Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονακι με το καλο κοριτσακι μου..ελπιζω πολυ ευκολα να βρεις αυτο που πραγματικα θα νιωσεις μοναδικη!!!!!!!
και προσεχε μη σας παρουν τα ζουμια εκει οπως εκανε η μαμα μιας φιλης μου με το που την ειδε νυφουλα χιχιχιιχ

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη ζωη σε εσας και περαστικα να ειναι ολα!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Λιανα  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 4 M057

Γκρινιαρα δηλαδη στην εγκυμοσυνη δεν βγαινουν σπυρακια;;; scratch

Ελλη δεν το ειπα γιατι το δεσιμο με τα σκυλκακια σας απο οτι καταλαβα ειναι δυνατο!Απλα να πας σε ενα γιατρο να ηρεμησει ολη σου η ψυχολογια δεν κοστιζει και τοσο πολυ! Rolling Eyes

Αγαπη καλες  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 4 215994

Μαρια δε λεω να αγχωνεσαι αλλα να δωσεις λιγο παραπανω προσοχη!Ειπα και δεν ξαναλεω!

Τζενη που εισαι κοκονα μου μοσχοαναθρεμενη;

Λεμονακι η ωρα η καλη κουκλα μου!

Θοδωρα καλο μαγειρεμα!θα σε ακολουθησω σε λιγο!

θα σε γελασω και δεν το θελω...ξερω'γω??? βγαινουν??? εσυ εισαι ειδικος καλε σε αυτα...εγω ειμαι στο σιδερωμα  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 4 40746  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 4 40746  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 4 40746  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 4 40746

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:
αγαπη έγραψε:
jenjen έγραψε:γεια σας κοριτσια!!!!!!!τι μου κανετε?ειχα καιρο να μπω γιατι μου τυχαινε η μια αναποδια πανω στην αλλη....ελπιζω να φτιαξουν τα πραγματα γιατι ειμαι στα προθυρα ηρεμιστικου!!!!πειτε μου τουλαχιστον οτι εισαστε καλα και οτι η πλειοψηφια των κοριτσιων εδω εχω σπορακι μεσα τους να χαρω και γω!!!αχχχχ ποσο μου λειψατε....

καλως την τζενη-ξελογιαστρα τη κανεις βρε ψυχη που χαθηκες ??? μαυρα ματια καναμε να σε δουμε ελπιζω να ειναι ολα καλα τωρα


μαρινακι τι μου κανεις????δεν μπορεις να φανταστεις τι εχω περασει.....η 2 εβδομαδες περιεχουν 1 κηδεια....πολυ νοσοκομειο...και το προσφατο που βρηκαν κατι ογκιδια στο στηθος της μητερας μου....ελπιζω να ειναι καλοηθεις...την πεμπτη θα δουμε με τον υπερηχο....αυτα!!!εσεις πως ειστε εδω?????

ζωη σε σας και ευχομαι να ειναι ολα περαστικα για τη μαμα σου  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 4 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα αστιευομενη το ειπα!και βεβαια βγαινουν!Κι εγω αγαπαω το σιδερωμα!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οπως λεει και η κουμπαρα μου ειμαι πολυ κ@λος εχει σημερα ρεπο το μωλο μου θα τον ξεζουμισωωω Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζένη μακάρι να μην είναι τίποτα ανησυχητικό και απλά να το θυμάστε σαν μια περιπέτεια !!

γρινιάρα για πες, τι τατουάζ έχεις ;

Ελλη τι έγινε με το νυφικό καλέ ;

Ιωάννα  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 4 417472

εμένα κορίτσια τα μεμέ μου είναι ακόμα στο ίδιο ύψος Mad
και χθες βράδυ πήγα να ξαπλώσω πάνω τους και πονούσαν Rolling Eyes

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ελλη...ελπιζω να κυλανε ολα ομαλα με τις προετοιμασιες...την πηρες την κρεβατοκαμαρα?

ιωαννα...να υποθεσω εχεις ξεκινησει προσπαθειες και δεν περιμενουμε την αλεκα????

λεμονακι...ευχαριστω πολυ κουκλα μου...πως πανε και οι δικες σου προετοιμασιες?

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:οπως λεει και η κουμπαρα μου ειμαι πολυ κ@λος εχει σημερα ρεπο το μωλο μου θα τον ξεζουμισωωω Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ω τον κακομοιρη!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 4 40746

Λεμονακι πηγες στον ντακ;;;

Τζενη ναι δεν περιμενω σε καμια 10αρια μερες!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:
μαρινακι τι μου κανεις????δεν μπορεις να φανταστεις τι εχω περασει.....η 2 εβδομαδες περιεχουν 1 κηδεια....πολυ νοσοκομειο...και το προσφατο που βρηκαν κατι ογκιδια στο στηθος της μητερας μου....ελπιζω να ειναι καλοηθεις...την πεμπτη θα δουμε με τον υπερηχο....αυτα!!!εσεις πως ειστε εδω?????

ελπιζω να μην ειναι τιποτα σοβαρο αυτο που εχει η μανουλα σου!!και να φτιαξουν ολα τα υπολοιπα!!! να γιατι δν θελω να στεναχωριεμαι οσο ειμαστε καλα!!γιατι ξερω οτι καποιοι δν ειναι τοσο καλα οσο εμεις!! Σου στελνω ολη τη θετικη ενεργεια που χρειαζεσαι για να πανε ολα καλα!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με πηρε ο αντρας μου οτι δεν θα παει γυμναστηριο γιατι ειναι χαλια!!!Για να μην παει θα πρεπει να ειναι του πεθαματου ή τουλαχιστον ετσι θα νομιζει!Παντως ολο το βραδυ δεν μπορουσε να ανασανει και ροχαλιζε σαν τρακτερ!Παω να μαγειρεψω και να κανω καμια δουλεια αλλα θα το εχω ανοιχτο να σας μιλαω που και που!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Με πηρε ο αντρας μου οτι δεν θα παει γυμναστηριο γιατι ειναι χαλια!!!Για να μην παει θα πρεπει να ειναι του πεθαματου ή τουλαχιστον ετσι θα νομιζει!Παντως ολο το βραδυ δεν μπορουσε να ανασανει και ροχαλιζε σαν τρακτερ!Παω να μαγειρεψω και να κανω καμια δουλεια αλλα θα το εχω ανοιχτο να σας μιλαω που και που!

Περαστικα σας !!! τι καλο θα κανεις σημερα??Ετσι για να μας τρεξουν τα σαλια λιγο Razz Razz Razz Razz

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη ευχομαι να ειναι ολα καλα με την μανουλα σου και να μην ειναι τιποτα το ανυσηχιτικο

τη κανεις αναστασια μου???

ιωαννακι μου θα τσιριξω γιατι βλεπω πως αυξανοντε αυτες που γουσταρουν το σιδερο καθε φορα που μαζευοντε ρουχα ετσι κανω  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 4 M147

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζένη νομίζω καλά Razz
θα φανείς στο τέλος ποσο καλά προετοιμαστήκαμε Shocked

Ελλη μακάρι να το βρω γρήγορα γιατί εγώ δεν είμαι και πολύ του βάλε βγάλε, την μαμά μου δεν θα την πάρω μαζί μου, θα δει στο τέλος όταν αποφασίσω ποιο θα πάρω.

ναι Ιωάννα, την προηγούμενη εβδομάδα και μου είπε πως έκανα ωορρηξία αμέσως μετά το τέλος τις περιόδου, οι ορμόνες εκεί που πήγαν να ηρεμήσουν ξαφνικά ξανά ανέβηκαν, αλλά ακόμα να είμαι τούμπανο ; δεν ξέρω...
μου έκανε υπέρηχο και
όλα ήταν καλά Rolling Eyes

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια σας ευχαριστω πολυ μεσα απο την καρδια μου!!!!!!ημουν χαλια ολο αυτον τον καιρο και σκεφτηκα να μπω λιγο στο θεματακι μας γιατι ημουν σχεδον σιγουρη οτι θα μου φτιαχνατε το κεφι!!!!σας ευχαριστω πολυ!!!!λοιπον...παω παλι νοσοκομειο και ελπιζω να σας πετυχω το βραδακι που θα εχω γυρισει!!!!φιλακια κορασιδες μου!!!!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζενάκι φιλάκια πολλά κοπέλα μου, όλα να πάνε καλά !!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tζενακι γεια σου!! ολα καλα να πανε κοπελα μου!

Λεμονακι αν ειναι να βρεις το τελειο νυφικο να ανεχτεις ολα τα βαλε βγαλε!!Εχεις καποιο στυλ υπόψιν σου η πας στα τυφλα τελειως?


*καλε χανω ποστς!! χαχα

Τζενακι δν ειδα οτι με ρωτησες.. ναι την πηρα την κρεβατοκαμαρα..μας πηρε ο πεθερος σημερα το πρωι την εφεραν στο σπιτι Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Λεμονακι το νυφικο μου τελος του μηνα το βλεπω να ερχεται...μεσα σε αυτη τη βδομαδα θα το στειλουν!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Τρι Μαρ 13, 2012 3:53 am, 1 φορά

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ακομα δεν προλαβε να ανοιξει το θεματακι μας και εχει φτασει στην σελιδα 5 φανταστειτε που θα φτασει το βραδυ με την γλωσσαρα μας Razz Laughing Laughing Laughing

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζένη,τα συλλυπητήριά μου!!!Περαστικά στην μανούλα σου!!!
mariabel σε έχασα!!!Τι κάνουν τα μωρουδάκια σου (εντός και εκτός κοιλίας)?Φιλιά πολλά  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 4 379767  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 4 379767  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 4 379767
Λεμονάκι,καλή πρόβα κουκλίτσα!!!Εγώ την τρύπα στην μύτη την έχω απο το καλοκαίρι του 92!!!
Αγάπη και εγώ μαζί σου...όπου σίδερο,αλλού εγώ...αλλά τι να κάνω...υποκύπτω!!!
Λοιπόν,πάω να κάνω μαμ και να φέρω τα παιδάκια μου απο το σχολείο και θα επιστρέψω αργότερα πάλι!!!
Φρόνιμα...εεε!!! Razz Razz Razz

95 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 4 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Τρι Μαρ 13, 2012 3:55 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λιανα ο πρωτος μηνας ειναι μεχρι 6 βδομαδα κυησης.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:λιανα ο πρωτος μηνας ειναι μεχρι 6 βδομαδα κυησης.

γεια σου κριστι, τι κάνεις ;

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια, συγγνώμη. Ο μικρός ξύπνησε και προσπάθησα να τον ξανακοιμήσω, αλλά μάταια προσπάθεια... Οπότε θα σας αφήσω σε λίγο.
Τζένη, εύχομαι να πάνε όλα καλά με τη μητέρα σου!
Ιωάννα, καλά κάνεις και μου τα λες. Προσέχω περισσότερο από πριν, αλλά καμιά σχέση με την 1η εγκυμοσύνη, που ήμουν υπερβολικά προσεχτική. Ότι νυστάζω πολύ, καλό δεν είναι; Νομίζω ότι προχωράει η εγκυμοσύνη...
Λεμονάκι, λέω να πας στο γιατρό και να τον ρωτήσεις για τα μεμέ σου... Δεν έκανες τεστ, έτσι δεν είναι ή έκανες και έχω χάσει επεισόδια; Καλή πρόβα νυφικού!!! Τα θυμάμαι και ονειροπολώ!! Smile
Αγάπη, νυστάζω πολύυυυυυ!!! Αν δεν είχα και αυτή τη νύστα, θα ήμουν πολύ απογοητευμένη.
Αργυρώ, θέλω να πιστεύω ότι καλά είναι το σποράκι. Έχω κάτι πονάκια περίεργα, είδα και χθες μια ροζ βλέννα, αλλά θέλω να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά στο τέλος.
Στα υπόλοιπα κορίτσια,  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 4 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mαρακι ετσι να σκεφτεσαι!!Γιατι ετσι ειναι!!ολα καλα θα πανε!!!Εσυ οσο μπορεις να ξεκουραζεσαι!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 4 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 4 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια παω και εγω να απλωσω κατι ρουχαλακια που επλυνα χτες και επιστρεφω μη φυγει καμμια  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 4 417472

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ακόμα δε διάβασα το προηγούμενο θέμα κ είμαι  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 4 M097

φιλιά σε όλες , σε πρώτη φάση θα σχολιάσω μόνο της Έλλης.

Στεναχωρέθηκα πολύ γιατί το χα κ σε σενα το καλό προαίσθημα οπότε δεν ξαναμιλάω  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 4 M025 ποτέ! Sad

Το καλό της υπόθεσης είναι ότι θα χαρείτε το νέο σπιτάκι κ στρωματάκι μέχρι να ρθει το μπεμπάκι!

Σκέψου αυτό κ τίποτα άλλο! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις