Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
115 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 115 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

labrouko


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σου patience και σε όλες! Εγώ ακολουθησα τη συμβουλή της μαμάς μου (που έκανε 4 παιδά σε 5 χρόνια!) και κάναμε τα 3 ζουζουνάκια μας σε 4 χρόνια! Περνάνε τις ίδιες φάσεις (γάλα, πάνες,κλπ), έχεις μεγαλύτερες αντοχές αν δεν αφήσεις πολύ καιρό να περάσει και το σημαντικότερο, μεγαλώνουν μαζί, παρείτσα! Όσο για την αγάπη, με εκπλήσσει καθημερινά το πώς μπορείς να νιώθεις εξίσου δυνατά συναισθήματα για όλα!!! Cool Με το καλό εύχομαι αν το αποφασίσετε τελικά!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
labrouko έγραψε:Γεια σου patience και σε όλες! Εγώ ακολουθησα τη συμβουλή της μαμάς μου (που έκανε 4 παιδά σε 5 χρόνια!) και κάναμε τα 3 ζουζουνάκια μας σε 4 χρόνια! Περνάνε τις ίδιες φάσεις (γάλα, πάνες,κλπ), έχεις μεγαλύτερες αντοχές αν δεν αφήσεις πολύ καιρό να περάσει και το σημαντικότερο, μεγαλώνουν μαζί, παρείτσα! Όσο για την αγάπη, με εκπλήσσει καθημερινά το πώς μπορείς να νιώθεις εξίσου δυνατά συναισθήματα για όλα!!! Cool Με το καλό εύχομαι αν το αποφασίσετε τελικά!

λοιπόν πάντα με προβλημάτιζε αυτό...ακούω συνέχεια να ειναι μαζί ...περνας τις φασεις μαζι..κλπ όπως τα λες...
δεν ξερω ..αλλα δεν θα ρωτησω εσενα γιατι ειναι μικρα φανταζομαι τα παιδακια σου ακόμη...
αλλά στην μαμα σου ..όταν μεγαλώσατε όλοι δεν της έλειπε ένα μωράκι???
εγω αυτό σκέφτομαι και λεω καλύτερα να εχουν μια μικρη διαφορα...να μην φυγουν και όλα μαζί σπό το σπίτι..

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
labrouko έγραψε:Γεια σου patience και σε όλες! Εγώ ακολουθησα τη συμβουλή της μαμάς μου (που έκανε 4 παιδά σε 5 χρόνια!) και κάναμε τα 3 ζουζουνάκια μας σε 4 χρόνια! Περνάνε τις ίδιες φάσεις (γάλα, πάνες,κλπ), έχεις μεγαλύτερες αντοχές αν δεν αφήσεις πολύ καιρό να περάσει και το σημαντικότερο, μεγαλώνουν μαζί, παρείτσα! Όσο για την αγάπη, με εκπλήσσει καθημερινά το πώς μπορείς να νιώθεις εξίσου δυνατά συναισθήματα για όλα!!! Cool Με το καλό εύχομαι αν το αποφασίσετε τελικά!

λοιπόν πάντα με προβλημάτιζε αυτό...ακούω συνέχεια να ειναι μαζί ...περνας τις φασεις μαζι..κλπ όπως τα λες...
δεν ξερω ..αλλα δεν θα ρωτησω εσενα γιατι ειναι μικρα φανταζομαι τα παιδακια σου ακόμη...
αλλά στην μαμα σου ..όταν μεγαλώσατε όλοι δεν της έλειπε ένα μωράκι???
εγω αυτό σκέφτομαι και λεω καλύτερα να εχουν μια μικρη διαφορα...να μην φυγουν και όλα μαζί σπό το σπίτι..

τα παιδια μας δεν τα κανουμε για να τα εχουμε διπλα μας μια ζωη....Θα εχεις τον αντρα σου,η τον εχεις για να σου κανει παιδια?Οχι εσυ Μπουμπουκιτσα αλλα η καθε μια απο μας....Εγω τουλαχιστον θελω παιδι αγιατι ενιωσα οτι ειμαι ετοιμη να κανω απο κει και περα μονη η με τον αντρα μου εκεινα οσα κανω τελος παντων θα παρουν και θελω να παρουν γρηγορα τον δρομο τους....Οχι να τα νταντευω εγω και να μου κρατανε παρεα...Να κανουν τις ζωες τους..

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω με την μεγαλη αδελφή μου έχουμε,11 μήνες διαφορά,οταν γενησε η μαμα μου στις 40 μερες εμεινε εγκυος(Ο ΜΠαμπας μου το επιδιωξε,η μαμα μου δεν ηθελε αλλο γιατι μολις ειχε γεννησει)..Και πραγματι ηταν πολυ ωραια,γιατι ειμασταν οπως τις διδιμες,με προσεχε και την προσεχα στο σχολειο και παντα σπιτι στηναμε τρελα παιχνιδια..!!τι ομορφα,και οταν παντρευτηκε με εβαλε κουμπάρα της,γιατι παντοτε μου ειχε αδυναμια παρολο που εχω και μια μικροτερη αδελφη!η μαμα μου λεει οτι μετα που εμεινε εγκυος εκλεγε και περασε σαν καταθλιψη γιατι ηταν και 19 χρονων και ηταν εγκυος το 2ο μωρο..Αλλα οσες δυσκολιες και αν περασε ΤΩΡΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΝΕΙ!! Very Happy Very Happy

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
labrouko έγραψε:Γεια σου patience και σε όλες! Εγώ ακολουθησα τη συμβουλή της μαμάς μου (που έκανε 4 παιδά σε 5 χρόνια!) και κάναμε τα 3 ζουζουνάκια μας σε 4 χρόνια! Περνάνε τις ίδιες φάσεις (γάλα, πάνες,κλπ), έχεις μεγαλύτερες αντοχές αν δεν αφήσεις πολύ καιρό να περάσει και το σημαντικότερο, μεγαλώνουν μαζί, παρείτσα! Όσο για την αγάπη, με εκπλήσσει καθημερινά το πώς μπορείς να νιώθεις εξίσου δυνατά συναισθήματα για όλα!!! Cool Με το καλό εύχομαι αν το αποφασίσετε τελικά!

λοιπόν πάντα με προβλημάτιζε αυτό...ακούω συνέχεια να ειναι μαζί ...περνας τις φασεις μαζι..κλπ όπως τα λες...
δεν ξερω ..αλλα δεν θα ρωτησω εσενα γιατι ειναι μικρα φανταζομαι τα παιδακια σου ακόμη...
αλλά στην μαμα σου ..όταν μεγαλώσατε όλοι δεν της έλειπε ένα μωράκι???
εγω αυτό σκέφτομαι και λεω καλύτερα να εχουν μια μικρη διαφορα...να μην φυγουν και όλα μαζί σπό το σπίτι..

τα παιδια μας δεν τα κανουμε για να τα εχουμε διπλα μας μια ζωη....Θα εχεις τον αντρα σου,η τον εχεις για να σου κανει παιδια?Οχι εσυ Μπουμπουκιτσα αλλα η καθε μια απο μας....Εγω τουλαχιστον θελω παιδι αγιατι ενιωσα οτι ειμαι ετοιμη να κανω απο κει και περα μονη η με τον αντρα μου εκεινα οσα κανω τελος παντων θα παρουν και θελω να παρουν γρηγορα τον δρομο τους....Οχι να τα νταντευω εγω και να μου κρατανε παρεα...Να κανουν τις ζωες τους..

τατιανουλα όρεξη έχεις μου φαίνεται...!!!

αν αυτό κατάλαβες... ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 966307

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συγνωμη αν ακουστω καπως αλλα δεν μπορω να διανοηθω πως ζητειται η αποψη μας για κατι καθαρα τοσο προσωπικο. εσυ εχεις το μαχαιρι εσυ και το πεπονι! εσυ ξερεις και απο θεμα αντοχης αλλα και "τσεπης" και αφου ρωτας θα σου ελεγα να μην κανεις ακομη γιατι για να φτασεις στο σημειο να ρωτας εδω δεν νομιζω πως ειναι η ωρα!

σου ευχομαι τα καλυτερα!

patience


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
pwpw ti wraia pou apantate oles sas...einai san na exw tis kalyteres files dipla mou....egw koritsia exasa thn aderfh mou prin 10 xronia apo karkino kai hmoun monh mou zhleya polu tous filous pou eixan aderfia ...oi dikoi einai xwrismenoi kai enoiw8a panta oti den exw oikogeneia kai gi ayto 8elw na kanw megalhhhhhhh oikogeneia na gemizei to trapezi na ginete vavoura oxi hsyxia kai monaxia opws thn dikh mou ..!!o antras mou exei 4 aderfia kai otan mazeuontai oloi einai apla teleia //egw monhhh....gi ayto epeidh fovamai na mhn noiwsei to paidaki mou to idio 8a kanw ki allo ...kai meta allo ena xexexexe...

labrouko


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Προχώρα Patience και μην το ψάχνεις! Η μεγάλη οικογένεια είναι όπως το λες... μεγάλη χαρά! Εμείς έχουμε μία τετράχρονη, ένα δίχρονο και η μικρή μας είναι 4,5 μηνών. Εγώ δήλωσα πως δεν κάνω άλλο παιδάκι (εντάξει μην το παρακάνουμε, 3 είναι καλά για μένα τουλάχιστον), το γέλιο είναι πως σήμερα ο άντρας μου με ρώτησε (χαζεύοντας τη μικρή που μας χαμογελάει συνέχεια) "δηλαδή του χρόνου δε θα έχουμε κανένα μικρό να μας κάνει τέτοια???" Very Happy

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγώ θέλω 2ο μωράκι η μικρούλα μου χρονιάζει τώρα δε θέλω να έχουν μεγάλη διαφορά ηλικίας θέλω να ναι κοντά! Αλλά φοβάμαι πολύ γιατί γέννησα με καισαρική. βέβαια ο γιατρός μου με είδε κ μου λέει προχώρα..αλλά φοβάμαι..

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλέ άν το είπε ο γιατρός σου τι φοβάσαι?
ΒΟΥΥΥΡ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕ Very Happy

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια κουβέντα είναι το βουρ..πρόσφατα άκουσα μια κοπελιά που έμεινε έγκυος μετά από 2 χρόνια καισαρικής κ ενώ ήταν και είναι πετσι και κόκκαλο όσο φούσκωνε η τομή της έτρεχε αάνοιγε...τώρα θα μου πεις παίζει ρόλο τι δουλειά σου κανε ο γιατρος..δε ξέρω πρέπει να παλέψω με τους φόβους μου..η καισαρική τότε προέκυψε αλλά ευτυχώς πήγαν καλά τα πράματα...φφφφ

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και τι δουλειά έχει κάνει ο γιατρός και το δέρμα και πολλά.
Αν όμως ο ίδιος ο γιατρός σου σε έιδε καί είπε κάνε το σημαίνει οτι δεν διατρέχεις κανέναν κίνδυνο.

Η ξαδέρφη μου έκανε 2 καισαρικές με 10 μήνες διαφορα

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι σίγουρα..όλα στον εγκέφαλο είναι τελικά..

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
..ναι προχωρα...τοσες γυναικες γεννανε με καισαρικη...

εχω φιλη που εκανε 3 μεσα σε 3 χρονια και ολα τελεια...!

ασε που και τωρα να μείνεις εγκυος ..μεχρι να γεννήσεις θα εχουν περασει 2 χρονιά σχεδον...
οποτε μη σου πω να πας και για φυσιολογικό τοκετό..!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:κ εγώ θέλω 2ο μωράκι η μικρούλα μου χρονιάζει τώρα δε θέλω να έχουν μεγάλη διαφορά ηλικίας θέλω να ναι κοντά! Αλλά φοβάμαι πολύ γιατί γέννησα με καισαρική. βέβαια ο γιατρός μου με είδε κ μου λέει προχώρα..αλλά φοβάμαι..

Εμενα μου ειπε μετα απο 6 μηνες απο καισαρικη μπορω να ξαναμεινω απλα εγω θεωρησα καλυτερο να περασει τουλαχιστον χρονος απο τοτε που γεννησα και μετα να βαλω μπρος.
Πιστευω οτι πριν γινει 2 χρονων ο μικρος να εχω κ το δευτερακι μου..

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι και μένα που είμαι με κτ μετά από 6 μήνες περίπου μου είπε αλλά και εγώ φοβάμαι να πω την αλήθεια..Μήπως να περιμένω κανά 2 χρόνια? scratch scratch scratch scratch (Ναι είμαστε μόλις 4,5 και ήδη το σκέφτομαι!!) ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 966307 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 966307 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 966307 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 966307

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:Ναι και μένα που είμαι με κτ μετά από 6 μήνες περίπου μου είπε αλλά και εγώ φοβάμαι να πω την αλήθεια..Μήπως να περιμένω κανά 2 χρόνια? scratch scratch scratch scratch (Ναι είμαστε μόλις 4,5 και ήδη το σκέφτομαι!!) ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 966307 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 966307 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 966307 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 966307

Και γω εκει καπου στον 4ο αρχισα να σκεφτομαι καθαρα οτι θελω κι αλλο μωρο...Τωρα που ειναι 14 μηνων εχω ηδη βαλει μπρος.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
Carrie έγραψε:Ναι και μένα που είμαι με κτ μετά από 6 μήνες περίπου μου είπε αλλά και εγώ φοβάμαι να πω την αλήθεια..Μήπως να περιμένω κανά 2 χρόνια? scratch scratch scratch scratch (Ναι είμαστε μόλις 4,5 και ήδη το σκέφτομαι!!) ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 966307 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 966307 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 966307 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 966307

Και γω εκει καπου στον 4ο αρχισα να σκεφτομαι καθαρα οτι θελω κι αλλο μωρο...Τωρα που ειναι 14 μηνων εχω ηδη βαλει μπρος.

ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 215994 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 215994 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 215994 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 215994 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 215994 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 215994

despoina_vaggelhs

despoina_vaggelhs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια εμενα η κοροθλα μοθ ειναι43 ημερων κ ηδη αρχισα να θελω κ αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
despoina_vaggelhs έγραψε:κοριτσια εμενα η κοροθλα μοθ ειναι43 ημερων κ ηδη αρχισα να θελω κ αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy


χαχα...
καλά εσένα θα σου περάσει....μόλις μαζευτεί η κούραση....χαχα...

ασε πλακιτσα κανω...

εχω 3-4 φιλες που με το που σαραντισανε μεινανε έγκυες!!!
11 μηνες διαφορά τα παιδακια τους...χιχι...

αμα θες όλα γίνονται!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
despoina_vaggelhs έγραψε:κοριτσια εμενα η κοροθλα μοθ ειναι43 ημερων κ ηδη αρχισα να θελω κ αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy


χαχα...
καλά εσένα θα σου περάσει....μόλις μαζευτεί η κούραση....χαχα...

ασε πλακιτσα κανω...

εχω 3-4 φιλες που με το που σαραντισανε μεινανε έγκυες!!!
11 μηνες διαφορά τα παιδακια τους...χιχι...

αμα θες όλα γίνονται!

Shocked Shocked Shocked Shocked affraid affraid affraid affraid ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 585182 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 585182 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 585182 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 585182 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 585182 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 585182

χαιντη


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΠΡΙΝ 5.5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ,ΗΤΑΝ ΜΩΡΟ ΣΟΥΠΕΡ..ΕΤΡΩΓΕ ΚΟΙΜΟΤΑΝ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΛΕΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΦΟΥ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΕΝΑ.ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ 3 ΧΡΟΝΩΝ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΓΙΟΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΜΑΤΙ...ΖΩΗΡΟΣ ΣΑΝ 10,ΦΑΣΑΡΙΟΖΟΣ,ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΩ.ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΟΛΑ..ΤΩΡΑ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 4 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΗΡΕΜΗΣΕ (ΚΑΠΩΣ)ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ,ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ,ΟΛΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΝΟΝΤΕ ΚΟΙΤΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ!!ΓΕΡΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΜΑΡΩΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΑΞΙΩΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
despoina_vaggelhs έγραψε:κοριτσια εμενα η κοροθλα μοθ ειναι43 ημερων κ ηδη αρχισα να θελω κ αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy


χαχα...
καλά εσένα θα σου περάσει....μόλις μαζευτεί η κούραση....χαχα...

ασε πλακιτσα κανω...

εχω 3-4 φιλες που με το που σαραντισανε μεινανε έγκυες!!!
11 μηνες διαφορά τα παιδακια τους...χιχι...

αμα θες όλα γίνονται!

Shocked Shocked Shocked Shocked affraid affraid affraid affraid ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 585182 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 585182 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 585182 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 585182 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 585182 ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΛΕΤΕ???????? - Σελίδα 2 585182


xaxa σου φαίνεται περίεργο ε??

και η καλή μας η Vivian εδω μέσα έτσι έμεινε ..αμεσως...
ας ερθει να τα πει και αυτη...

συμβαινουν και αυτα!!
μη γελας καθολου...!μπορει να τυχει στον καθενα... Wink

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε μετά τον θρησκευτικό γάμο θα βάλω μπρος που θα χω ηρεμήσει...κ ο θεός βοηθός!

Mammy in love

Mammy in love
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια το οικονομικό σας απασχολεί καθόλου;Εμάς ο μπόμπιρας έτυχε ,δεν ήταν στο πρόγραμμα...Όμως Τώρα θέλω και ένα δεύτερο και ο μικρός μου λατρεύει τα παιδάκια (μοιάζει στην μαμά του Wink ) και το σκέφτομαι scratch .Ο άντρας μου φοβάται λόγο των καταστάσεων...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις