Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Μαριλύ καιρό είχες να μας φανείς Very Happy χάρηκα πολύ με τα νέα σου , μακάρι κ με μιά τεράστια χοριακή!! Very Happy
Κ εγώ συμφωνώ με την Ιωάννα στο θέμα του τεστ, θέλω να ξέρω κ δεν αντέχω την αναμονή γενικά Rolling Eyes

Λουλού άντε να φτιάχνει η διάθεση γιατί μουχλιάσαμε πια τοσο καιρό!!άσε που δε θα χρειαζόμαστε θέρμανση Embarassed

Γκρινιάρα βράζω λίγη πατάτα με καρότο γιατί δε νιώθω το στομάχι μου καλά σήμερα...

ωχ!γιατι?μη μου πεις οτι αρρωσταινεις??

κι εγω εφαγα λιγα φασολακια με το ζορι...τωρα μου ερχεται να  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 M061

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="γκρινιαρα"]
Marily11 έγραψε:Γεια σου Ada! τι κανεις?

Loulou οτι και να κανεις ευχομαι να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις!!!

Γκρινιαρα εχεις κανει τεστακι?

οχι δεν εχω κανει γιατι δεν εχω καθυστερηση...περιμενω την ακατανομαστη στις 20/3...και γενικα προτιμω τις χοριακες μου φαινονται πιο αξιοπιστες και μου κοστιζουν μονο 7 ευρω!!!!



εχεις ακομα λιγες μερες..υπομονη και μακαρι να μη φανει η ακατανομαστη! 7 ευρω???? μονο εγω πληρωσα 20 ευρω? μηπως μ'επιασαν κοροιδο ή μου φαινεται?

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ιωαννιτσα μου θα κανω λιγο ακομα υπομονη και μετα θα τρεξω!!!

 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 M159

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριλύ κι εγώ κούκλα μου δεν είχα κανένα σύμπτωμα οπότε μη σκας Razz
Κ στο δικό μου αιματολογικό άμα έκανες μετά τις 12 την αιμοληψία τα έδιναν μετά τις 8 το απόγευμα.

Ιωάννα δεν ξέρω τι έχει το στομάχι μου από εχθές το βράδυ πονάει. Ξύπνησα γύρω στις 4ς κ έτρωγα παξιμάδια κ ησύχασε!

Γκρινιάρα είσαί έτσι  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 M061 γιατί έφαγες φασολάκια!Στο πα εγώ! Razz

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Marily11"]
γκρινιαρα έγραψε:
Marily11 έγραψε:Γεια σου Ada! τι κανεις?

Loulou οτι και να κανεις ευχομαι να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις!!!

Γκρινιαρα εχεις κανει τεστακι?

οχι δεν εχω κανει γιατι δεν εχω καθυστερηση...περιμενω την ακατανομαστη στις 20/3...και γενικα προτιμω τις χοριακες μου φαινονται πιο αξιοπιστες και μου κοστιζουν μονο 7 ευρω!!!!



εχεις ακομα λιγες μερες..υπομονη και μακαρι να μη φανει η ακατανομαστη! 7 ευρω???? μονο εγω πληρωσα 20 ευρω? μηπως μ'επιασαν κοροιδο ή μου φαινεται?


ειμαι ασφαλισμενη στη δεη γι'αυτο πληρωνω τοσα...αλλιως εχει 15 ευρω...

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Μαριλύ κι εγώ κούκλα μου δεν είχα κανένα σύμπτωμα οπότε μη σκας Razz
Κ στο δικό μου αιματολογικό άμα έκανες μετά τις 12 την αιμοληψία τα έδιναν μετά τις 8 το απόγευμα.

Ιωάννα δεν ξέρω τι έχει το στομάχι μου από εχθές το βράδυ πονάει. Ξύπνησα γύρω στις 4ς κ έτρωγα παξιμάδια κ ησύχασε!

Γκρινιάρα είσαί έτσι  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 M061 γιατί έφαγες φασολάκια!Στο πα εγώ! Razz


ναι καλε!!! πρωτη φορα...χθες ηθελα να φαω κ την κατσαρολα και τωρα τα πεταξα στα σκουπιδια...τι στομαχι ειναι αυτο που εχω δν ξερω...χθες βραδυ με πηγε ο αντρας μου για κεμπαπ κι εγω λιγουρευομουν την πιτσα στο διπλανο τραπεζι...πιασ'τ'αυγο κ κουρευτω!!!!

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ada μου περαστικα σου κοπελα μου!

Γκρινιαρα αφου σου βγαινει τοσο φθηνα η χοριακη τοτε καλυτερα να κανεις χοριακη παρα τεστ!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marily11 έγραψε:Ada μου περαστικα σου κοπελα μου!

Γκρινιαρα αφου σου βγαινει τοσο φθηνα η χοριακη τοτε καλυτερα να κανεις χοριακη παρα τεστ!

ναι!!!συμφερει!!! ασε που αρχισα να ξεπερναω και το φοβο με τις ενεσεις... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 M105

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κλεινουν τα ματακια μου παω να ξαπλωσω λιγο και τα λεμε σε καμια ωριτσα...θα ειναι ον λα'ι'ν ομως!!!!


 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 Md063

 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 850933  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 850933  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 850933  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 850933  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 850933

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γκρινιαρα έγραψε:
Marily11 έγραψε:Ada μου περαστικα σου κοπελα μου!

Γκρινιαρα αφου σου βγαινει τοσο φθηνα η χοριακη τοτε καλυτερα να κανεις χοριακη παρα τεστ!

ναι!!!συμφερει!!! ασε που αρχισα να ξεπερναω και το φοβο με τις ενεσεις... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 M105



Γκρινιαρα μου εγω εχω θεμα με τις βελονες, με το αιμα δεν εχω κανενα προβλημα, μονο μη δω βελονα. το ειπα στην κοπελα οταν πηγε να μου παρει αιμα και απλα δεν κοιτουσα! αν με τρυπησουν μια φορα ειμαι ενταξει..το παλευω, αν με τρυπησουν δευτερη φορα εκει κατι παθαινω! μια φορα που μου πηραν αιμα για κατι εξετασεις και με τρυπησαν 2-3 φορες μεχρι να βρουν φλεβα, ειχα αρχισει να χανω τις αισθησεις μου και να ζαλιζομαι παρα πολυ..ειχε τρομαξει τοσο πολυ ο καημενος ο γιατρος..ετρεχε να μου φερει νερο, να με βαλει να ξαπλωσω..ασε ρεζιλι ειχα γινει ολοκληρη γαϊδαρα! αλλα τι να κανω? δεν τα παω καλα με τις βελονες!

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:καλημέρα!!

Ιωάννα μεγια το παπουτσάκιιι!!καλοφόρετο!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 328109 κι εγώ πάντως για άνεση προτιμώ τα αθλητικά!!!

Αντα Σπορτέξ τα λέγαμε σαν πιτσιρίκια κι εμείς γιατί ήταν μια μάρκα που λεγόταν έτσι δημοφιλής τότε!χιχιχι πως φαίνεστε ότι είστε της εποχής μας μερικές μερικές Laughing Laughing Laughing !!Ελπιζω να ειναι καλύτερα ο αντρούλης σου σήμερα!





αγαπη κι εγώ θα φοβομουν το σεισμό τώρα που μένω στον 4ο!!Βέβαια ίσως όχι τόσο όσο δείχνει να φοβήθηκες εσύ!! Μολις μετακομισω όμως..εκει που θα μενω δν προκειται να παθω τίποτα!!!στο μικρό σπιτακι! Very Happy Very Happy
ευτυχώς είδα δν σου κόπηκε τελικά η όρεξη!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 215994 χαχα (καλα το μηνυμα με το διάλογο όλα τα λεφτα!!! ...αντε ρε που θες να το παιξεις και δύσκολη!Αφου ολες τα ιδια χάλια ειμαστε μόλις μας κουνηθούν, και πριν μη σου πω Razz χαχαχαχαχα)

Γκρινιάρα μη το βλέπεις καλέ έτσι!! Δίσεκτο και Τρίτη και 13 χαχαχα Αφου λες ότι τιμάς τον τίτλο σου καιρό τώρα για να πάει στο γιατρό! Twisted Evil περαστικά γρήγορα να ειναι!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 417472

Εβελιν δεν πειράζει κοριτσάκι μου!!μαζι συνεχίζουμε δυναμικά!!Μετά το πάσχα να δεις που θα ερθει τσουπ, αμεσως το μωράκι!!

Ελένη κι εγώ αυτό το πρόβλημα έχω εδω μέσα και δν ειμαι καν εγκυος.. με τα γλυκά και τα φαγητά που ολο γι αυτα μιλάμε..τώρα ξύπνησα και η λιγουρα εχει φτάσει στο πάτωμα απο τις φωτος!!!

Χριστίνα κι εσένα ο άντρας σου μαγειρεύει???Ε μα τι στο καλο μόνο ο δικός μου δν κάνει τίποτα???? Mad

mariposa δν υπάρχει κανένας λόγος να αγχώνεσαι και να κοιτάς τοσο πολύ συμπτώματα γιατί ότι ειναι να γίνει έγινε!και γιατι έχεις ήδη ένα μπεμπέ... αρα σημάδι καλό ότι όλα καλά θα πάνε κι αν δν τα κατάφερες με την πρώτη θα τα καταφέρεις ...με τη δεύτερη?με την τρίτη?θα τα καταφέρεις.. αρκει να μην αγχώνεσαι!η θερμοκρασία πέφτει πρν αδιαθετήσεις!

καλημέρα και στα υπολοιπα κοριτσάκια Λιάνα, Λουλου, Σωτηρία,Γιάννα και οσες άλλες ειναι μεσα και τις ξεχνάω!!! βγαινω για δουλειες..κι εδώ εχει ήλιο αλλα με δοντια για την ώρα!!

φιλια σε ολες τα λεμε αργότερα!!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 334590  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 334590  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 334590  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 334590


τα παντα φτιαχνει!!!κ μαλιστα στα γλυκα ειναι απιαστος!!!ειχε παλια οικογενειακη επιχειρηση ενα καλο εστιατοριο κ εκει εμαθε τα παντα...

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ να 'μαι κι εγώ! φάγαμε ,έπλυνα τα πιάτα,άπλωσα τα ρούχα!! αμάν πια σήμερα δεν έχω κάτσει από το πρωί!! ποιες είναι εδώ??

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καθησα παλι..μαζεψα αρκετες κουτες..τα εφτισα και επειδη θα με μαλωσει παλι η Αντα που σηκώνω βάρη με την κόκκινη ειπα να σταματήσω...εχω ακομη τα απειρα!!Αχ δν θα τελειωσουν ποτε!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 534787  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 534787 εβαλα και ρολο κοτοπουλο με πατατουλες στον φουρνο να γινονται ..μιαμ μιαμ!!

χαφτουνακι μου!!μην στεναχωριεσαι κοριτσάκι..μαζι δυναμικα εμεις οι δυο  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 215994
κι εγώ τωρα που βλέπω την κουραση που τρωω με την μετακομιση λεω παλι καλα γιατι ποιος θα τα εκανε ολα αυτα ???

καλα βρε αγαπη για τοσα λιγα ριχτερ ανησύχησες??ειμαι σιγουρη οτι με τον άντρα σου κανατε πολλα παραπαναω Laughing Laughing Laughing Laughing

Λιάνα μου κακώς!!Εγω τουλαχιστον στη μαμα μου θα της ελεγα κατι που σιγουρα θα την ειχα περισσοτερο θαρρος!!Τουλαχιστον οτι κανεις να φροντιζεις να μη σε κουραζει καθολου,αλλιως βαλε τον αντρα σου με το ζορι!!

Ματινακι83 καλως ηρθες στο παρεακι μας!νομιζω απο αυτα που λες οτι επρεπε ηδη να εχεις παει για χοριακη και μετα να ερθεις να μας πεις τα νεα  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 654316

Λουου και γκρινιαρα λετε να εχουμε κι απο εσας ευχαριστα!!θα τρελαθω  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 875502  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 875502  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 875502

Μαριλυ ελπιζω να εχεις τεραστια χοριακη!! Δν την εκανες μεσα απο το ταμειο σου?δν ειναι στο εοπυυ ,γιατι πληρωσες τοσο?

Αντα μου αρρωστησες κοριτσακι?? περαστικα σου κουκλιτσα μου!αν και ειναι το τιμημα που πληρωνεις για να μας ξεγελας και να παιζεις με τον πονο μας Razz Razz

Χριστινα τυχερουλα!!θελω κι εγω εναν αντρα να μου κανει γλυκααααααα!!

Ευακι εδω ειμαι εγω  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 328109

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Marily11 έγραψε:Γεια σου Ada! τι κανεις?

Loulou οτι και να κανεις ευχομαι να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις!!!

Γκρινιαρα εχεις κανει τεστακι?

η φλεβιτσα στο στηθος θεωρειται συμπτωμα???γιατι πεταξα μια σημερα..αλλα δεν με ποναει καθολου το στηθος μου..κ μεχρι την ακατανομαστη εχω ακομα 10 μερες...ελαααααααα χριστιναααααααα συγκεντρωσουυυυυυυυ!!!!!!!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ είμαι! Θα μείνω εδώ κ δεν θα ξαπλώσω γιατί θα ξαναπάω στη δουλειά σε καμιά ώρα  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 654655

Κ κλείνουν τα μάτια μου  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 M038


Χριστίνα να τον χαίρεσαι , εμένα ούτε αυγό δεν ξέρει να βράζει Laughing Embarassed

Γιατί βρε Έλλη πότε έπαιξα με τον πόνο σας? Razz
Καλά έκανες κ δε σήκωσες τίποτα! Μπράβο τέκνον μου! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 M177
Λέω εγώ η γιαγιά που φοράω ακόμα σπορτεξ Laughing Laughing χαχαχαχα

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:καθησα παλι..μαζεψα αρκετες κουτες..τα εφτισα και επειδη θα με μαλωσει παλι η Αντα που σηκώνω βάρη με την κόκκινη ειπα να σταματήσω...εχω ακομη τα απειρα!!Αχ δν θα τελειωσουν ποτε!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 534787  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 534787 εβαλα και ρολο κοτοπουλο με πατατουλες στον φουρνο να γινονται ..μιαμ μιαμ!!

χαφτουνακι μου!!μην στεναχωριεσαι κοριτσάκι..μαζι δυναμικα εμεις οι δυο  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 215994
κι εγώ τωρα που βλέπω την κουραση που τρωω με την μετακομιση λεω παλι καλα γιατι ποιος θα τα εκανε ολα αυτα ???

καλα βρε αγαπη για τοσα λιγα ριχτερ ανησύχησες??ειμαι σιγουρη οτι με τον άντρα σου κανατε πολλα παραπαναω Laughing Laughing Laughing Laughing

Λιάνα μου κακώς!!Εγω τουλαχιστον στη μαμα μου θα της ελεγα κατι που σιγουρα θα την ειχα περισσοτερο θαρρος!!Τουλαχιστον οτι κανεις να φροντιζεις να μη σε κουραζει καθολου,αλλιως βαλε τον αντρα σου με το ζορι!!

Ματινακι83 καλως ηρθες στο παρεακι μας!νομιζω απο αυτα που λες οτι επρεπε ηδη να εχεις παει για χοριακη και μετα να ερθεις να μας πεις τα νεα  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 654316

Λουου και γκρινιαρα λετε να εχουμε κι απο εσας ευχαριστα!!θα τρελαθω  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 875502  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 875502  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 875502

Μαριλυ ελπιζω να εχεις τεραστια χοριακη!! Δν την εκανες μεσα απο το ταμειο σου?δν ειναι στο εοπυυ ,γιατι πληρωσες τοσο?

Αντα μου αρρωστησες κοριτσακι?? περαστικα σου κουκλιτσα μου!αν και ειναι το τιμημα που πληρωνεις για να μας ξεγελας και να παιζεις με τον πονο μας Razz Razz

Χριστινα τυχερουλα!!θελω κι εγω εναν αντρα να μου κανει γλυκααααααα!!

Ευακι εδω ειμαι εγω  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 328109



εχει ομως κ τα μειονεκτηματα του...δεν χωραω πια στα παντελονια μου!!!!!!!!!

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Evi και boubou γεια σας!!!!
Boubou τι να σου πω τωρα? μαλλον εκανα χαζομαρα! δεν το ειχα κανονισμενο, απλα περνουσα απο κατω και λεω δεν ανεβαινω. ουτε που ρωτησα να σου πω την αληθεια απο το αγχος μου δεν σκεφτομουν τιποτα! την αλλη φορα θα ξερω.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι Μαριλυ να εχει το αποτελεσμα που θες κι ας κανει 20€!!

Χριστινα ναι αυτο θα ηταν ενα θεματακι, αλλα δν νομιζω οτι εσυ εχεις αναγκη!! Wink Wink Wink Wink

Αντα..σε πιστεψα..περιμενα πως και πως να δω μουτσουνα..και με ξεγελασες Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 M035

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:μακαρι Μαριλυ να εχει το αποτελεσμα που θες κι ας κανει 20€!!

Χριστινα ναι αυτο θα ηταν ενα θεματακι, αλλα δν νομιζω οτι εσυ εχεις αναγκη!! Wink Wink Wink Wink

Αντα..σε πιστεψα..περιμενα πως και πως να δω μουτσουνα..και με ξεγελασες Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 M035


νομιζεις Ελλη μου!!! δεν μου κουμπωνουν πια τα παντελονια μου γιατι δυστυχως τα παιρνω στην κοιλια!!!!!!!!αχ κ η ατιμη δεν πεφτει με τιποτα!!!!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλλη πως σε καταλαβαίνω!!το καλοκαίρι είχα μετακόμιση και γέμιζα γέμιζα τις κούτες κ δεν τελείωναν!!

Άντα μου γιατί στην δουλειά πάλι?ανοίγει και απόγευμα το σχολείο σας τώρα??

Μαρίλυ υπομονή!! 1 μέρα έμεινε!!

Χριστινάκι σε ταϊζει καλά μάλλον ο αντρούλης!

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="xristina_29"]
Marily11 έγραψε:Γεια σου Ada! τι κανεις?

Loulou οτι και να κανεις ευχομαι να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις!!!

Γκρινιαρα εχεις κανει τεστακι?

η φλεβιτσα στο στηθος θεωρειται συμπτωμα???γιατι πεταξα μια σημερα..αλλα δεν με ποναει καθολου το στηθος μου..κ μεχρι την ακατανομαστη εχω ακομα 10 μερες...ελαααααααα χριστιναααααααα συγκεντρωσουυυυυυυυ!!!!!!!!




Χριστινα κι εμενα το στηθος μου αρχιζει να πρηζεται 8-10 μερες πριν την ακατανομαστη και πεταγονται φλεβιτσες. το νιωθεις καθολου πρησμενο? τις αλλες φορες πριν την ακατανομαστη πεταγονται φλεβιτσες ή πρωτη φορα σου συμβαινει?

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:Έλλη πως σε καταλαβαίνω!!το καλοκαίρι είχα μετακόμιση και γέμιζα γέμιζα τις κούτες κ δεν τελείωναν!!

Άντα μου γιατί στην δουλειά πάλι?ανοίγει και απόγευμα το σχολείο σας τώρα??

Μαρίλυ υπομονή!! 1 μέρα έμεινε!!

Χριστινάκι σε ταϊζει καλά μάλλον ο αντρούλης!


από ολες τις αποψεις!!!δοξα τον θεο δεν εχω παραπονο... Laughing Laughing Laughing ειμαι ξεδιαντροπη το παραδεχομαι!!!!!!!τρατζικ!!!!!!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristina_29 έγραψε:
evi27 έγραψε:Έλλη πως σε καταλαβαίνω!!το καλοκαίρι είχα μετακόμιση και γέμιζα γέμιζα τις κούτες κ δεν τελείωναν!!

Άντα μου γιατί στην δουλειά πάλι?ανοίγει και απόγευμα το σχολείο σας τώρα??

Μαρίλυ υπομονή!! 1 μέρα έμεινε!!

Χριστινάκι σε ταϊζει καλά μάλλον ο αντρούλης!


από ολες τις αποψεις!!!δοξα τον θεο δεν εχω παραπονο... Laughing Laughing Laughing ειμαι ξεδιαντροπη το παραδεχομαι!!!!!!!τρατζικ!!!!!!!!


χαχχαχααχχα

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Marily11"]
xristina_29 έγραψε:
Marily11 έγραψε:Γεια σου Ada! τι κανεις?

Loulou οτι και να κανεις ευχομαι να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις!!!

Γκρινιαρα εχεις κανει τεστακι?

η φλεβιτσα στο στηθος θεωρειται συμπτωμα???γιατι πεταξα μια σημερα..αλλα δεν με ποναει καθολου το στηθος μου..κ μεχρι την ακατανομαστη εχω ακομα 10 μερες...ελαααααααα χριστιναααααααα συγκεντρωσουυυυυυυυ!!!!!!!!




Χριστινα κι εμενα το στηθος μου αρχιζει να πρηζεται 8-10 μερες πριν την ακατανομαστη και πεταγονται φλεβιτσες. το νιωθεις καθολου πρησμενο? τις αλλες φορες πριν την ακατανομαστη πεταγονται φλεβιτσες ή πρωτη φορα σου συμβαινει?


πρωτη φορα βλεπω φλεβιτσα αλλα δεν ειναι καθολου πρησμενο προς το παρον..συνηθως πρηζεται κ με ποναει 10 μερες πριν την περιοδο.αλλα μωρε με μπερδευουν τα συμπτωματα εγκυμοσυνης + περιοδου...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristina_29 έγραψε:
evi27 έγραψε:Έλλη πως σε καταλαβαίνω!!το καλοκαίρι είχα μετακόμιση και γέμιζα γέμιζα τις κούτες κ δεν τελείωναν!!

Άντα μου γιατί στην δουλειά πάλι?ανοίγει και απόγευμα το σχολείο σας τώρα??

Μαρίλυ υπομονή!! 1 μέρα έμεινε!!

Χριστινάκι σε ταϊζει καλά μάλλον ο αντρούλης!


από ολες τις αποψεις!!!δοξα τον θεο δεν εχω παραπονο... Laughing Laughing Laughing ειμαι ξεδιαντροπη το παραδεχομαι!!!!!!!τρατζικ!!!!!!!!

χαχαχαχααχαχαχ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 20 M146

αχ μη λετε τετοια γιατι εγω για τις επομενες 4 μερες μονο απο το κανονικο το φαγητο θα τρωω... και ειμαι και ζηλιαρα παναθεμα με!! Razz Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις