Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
80 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 80 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

patience


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ...ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΜΗΝΕΣ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΝΟΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΥ ΑΓΟΡΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ...ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΤΑΧΤΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ...ΕΙΜΑΙ 23 ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΟΥΤΕ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ..ΤΙ ΛΕΤΕ??????

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
patience έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ...ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΜΗΝΕΣ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΝΟΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΥ ΑΓΟΡΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ...ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΤΑΧΤΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ...ΕΙΜΑΙ 23 ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΟΥΤΕ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ..ΤΙ ΛΕΤΕ??????

Ορμαααααααααααααα...

patience


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
XAXXA AYTO LEW KAI GW ..SKEFTOMAI OMWS AYTO TO NINAKI GINETAI NA TO AGAPHSW OPWS AGAPAW TO PRWTO MOU PAIDI .... ???

Maraki Riaki

Maraki Riaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
patience έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ...ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΜΗΝΕΣ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΝΟΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΥ ΑΓΟΡΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ...ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΤΑΧΤΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ...ΕΙΜΑΙ 23 ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΟΥΤΕ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ..ΤΙ ΛΕΤΕ??????
Εμενα ο μικρος μου ειναι 5 μηνων και εγω θελω δευτερο παιδακι το καλοκαιρι θα βαλω μπρος και για το δευτερο θελω να ειναι κοντα σε ηλικια !! Οσο για τα προβληματα ποτε δεν θα τελειωσουν!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
patience έγραψε:XAXXA AYTO LEW KAI GW ..SKEFTOMAI OMWS AYTO TO NINAKI GINETAI NA TO AGAPHSW OPWS AGAPAW TO PRWTO MOU PAIDI .... ???

Tην ιδια ερωτηση ειχα κανει κ εγω στην μανα μου που μας εχει και 4...Η απαντηση ηταν οτι το ιδιο τα αγαπαμε.Εγω θελω 2ο και λεω στον δικο μου οτι αμα βγει ενα τατιανακι θα παθεςι εγκεφαλικο και μου απανταει προσεχε μην βγει αλλο ενα Νικολακι και σε μαζευω παλι...Και του λεω οχι δε θελω αλλο αγορακι,εχω τον Κωνσταντινο μου....Ενα συναισθημα εκεινη την ωρα...Πολυ περιεργο,αλλα και αγορι να κανω ειμαι σιγουρη οτι το ιδιο θα νιωθω κ γιαυτο....
Κανε τωρα που ειναι μικρακια ειναι γαματη παρεα μεταξυ τους...

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
..και εγώ θα σου πω ΚΑΝΤΟ!!

Στη βράση κολάει το σίδερο λέει ο λαός...

Πολλοί μετάνιωσαν που δεν προσπάθησαν για άλλο ένα παιδάκι...

Κανείς δεν μετάνοιωσε για αυτά που έκανε!!


ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 654316 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 654316 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 654316 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 654316


ΦΙΛΙΑ ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 893968 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 417472 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 417472 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 417472 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 417472 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 417472 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 417472 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 417472

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγώ ΕΠΕΔΙΩΞΑ να μείνω αμέσως έγκυος!όταν η μεγάλη μου ήταν 9 μηνών έμαθα οτι είμαι πάλι!η χαρά δεν περιγράφεται! τώρα έχω δυο αγγελούδια σε κοντινή ηλικία (11,5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ
2,5 ΕΤΩΝ) και τα χαίρομαι όσο δεν μπορείς να φανταστείς!ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! και πίστεψε με ρούφιξα κάθε στιγμή της μεγάλης και ας είμουν έγκυος.οχι απλά θα το αγαπήσεις αλλά θα νιώσεις πλέον πλήρης και ως μητέρα! (μη παρεξηγηθώ όσα παιδιά και να έχουμε νιώθουμε τέλεια αλλά το δεύτερο κάτι σου κάνει-μου το έλεγαν και έλεγα τι μπούρδες λένε!).και σαφώς είναι καλύτερα τώρα που έχεις αντοχές.όσο για την κρίση δεν βλέπω να τελειώνει για τα επόμενα 10 χρόνια...
ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΨΗΤΟ ΛΟΙΠΟΝ!

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ENA ISON KANENA leei panta h mana mou gi ayto mas ekane 4... KAI opio daxtylo ki an kopseis to idio tha poneseis....
kalhtera na ta kaneis twra pou eisai akoma mikroula kai pou einai konta sthn hlikia giati tha ksepetaxtoun mazi kai den tha ta katalabhs.....
etsi toulaxiston lew egw ston eayto mou pou eimai eggyos sto 2o kai 36 feyga kai h mikrh einai 14 mhnon kai TALIMPAN..... ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 679259 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 679259
ase pou to 2o tha exei kai lhgotero anxos mias kai anapasa stigmh tha ksereis ti prepei na kaneis...
an eixes didima??? den tha ta agapages to idio h tha ta afhnes nystika???

ante ante.... se perimenoume sto club ... ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 990599 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 990599 Very Happy Very Happy

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
patience έγραψε:XAXXA AYTO LEW KAI GW ..SKEFTOMAI OMWS AYTO TO NINAKI GINETAI NA TO AGAPHSW OPWS AGAPAW TO PRWTO MOU PAIDI .... ???

Μην το σκέφτεσαι καθόλου,μην χάνεις χρόνο.
Θα σου πω κάτι.Όλες μας νομίζω ότι στο πρώτο παιδί νιώθουμε κάτι παραπάνω από ότι στα υπόλοιπα.Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν τα αγαπάμε ,τα λατρεύουμε το ίδιο.Αλλά αυτό το κάτι που δεν ξέρω τι, ένα κλικ υπάρχει πάντα στο πρώτο παιδί.Τα έχεις ζήσει όλα μαζί του για πρώτη φορά νομίζω,μετά είναι επανάληψη

http://www.leptomeria.gr

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξέχασα να σας πω εγώ έχω τρία και θέλω και άλλο.Είμαι τρελή εεεε?
Μόνο που έχω ένα πρόβλημα.Πρέπει να έχουν διαφορετικό πατέρα γιατί αυτός που έχω δεν θέλει άλλο.χι χιχι

http://www.leptomeria.gr

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
goldy213 έγραψε:Ξέχασα να σας πω εγώ έχω τρία και θέλω και άλλο.Είμαι τρελή εεεε?
Μόνο που έχω ένα πρόβλημα.Πρέπει να έχουν διαφορετικό πατέρα γιατί αυτός που έχω δεν θέλει άλλο.χι χιχι

kai giayto skas????? No No tha sou steilw egw ton diko mou pou thelei na kanei xaremi... ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 679259 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 679259 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 679259 YPOPSIN OMWS... einai tamenos na kanei mono koritsia.... xa xa xa xa ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 654316 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 654316 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 654316

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε ότι να'ναι θέλω δεν με νοιάζει το φύλο.Εξάλλου υπερτερούν τα αγορια μου.Νιώθει μοναξιά το κοριτσάκι μου.Πότε θέλεις να σου δώσω το τηλ.μου να κλείσουμε ένα ραντεβού? ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 587529 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 587529 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 587529 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 587529 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 875502 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 875502 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 875502 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 875502 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 875502 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 875502

http://www.leptomeria.gr

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
martina2010 έγραψε:
goldy213 έγραψε:Ξέχασα να σας πω εγώ έχω τρία και θέλω και άλλο.Είμαι τρελή εεεε?
Μόνο που έχω ένα πρόβλημα.Πρέπει να έχουν διαφορετικό πατέρα γιατί αυτός που έχω δεν θέλει άλλο.χι χιχι

kai giayto skas????? No No tha sou steilw egw ton diko mou pou thelei na kanei xaremi... ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 679259 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 679259 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 679259 YPOPSIN OMWS... einai tamenos na kanei mono koritsia.... xa xa xa xa ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 654316 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 654316 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 654316

Εγω θελω κοριτσι,δεν τον στελνεις μια?Χαχαχαχαχα!!!!Σε καλο μας ε?

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
όχι πρώτα σε εμένα εεεεεεεεεε ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 215994 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 215994 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 215994 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 215994 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 215994

http://www.leptomeria.gr

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοιτάτε τι συζητηση ανοίξαμε δύο παρά.Πάντως να σας πω κάτι άσχετο.Είναι τρομερό αυτό που συμβαίνει εδώ μέσα.Μερικές φορές έχω πιασει τον εαυτό μου και μιλάω λες και μιλάω με την κολητή μου,ενώ δεν έχουμε μάλλον ξαναμιλήσει ποτέ.ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ.

http://www.leptomeria.gr

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MIA MIA KORHTSIA....SIGA SIGA... Shocked Shocked
MOU TON PODOPATHSATE... affraid
DEN THA MHNH TIPOTA STO TELOS.... ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 911307 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 911307 farao

(MWRE MPRAVO ZHTHSH O FO scratch scratch )

XA XA XA XA SALOSAME BRADIATIKA ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 215994 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 215994 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 215994

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευχομαι με το καλο!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldy213 έγραψε:Ξέχασα να σας πω εγώ έχω τρία και θέλω και άλλο.Είμαι τρελή εεεε?
Μόνο που έχω ένα πρόβλημα.Πρέπει να έχουν διαφορετικό πατέρα γιατί αυτός που έχω δεν θέλει άλλο.χι χιχι

..κΑΙ εγώ μια από τα ίδια...
θέλω τέταρτο...τρέλα ε???

όσο για το σύζυγο...
ελα βρε...
άμα θέλει η γυναίκα , όλα γίνονται ...!!! 'έτσι δεν λέγανε η γιαγιάδες???!!

..και εγώ στο ψήσιμο τον έχω...χιχι ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 328109 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 328109 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 328109 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 328109

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldy213 έγραψε:όχι πρώτα σε εμένα εεεεεεεεεε ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 215994 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 215994 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 215994 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 215994 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 215994

Πριτς;;;;;Εσυ έχεις ήδη τρία,μονοφαγου.... Razz


goldy213 έγραψε:κοιτάτε τι συζητηση ανοίξαμε δύο παρά.Πάντως να σας πω κάτι άσχετο.Είναι τρομερό αυτό που συμβαίνει εδώ μέσα.Μερικές φορές έχω πιασει τον εαυτό μου και μιλάω λες και μιλάω με την κολητή μου,ενώ δεν έχουμε μάλλον ξαναμιλήσει ποτέ.ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ.

Αυτο δεν είναι το μαγικό;;;;Και μάλιστα απο όλον τον κόσμο έτσι;;;;(ασε το γλυψιμο τώρα...... Razz )


peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πολλοί μετάνιωσαν που δεν προσπάθησαν για άλλο ένα παιδάκι...

Κανείς δεν μετάνοιωσε για αυτά που έκανε!!


ΤΙ ΩΡΑΙΟ!!! ΕΜΕΙΣ ΓΕΝΝΑΝΜΕ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΥΙΟΘΕΣΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ,ΚΙ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΒΑΡΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΦΕΡΩ ΛΕΩ ΘΑ ΔΟΥΜΕ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΛΟΓΙΑ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

http://WWW.FLOWERTALE.GR

spyridoula1986

spyridoula1986
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πειτε με κακια,πειτε με περιεργη αλλα εγω θα προτεινα να περιμενεις λιγο ακομη....μου ετυχε η δευτερη εγκυμοσυνη οταν ο πρωτος μου γιος ηταν μολις 12 μηνων και επαθα καταθλιψη...κλαμα,στεναχωρια,σκεφτομουν τι θα απογινει ο σπυρακος μου,ειναι πολυ μικρος για να με αποχωριστει και πως θα τον χορτασω και δεν θα αντεξω και θα ειναι δυσκολο το οικονομικο...εφερα τη καταστροφη!!!! Crying or Very sad
δεν απολαυσα λεπτο απο την εγκυμοσυνη μου,ειχα το νου μου να το νιωσω για να καταλαβω οτι ειναι καλα αλλα μεχρι εκει,επερνα αγκαλια τον γιο μου κανονικα,ολες τις δουλειες χωρις οριο και περιορισμο και κατεληξα να γεννησω εχοντας παρει μολις 1 εβδομαδα απο το μηνα μου...δε
λεω μη το κανεις αφου το θες τοσο πολυ,αλλα εισαι πολυ νεα κι εγω 23 εκανα το πρωτο μου,κατσε να χαρεις το βλασταρι σου,δυο παιδια δεν ειναι ευκολο...και οχι μονο οικονομικα γενικα...εγω τα εχω δει ολα τωρα που ξεπεταχτηκε και ο δευτερος 3 ετων ο ενας 1.5 ο αλλος υπερκινητικα και τα δυο χωρις βοηθεια απο ΠΟΥΘΕΝΑ τα εχω δει ολα ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 215994 !!!
τα αγαπαω,τα λατρευω αλλα ειναι δυσκολο...νιωθω τυψεις που μιλαω ετσι αλλα αυτο αισθανομαι!!!και το λεω εγω που μολις χρονισε ο δευτερος γιος μου εμεινα εγκυος στον τριτο!!!!αλλα εκει δεν φοβηθηκα τοσο γιατι ο σπυρακος μου ειχε ηδη παρει τη ψυχρολουσια μοιραζομαι τη μαμα μου ο γιωργακης μου ηδη ξερει πως ειναι να εχεις αδερφακι....θα ειναι πιο ευκολα πιστευω!!!!!!αλλα αν το θες τοσο πολυ καντο....απλα η δικη μου εμπειρια ηταν αυτη....και να ομολογησω κατι;αγαπαω το ιδιο και τα δυο μου παιδια αλλα ακομα δεν εχω ξεπερασει την τοτε κατατσταση...κατι μεσα μου με ενοχλει,λυπαμαι που το λεω αλλα δεν εχω ξεπερασει ακομα το σοκ της δευτερης εγκυμοσυνης και βρισκομαι στη τριτη!!ειρωνια ε;!!! confused

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Oses to epithimoun na kanoun...

Egw ws nea manoulla fernw to trito mas ninaki ston kosmo...
O gios m me tin kori m exoun 14 mines diafora mono...
K einai yperoxo pisteuw...
Wmos me to mikoulliko tha exoune 4 k 3 xronia diafora...
K lew pws einai polla megali i diafora...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα οι μικρες μου εχουν διαφορα μονο 13 μηνες.....χαρηκα πολυ τη δευτερη εγκυμοσυνη μου αν και με κουρασε γιατι η μικρη ηταν μεγαλη και ημουν με καισαρικη.....τα πραγματα ηταν σχετικα ευκολα μιας και η πρωτη μου κορη ειναι πολυ ησυχη και καλοβολη!!!!!τωρα που πλεον ειναι 3 και 2 αντιστοιχα της χαιρομαι ακομα περισσοτερο....ειναι μαζι,παιζουν,τσακωνονται.....πιο πολυ σαν διδυμες ειναι......!!!!
μην κολλας στο δευτερο....εγω σκεψου οτι ηδη εχω αρχισει να σκεφτομαι για τριτο!!!!

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
goldy213 έγραψε:όχι πρώτα σε εμένα εεεεεεεεεε ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 215994 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 215994 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 215994 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 215994 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 215994

Πριτς;;;;;Εσυ έχεις ήδη τρία,μονοφαγου.... Razz


goldy213 έγραψε:κοιτάτε τι συζητηση ανοίξαμε δύο παρά.Πάντως να σας πω κάτι άσχετο.Είναι τρομερό αυτό που συμβαίνει εδώ μέσα.Μερικές φορές έχω πιασει τον εαυτό μου και μιλάω λες και μιλάω με την κολητή μου,ενώ δεν έχουμε μάλλον ξαναμιλήσει ποτέ.ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ.

Αυτο δεν είναι το μαγικό;;;;Και μάλιστα απο όλον τον κόσμο έτσι;;;;(ασε το γλυψιμο τώρα...... Razz )



άσε με μπας και κάνει καμιά υπερωρία παράπάνω σε εμένα

http://www.leptomeria.gr

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia mhn tsakwneste.... oles tha parete... Cool
gia oses den prolaboun tha tis kalesoume sta baptisia.... Razz Razz Razz Razz ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? 893968

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις