC AC ΜΕ
INFACOLIC KAI ΕΙΔΑΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΜΕ ΤΟ NUTRIBEN AC ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟΥΣ ΤΗΣ ΕΠΕΦΤΕ ΒΑΡΥ ΚΑΙ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΤΟ NOVALAC AC...ΜΕΤΑ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΑΝ ΟΙ ΚΟΛΙΚΟΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΠΙΝΑΜΕ ΑΝΤΙΚΟΛΙΚΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΣΙΡΟΠΙ ΚΑΙ Ο ΝΕΟΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΛΟ NUTRIBEN 1 !!ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝ..ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ INFACOLIC...ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΣΙΡΟΠΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΙΣΟΦΑΓΗΤΙΔΙΑ!!!!ΥΟΦΦΦΦΦ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ...!!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου να σου ζησει το μωρακι σου. μηπως η πιπιλα του μπιμπερου εχειι πολυ μικρη τρυπουλα και δεν μπορει να πιει και δυσκολευεται ?

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εμενα ειχε κολικους τους πρωτους 2 μηνες επινε ξενο εδιναν το ναν . επινε 60 . και οτ ταιζα καθε τριωρο. μην ξεχνας το στομαχι του ειναι ακομα μικρουλι συγα συγα θα ανηξει μην φωβασαι απλα εχει κολικους και μπορει να μην θελει ν φαει τ καημενο επειδη ποναει

nenitsa

nenitsa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΧ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ!!!ΑΠΛΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥΥΥΥ!!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΛΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΠΟΛΥ!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΚΟΛΙΚΟΙ..ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ?ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΚΑΙ ΞΕΚΑΡΔΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΣΑΝ ΜΟΥΣΩΝΑΣ ΣΕ ΤΡΟΠΙΚΟ ΝΗΣΙ!!! ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! 534787

nenitsa

nenitsa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ!!!ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ!!ΤΑ ΕΧΩ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΑΥΤΑ!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου και σε σενα ναι ειναι δυσκολο πραγμα να εχεις κολικους εμενα ξεκινουσαν απο 12 το μεσημερι και σταματαγε 1 το βραδυ
ασε

nenitsa

nenitsa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΧΧΧ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑΝΤΑΡ...ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΝΑΙ ΤΗΝ ΠΙΑΝΟΥΝ!!!!ΠΡΩΙ-ΜΕΣΗΜΕΡΙ-ΑΠΟΓΕΥΜΑ0-ΒΡΑΔΥ-ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ...ΚΛΑΜΑ ΚΟΥΝΗΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ.....ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ ΤΕΛΙΚΟ ΣΙΓΜΑ!!!! ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! 911307

10ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Empty Απ: ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Παρ Μαρ 09, 2012 11:42 am

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νενιτσα μου εγω ειχα παρει ενα σεντονακι το δυπλωσα το σιδερωσα και το εβαλα στην κοιλιτσα του ηρεμουσε .μπορεις να κανεις το εξης κιολας οπως την κρατας ορθια να λυγησεις τα ποδαρακια οπως τα λυγηζει αυτη εμενα ηρεμουσε και κοιμοτανε ετσι
αλλες φδορες θερμοφορα επερνα ζεστο νερο οχι καυρο εννοητε το τυλιγα με ενα σεντονακι και στην κοιλιτσα οσο ειναι ζεστη η κοιλιτσα ηρεμη
και αν δεις οτι σ κανει εμετο λιγο η στο βγαζει και λιγο μορε και ειναι σαν γλιτσα σαν μυξα μην φοβηθεις αυτο ειναι καλο συγα συγα φευγει το υγρο που εχει απομεινει στην κοιλιτσα της

11ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Empty Απ: ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Παρ Μαρ 09, 2012 11:48 am

nenitsa

nenitsa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ... ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗ ΘΕΡΜΟΦΟΡΑ ΟΧΙ!!!ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗ ΓΛΙΤΣΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ...ΦΕΥΓΕΙ ΥΓΡΟ? Shocked

12ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Empty Απ: ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Παρ Μαρ 09, 2012 11:51 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και πολλες βολτες ειτε με το αμαξι ειτε με το καροτσι...

13ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Empty Απ: ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Παρ Μαρ 09, 2012 11:54 am

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα μπεμπακια μας οταν ειναι στην κοιλιτσα μας καταπινουν αμνιακο υγρο σωστα ? αυτο το υγρο οταν γενιουντε αφου εχουν καταπιει μενει στην κοιλιτσα τους και πρεπει ν βγει βγενει συγα συγα απο μονο του μπορει βγαλει σαλιο μπορει ν κανει εμετο
εννοητε με την θερμοφορα δεν θα βαλει πολυ καυτο νερο χλιαρο και μετα σεντονακι και ακουμπα με το χερι σ ν δεις απλα να την ζεστενεις . αλλιως η κοιλια σου με την κοιλια της για να ζεσταθει

14ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Empty Απ: ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Παρ Μαρ 09, 2012 11:54 am

nenitsa

nenitsa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ tatijana!!ΤΗΝ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ..ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ!!ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΗ ΒΟΛΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ!!!!!!!

15ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Empty Απ: ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Παρ Μαρ 09, 2012 11:57 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nenitsa έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΟΥ tatijana!!ΤΗΝ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ..ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ!!ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΗ ΒΟΛΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ!!!!!!!

Ετσι και με μας...Οταν σταματαγαμε σε φαναρι λες και γυρναγε ο διακοπτης και αρχιζε το κλαμα..Αλλα με το καροτσι εχω ριξει κατι βολτες πρωι-απογευμα...Και υυυυυυπνους τρελλους...Θα περασει μικρη μου και πολλες βολτιτσες οσο μπορειτε,στην Αθηνα σε ποια περιοχη ειστε αν επιτρεπεται?

16ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Empty Απ: ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Παρ Μαρ 09, 2012 11:58 am

nenitsa

nenitsa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Α ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕ ΕΜΕΤΟΥΚΙΔΕΣ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ!!ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΥΓΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ!

17ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Empty Απ: ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Παρ Μαρ 09, 2012 12:00 pm

nenitsa

nenitsa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΛΙΜΟ .!!!ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ...ΑΦΟΥ ΜΟΛΙΣ ΒΛΕΠΩ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΓΧΟΝΟΜΑΙ....ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΗΝ ΠΑΡΑΒΙΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ..ΧΑΧΑΧΧΑ Razz

18ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Empty Απ: ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Παρ Μαρ 09, 2012 12:02 pm

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σαν μυξα θα ειναι καλο αμα το βγαζει καλοειναι αυτο συγα συγα φευγει

19ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Empty Απ: ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Παρ Μαρ 09, 2012 12:04 pm

nenitsa

nenitsa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟ???ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΥΓΡΟ??

20ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Empty Απ: ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Παρ Μαρ 09, 2012 12:07 pm

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εξαρταται το μωρακι εμενα μολις 40ντησε σταματησαν
σε αλλα παιδακια μπορει μεχρι και 6μηνων τους εχει παει

21ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Empty Απ: ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Παρ Μαρ 09, 2012 12:09 pm

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΑΒΕΙΣ ΤΟΝ ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΗΡΑ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ.ΣΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ!

22ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Empty Απ: ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Παρ Μαρ 09, 2012 12:09 pm

nenitsa

nenitsa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΜΜΜ...ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΝΑ ΔΩ ..ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΕΒΓΑΖΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

23ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Empty Απ: ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Παρ Μαρ 09, 2012 12:11 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχει αποκτησει κ τρελλος χαμος στην Βουλιαγμενης πια...Εκει εμενα κι εγω πριν τα παρατησω κι ανεβω Σαλονικα.

24ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Empty Απ: ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Παρ Μαρ 09, 2012 12:12 pm

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τπτ κοπελα μ ελπιζω γρηγορα να φυγουν η κολικοι . μακαρι να τους ειχες εσυ και οχι η μικρη

25ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Empty Απ: ΜΩΡΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ! Παρ Μαρ 09, 2012 12:13 pm

nenitsa

nenitsa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΑΒΕΙΣ ΤΟΝ ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΗΡΑ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ.ΣΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ!
ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΚΛΑΕΙ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ..ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΠΟΡΟΦΗΤΗΡΑ,ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΜΠΙΣΤΟΛΑΚΙ Η ΒΑΖΩ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΗΧΟΥΣ WHITE NOISE ΚΑΙ ΗΡΕΜΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΛΗΗΗΗ ΩΡΑ!!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΒΑΘΥΣ ΥΠΝΟΣ Κ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΑΚΙ ΤΗΣ (ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΩ ΛΙΓΟ ΤΗ ΜΕΣΟΥΛΑ ΜΟΥ) ΤΣΑΦ ΠΑΛΙ ΚΛΑΜΑ...ΑΧΧΧ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ I love you I love you

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις