Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
109 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 109 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 24]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηγαμε για μαλλι κ βγηκαμε κουρεμενοι θα πω.
Εχει και η μπουμπου το ζορι της ομως,οπως σεβομαστε οποιονδηποτε αλλο σεβομαστε και αυτην .Και ναι,ειναι ακραια,και λεει και τις χοντραδες της αλλα...ΟΚ ρε παιδια. Rolling Eyes

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Πηγαμε για μαλλι κ βγηκαμε κουρεμενοι θα πω.
Εχει και η μπουμπου το ζορι της ομως,οπως σεβομαστε οποιονδηποτε αλλο σεβομαστε και αυτην .Και ναι,ειναι ακραια,και λεει και τις χοντραδες της αλλα...ΟΚ ρε παιδια. Rolling Eyes

συμφωνω λιτσακι το ειπα και πιο πανω.αλλα τωρα παει εγινε.καλο θα ηταν να κλειδωνονται ισως απο νωρις τεοια θεματα και δεν στη λεω βιβιαν μην παρεις φορα . Very Happy

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
litsakos έγραψε:Πηγαμε για μαλλι κ βγηκαμε κουρεμενοι θα πω.
Εχει και η μπουμπου το ζορι της ομως,οπως σεβομαστε οποιονδηποτε αλλο σεβομαστε και αυτην .Και ναι,ειναι ακραια,και λεει και τις χοντραδες της αλλα...ΟΚ ρε παιδια. Rolling Eyes

συμφωνω λιτσακι το ειπα και πιο πανω.αλλα τωρα παει εγινε.καλο θα ηταν να κλειδωνονται ισως απο νωρις τεοια θεματα και δεν στη λεω βιβιαν μην παρεις φορα . Very Happy

Την να μην παρω φορα ρε χαζο; Με εχεις για τετοια;

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ πάλι νομίζω πως ότι σπέρνεις θερίζεις.
Αν συνεχόμενα στέκεσαι απέναντι νομίζοντας πως είσαι καλύτερος και κουνάς τον δείκτη σε όοοολους τους άλλους για πολλά θέματα, κάποια στιγμή θα μείνεις μόνος σου απέναντι.
Τότε δεν θα φταίνε όλοι οι άλλοι που δεν θα είναι δίπλα σου, αλλά εσύ, σωστά?
Σύμφωνα λοιπόν με τις επιλογές του ο καθένας κρίνεται και αντιμετωπίζεται.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
προσωπικά διαφωνώ σχεδόν στα πάντα με τη Μπουμπουκίτσα και πολλές φορές με έχει βγάλει από τα ρούχα μου, όμως νομίζω οτι παρατράβηξε το αστείο.
Κακώς ανοίχτηκε το θεμα από την αρχή και πολύ άσχημη τροπή πήρε.

????????


Επισκέπτης
εγω παλι αν και δεν εχω δει απο αλλου τη συμπεριφορα της μπουμπουκιτσας, λυπαμαι οταν λογω διαφωνιων φευγουν μελη απο την παρεα μας.....

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:εγω παλι αν και δεν εχω δει απο αλλου τη συμπεριφορα της μπουμπουκιτσας, λυπαμαι οταν λογω διαφωνιων φευγουν μελη απο την παρεα μας.....


μη νομίζεις τα ζητάει κι αυτηνής ο οργανισμός της, αλλά και πάλι δεν μου άρεσε όλο αυτό.

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πάντως κορίτσια και εγώ που διάβασα τις τελευταίες σελίδες δεν μου άρεσε καθόλου όλο αυτό που έγινε. Είπαμε η καθεμία την γνώμη μας, την υποστηρίξαμε σύμφωνα με τα δικά μας πιστεύω αλλά από την στιγμή που ξεφεύγει το θέμα, νομίζω ότι θα ήταν πιο σωστό να κλειδωνόταν. Άποψή μου. Rolling Eyes

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 22 215994 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 22 215994 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 22 215994 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 22 215994

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:
Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 22 215994 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 22 215994 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 22 215994 Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 22 215994


Συγνώμη Μιλουπάκι όμως τόσο αστείο το βρίσκεις ολο αυτο?Για να καταλάβω δηλαδή?Η νομίζεις πως χρειαζόμασταν το βίντεο σου και τα ανθρωπάκια που χαίρονται για να καταλάβουμε οτι είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα?Το θεωρώ γελοίο πραγματικά!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναταλι μου μην αρπαζεσαι την αποψη μου για το θεμα την εχω πει σε καποιες σελιδες πιο πριν, οσο για την ωραια ατομοσφαιρα τα ανθρωπακια γελανε αν ειδες γιατι στο τελος παλι θα κλεισει αυτο το θεμα και θα παμε παρακατω, δεν χρειαζεται να ''σφαζομαστε'' για κατι που ακρη δεν θα βγει γιατι αποδειξεις εχει ή δεν εχει ο καθενας μεσα του για αν πιστευει ή οχι, αν θες να ''βαρεσεις'' εμενα βαρα με, απλα το πηρες στραβα χωρις λογο.

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επίσης να πω οτι συμφώνησα με την Νένα στο οτι και οι δυο πλευρές ξέφυγαν!
Πέρα απο αυτο ομως η μπουμπουκίτσα χαρακτήρισε και είπε βαριές κουβέντες και καμια δεν θίχτηκε,μας έθιξε ομως ο τρόπος απέναντί της!Εμένα προσωπικά με πείραξε περισσότερο το οτι κάποιες προσπάθησαν να με πείσουν για την αθε'ί'α τους και μου δώσανε διάφορα "και καλά" στοιχεία!Πραγματικά στενοχωρήθηκα που έφτασε το θέμα εδω και βγήκαν κάποιες κοπέλες κακιές χωρίς να είναι!!!

Mpiskotaki79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω πολυ γελασα με το βιντεακι της ωραιας ατμοσφαιρας Laughing Laughing Laughing

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:Ναταλι μου μην αρπαζεσαι την αποψη μου για το θεμα την εχω πει σε καποιες σελιδες πιο πριν, οσο για την ωραια ατομοσφαιρα τα ανθρωπακια γελανε αν ειδες γιατι στο τελος παλι θα κλεισει αυτο το θεμα και θα παμε παρακατω, δεν χρειαζεται να ''σφαζομαστε'' για κατι που ακρη δεν θα βγει γιατι αποδειξεις εχει ή δεν εχει ο καθενας μεσα του για αν πιστευει ή οχι, αν θες να ''βαρεσεις'' εμενα βαρα με, απλα το πηρες στραβα χωρις λογο.


Δεν εχω λόγο να σε "βαρέσω",απλά η ατμόσφαιρα είναι ηδη ηλεκτρισμένη και πραγματικά το τελευταίο που χρειαζόταν είναι το βίντεο αυτο!Επίσης σφαχτήκαμε και χαλαστήκαμε και οχι μόνο εδω και μεταξύ μας και αυτο είναι που με εξόργισε και με στενοχώρησε περισσότερο!!!Χωρίς ουσιαστικά να υπάρχει λόγος!!!Γιατι μαζί μιλάμε και χώρια καταλαβαινόμαστε σε αυτο το φόρουμ!!!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mpiskotaki79 έγραψε:εγω πολυ γελασα με το βιντεακι της ωραιας ατμοσφαιρας Laughing Laughing Laughing


Ναι,οντως είναι πολύ αστείο!

Mpiskotaki79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ναταλι το οτι εσενα δεν σου αρεσε το βιντεο που εβαλε το μιλουπακι δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να αρεσει σε κανεναν!εχεις δικαιωμα να μη σου αρεσει και εχω δικαιωμα να το γουσταρω τρελλα νομιζω...

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Προσπαθωντας να φανω οσο το δυνατον πιο αντικειμενικη γινεται, πιστευω πως παρατράβηξε το αστειο.
Ακομα κιαν δεν συμμεριζομαι την αποψη της μπουμπουκιτσας, νομιζω πως οι τελευταιες ειρωνίες θα μπορουσαν και να μην υπάρχουν.
Ακομα κι αν δεν με θιγει ενα ποστ, μπορω να καταλάβω αν κάποιος που το εβαλε εχει ως στοχο να προσβάλλει. Και αυτο δεν εδραιωνει την άποψη του, αντίθετα. Το οτι συμφωνουμε με μια αποψη δεν μας αναγκαζει να επικροτουμε και τον τρόπο του άλλου. Κριμα που η μια αποψη χαντακώνεται απο τις παρωπίδες του ενος, και η άλλη άποψη απο την ειρωνία του άλλου.
Δεν νομιζω να εχω να προσθεσω κάτι άλλο στο θέμα.


Δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο.

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με ένα θέμα απο ένα καλό και απόλυτα θρησκευόμενο άτομο έγινε μπάχαλο όοοολο το φόρουμ.

Σκατά Σκατά Σκατά ρε!

Άντε στην εκκλησία τώρα και μαγείρεψε με αγιαζμό.
Βλαμμένη.

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mpiskotaki79 έγραψε:ναταλι το οτι εσενα δεν σου αρεσε το βιντεο που εβαλε το μιλουπακι δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να αρεσει σε κανεναν!εχεις δικαιωμα να μη σου αρεσει και εχω δικαιωμα να το γουσταρω τρελλα νομιζω...


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Mpiskotaki79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ουτε βαλαμε καμια εδω μεσα τροχονομο στα βιντεακια ουτε δικαστη ο οποιος κατακρινει οποιον του αρεσει κατι που στον ιδιο δεν του αρεσε.

Mpiskotaki79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
chicken έγραψε:Με ένα θέμα απο ένα καλό και απόλυτα θρησκευόμενο άτομο έγινε μπάχαλο όοοολο το φόρουμ.

Σκατά Σκατά Σκατά ρε!

Άντε στην εκκλησία τώρα και μαγείρεψε με αγιαζμό.
Βλαμμένη.
εγω παντα το πιστευα οτι αυτες που κανουν τους μεγαλους σταυρους και ματωνουν το γονατο στη μετανοια ειναι οι μεγαλυτερες ανακατωστρες .και γενικα οι πιο σκατοψυχες εβερ.
γενικο το συμπερασμα μου και οχι ειδικο για ενα ατομο.
και πραγματικα οσα τετοια ατομα γνωρισα ειχαν καμπουριασει απο τα σα εκ των σων αλλα καθως εσκυβαν το ματι επαιζε γυρω γυρω για να εχουν να κουτσομπολεψουν βγαινοντας στο προαυλιο οι κιουριες και ετσι αυτοεπιβεβαιωνονταν για το ποσο καλες χριστιανες ειναι.
συγκεκριμενα καποτε μια τετοια ξημεροβραδιαστρα στις εκκλησιες μου ειχε πει το εξης.
<<εγω εχω κλεισει μια θεση στον παραδεισο και θα σας κοιταω ολους απο ψηλα ενω εσεις θα ειστε κατω στην κολαση>>
και της απαντησα απο κει ψηλα που θα εισαι πεσε κι ολας ....
αλλη περιπτωση?ο σταυρος πηγαινε και ερχοταν αλλα και οι εκτρωσεις επισης.
14 αυγουστου εκανε εκτρωση(Την 3η της)και 15 αυγουστου σταυροκοπιοταν στην εκκλησια και βγαινοντας κριτικαριζε την ταδε που δεν ντραπηκε να βαλει κραγιον μεσα στην εκκλησια οεο!
ξερω αντρα ο οποιος κυκλοφορει παντου με την αγια γραφη. στη δουλεια,στο καφενειο στο σπιτι απο δωματιο σε δωματιο με την αγια γραφη παραμασχαλα!εκανε δωρεα 20.000 ευρω σε μοναστηρι ταμα και καλα για να περασει ο γιος του λεει την ταξη με καλο βαθμο στο λυκειο(την περασε με 10,4 εντωμεταξυ) και την κορη του την μεγαλη την αφησε να χτυπιεται το κοριτσι με ενα παιδι και με μισθο 500 ευρω το μηνα και ενοικιο. ε οχι ακομα και αν πιστευα δε τα δεινω σε κανεναν θεο,και τα δινω στο παιδι μου στο φιναλε!
εχω να σας γραψω για τετοιες ολοκληρα κατεβατα.
εγω που δεν εχω αγιασμο με τι να την κανω την φασολαδα ρε?

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κουράστηκα!!!!

Mpiskotaki79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
δεν σου ειπαμε να μεινεις με το ζορι!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Επίσης να πω οτι συμφώνησα με την Νένα στο οτι και οι δυο πλευρές ξέφυγαν!
Πέρα απο αυτο ομως η μπουμπουκίτσα χαρακτήρισε και είπε βαριές κουβέντες και καμια δεν θίχτηκε,μας έθιξε ομως ο τρόπος απέναντί της!Εμένα προσωπικά με πείραξε περισσότερο το οτι κάποιες προσπάθησαν να με πείσουν για την αθε'ί'α τους και μου δώσανε διάφορα "και καλά" στοιχεία!Πραγματικά στενοχωρήθηκα που έφτασε το θέμα εδω και βγήκαν κάποιες κοπέλες κακιές χωρίς να είναι!!!

Νατ κ εμενα με ενοχλησαν διαφορα σχολια και απο τις δυο πλευρες. Τα κοριτσια δεν βγαινουν κακιες οπως λες,γνωριζομαστε καιρο εδω μεσα.
Εχει κανιβαλιστει το θεματακι..

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mpiskotaki79 έγραψε:δεν σου ειπαμε να μεινεις με το ζορι!

ρε κοπελια....τι θες τωρα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 24]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις