Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
40 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 40 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποιος θα παει στις παρελασεις??

 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 M086


εμεις αυριο εχουμε κανονισει μπαρμπεκιου με φιλους!! να εγκαινιασουμε το καινουριο σπιτακι μαζι και με φιλους!! Ελπιζω να μη μας τα χαλασει ο καιρος και βρεξει! γιατι ειδα συννεφακια για αυριο!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:ποιος θα παει στις παρελασεις??

 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 M086


εμεις αυριο εχουμε κανονισει μπαρμπεκιου με φιλους!! να εγκαινιασουμε το καινουριο σπιτακι μαζι και με φιλους!! Ελπιζω να μη μας τα χαλασει ο καιρος και βρεξει! γιατι ειδα συννεφακια για αυριο!!


ωραία!!μακάρι να μην σας το χαλάσει ο καιρός!!!θα πρωτοτυπήσετε εσείς μια που αύριο τρώνε μπακαλιάρο! Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
boubou έγραψε:ποιος θα παει στις παρελασεις??

 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 M086


εμεις αυριο εχουμε κανονισει μπαρμπεκιου με φιλους!! να εγκαινιασουμε το καινουριο σπιτακι μαζι και με φιλους!! Ελπιζω να μη μας τα χαλασει ο καιρος και βρεξει! γιατι ειδα συννεφακια για αυριο!!


ωραία!!μακάρι να μην σας το χαλάσει ο καιρός!!!θα πρωτοτυπήσετε εσείς μια που αύριο τρώνε μπακαλιάρο! Very Happy

αχαχα εκτος του οτι δν ακολουθουμε ποτε αυτα που τρωει ο γενικοτερος πληθυσμός...αυριο εχουμε κανονισει τσιπουρο - κρασο κατασταση με ψητα μεζεκλικια στο μπαρμπεκιου..μιας και τοσο καιρο στο διαμερισμα χωρις τζακι τετοια πραγματα ηταν απαγορευμενα!!!! θα βγαλουμε το αχτι μας...και μετα ξερεις....μπριζολα!!χαχαχαχ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Σαβ Μαρ 24, 2012 10:54 am, 1 φορά

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 M004 κι εγω εδω ειμαι αλλα βλεπω και τιβι συγχρονως...

αυριο γιορταζει καμια απο σας???εμενα η μαμα μου αλλα ειναι μακρια Crying or Very sad

κι εμεις αυριο λεμε να παμε για τσιπουρα αλλα με κρεατικα...οχι μπακαλιαρο...με πειραζει στο στομαχι...λατρευω ομως τη σκορδαλια!!!!!!!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να χαιρεσαι την μαμακα σου γκρινιαρα μου!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 M129

κι εμενα ειναι Χαλκιδα οι δικοι μου και τους βλεπω μονο 2 φορες τον χρονο λογω οικονομικων δν γινεται περισσοτερο και σε καταλαβαινω!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
evi27 έγραψε:
boubou έγραψε:ποιος θα παει στις παρελασεις??

 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 M086


εμεις αυριο εχουμε κανονισει μπαρμπεκιου με φιλους!! να εγκαινιασουμε το καινουριο σπιτακι μαζι και με φιλους!! Ελπιζω να μη μας τα χαλασει ο καιρος και βρεξει! γιατι ειδα συννεφακια για αυριο!!


ωραία!!μακάρι να μην σας το χαλάσει ο καιρός!!!θα πρωτοτυπήσετε εσείς μια που αύριο τρώνε μπακαλιάρο! Very Happy

αχαχα εκτος του οτι δν ακολουθουμε ποτε αυτα που τρωει ο γενικοτερος πληθυσμός...αυριο εχουμε κανονισει τσιπουρο - κρασο κατασταση με ψητα μεζεκλικια στο μπαρμπεκιου..μιας και τοσο καιρο στο διαμερισμα χωρις τζακι τετοια πραγματα ηταν απαγορευμενα!!!! θα βγαλουμε το αχτι μας...και μετα ξερεις....μπριζολα!!χαχαχαχ


χαχαχα μπράβο βρε Έλλη!!ωραία πραγματα!κι εγώ θα χτυπήσω τα τσιπουράκια μου αυριο με τον μπαμπά μου!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε: Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 M004 κι εγω εδω ειμαι αλλα βλεπω και τιβι συγχρονως...

αυριο γιορταζει καμια απο σας???εμενα η μαμα μου αλλα ειναι μακρια Crying or Very sad

κι εμεις αυριο λεμε να παμε για τσιπουρα αλλα με κρεατικα...οχι μπακαλιαρο...με πειραζει στο στομαχι...λατρευω ομως τη σκορδαλια!!!!!!!!!!!


να την χαίρεσαι!εγώ τρελαίνομαι για μπακαλιάρο!κ σκορδαλιά επίσης!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας ευχαριστω κοριτσια για τις ευχες σας...ο,τι επιθυμειτε!!!!


ευη μολις διαβασα τη συνταγη για τα τσουρεκια σου...φετος λεω να κανω τα δικα σου και να τα παω στη μαμα μου...

μια ερωτηση μονο...αλευρι για ολες τις χρησεις χρησιμοποιεις????

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω αυριο θα χτυπησω μπριζολες πολλες μπριζολες  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 875502  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 875502 μιας που θα εχει ρεπακι λεω να τον ξεζουμισω ελπιζω να μην φαω χυλοπιτα γιατι αν φαω δεν θα πτοηθώ καποια στιγμη θα τον στριμοξω και θα τον βιασω που θα μου παει ενα σπιτι 70 τετραγωνικα ολο κ ολο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:σας ευχαριστω κοριτσια για τις ευχες σας...ο,τι επιθυμειτε!!!!


ευη μολις διαβασα τη συνταγη για τα τσουρεκια σου...φετος λεω να κανω τα δικα σου και να τα παω στη μαμα μου...

μια ερωτηση μονο...αλευρι για ολες τις χρησεις χρησιμοποιεις????

ναι για όλες τις χρήσεις!πιστεύω θα σου αρέσουν!θα περιμένω να μου πεις εντυπώσεις!η Έλλη τα έκανε ξέρει Very Happy

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:εγω αυριο θα χτυπησω μπριζολες πολλες μπριζολες  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 875502  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 875502 μιας που θα εχει ρεπακι λεω να τον ξεζουμισω ελπιζω να μην φαω χυλοπιτα γιατι αν φαω δεν θα πτοηθώ καποια στιγμη θα τον στριμοξω και θα τον βιασω που θα μου παει ενα σπιτι 70 τετραγωνικα ολο κ ολο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

κι εγω που ηθελα αποψε μπριζολιτσα μαλλον θα φαω πορτα...αλλα δεν πτοουμαι...προμυνιεται μεγαλη νυχτα...κατι μπορει να αλλαξει... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 M009

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ειχα βρει στα carefour ενα αλευρι για τσουρεκια και ειχα βαλει αυτο!! χιχι

ειναι πολυ ωραια οντως!ορεξη να εχεις γιατι ειναι μπελαλιδικα αλλα το αποτελεσμα σε αποζημιώνει!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 M087

αγαπη .... μην τον αφησεις να γλυτωσει..μη δείξεις οικτο!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 M081

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:σας ευχαριστω κοριτσια για τις ευχες σας...ο,τι επιθυμειτε!!!!


ευη μολις διαβασα τη συνταγη για τα τσουρεκια σου...φετος λεω να κανω τα δικα σου και να τα παω στη μαμα μου...

μια ερωτηση μονο...αλευρι για ολες τις χρησεις χρησιμοποιεις????

ναι για όλες τις χρήσεις!πιστεύω θα σου αρέσουν!θα περιμένω να μου πεις εντυπώσεις!η Έλλη τα έκανε ξέρει Very Happy

καθε χρονο ανοιγω τα βιβλια μαγειρικης και οποια μου κατσει καλυτερα στο ματι κανω...φετος θα κανω τα δικα σου...αφου ειναι δοκιμασμενη συνταγη με ξε αγχωνει κιολας...θα εχω σιγουρα επιτυχια!!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:εγω ειχα βρει στα carefour ενα αλευρι για τσουρεκια και ειχα βαλει αυτο!! χιχι

ειναι πολυ ωραια οντως!ορεξη να εχεις γιατι ειναι μπελαλιδικα αλλα το αποτελεσμα σε αποζημιώνει!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 M087

αγαπη .... μην τον αφησεις να γλυτωσει..μη δείξεις οικτο!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 M081


μου αρεσουν πολυ τα τσουρεκια..να φανταστεις μεσα στο 2011 εκανα 5 φορες!!!! οποτε δεν πτοουμαι...τα βαζω και στον καταψυκτη και τα απολαμβανω για καιρο...

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
boubou έγραψε:εγω ειχα βρει στα carefour ενα αλευρι για τσουρεκια και ειχα βαλει αυτο!! χιχι

ειναι πολυ ωραια οντως!ορεξη να εχεις γιατι ειναι μπελαλιδικα αλλα το αποτελεσμα σε αποζημιώνει!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 M087

αγαπη .... μην τον αφησεις να γλυτωσει..μη δείξεις οικτο!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 M081


μου αρεσουν πολυ τα τσουρεκια..να φανταστεις μεσα στο 2011 εκανα 5 φορες!!!! οποτε δεν πτοουμαι...τα βαζω και στον καταψυκτη και τα απολαμβανω για καιρο...


μην πτοείσαι καθόλου!είναι εύκολα!άντε βρε Έλλη σιγά τον μπελά!χιχιχι και γω κάνω πολλές φορές τον χρόνο και γίνονται ανάρπαστα!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:εγω αυριο θα χτυπησω μπριζολες πολλες μπριζολες  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 875502  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 875502 μιας που θα εχει ρεπακι λεω να τον ξεζουμισω ελπιζω να μην φαω χυλοπιτα γιατι αν φαω δεν θα πτοηθώ καποια στιγμη θα τον στριμοξω και θα τον βιασω που θα μου παει ενα σπιτι 70 τετραγωνικα ολο κ ολο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



χαχαχαχα αγάπη μου φαίνεται γυαλίζει το μάτι σου!!

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεσποινακι μου να εισαι καλα να τον θυμασαι τον παπουλη σου και οσο μπορεις να εισαι πιο ηρεμη για το σπορακι σου! Wink
Μαρια μου στεναχωρηθηκα πολυ....αλλα δεν το βαζουμε κατω!!!!!το επομενο θα ειναι γερο κ δυνατο κ θα εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!
Λεμονακι να σου πω την αληθεια μαρεσει κ εμενα πιο πολυ το δευτερο και σε σχεση με τα προηγουμενα που μας ειχες βαλει αυτο ειναι πιο πρωτοτυπο κ οχι κατι το συνηθισμενο!!!!!! Wink
Ευη μου περαστικα σου....βαλε τον αντρουλη να σου κανει μασαζακι Wink Κοριτσια σημερα αλλο τιποτα που σαββατο δεν ηταν για μενα με τοσες δουλειες που εκανα...ευτυχως φαγαμε στην πεθερα μου σημερα και αυριο στην μαμα μου!!!!Σε οσες κουκλες που ειναι μεσα και τις ξεχασα  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 417472

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loulou γεια σου!!!! ευτυχως που δεν χρειαστηκε να μαγειρεψεις κιολας...

να πω την αληθεια κι εγω πρεπει να κανω μια καλη γενικη του σπιτιου αλλα αφου πασχα θα κανω στους δικους μου...μολις γυρισω θα ξεκινησω τις δουλειες και θα ξεστρωσω κιολας...


μην ξεχασετε να αλλαξετε την ωρα αποψε!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Θεοδωρα!! ολες δουλειες ειχαμε σημερα!!!..εγω δν εχω σταματησει καθολου 2 βδομαδες τωρα!και έπεται συνεχεια!! ευτυχως που οταν ειμαι στο μαγαζι μπορω και μπαινω λιγο παραπανω γιατι θα ειχαμε χαθει τελειως!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Θοδώρα!σ'ευχαριστώ!

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γκρινιαρα μια χαρα φαση ειναι μια και καλη κιολας για να ξεστρωσεις ε?
Ελλη μου ασε πριν 8 μηνες το περασα κ εγω αυτο με το σπιτι και ακομα δεν λεω να συνελθω.....φαντασου εγω δεν δουλευα εσυ τι να πρωτοκανεις κιολας Crying or Very sad
αλλα βρε κοριτσια σημερα με επιασε και η κηπουρικη μου και κλαδεψα ψυτεψα καινουργια λουλουδακια....μαζοχα που ειμαι Razz

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loulou_29 έγραψε:Γκρινιαρα μια χαρα φαση ειναι μια και καλη κιολας για να ξεστρωσεις ε?
Ελλη μου ασε πριν 8 μηνες το περασα κ εγω αυτο με το σπιτι και ακομα δεν λεω να συνελθω.....φαντασου εγω δεν δουλευα εσυ τι να πρωτοκανεις κιολας Crying or Very sad
αλλα βρε κοριτσια σημερα με επιασε και η κηπουρικη μου και κλαδεψα ψυτεψα καινουργια λουλουδακια....μαζοχα που ειμαι Razz

μεχρι να τελειωσουν και οι γιορτες του πασχα θα τελειωσει σχεδον και ο απριλης...οποτε θα τα κανω ολα τοτε...αν δεν εχω καθυστερηση...γιατι αν εχω θα τα κανουν αλλοι...

κι εγω προχθες φυτεψα κατι λουλουδακια στο μπαλκονι...ειναι η ωραιοτερη εποχη!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δν το εχω παλι καθολου με τα λουλουδακια..οτι παιρνω μου πεθαινει  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 M083

ευτυχως το εχει η πεθερα μου και τωρα εχω λουλουδακια!! μισο να ανεβασω φωτο με το παιδι στο νεο του σπιτι..εγω τωρα δν εβαλα χαλια στο σπιτι αλλα πρεπει να τα πλυνω γιατι ηταν ηδη χαλια απο το αλλο σπιτι και μετα να τα μαζεψω για του χρονου!!!

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελλη μου ολα θα γινουν σιγα σιγα και τα χαλια και τα πραγματα κ ολα!!!!!για να δουμε το παιδιιιιιιι
Γκρινιαρα μου οπως το πες η θα τα κανεις η θα τα κανουν.....εμενα ειναι σιγουρο οτι θα τα κανω εγω!!!!!!οντως ειναι η ωραιοτερη εποχη και αυτο το λιγο χρωμα στο μπαλκονι μου εφτιαξε την διαθεση!!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α!!! ξεχασα να σας πω τωρα που λετε για δουλειες περι αυλης και τετοια φετος το Πασχα αρνακι θα ψησουμε στο σπιτι μας για πρωτη φορα θα κανουμε Κυριακη του Πασχα σπιτι μας σε δικη μας μονοκατοικια ακουστε και το καλυτερο θα ειμαστε περιπου 20 ατομα affraid
καταλαβαινετε φανταζομαι τη εχω να τραβηξω γενικη το σπιτι μεσα και κηπο πριν το γλεντι
και γενικη μεσα εξω αφου τελειωσει το πανυγηρι με λιγα λογια  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 37 Animated-finger

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις