Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα evi!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 125586!αργυρω καλα ειναι τωρα ο μικρος!και εγω ειμαι μια χαρα!εχω μεσα μου βαθια λιγο αγχος αλλα το προσπερνω!

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θοδωρα εχεις κανει χειρουργειο για υπογονιμοτητα η απλο γυναικολογικο;

Ιωαννα μου καλημερα δεν θα το ελεγα απλο γιατι εχω προβλημα με την μια την σαλπιγγα και ευτυχως στο χειρουργειο την γλιτωσα στο τσακ Razz
απο τοτε μου εχει πει πολυ προσοχη τον χειμωνα σε σημειο που γινομαι λεχονα !!!!!!!!! Wink Wink

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αργυρώ030509 έγραψε:Αγάπη,ωραίο και αυτο το χρώμα!!!
Ιωάννα μου  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 315810  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 315810  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 315810
Λιάνα,πως πας εσύ???Όλα καλά με τον μικρό σου???
Τα παιδιά μου (μικρά και μεγάλα) είναι μια χαρά!!!Ευχαριστώ!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 403793
Γκρινιάρα,αυτο με τα βίτσια σου δεν παίζεται...να φοβάσαι τις βελόνες και στον οδοντίατρο πας χωρίς έννοια  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 837218 !!!Τςτςτς Θα μας πεθάνεις!!!

αυτα τα βιτσια της γκρινιαρας ουτε εγω το καταλαβαινω και προσπερναω οτι ακουσα παλι για οδοντιατρο και βελονες πλεον τα ακουω και γινομαι λουης  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 M092

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου μαρακι!τι ροζ βλεννα ηταν αυτη?πηρες τον γιατρο σου?μην κουραζεσαι κουκλιτσα μου!εγω σημερα καθομαι ολη μερα!σταματησα να περνω αγκαλια τα μικρα,ο ενας ειναι 17 κιλα και ο αλλος 13!ο γιατρος μου φωναζει!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη εισαι μια τρελη!χαχαχαχαχα!

KRISTI 1 ετσι ετσι δουλεψε την παραπλάνηση!!!

Γκρινιαρα κι εγω υπναρου εγινα που δεν ημουν ποτε!

Βρε Ελλη αυτο με τον κοντο ηθελα να στο πω αλλο δεν το ειπα μην το παρεις στραβα!

Ευη που εισαι χρυσο...χερα (και οχι χρυσο...ψαρο)!

Αργυρω πες τα οτι ειναι βιτσιοζα!

γκρινιαρα ειναι καλα νεα για Θετικό τεστ!!

Μαρια με το μαλακο με τις δουλειες!Πες στον γιατρο σου για τη βλεννα αν και δεν ειναι τιποτα!

Θοδωρα ευχομαι συντομα και κανονικη λεχωνα!

Λιανα ασε το αγχος!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 35468

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια και στο 19!!!!

Να 'ναι το τυχερό μας!!!!!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παω να παρω τον μικρο!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 531909

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι βρε ιωαννα μου αλλα χθες βραδυ εβγαλα κι ενα σπυρακι...βεβαια μεχρι τις 20/3 ελπιζουμε για το καλυτερο!!!!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iωαννα μου γιατι να το παρω στραβα?λες να μη το ξερω???απλα επειδη ολο κατι παθαινει αυτος.. αν τα χαλασω για μενα δν θα εχω γι αυτον και θα φρικαρω!!χαχα εμενα με βαζω σε δευτερη μοιρα οπως καταλαβες!!Το "παιδι" μου πανω απ ολα!! Embarassed Embarassed

Μαρια μην ελπιζεις και ιδιαιτερα γιατι η ροη μου ειναι κανονικοτατη.. μη σου πω και περισσοτερο απο κανονικη Razz Razz δν πειραζει ζουζου μου εχω εσας να χαιρομαι!!

Ευη , Μαρια τστ,Λιανα  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω καθαρισα και σημερα ξαναμπαινουμε στην δραση  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 215994
μαρακι τη κανεις???  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 417472

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιάνα μου, έχεις δίκιο. Ο δικός μου αν και 11 μηνών είναι 10,300!!! Δεν μπορώ να μην τον παίρνω αγκαλιά, γιατί δεν περπατάει και αναγκαστικά τον παίρνω όταν είναι να τον πλύνω, να τον μεταφέρω κάπου κτλ...
Ιωάννα, δεν το είπα στο γιατρό. Αφού δεν ακούσαμε καρδούλα την προηγούμενη φορά, θεωρώ ότι μπορεί και να μην εξελιχθούν όλα καλά... Πάντως δε με ανησυχεί τώρα, γιατί πέρα από χθες δεν ξαναείδα κάτι... Αν είναι να γίνει κάτι, θα γίνει. Όλοι μου λένε ότι αν πιαστεί το σποράκι, δεν το κουνάει κανείς. Προς το παρόν δεν μπορώ να μείνω ξαπλωμένη...
Έλλη, Sad Τότε μάλλον θέλει να πιαστεί το σποράκι στην καινούρια κρεβατοκάμαρα... Ξεκίνα ετοιμασίες για το γάμο και να είσαι χαλαρή με το θέμα του μωρού και πού ξέρεις; Μπορεί έτσι να πιαστεί τελικά!!

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioanna85 έγραψε:Αγαπη εισαι μια τρελη!χαχαχαχαχα!

KRISTI 1 ετσι ετσι δουλεψε την παραπλάνηση!!!

Γκρινιαρα κι εγω υπναρου εγινα που δεν ημουν ποτε!

Βρε Ελλη αυτο με τον κοντο ηθελα να στο πω αλλο δεν το ειπα μην το παρεις στραβα!

Ευη που εισαι χρυσο...χερα (και οχι χρυσο...ψαρο)!

Αργυρω πες τα οτι ειναι βιτσιοζα!

γκρινιαρα ειναι καλα νεα για Θετικό τεστ!!

Μαρια με το μαλακο με τις δουλειες!Πες στον γιατρο σου για τη βλεννα αν και δεν ειναι τιποτα!

Θοδωρα ευχομαι συντομα και κανονικη λεχωνα!

Λιανα ασε το αγχος!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 35468

απο το στομα σου και στου θεου το αυτι για ολες μας εδω μεσα!!!!!!!

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια!!!!!!!τι μου κανετε?ειχα καιρο να μπω γιατι μου τυχαινε η μια αναποδια πανω στην αλλη....ελπιζω να φτιαξουν τα πραγματα γιατι ειμαι στα προθυρα ηρεμιστικου!!!!πειτε μου τουλαχιστον οτι εισαστε καλα και οτι η πλειοψηφια των κοριτσιων εδω εχω σπορακι μεσα τους να χαρω και γω!!!αχχχχ ποσο μου λειψατε....

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα
με πολλές πολλές εγκυμοσύνες I love you

για να διαβάσω τώρα τα νέα σας σιγά σιγά..

Αντα το γλυκό σου είναι σούπερ !!!
αλλά δεν είχα βρει μπισκότα με λεμόνι και πήρα με βανίλια.
το τικεράκι το λιγουρεύτικα και εγώ απο άλλη κοπέλα, δεν ξέρω αν το έβαλες αλλά θα δω στην πορεία γιατί διαβάζω και απαντάω ταυτόχρονα Wink

Για τα piercing έχω να σας πω πως έχω στο αφαλό που έκανα το 2002 και θα προσπαθείσω να μην το αποχωριστώ σην εγκυμοσύνη
στην μύτη που δεν το φοράω εδώ και 10 χρόνια αλλά η τρύπα υπάρχει και το έκανα το 1997 απο τις πρώτες Very Happy και σκεφτόμουν για γλώσσα αλλά ευτυχώς μου είχε περάσει γρήγορα η ιδέα αυτή.
Αισθηματική είμαι πάρα πάρα πολύ, κλαίω ακόμα και με διαφημίσεις, τι κακό και αυτό Mad

Ευη όμορφο το δεντάκι σου, ξέρω πως έχει πολύ δουλειά για να γίνει, μπράβο σου !!

Ελένη τι κάνεις ; και εγώ σκεφτομαι για τατού εδώ και χρόνια Rolling Eyes
ένα μικρό στο λαιμό Very Happy
Το δικό σου είναι πολύ ωραίο, πολύ καλή επιλογή !!!

Χριστινάκι μην αγχώνεσαι, εγώ όταν είχα κάνει την 3η σπερματεγχυση την ίδια μέρα μπήκα στο νοσοκομείο με δηλητηρίαση Mad τους το είπα και μου έβαλαν μόνο ορό.
Ελπίζω να πήγες ήδη, θα δω παρακάτω...

Ελλη δεν πειράζει κοπέλα μου, την επόμενη φορά. Απόλαυσε εσύ τα  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 215994 και θα έρθει και το σπόρι σου !! I love you

πολλές σελίδες, ήδη πάει ο περισσότερος χρόνος που είχα με το να διαβάζω. Τα αφήνω για μετά.

Εγώ σήμερα έχω πρόβα νυφικού  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 654316




γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:εγω καθαρισα και σημερα ξαναμπαινουμε στην δραση  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 215994
μαρακι τη κανεις???  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 417472

καλες ζουζουνιες  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 215994 με Θετικό!! τεστακια!!!!!

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσαρες παω να μαγειρεψω γιατι ο αντρουλης θα σχολασει παλι νωρις Wink Wink
Καλη συνεχεια θα τα πουμε πιο μεσημερακι εαν δεν κοιμηθω βεβαια Razz

 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 564595  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 564595  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 40746  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 40746  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 531909

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:γεια σας κοριτσια!!!!!!!τι μου κανετε?ειχα καιρο να μπω γιατι μου τυχαινε η μια αναποδια πανω στην αλλη....ελπιζω να φτιαξουν τα πραγματα γιατι ειμαι στα προθυρα ηρεμιστικου!!!!πειτε μου τουλαχιστον οτι εισαστε καλα και οτι η πλειοψηφια των κοριτσιων εδω εχω σπορακι μεσα τους να χαρω και γω!!!αχχχχ ποσο μου λειψατε....

καλως την τζενη-ξελογιαστρα τη κανεις βρε ψυχη που χαθηκες ??? μαυρα ματια καναμε να σε δουμε ελπιζω να ειναι ολα καλα τωρα

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λεμονάκι έγραψε:καλημέρα
με πολλές πολλές εγκυμοσύνες I love you

για να διαβάσω τώρα τα νέα σας σιγά σιγά..

Αντα το γλυκό σου είναι σούπερ !!!
αλλά δεν είχα βρει μπισκότα με λεμόνι και πήρα με βανίλια.
το τικεράκι το λιγουρεύτικα και εγώ απο άλλη κοπέλα, δεν ξέρω αν το έβαλες αλλά θα δω στην πορεία γιατί διαβάζω και απαντάω ταυτόχρονα Wink

Για τα piercing έχω να σας πω πως έχω στο αφαλό που έκανα το 2002 και θα προσπαθείσω να μην το αποχωριστώ σην εγκυμοσύνη
στην μύτη που δεν το φοράω εδώ και 10 χρόνια αλλά η τρύπα υπάρχει και το έκανα το 1997 απο τις πρώτες Very Happy και σκεφτόμουν για γλώσσα αλλά ευτυχώς μου είχε περάσει γρήγορα η ιδέα αυτή.
Αισθηματική είμαι πάρα πάρα πολύ, κλαίω ακόμα και με διαφημίσεις, τι κακό και αυτό Mad

Ευη όμορφο το δεντάκι σου, ξέρω πως έχει πολύ δουλειά για να γίνει, μπράβο σου !!

Ελένη τι κάνεις ; και εγώ σκεφτομαι για τατού εδώ και χρόνια Rolling Eyes
ένα μικρό στο λαιμό Very Happy
Το δικό σου είναι πολύ ωραίο, πολύ καλή επιλογή !!!

Χριστινάκι μην αγχώνεσαι, εγώ όταν είχα κάνει την 3η σπερματεγχυση την ίδια μέρα μπήκα στο νοσοκομείο με δηλητηρίαση Mad τους το είπα και μου έβαλαν μόνο ορό.
Ελπίζω να πήγες ήδη, θα δω παρακάτω...

Ελλη δεν πειράζει κοπέλα μου, την επόμενη φορά. Απόλαυσε εσύ τα  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 215994 και θα έρθει και το σπόρι σου !! I love you

πολλές σελίδες, ήδη πάει ο περισσότερος χρόνος που είχα με το να διαβάζω. Τα αφήνω για μετά.

Εγώ σήμερα έχω πρόβα νυφικού  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 654316





Μπραβοοοοο με το καλοοοοοοο  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 654316

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:γεια σας κοριτσια!!!!!!!τι μου κανετε?ειχα καιρο να μπω γιατι μου τυχαινε η μια αναποδια πανω στην αλλη....ελπιζω να φτιαξουν τα πραγματα γιατι ειμαι στα προθυρα ηρεμιστικου!!!!πειτε μου τουλαχιστον οτι εισαστε καλα και οτι η πλειοψηφια των κοριτσιων εδω εχω σπορακι μεσα τους να χαρω και γω!!!αχχχχ ποσο μου λειψατε....


καλημερα  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 315810

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:γεια σας κοριτσια!!!!!!!τι μου κανετε?ειχα καιρο να μπω γιατι μου τυχαινε η μια αναποδια πανω στην αλλη....ελπιζω να φτιαξουν τα πραγματα γιατι ειμαι στα προθυρα ηρεμιστικου!!!!πειτε μου τουλαχιστον οτι εισαστε καλα και οτι η πλειοψηφια των κοριτσιων εδω εχω σπορακι μεσα τους να χαρω και γω!!!αχχχχ ποσο μου λειψατε....

Tζενακιιιιιιιιιιιι!!!Τι κανεις κοριτσακι??κι εσυ μας ελειψες!!Ελπιζω να εφυγαν αυτες οι αναποδιες τωρα ε??
Εγω μολις σημερα ειχα παλι την επισκεψη απο την κοκκινη 2 μερες νωριτερα! Razz Razz αλλα ολα καλα γενικοτερα.. τρεχουμε με την μετακομιση και τις ετοιμασιες για τον γαμο, οποτε εχω πραγματα να ασχολουμαι και να μη στεναχωρηθω αυτη τη φορα!! Wink Wink Wink

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loulou_29 έγραψε:Κοριτσαρες παω να μαγειρεψω γιατι ο αντρουλης θα σχολασει παλι νωρις Wink Wink
Καλη συνεχεια θα τα πουμε πιο μεσημερακι εαν δεν κοιμηθω βεβαια Razz

 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 564595  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 564595  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 40746  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 40746  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 531909


καλη μαγειρικη θα τα πουμε αργοτερα

 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 C27

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζένη μακάρι κοπέλα μου να περάσουν όλα και σύντομα να έχεις τον χρόνο να σε έχουμε εδώ.

loulou καλά μαγειρέματα Razz

Γρινιάρα, αγάπη όλα καλά ;

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιανα  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 M057

Γκρινιαρα δηλαδη στην εγκυμοσυνη δεν βγαινουν σπυρακια;;; scratch

Ελλη δεν το ειπα γιατι το δεσιμο με τα σκυλκακια σας απο οτι καταλαβα ειναι δυνατο!Απλα να πας σε ενα γιατρο να ηρεμησει ολη σου η ψυχολογια δεν κοστιζει και τοσο πολυ! Rolling Eyes

Αγαπη καλες  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 215994

Μαρια δε λεω να αγχωνεσαι αλλα να δωσεις λιγο παραπανω προσοχη!Ειπα και δεν ξαναλεω!

Τζενη που εισαι κοκονα μου μοσχοαναθρεμενη;

Λεμονακι η ωρα η καλη κουκλα μου!

Θοδωρα καλο μαγειρεμα!θα σε ακολουθησω σε λιγο!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λεμονακι καλημερα!!!

με το καλο η προβα...η ωρα η καλη κοριτσαρα μου  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 379767  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 379767  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 315810  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 315810  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 3 315810

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:
jenjen έγραψε:γεια σας κοριτσια!!!!!!!τι μου κανετε?ειχα καιρο να μπω γιατι μου τυχαινε η μια αναποδια πανω στην αλλη....ελπιζω να φτιαξουν τα πραγματα γιατι ειμαι στα προθυρα ηρεμιστικου!!!!πειτε μου τουλαχιστον οτι εισαστε καλα και οτι η πλειοψηφια των κοριτσιων εδω εχω σπορακι μεσα τους να χαρω και γω!!!αχχχχ ποσο μου λειψατε....

καλως την τζενη-ξελογιαστρα τη κανεις βρε ψυχη που χαθηκες ??? μαυρα ματια καναμε να σε δουμε ελπιζω να ειναι ολα καλα τωρα


μαρινακι τι μου κανεις????δεν μπορεις να φανταστεις τι εχω περασει.....η 2 εβδομαδες περιεχουν 1 κηδεια....πολυ νοσοκομειο...και το προσφατο που βρηκαν κατι ογκιδια στο στηθος της μητερας μου....ελπιζω να ειναι καλοηθεις...την πεμπτη θα δουμε με τον υπερηχο....αυτα!!!εσεις πως ειστε εδω?????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις