Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
42 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 42 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εμενα μου αρεσουν πολυ τα φυτα!!!εχω πολλα στο κηπο μου και μεσα στο μπαλκονι! μην νομιζεται ποτε δεν θυμαμαι ομως πως λεγοντε εκτος καποια δεντρα που ειναι στο κηπο και οχι δεν βγαζουν καρπους γιατι μαλλον κατι ειχε κανει ο παππους μου και ειναι τζουφια!!!χιχιιχιχι εχω καριδια,λεμονια μουσμουλια και μονο για ισκιο ειναι ολα!!
εχω κατι κυπαρισακια ουτε ξερω πως λεγοντε!

τωρα θελω να παρω βασιλικακια και μερικα μπαξεβανικα και να τα φυτεψω σε γλαστρες που εχω μεγαλες.εστω να κοψουμε καμια ντοματουλα και καμια πιπερια για το καλοκαιρι!

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νανάκι το γκαζόν για να ξαναφυτευτεί θέλει σκάψιμο το έδαφος απ' την αρχή και ειδικά σε εμάς που δεν είναι και επίπεδο και είναι και γεμάτο πέτρες, θέλει πολύ σκάψιμο οπότε δεν το σκεφτόμαστε προς το παρόν. Κηπευτικά βάζουμε κι εμείς κάθε χρόνο (ντομάτες, πιπεριές και αγγουράκια). Τώρα έχουμε φυτεμένα μαρουλάκια Wink

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια να μην ξεχασω να σας πω:

αν πατε καμια βολτουλα /εκδρομη στη φυση ,κοιταξτε γυρω σας ,εχει απιθανα αγριολουλουδα για τα βαζα και μπορειτε μερικα να τα βγαλετε ευκολα απο τη ριζα [με προσοχη ]και να τα φυτεψεε στον κηπο η σε γλαστρα στο μπαλκονι .

Μην απογοητευτειτε αν καμια φορα δεν πιανουν ,δεν κανει το χωμα γι αυτο .

Παντως για τα βαζα ,το τι εχει εξω ....δεν περιγραφεται .Ανοιξτε τα ματια σας και απολαυστε

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερααααα Very Happy flower

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κι απο μενα!!
την κυριακη που ειχε λιακαδα τρομερη κ ζεστουλα, βγηκαμε με τα παιδια στην αυλη κ φυτεψαμε μια τριανταφυλλια, μαιντανο, ανηθο κ τον αγαπημενο μου βασιλικο!! αντε να δω αν θα πιασουν..

να ρωτησω τωρα.. ο περσινος βασιλικος μου επειδη καταστραφηκε με τα κρυα, υπαρχει περιπτωση να ζωντανεψει παλι, η' να τον ξεριχωσω καλυτερα?? επισης ειδα σημερα στο σουπερ μαρκετ γαρδενια κ καμελια κ ηθελα να παρω αλλα διστασα.. ποιο απο τα 2 ειναι πιο ανθεκτικο κ λιγοτερο απαιτητικο?? αν ξερει καποια ας μου πει..

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια . Τελικά για την μεγάλη γλάστρα που σας είχα ρωτήσει πήρα ένα ροδόδεντρο. Έχει καμιά σας . Από το φυτώριο που την πήρα μου είπαν ότι θέλει ίσκιο.

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
CHRISLA2216 έγραψε:καλημερα κι απο μενα!!
την κυριακη που ειχε λιακαδα τρομερη κ ζεστουλα, βγηκαμε με τα παιδια στην αυλη κ φυτεψαμε μια τριανταφυλλια, μαιντανο, ανηθο κ τον αγαπημενο μου βασιλικο!! αντε να δω αν θα πιασουν..

να ρωτησω τωρα.. ο περσινος βασιλικος μου επειδη καταστραφηκε με τα κρυα, υπαρχει περιπτωση να ζωντανεψει παλι, η' να τον ξεριχωσω καλυτερα?? επισης ειδα σημερα στο σουπερ μαρκετ γαρδενια κ καμελια κ ηθελα να παρω αλλα διστασα.. ποιο απο τα 2 ειναι πιο ανθεκτικο κ λιγοτερο απαιτητικο?? αν ξερει καποια ας μου πει..

Καλημέρα. Η καμέλια είναι πιο ανθεκτική. Αντέχει και στο κρύο. Τον χειμώνα την είχα έξω και δεν έπαθε τίποτα είναι γεμάτη μπουμπούκια τώρα. Γαρδένια όσες φορές και αν πήρα πάντα μου χαλάει.

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
http://xristina-stovathoskipos.blogspot.com/2009/05/blog-post.html

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Miki ,καλο "πιασιμο " στο λουλουδι σου

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
miki2009 έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:καλημερα κι απο μενα!!
την κυριακη που ειχε λιακαδα τρομερη κ ζεστουλα, βγηκαμε με τα παιδια στην αυλη κ φυτεψαμε μια τριανταφυλλια, μαιντανο, ανηθο κ τον αγαπημενο μου βασιλικο!! αντε να δω αν θα πιασουν..

να ρωτησω τωρα.. ο περσινος βασιλικος μου επειδη καταστραφηκε με τα κρυα, υπαρχει περιπτωση να ζωντανεψει παλι, η' να τον ξεριχωσω καλυτερα?? επισης ειδα σημερα στο σουπερ μαρκετ γαρδενια κ καμελια κ ηθελα να παρω αλλα διστασα.. ποιο απο τα 2 ειναι πιο ανθεκτικο κ λιγοτερο απαιτητικο?? αν ξερει καποια ας μου πει..

Καλημέρα. Η καμέλια είναι πιο ανθεκτική. Αντέχει και στο κρύο. Τον χειμώνα την είχα έξω και δεν έπαθε τίποτα είναι γεμάτη μπουμπούκια τώρα. Γαρδένια όσες φορές και αν πήρα πάντα μου χαλάει.

ναι οντως η καμελια ειναι πιο ανθεκτικη ,εμενα φετος μου επεζησε και η γαρδενια ,χωρις να τη βαλω μεσα το χειμωνα !! παραξενο αλλα εγινε .Για το βασιλικο δεν ειμαι σιγουρη αλλα μαλλον δεν ξαναπιανει. Ειναι και αντικουνουπικος

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
miki2009 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια . Τελικά για την μεγάλη γλάστρα που σας είχα ρωτήσει πήρα ένα ροδόδεντρο. Έχει καμιά σας . Από το φυτώριο που την πήρα μου είπαν ότι θέλει ίσκιο.

σε γενικες γραμμες, χρειαζεται αρκετο φως για να ανθισει!! θελει ισκιο το καλοκαιρι και γενικα οταν ο ηλιος "καιει"..

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Νανακι"][quote="miki2009"]
CHRISLA2216 έγραψε:

Ειναι και αντικουνουπικος

οχι στο δικο μου σπιτι!! Laughing Laughing Laughing
χωρις πλακα, το ξερω κι εγω αυτο για τα κουνουπια..
αλλα περσι το καλοκαιρι δεν τα απομακρυνε τιποτα απολυτως!! τι βασιλικο βαλαμε, τι φιδακια σκορπιζαμε στην αυλη, τι αυτες τις λαμπες με το φυτιλι κ το αντικουνουπικο ελαιο...... δεν μπορουσαμε να καθησουμε εξω χωρις να μας τσιμπησουν... καθε μερα το ιδιο!! Mad Mad Mad ωσπου το συνηθισαμε...

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="CHRISLA2216"][quote="Νανακι"]
miki2009 έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:

Ειναι και αντικουνουπικος

οχι στο δικο μου σπιτι!! Laughing Laughing Laughing
χωρις πλακα, το ξερω κι εγω αυτο για τα κουνουπια..
αλλα περσι το καλοκαιρι δεν τα απομακρυνε τιποτα απολυτως!! τι βασιλικο βαλαμε, τι φιδακια σκορπιζαμε στην αυλη, τι αυτες τις λαμπες με το φυτιλι κ το αντικουνουπικο ελαιο...... δεν μπορουσαμε να καθησουμε εξω χωρις να μας τσιμπησουν... καθε μερα το ιδιο!! Mad Mad Mad ωσπου το συνηθισαμε...

τιποτα δεν τα εξοντωσε? μηπως ειστε κοντα σε ποταμι,στασιμα νερα? νομιζω πως μπορεις να ψεκασεις ,ρωτησε εναν ειδικο να σου πει

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Νανακι"][quote="CHRISLA2216"]
Νανακι έγραψε:
miki2009 έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:

Ειναι και αντικουνουπικος

οχι στο δικο μου σπιτι!! Laughing Laughing Laughing
χωρις πλακα, το ξερω κι εγω αυτο για τα κουνουπια..
αλλα περσι το καλοκαιρι δεν τα απομακρυνε τιποτα απολυτως!! τι βασιλικο βαλαμε, τι φιδακια σκορπιζαμε στην αυλη, τι αυτες τις λαμπες με το φυτιλι κ το αντικουνουπικο ελαιο...... δεν μπορουσαμε να καθησουμε εξω χωρις να μας τσιμπησουν... καθε μερα το ιδιο!! Mad Mad Mad ωσπου το συνηθισαμε...

τιποτα δεν τα εξοντωσε? μηπως ειστε κοντα σε ποταμι,στασιμα νερα? νομιζω πως μπορεις να ψεκασεις ,ρωτησε εναν ειδικο να σου πει

τιποτα!!
ναι μονο ετσι ισως βρουμε μια λυση! εχω μια γνωστη γεωπονο-λογικα κατι θα ξερει... Wink ευχαριστω!!

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!! Να σας ρωτήσω κάτι..
Κάθε πότε βάζετε λίπασμα στα λουλούδια σας??

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tsipita!! έγραψε:Καλημέρα!! Να σας ρωτήσω κάτι..
Κάθε πότε βάζετε λίπασμα στα λουλούδια σας??

εγω εριξα σε ολα ,πριν 15 μερες που ειχε πολλες βροχες και το ρουφηξαν.Υπαρχει στα φυτωρια ενα λιπασμα για ολα μα ολα ,που ειναι σαν μπλε κοκκοι απορρυπαντικου και βαζεις μια κουταλια στις γλαστρες και μια χουφτα στα δεντρα .κοστιζει 2-2.5 ε το κιλο και συμφερει παρα πολυ .
Τωρα καθε ποτε? ειναι αναλογα με τοαν το βλεπεις υγιες η οχι .πληροφοριες για το καθετι βρισκω στο google και οταν παω στο φυτωριο

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νανακι έγραψε:
tsipita!! έγραψε:Καλημέρα!! Να σας ρωτήσω κάτι..
Κάθε πότε βάζετε λίπασμα στα λουλούδια σας??

εγω εριξα σε ολα ,πριν 15 μερες που ειχε πολλες βροχες και το ρουφηξαν.Υπαρχει στα φυτωρια ενα λιπασμα για ολα μα ολα ,που ειναι σαν μπλε κοκκοι απορρυπαντικου και βαζεις μια κουταλια στις γλαστρες και μια χουφτα στα δεντρα .κοστιζει 2-2.5 ε το κιλο και συμφερει παρα πολυ .
Τωρα καθε ποτε? ειναι αναλογα με τοαν το βλεπεις υγιες η οχι .πληροφοριες για το καθετι βρισκω στο google και οταν παω στο φυτωριο
Ναι ξέρω ποιο λίπασμα λες. Εγώ είχα πάρει ένα ρόζ που το διαλύεις στον κουβά ποτίσματος. Απ' το φυτώριο μου είχαν πει μια φορά το μήνα αλλά μου φαίνεται υπερβολή. Κανά-δυο λουλούδια και ένα δεντράκι τα είχα κάψει και έφταιγε το λίπασμα Sad

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tsipita!! έγραψε:
Νανακι έγραψε:
tsipita!! έγραψε:Καλημέρα!! Να σας ρωτήσω κάτι..
Κάθε πότε βάζετε λίπασμα στα λουλούδια σας??

εγω εριξα σε ολα ,πριν 15 μερες που ειχε πολλες βροχες και το ρουφηξαν.Υπαρχει στα φυτωρια ενα λιπασμα για ολα μα ολα ,που ειναι σαν μπλε κοκκοι απορρυπαντικου και βαζεις μια κουταλια στις γλαστρες και μια χουφτα στα δεντρα .κοστιζει 2-2.5 ε το κιλο και συμφερει παρα πολυ .
Τωρα καθε ποτε? ειναι αναλογα με τοαν το βλεπεις υγιες η οχι .πληροφοριες για το καθετι βρισκω στο google και οταν παω στο φυτωριο
Ναι ξέρω ποιο λίπασμα λες. Εγώ είχα πάρει ένα ρόζ που το διαλύεις στον κουβά ποτίσματος. Απ' το φυτώριο μου είχαν πει μια φορά το μήνα αλλά μου φαίνεται υπερβολή. Κανά-δυο λουλούδια και ένα δεντράκι τα είχα κάψει και έφταιγε το λίπασμα Sad

ε αυτοι ετσι λενε για να πουλανε,γενικα το καλοκαιρι δε ριχνω γιτιεχει και ζεστη και καιγονται οπως λες

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα flower power teem,

ετοιμαζομαστε σε βεραντες και κηπους ? ερχεται 25 Μαρτιου και Πασχα .Σιγουρα θα καθησουμε βεραντα ,

και σιγουρα θα απολαυσουμε ουζακι στη σκια ενος δεντρου .

εγω ξανακουρεψα γκαζον σημερα ,η βροχουλα το δυναμωσε αρκετα .Τωρα εχω καποιες ελλειψεις σε γλαστρες επανω στη βεραντα αλλα θα αγορασω την αλλη Δευτερα απο τη λαικη .Να ειναι τελος του μηνα ,μην εχουμε τιποτα κακοκαιριες ξαφνικα
.Κοριτσια μου εσεις κανατε τιποτα?

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ θέλω να τα καθαρίσω λίγο απ' τα ξερά και να τους ρίξω λίπασμα αλλά ακόμη δεν έχω βρει χρόνο.. Rolling Eyes
Καινούργια δεν έχω αγοράσει ακόμη. Θα περιμένω να μπει και ο Απρίλης να ζεστάνει καλά ο καιρός! Σίγουρα θα αγοράσω ακόμη μια τριανταφυλλιά, βασιλικό και φυσικά τις λατρεμένες μου πετούνιες (είδα σήμερα στο φυτώριο τις καινούργιες παραλαβές και ξετρελάθηκα με τα χρώματά τους!).

giota1977

giota1977
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΘΕΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΑ ΤΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΕΙΨΕΙΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΑΡΧΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΡΙΞΩ ΚΑΙ ΛΙΠΑΣΜΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΑΞΩ ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

My Stick Family from WiddlyTinks.com

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κι απο μενα ,
ολα ανθισμενα ,μπουμπουκιασμενα

ειναι τελεια

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια . Μόλις τελείωσα τις συνθέσεις μου. Έβαλα πανσέδες γαριφαλάκια και τζάνερα. Θέλω να βάλω και κάτω πολλά λουλούδια στα παρτέρια αλλά ο αντρούλης μου είπε ότι θα τα σκάψει αυτός . Για να δούμε θα τα σκάψει η ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ-ΚΗΠΟΣ στη βεραντα η σε οικοπεδο ..εχετε? - Σελίδα 3 311356 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ-ΚΗΠΟΣ στη βεραντα η σε οικοπεδο ..εχετε? - Σελίδα 3 311356 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ-ΚΗΠΟΣ στη βεραντα η σε οικοπεδο ..εχετε? - Σελίδα 3 679259 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ-ΚΗΠΟΣ στη βεραντα η σε οικοπεδο ..εχετε? - Σελίδα 3 679259 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ-ΚΗΠΟΣ στη βεραντα η σε οικοπεδο ..εχετε? - Σελίδα 3 311356 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ-ΚΗΠΟΣ στη βεραντα η σε οικοπεδο ..εχετε? - Σελίδα 3 311356

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ και στις καλλιτεχνιδες μαμαδες,

τελικα πηρα κι εγω πελαργονι ,σκουλαρικι διπλες πετουνιες ,γαρυφαλλακι και ενα αλλο που δεν θυμαμαι το ονομα του!!
Αυτα για τη βεραντα μου .Ειχα κι αλλα απο το χειμωνα ,αυτα ηταν για συμπληρωμα και για χρωμα.
Το χρωμα που επελεξα φετος, ειναι το μοβ /φουξια/ ροζ.
Να υπαρχει μια ομοιομορφια στη βεραντα .Εσεις κανατε κατι?

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έβαλα λουλουδάκια αλλά δεν τα έβαλα ακόμα στις θέσεις τους γιατί περιμένω πρώτα να ασβεστώσω το σαββατοκύριακο .Και όταν όλα είναι άσπρα και πεντακάθαρα θα κάνω τις συνθέσεις μου..

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
miki2009 έγραψε:Έβαλα λουλουδάκια αλλά δεν τα έβαλα ακόμα στις θέσεις τους γιατί περιμένω πρώτα να ασβεστώσω το σαββατοκύριακο .Και όταν όλα είναι άσπρα και πεντακάθαρα θα κάνω τις συνθέσεις μου..

να ασβεστωσεις εννοεις πεζοδρομια και δεντρα η το σπιτι? α εισαι μερακλου ,μπραβο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις