Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
500 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 500 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

bouboulinaki

bouboulinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 14 ΜΗΝΩΝ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ(ΚΙΝΗΤΙΚΑ-ΜΑΘΗΣΙΑΚΑ).Η ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΗ ΚΙ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝΕ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΑΠΤΥΞΙΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΒΗ ΑΥΤΟ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝΤΙΛΗΨΗΣ ΚΑΘΩΣ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΛΟΓΟ ΥΠΟΤΟΝΙΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΙΤΙΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕΤΑΙ,ΓΥΡΙΖΕΙ ΤΗ ΜΕΣΟΥΛΑ ΤΗΣ ΠΑΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΘΗΣΤΗ.
ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΥΣΤΗΣΑΝΕ ΤΗΝ Κα ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ.
ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ Η' ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΗΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ Sad

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα η αννα μαρια 13 μηνων μπουσουλησε περπατησε 19 μηνων ειχαμε κανει μια εξεταση για να δουμε γιατι δεν περπατουσε εξεταση αιματος ηταν ειχα αγχος αλλα δεν πηγα πουθενα μου ειχε πει η απιδιατρος να παω 2 χρ
τωρα ο κοσμας δεν λεει λεξη μονο δειχνει και ειναι 19 μηνων παλι θα παω σε αναπτυξιολογο εαν δεν μλησει μεχρι τα 2
εσυ γιατι πηγες τοσο νωρις τι δειγματα ειχες?μονο αυτο οτι δεν μπουσουλαει?γιατι μπορει να το κανει και επειδη αγχωνεσαι εσυ να το εχει καταλαβει δηλαδη
και εμενα αργησε

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσάκι! Δεν ξέρω την Τσεκούρα που λες. Ξέρω την Αντωνοπούλου στο Αττικό. Εκείνη είναι επικεφαλης στο αναπτυξιολογικό στο Αττικό. Έχει αρκετή αναμονή, αλλά αξίζει τον κόπο. Επισης, δεν κάνει απογευματινό ιατρείο ή έξω. Κάνει μόνο πρωί. Το καλό είναι ότι δεν πληρώνεις και ασχολέιται πάρα πολύ με το παιδί, καμια ώρα, για να βγάλει διάγνωση.

bouboulinaki

bouboulinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
pana έγραψε:εμενα η αννα μαρια 13 μηνων μπουσουλησε περπατησε 19 μηνων ειχαμε κανει μια εξεταση για να δουμε γιατι δεν περπατουσε εξεταση αιματος ηταν ειχα αγχος αλλα δεν πηγα πουθενα μου ειχε πει η απιδιατρος να παω 2 χρ
τωρα ο κοσμας δεν λεει λεξη μονο δειχνει και ειναι 19 μηνων παλι θα παω σε αναπτυξιολογο εαν δεν μλησει μεχρι τα 2
εσυ γιατι πηγες τοσο νωρις τι δειγματα ειχες?μονο αυτο οτι δεν μπουσουλαει?γιατι μπορει να το κανει και επειδη αγχωνεσαι εσυ να το εχει καταλαβει δηλαδη
και εμενα αργησε

ΜΑΣ ΤΟ ΣΥΣΤΗΣΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΠΙΔΗ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΤΗΣ.

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΑΔΙΚΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ! ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΑΝ ΕΧΕΙ ΥΠΟΤΟΝΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΓΟΥΡΑ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ ΔΥΝΑΜΟΣΟΥΝ ΟΙ ΜΥΕΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΙΣΗ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ !

bouboulinaki

bouboulinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mariloy έγραψε:ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΑΔΙΚΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ! ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΑΝ ΕΧΕΙ ΥΠΟΤΟΝΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΓΟΥΡΑ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ ΔΥΝΑΜΟΣΟΥΝ ΟΙ ΜΥΕΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΙΣΗ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ !

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΕΧΟΥΜΕ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕΙ ΦΥΣΙΚΟ/ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΜΦΑΝΗΣ ΜΕΣΑ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ.ΕΠΕΙΔΗ Η ΜΑΓΝΙΤΙΚΗ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΠΟΙΑ ΒΛΑΒΗ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝΕ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΑΝΑΠΤΥΞΙΟΛΟΓΟ.
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΜΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΚΟΦΑΓΟ.14 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 8.5 ΚΙΛΑ ΟΛΟ Κ ΟΛΟ.ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

bouboulinaki

bouboulinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mamamatina έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκι! Δεν ξέρω την Τσεκούρα που λες. Ξέρω την Αντωνοπούλου στο Αττικό. Εκείνη είναι επικεφαλης στο αναπτυξιολογικό στο Αττικό. Έχει αρκετή αναμονή, αλλά αξίζει τον κόπο. Επισης, δεν κάνει απογευματινό ιατρείο ή έξω. Κάνει μόνο πρωί. Το καλό είναι ότι δεν πληρώνεις και ασχολέιται πάρα πολύ με το παιδί, καμια ώρα, για να βγάλει διάγνωση.
ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΤΑ ΤΗΝ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΓΙΑ ΠΡΩΙΝΟ R/V ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Η ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ.
ΘΑ ΠΑΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΙΔΙΩΤΗ...

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KAI EMENA KAPVS EΤΣΙ ΗΤΑΝ Η ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΒΑΡΟΣ ΟΥΤΕ ΥΨΟΣ ΕΜΕΝΑ 14 ΜΗΝΩΝ ΗΤΑΝ 7800 ΚΑΙ ΤΩΡΑ 3ΧΡ ΕΙΝΑΙ 11 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΓΙΑ ΜΥΑΛΓΙΕΣ ΜΕ ΜΙΑ ΑΙΜΑΤΟΣ
ΓΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ
ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΡΙΜΙ ΑΛΛΑ ΥΨΟΣ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ ΑΣΤΑ

bouboulinaki

bouboulinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
pana έγραψε:KAI EMENA KAPVS EΤΣΙ ΗΤΑΝ Η ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΒΑΡΟΣ ΟΥΤΕ ΥΨΟΣ ΕΜΕΝΑ 14 ΜΗΝΩΝ ΗΤΑΝ 7800 ΚΑΙ ΤΩΡΑ 3ΧΡ ΕΙΝΑΙ 11 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΓΙΑ ΜΥΑΛΓΙΕΣ ΜΕ ΜΙΑ ΑΙΜΑΤΟΣ
ΓΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ
ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΡΙΜΙ ΑΛΛΑ ΥΨΟΣ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ ΑΣΤΑ
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ!ΒΛΕΠΕΙΣ ΡΩΤΑΕΙ ΚΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ,ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.
ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΙΣ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΤΡΩΝΕ ΚΑΙ ΠΑΧΥΝΟΥΝ Very Happy Very Happy

psuxoula mou

psuxoula mou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μπουμπυλινακι γεια σου... εχω ακουσει για την κυρια τσεκουρα και μαλιστα τα καλυτερα!! μια φιλη μου πηγε τον μιρο της γιατι ηταν επισης πολυ υποτονικος. ειναι πολυ καλη και ασχολειται πολυ με το παιδι.να την πας την μικρουλα σου και ελπιζω να μην ειναι κατι...μην αγχωνεσαι ομως το καθε παιδακι ειναι διαφορετικο...αλλα αργουν να περπατησουν και να μιλησουν... μιας γνωστης μου το ενα της παιδακι περπατησε 19 μηνων και αργησε πολυ να περπατησει χωρις να υπαρχει καποιο προβλημα και το δευτερο της παιδακι 10 μηνων περπατουσε κιολας! ολα τα παιδακια ειναι διαφορετικα. βεβαια καλα εκανε ο παιδιατρος σου και σου ειπε να το πας το παιδακι αλλα ελπιζω ολα να ειναι καλα.

bouboulinaki

bouboulinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
psuxoula mou έγραψε:μπουμπυλινακι γεια σου... εχω ακουσει για την κυρια τσεκουρα και μαλιστα τα καλυτερα!! μια φιλη μου πηγε τον μιρο της γιατι ηταν επισης πολυ υποτονικος. ειναι πολυ καλη και ασχολειται πολυ με το παιδι.να την πας την μικρουλα σου και ελπιζω να μην ειναι κατι...μην αγχωνεσαι ομως το καθε παιδακι ειναι διαφορετικο...αλλα αργουν να περπατησουν και να μιλησουν... μιας γνωστης μου το ενα της παιδακι περπατησε 19 μηνων και αργησε πολυ να περπατησει χωρις να υπαρχει καποιο προβλημα και το δευτερο της παιδακι 10 μηνων περπατουσε κιολας! ολα τα παιδακια ειναι διαφορετικα. βεβαια καλα εκανε ο παιδιατρος σου και σου ειπε να το πας το παιδακι αλλα ελπιζω ολα να ειναι καλα.

Κάλλιο αργα παρά ποτέ λέει ο λαός μας!!Τελικά την είδε η Τσεκούρα και δεν ξέρω αν πρέπει να κλαίω ή να γελάω!Παθολογικά δεν έχει κάτι!Μεγαλώνει πιο αργά από τα άλλα παιδάκια και στο μαθησιακό κομμάτι και στο κινησιολογικό είμαστε όπως ενα μωράκι 6 μήνων!
Τι να πω υγεία και τίποτα άλλο!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bouboulinaki έγραψε:
psuxoula mou έγραψε:μπουμπυλινακι γεια σου... εχω ακουσει για την κυρια τσεκουρα και μαλιστα τα καλυτερα!! μια φιλη μου πηγε τον μιρο της γιατι ηταν επισης πολυ υποτονικος. ειναι πολυ καλη και ασχολειται πολυ με το παιδι.να την πας την μικρουλα σου και ελπιζω να μην ειναι κατι...μην αγχωνεσαι ομως το καθε παιδακι ειναι διαφορετικο...αλλα αργουν να περπατησουν και να μιλησουν... μιας γνωστης μου το ενα της παιδακι περπατησε 19 μηνων και αργησε πολυ να περπατησει χωρις να υπαρχει καποιο προβλημα και το δευτερο της παιδακι 10 μηνων περπατουσε κιολας! ολα τα παιδακια ειναι διαφορετικα. βεβαια καλα εκανε ο παιδιατρος σου και σου ειπε να το πας το παιδακι αλλα ελπιζω ολα να ειναι καλα.

Κάλλιο αργα παρά ποτέ λέει ο λαός μας!!Τελικά την είδε η Τσεκούρα και δεν ξέρω αν πρέπει να κλαίω ή να γελάω!Παθολογικά δεν έχει κάτι!Μεγαλώνει πιο αργά από τα άλλα παιδάκια και στο μαθησιακό κομμάτι και στο κινησιολογικό είμαστε όπως ενα μωράκι 6 μήνων!
Τι να πω υγεία και τίποτα άλλο!!
ΔΗΛ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΣΑΣ ? ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ?

bouboulinaki

bouboulinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mariloy έγραψε:
bouboulinaki έγραψε:
psuxoula mou έγραψε:μπουμπυλινακι γεια σου... εχω ακουσει για την κυρια τσεκουρα και μαλιστα τα καλυτερα!! μια φιλη μου πηγε τον μιρο της γιατι ηταν επισης πολυ υποτονικος. ειναι πολυ καλη και ασχολειται πολυ με το παιδι.να την πας την μικρουλα σου και ελπιζω να μην ειναι κατι...μην αγχωνεσαι ομως το καθε παιδακι ειναι διαφορετικο...αλλα αργουν να περπατησουν και να μιλησουν... μιας γνωστης μου το ενα της παιδακι περπατησε 19 μηνων και αργησε πολυ να περπατησει χωρις να υπαρχει καποιο προβλημα και το δευτερο της παιδακι 10 μηνων περπατουσε κιολας! ολα τα παιδακια ειναι διαφορετικα. βεβαια καλα εκανε ο παιδιατρος σου και σου ειπε να το πας το παιδακι αλλα ελπιζω ολα να ειναι καλα.

Κάλλιο αργα παρά ποτέ λέει ο λαός μας!!Τελικά την είδε η Τσεκούρα και δεν ξέρω αν πρέπει να κλαίω ή να γελάω!Παθολογικά δεν έχει κάτι!Μεγαλώνει πιο αργά από τα άλλα παιδάκια και στο μαθησιακό κομμάτι και στο κινησιολογικό είμαστε όπως ενα μωράκι 6 μήνων!
Τι να πω υγεία και τίποτα άλλο!!
ΔΗΛ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΣΑΣ ? ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ?
ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΑΛΛΑ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΟΓΟ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΥΓΕΙΑΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΦΟΥ ΟΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ.ΟΥΤΕ ΣΙΔΗΡΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ.ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΗΣ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ.ΑΦΟΥ ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΟΝ ΠΩΠΩ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΜΗ Η ΜΕΣΟΥΛΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΕΙ...Η ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΕΣΑ ΣΕ 4 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΟΔΟ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ,ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΝΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΡΟΥΛΑ 4 ΕΤΩΝ ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΥΠΟΤΙΠΟΔΩΣ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ...

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NA ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ Σ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΕΙΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 5 ΕΤΩΝ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΙΣΕ 18,5 ΜΗΝΟΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΦΙΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟΘΕ. ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ ΥΠΟΤΟΝΙΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΠΙΣΩ . ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΣΕ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΕΖΟΥΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ !

bouboulinaki

bouboulinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mariloy έγραψε: NA ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ Σ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΕΙΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 5 ΕΤΩΝ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΙΣΕ 18,5 ΜΗΝΟΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΦΙΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟΘΕ. ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ ΥΠΟΤΟΝΙΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΠΙΣΩ . ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΣΕ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΕΖΟΥΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ !

Να σας ζήσει το παιδάκι!Ναι το έχωαποδεχτεί αν και με πολύ ζόρι!Αφού είναι υγειής ας αργήσει και λίγο!Σε όλη της τη ζωή θα περπατάει ας απολαύσει την αγκαλιά μας τώρα που είναι μικρή κι ας αργήσει να τα κάνει τι να κάνουμε! Smile Sad
Ποιός γιατρός σας παρακολουθεί?

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΔΑΡΑΣ !

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεις καναμε φυσικοθεραπεια λογω υπερτονιας των ακρων απο 11 μηνων και χαρη σαυτην μπουσουλησε,σταθηκε καθιστος και περπατησε
θελει χρονο και υπομονη!!

τωρα οσον αφορα τους αναπτυξιολογους τι να σου πω εχουμε παει σε ενα σωρο αλλα ολους τους εχει διαψευσει ο μικρος μου
λογω του οτι ντρεποταν η γκρινιαζε τον εβγαζαν το λιγοτερο 'καθυστερημενο'
ναι δεν λεω μπορει σε πολλα να ηταν πισω απο τα αλλα παιδακια της ηλικιας του αλλα σιγα σιγα η διαφορα μειωθηκε

ειχα ακουσει και εγω για την τσεκουρα τα καλυτερα αλλα δεν χρειαστικε να παω γιατι πηγαινε καλα με τις θεραπειες και τωρα με την λογοθεραπεια παει σουπερ

bouboulinaki

bouboulinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:εμεις καναμε φυσικοθεραπεια λογω υπερτονιας των ακρων απο 11 μηνων και χαρη σαυτην μπουσουλησε,σταθηκε καθιστος και περπατησε
θελει χρονο και υπομονη!!

τωρα οσον αφορα τους αναπτυξιολογους τι να σου πω εχουμε παει σε ενα σωρο αλλα ολους τους εχει διαψευσει ο μικρος μου
λογω του οτι ντρεποταν η γκρινιαζε τον εβγαζαν το λιγοτερο 'καθυστερημενο'
ναι δεν λεω μπορει σε πολλα να ηταν πισω απο τα αλλα παιδακια της ηλικιας του αλλα σιγα σιγα η διαφορα μειωθηκε

ειχα ακουσει και εγω για την τσεκουρα τα καλυτερα αλλα δεν χρειαστικε να παω γιατι πηγαινε καλα με τις θεραπειες και τωρα με την λογοθεραπεια παει σουπερ

Καλημέρα!Να σου ζήσει το γλυκό σου! Είναι πολύ ενθαρρυντικό για μας να ακούμε πως τελικά η διαφορά καλύφθηκε. Κι εμας χθες που πήγαμε μας είπε πως δεν φαίνεται να είναι κάτι μόνιμο αλλα θα το ξεπεράσει με την φυσικοθεραπεία και την εργοθεραπεία.Την πάμε στην Γκίκα και ακόμη προσπαθούμε μέσα από εξετάσεις να βρούμε τι συμβαίνει.Δεν με έχει κουράσει η διαδικασία του φυσικοθεραπευτηρίου (αφου την έχει βοηθήσει πολύ)αλλα το γεγονός πως πρέπει να κάνει συνέχεια εξετάσεις και να την τρυπάνε ναι δεν το μπορώ γιατί ταλαιπωρείται.Τώρα μας είπε πως αν και οι εξετάσεις του μεταβολισμού βγουν και αυτές καθαρές τότε θα πρέπει να της κάνουμε βιοψία μυών για να δουμέ αν έχει κάποιο νευρομυικό νόσημα.Και αυτό θα γίνει πάλι με ολίκη νάρκωση όπως και η μαγνιτική.
Εσείς σε ποοιον νευρολόγο πήγατε και τι σας σύστησε γιατι η ιδέα της βιοψίας δεν μου άρεσε καθόλου... Crying or Very sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις