Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

lolita2012


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:Καλημερες κορίτσια κ μακάρι το 24 να είναι γουρλιδικο....
Λολιτακι μην πτοεισαι ακόμη,αν κ το κορμι σου ΕΣΥ κ μόνο εσυ το ξέρεις καλα,αλλα κρατά μια πισινη που λένε...

Εγω περιμένω....Αργυρώ τι κανεις;;Πάω για μπάνιο,μόλις κοιμησα το μικρακι μου.

Καλημέρα κοριτσάκι.. Καλύτερα είμαι απο τα συμπτώματα της Αλέκας... (έρχονται κ φεύγουν..) αλλά η κρυάδα κ η ταχυπαλμία μου έμειναν.. Λίγες ωρίτσες ακόμα..

Εσύ θα κάνεις τεστάκι σήμερα?  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 215994
Έχω καλό προαίσθημα..

tzitziki

tzitziki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΧ μπραβο ρε! ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ !!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 654316
εγω εχω μερες ακομα για τεσταρισμα... εκανα ταινιες ωορρηξιας κ μου βγηκαν θετικες Παρασκευή - Σαββατο (καραθετικοτατη) - Κυριακή
κ ειχαμε επαφή Πεμπτη αργα το βραδυ... λετε να χω καμια ελπιδα ;;;;; flower

lolita2012


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βασικά σήμερα νιώθω ότι θα μάθουμε για μια τουλάχιστον εγκυμοσύνη!! Για να δούμε..
Αν ακούσουμε για 3 θα κάνουμε πάρτυ!!!

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lolita2012 έγραψε:Ρε κορίτσια, τι ησυχία είναι αυτή??

εγω εφτιαξα το μπαλκονακι μου αλλα μου κολλαει κ το internet Crying or Very sad

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tzitziki έγραψε:καλημερα κοριτσια !! εχω εναν πιτσιρικο μολις ενος ετους, σταματησαμε πριν καμια 20ρια μερες το θηλασμο και καιγομαι για ενα νεο μωρακι !! μπορω να γραφω κ γω εδω ;;;  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 35468

καλως ηρθες στην παρεα μας!!!!!να χαιρεσαι το μωρακι σου κ μπραβο σου που το θηλασες τοσο καιρο!!!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 50580
με το καλο να ερθει κιαλλο μωρακι για να εχει παρεα το αγορακι σου!!!!!

lolita2012


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
loulou_29 έγραψε:
lolita2012 έγραψε:Ρε κορίτσια, τι ησυχία είναι αυτή??

εγω εφτιαξα το μπαλκονακι μου αλλα μου κολλαει κ το internet Crying or Very sad


εγώ πάλι τις τελευταίες μέρες δεν μπορώ να κάνω δουλειές με τίποτα... Με το ζόρι κάνω τ απαραίτητα... Σήμερα όμως δεν τις γλυτώνω.. Άρχισα τα πλυντήρια και μετά θα πιάσω το σίδερο.. Mad

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που πηγανε ολες σημερα>?

tzitziki

tzitziki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καποια στιγμη, καπου διαβασα οτι ο θηλασμος ειναι το ωραιοτερο ταξιδι στη ζωή μιας γυναικας... μετα απο τοσο καιρο, μπορω να πω πως ΝΑΙ...ειναι αληθεια... κ εχω ζησει πολλά ωραια πραγματα προ κ μετα γαμου Embarassed αλλα ο θηλασμος αν εξαιρεσουμε το πρωτο πρωτο διαστημα (αγχος μεχρι να εδραιωθει κλπ κλπ) ειναι αληθεια απο τα ωραιοτερα πραγματα που μπορει να ζησει μια γυναικα...
για πειτε ομως ! εχω καμια ελπιδα με Πεμπτη βραδυ επαφή κ θετικο τεστ ωορρηξιας Σαββατο ;;;;; τοσο αγωνια ουτε στο πρωτο παιδι ρε κοριτσια...
εσεις χρησιμοποιειτε τεστακια ωορρηξιας ή πατε χαλαρά ;; Very Happy

lolita2012


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sofouli έγραψε:που πηγανε ολες σημερα>?

δεν ξέρω, πολύ ησυχία.. και δε μ αρέσει....

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lolita2012 έγραψε:
sofouli έγραψε:που πηγανε ολες σημερα>?

δεν ξέρω, πολύ ησυχία.. και δε μ αρέσει....

σπανιο πραγμα!μπορει να το ξενυχτησανε εχθες!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 215994

lolita2012


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzitziki έγραψε:καποια στιγμη, καπου διαβασα οτι ο θηλασμος ειναι το ωραιοτερο ταξιδι στη ζωή μιας γυναικας... μετα απο τοσο καιρο, μπορω να πω πως ΝΑΙ...ειναι αληθεια... κ εχω ζησει πολλά ωραια πραγματα προ κ μετα γαμου Embarassed αλλα ο θηλασμος αν εξαιρεσουμε το πρωτο πρωτο διαστημα (αγχος μεχρι να εδραιωθει κλπ κλπ) ειναι αληθεια απο τα ωραιοτερα πραγματα που μπορει να ζησει μια γυναικα...
για πειτε ομως ! εχω καμια ελπιδα με Πεμπτη βραδυ επαφή κ θετικο τεστ ωορρηξιας Σαββατο ;;;;; τοσο αγωνια ουτε στο πρωτο παιδι ρε κοριτσια...
εσεις χρησιμοποιειτε τεστακια ωορρηξιας ή πατε χαλαρά ;; Very Happy

αχ εγώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω.. πάμε εντελώς χαλαρά...

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω εδω ειμαι παντως....  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 328109

lolita2012


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sofouli έγραψε:
lolita2012 έγραψε:
sofouli έγραψε:που πηγανε ολες σημερα>?

δεν ξέρω, πολύ ησυχία.. και δε μ αρέσει....

σπανιο πραγμα!μπορει να το ξενυχτησανε εχθες!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 215994

μάλλον.. τι να πω... δεν το έχω ξαναδεί έτσι..

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lolita2012 έγραψε:
tzitziki έγραψε:καποια στιγμη, καπου διαβασα οτι ο θηλασμος ειναι το ωραιοτερο ταξιδι στη ζωή μιας γυναικας... μετα απο τοσο καιρο, μπορω να πω πως ΝΑΙ...ειναι αληθεια... κ εχω ζησει πολλά ωραια πραγματα προ κ μετα γαμου Embarassed αλλα ο θηλασμος αν εξαιρεσουμε το πρωτο πρωτο διαστημα (αγχος μεχρι να εδραιωθει κλπ κλπ) ειναι αληθεια απο τα ωραιοτερα πραγματα που μπορει να ζησει μια γυναικα...
για πειτε ομως ! εχω καμια ελπιδα με Πεμπτη βραδυ επαφή κ θετικο τεστ ωορρηξιας Σαββατο ;;;;; τοσο αγωνια ουτε στο πρωτο παιδι ρε κοριτσια...
εσεις χρησιμοποιειτε τεστακια ωορρηξιας ή πατε χαλαρά ;; Very Happy

αχ εγώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω.. πάμε εντελώς



χαλαρά...


καλημερα κ καλωσορισες στο παρεακι μας!!!να χαιρεσαι κ το αγγελουδι σου!!!εγω χρησιμοποιησα τα τεστ της ωορριξιας τον προηγουμενο μηνα κ βρηκα επιτελους ποτε ακριβως ειχα ωορριξια κ ηρθα σε επαφη εκεινη τη μερα 2 φορες!!!τωρα ειμαι στην τριτη μερα καθυστερησης αλλα μεχρι να βγει η χοριακη μου το απογευμα δεν κανω ονειρα....εγω θα σου προτεινα να τα παρεις!!! ειναι πολυ αξιοπιστα κ βοηθανε!!!

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lolita2012 έγραψε:
tzitziki έγραψε:καποια στιγμη, καπου διαβασα οτι ο θηλασμος ειναι το ωραιοτερο ταξιδι στη ζωή μιας γυναικας... μετα απο τοσο καιρο, μπορω να πω πως ΝΑΙ...ειναι αληθεια... κ εχω ζησει πολλά ωραια πραγματα προ κ μετα γαμου Embarassed αλλα ο θηλασμος αν εξαιρεσουμε το πρωτο πρωτο διαστημα (αγχος μεχρι να εδραιωθει κλπ κλπ) ειναι αληθεια απο τα ωραιοτερα πραγματα που μπορει να ζησει μια γυναικα...
για πειτε ομως ! εχω καμια ελπιδα με Πεμπτη βραδυ επαφή κ θετικο τεστ ωορρηξιας Σαββατο ;;;;; τοσο αγωνια ουτε στο πρωτο παιδι ρε κοριτσια...
εσεις χρησιμοποιειτε τεστακια ωορρηξιας ή πατε χαλαρά ;; Very Happy

αχ εγώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω.. πάμε εντελώς χαλαρά...

και εγω δεν μπορω να σου πω σιγουρα γιατι το ξεκινησα τον προηγουμενο μηνα....αλλα κανονικα με επαφες θα τα χρησιμοποιησω αυτον τον μηνα!!!

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χιλια συγνωμη!!!!! αλλα απο την αγωνια μου διαβαζω ο,τι να 'ναι!!!εχεις κανει ηδη τα τεστακια!!!ηρθες επαφη πεμπτη κ το τεστακι βγηκε θετικο σαββατο,σωστα;;;ισως κ να προλαβες οριακα γιατι λενε πως το σπερμα αντεχει για 2 ημερες αν δεν κανω λαθος..

tzitziki

tzitziki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα Χριστινάκι κ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ !! χρησιμοποιώ τετοια ! το πρωτο μου παιδακι με την πρωτη φορα που τα χρησιμοποιησα (μετα απο 8 μηνες χαλαρων προσπαθιων) πιασαμε αμεσως!
τοτε χρησιμοποιησα το ψηφιακό που υπαρχει στην αγορά... τωρα με την κριση δεν μου περισσευουν (χιχιχι) κ ετσι δοκιμασα τις ταινιες ωορρηξιας της hometest... αισθανομαι οτι τα εχω ξεχασει ολα ομως ε;!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 328109
την πρωτη φορα ειχαμε επαφή μολις βγηκε θετικο το τεστ...τωρα ειχαμε επαφή λιγο πριν βγει θετικό Rolling Eyes την ημερα που βγηκε καραθετικό δεν γινοταν να την επαναλαβουμε την πραξη δυστυχως (λογω κουρασης) κ ετσι ελπιζω ... θα μεινε κανενα πονηρο αρσενικο μεσα μου να περιμενει το αυγο μου ;;; χιχιχιχι...

**ΣΧΩΡΑ ΤΕ ΜΕ ...μεχρι να συνηθίσω το φορουμ ... ΛΟΥΛΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ και σε σενα !!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την tzitziki στις Τετ Μαρ 28, 2012 12:51 am, 1 φορά

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλως ηλθες τζτιτζικακι,να χαιρεσαι το μαναρακι σου.Αγορακι η κοριτσακι?Εγω εχω εναν ομορφαντρα σχεδον 14 μηνων...
Και ναι κι εγω θελω 2ο...Και ανυπομονω περισσοερο απο το πρωτο....
Μια φιλη μου εμεινε εγκυος ενω θηλαζε και απλα κανανε χαλαρα σεξ με τον αντρα της.Εμεινε με τα προσπερματικα.Και εμεινε 7 μηνες αφου ειχε γεννησει...

Χριστινα ποτε πας για τα αποτελεσματα?

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα ομορφιές μου  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 125586 ! Τι κάνετε; Πώς γεμίζετε έτσι αυτές τις σελίδες, τι θα σας κάνω; Δεν μ'αφήνετε να δουλέψω καθόλου η ρουφιάνα. Μου είναι πιο εύκολο να μπαίνω απ' τη δουλειά, αλλά το έχω ξεφτυλίσει λίγο  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 40746

Δεν πρόλαβα να διαβάσω πολλά, αν κατάλαβα καλά περιμένουμε χοριακή από το Χριστινάκι και τη Λολίτα, έτσι; Άντε κουκλίτσες μου, με το καλό, σας το εύχομαι ολόψυχα. Και σε σένα Τατιανάκι που περιμένεις, εύχομαι να μείνει μακριά σου. Και φυσικά το εύχομαι ολόψυχα σε όλες σας
 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 377361  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 377361  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 377361

Μαρινάκι τι να πω! Στεναχωρήθηκα με τα νέα σας. Ξέρω ότι είναι ένας παράγοντας που σου προκαλεί άγχος, όσο θετικά και αν προσπαθήσεις να το δεις. Αλλά όπως είπε και η Αργυρώ, εσύ πρέπει να είσαι αυτή που θα σφίξει τα δόντια και θα φαίνεται συνέχεια ανεβασμένη για να βοηθήσεις και τον αντρούλη σου να πάρει τα πάνω του. Είμαστε πιο δυνατές εμείς οι γυναίκες! Και με τη βοήθεια του Θεού μπορεί να βρεθεί κάτι καλύτερο, κάτι που θα σας κάνει να πείτε ότι κάθε εμπόδιο είναι για καλό και ευτυχώς που τον απολύσαν. Προσπαθήστε τουλάχιστον τώρα να απολαύσετε λίγο περισσότερο χρόνο μαζί. Υπομονή, πίστη και αγάπη μεταξύ σας να έχετε και όλα θα γίνουν.  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 334590

Πολλά φιλιά και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 334590  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 334590  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 334590

lolita2012


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xristina_29 έγραψε:χιλια συγνωμη!!!!! αλλα απο την αγωνια μου διαβαζω ο,τι να 'ναι!!!εχεις κανει ηδη τα τεστακια!!!ηρθες επαφη πεμπτη κ το τεστακι βγηκε θετικο σαββατο,σωστα;;;ισως κ να προλαβες οριακα γιατι λενε πως το σπερμα αντεχει για 2 ημερες αν δεν κανω λαθος..


χαχαχαχα α ρε Χριστινάκι, κοντεύουμε..  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 536304  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 536304  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 536304  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 536304

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εγω της hometest πηρα κ μια χαρα δειχνουν!!!!ισως κ να εγινε το θαυμα...αλλωστε αν ειναι γραφτο να γινει θα γινει!!ειτε ειναι γονιμες ειτε δεν ειναι!!!σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!!!

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το απογευμα θα ξερω!!!!Λολιταααααα!!!!!!τρελο αγχος σου λεωωωωωω!!!!!!!!!!!

tzitziki

tzitziki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τατιανα μου να σου ζησει!! κ με το καλό το δευτερο !! αγορακι εχω κ γω!! ενα μπουκλωτό ζουζουνι ! μολις χρονισε ! απο χθες ειναι κρυομενο δυστυχως αλλα χωρις υψηλό πυρετό !
εγω τοσους μηνες δεν ειχα περιοδο Sad αλλα ειχα ξαναδοκιμασει τεστακια πριν κανα διμηνο και στανταρ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ωορρηξια... τωρα που αποθηλασαμε εντελως ειδα κ βλεννες ωορρηξιας αλλα βγηκαν κ θετικά πεντακαθαρα τα τεστ...οποτε σε καμια 12ρια μερες ή περιοδο θα δω ή θετικο τεστ εγκυμοσύνης (ευχομαι το δευτερο χιχιχι)

lolita2012


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demmy5_k έγραψε:Καλημέρα ομορφιές μου  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 125586 ! Τι κάνετε; Πώς γεμίζετε έτσι αυτές τις σελίδες, τι θα σας κάνω; Δεν μ'αφήνετε να δουλέψω καθόλου η ρουφιάνα. Μου είναι πιο εύκολο να μπαίνω απ' τη δουλειά, αλλά το έχω ξεφτυλίσει λίγο  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 40746

Δεν πρόλαβα να διαβάσω πολλά, αν κατάλαβα καλά περιμένουμε χοριακή από το Χριστινάκι και τη Λολίτα, έτσι; Άντε κουκλίτσες μου, με το καλό, σας το εύχομαι ολόψυχα. Και σε σένα Τατιανάκι που περιμένεις, εύχομαι να μείνει μακριά σου. Και φυσικά το εύχομαι ολόψυχα σε όλες σας
 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 377361  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 377361  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 377361

Μαρινάκι τι να πω! Στεναχωρήθηκα με τα νέα σας. Ξέρω ότι είναι ένας παράγοντας που σου προκαλεί άγχος, όσο θετικά και αν προσπαθήσεις να το δεις. Αλλά όπως είπε και η Αργυρώ, εσύ πρέπει να είσαι αυτή που θα σφίξει τα δόντια και θα φαίνεται συνέχεια ανεβασμένη για να βοηθήσεις και τον αντρούλη σου να πάρει τα πάνω του. Είμαστε πιο δυνατές εμείς οι γυναίκες! Και με τη βοήθεια του Θεού μπορεί να βρεθεί κάτι καλύτερο, κάτι που θα σας κάνει να πείτε ότι κάθε εμπόδιο είναι για καλό και ευτυχώς που τον απολύσαν. Προσπαθήστε τουλάχιστον τώρα να απολαύσετε λίγο περισσότερο χρόνο μαζί. Υπομονή, πίστη και αγάπη μεταξύ σας να έχετε και όλα θα γίνουν.  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 334590

Πολλά φιλιά και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 334590  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 334590  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 334590

Καλημέρα κοριτσάκι..ναι , σήμερα περιμένουμε αποτελέσματα... Εγώ από ώρα σε ώρα περιμένω τηλ...
Σ ευχαριστώ για τις ευχές σου  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #24 - Σελίδα 3 417472

lolita2012


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xristina_29 έγραψε:το απογευμα θα ξερω!!!!Λολιταααααα!!!!!!τρελο αγχος σου λεωωωωωω!!!!!!!!!!!

Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο σε καταλαβαίνω... Εγώ περιμένω τηλ από ώρα σε ώρα.. Ε λογικά σε 2-3 ωρίτσες το πολύ θα ξέρω..
άντε να ησυχάσουμεεεεεεε

Ρε τι τραβάμε............ Mad Mad Mad Mad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις