Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
25 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 25 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

aristina

aristina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κι απο μενα!Με το καλο ολα τα μωρακια!!!
Εγω στο πρωτο ξεκινησα 50 και εφτασα 67 και τωρα στο δευτερο ξεκινησα 50 και ειμαι 60 ελπιζω να μην παω παραπανω αν και δεν εχω αγχος γιατι φευγουν αμεσως. Very Happy

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω μεχρι την 10 βδομαδα ειχα βαλει 400 γραμμαρια αλλα επιφυλασσομαι να μην ειχα βαλει και καθολου γιατι ειχα ενα προβληματακι χμμμμ τουαλετας Embarassed Embarassed

Επειδη εχω ξεκινησει απο παρα πολλα κιλα ο γιατρος μου ειπε να μην βαλω με τιποτα πανω απο 8-10 κιλα....ας ελπισουμε...η αληθεια ειναι οτι δεν τρωω παραπανω απο πριν...και εχω κοψει και τα αναψυκτικα...λιγο τα γλυκα να κοψω και δεν νομιζω να κινδυνευω πολυ..

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κι από μένα...
Εγώ είμαι στην 32η εβδ. και έχω πάρει συν. 12 κιλά, ξεκίνησα 78 (υψος 1.73) και είμαι 90 Shocked
Τις τελευταίες 2 βδομ. δεν έχω βάλει άλλα, ελπίζω και εδώ να σταματήσω με πολύ πολύ προσοχή όμως γιατί πραγματικά μπαίνουν πολύ εύκολα...

Χαίρομαι που διαβάζω πως τα χάσατε γρήγορα στις προηγούμενες εγκυμοσύνες σας μακάρι να είναι έτσι, εμένα είναι το πρώτο μου παιδάκι και ευελπιστώ να θηλάσω.. και εύχομαι να βοηθήσει αυτο!

aristina

aristina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γιωτακι τα κιλα πραγματικα φευγουν πολυ ευκολα και ο θηλασμος βοηθαει απιστευτα σε αυτο και στο να επανελθει η μητρα και μαζι μ αυτη η κοιλιτσα μας Laughing
Συνεχισε την διατροφουλα σου κι αν βαλεις κι αλλα θα ναι του μωρου ετσι λενε στο τελος παιρνει τα περισοτερα μαζεμενα δλδ...καπως ετσι Very Happy

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερααα! Smile εγω κοριτσια αν και ειδικος εφαρμογων διαιτητικης, στην εγκυμοσυνη,λογω καθισιου,διακοπης τσιγαρου( καλα δεν εκανα και πολλα 4-5 ) και κλεισουρας δεν μαζευομαι με το φαι!!!! Razz ενταξει με ορια... απλα καθε μερα ξεπερναω τις θερμιδουλες μου κατα λιγουλακι! Με αποτελεσμα κοντευω 37 εβδομαδων και ειμαι +16 οδευω για +17 !!!! μεχρι τον 4ο πηρα 1 κιλο περιπου και μετα 3 κιλα τον μηνα σταθερα!!!! αυτο το εξτρα 1 κιλακι το μηνα ηταν το καθισιο,και η μικρες ατασταλιες!!! αλλιως θα ημουν στα φυσιολογικα!!
Εννοειται πως με το που γεννησω,θα ακολουθησω διατροφη,τοσο για μενα οσο και για ποιοτικο γαλα για το μωρακι!~ Μακαρι ολες να τα χασουμε γρηγορα και να αισθανομασθε καλα με το σωμα μας! Smile

φωτεινουλης

φωτεινουλης
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσακια μην αγχωνεστε με τα κιλα!!εγω ξεκινησα 64 κιλα.μεχρι τον πεμπτο πηγα 58 λογω αναγουλων και εμετων και γεννησα 72 κιλα.μετα τον πεμπτο ετρωγα ο,τι εβρισκα μπροστα μου και εβγαλα και ολη την εγκυμοσυνη στο κρεβατι.τωρα μετα απο 7 μηνες ειμαι 58 κιλα παλι και προσπαθουσα χρονια να πεσω κατω απο τα 64.και τα καταφερα χωρις διαιτα.ο θηλασμος σε συνδιασμο με το τρεξιμο με το μωρακι ειναι η καλυτερη ασκηση!!!καλη λευτερια σε ολες!!

107ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΒΑΛΑΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?? - Σελίδα 5 Empty kila egkymosynhs Πεμ Ιουλ 26, 2012 11:13 pm

ΕΛΕΝΑ ΚΡΗΤΗ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalhmera koritsia exw mpei sto 7 mhna kai exw parei 11 kila,mexri ton 5 mhna eixa parei 5 kila se ena mhna phra pente twra prospa8o na mhn para panw apo ena kilo to mhna pisteyvw na ta kataferw alla kai na parw tha ta xasw exw pisma oso kai na peinaw twra to xairome alla jerw oti den prepei na jeperaso ta oria giati egw 8a zoristw kai to mwro moy........ Razz Embarassed ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΒΑΛΑΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?? - Σελίδα 5 536304 ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΒΑΛΑΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?? - Σελίδα 5 517142 ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΒΑΛΑΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?? - Σελίδα 5 875502 ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΒΑΛΑΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?? - Σελίδα 5 679259 ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΒΑΛΑΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?? - Σελίδα 5 604962

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κι απο μένα. Ειμαι 13 εβδομαδων και στην 12η εβδομαδα που μετρήθηκα ήμουν +2 περίπου. Εδώ και μια εβδομάδα βεβαια δεν το εκλεισα και καθολου το στοματάκι μου, ολο τρώω, οποτε δεν περιμενω και πολλα... Άντε να δούμε tongue

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ χοτ θεματακι!! και πονεμενο για μενα!!
καλημερα και απο μενα! εγω ειμαι στην 30 βδομαδα σχεδον και εχω παρει 17-18 κιλα και συνεχιζω ακαθεκτη. δεν ειναι οτι τρωω σα λυκος αλλα σιγουρα τρωω περισσοτερο αποτι προ εγκυμοσυνης. εχω αρκετο αγχος πως θα τα χασω αργοτερα καθοτι παντα ημουνα αδυνατη, αλλα θα το παλεψω!
Καλη ελευθερια σε ολες τις κοπελιτσες και συντομα ναμαστε αγγαλια με τα μωρουλινακια μας!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας και απο εμενα εγω μεχρι τωρα εχω βαλει 2,5 κιλα και εμαι 23 εβδομαδων και κατι ημερων.τρωω απλα προσεχω το βραδυ να τρωω περισσσοτερα φρουτα.κοριτσια μην αγχωνομαστε αρκει να ειναι γερα τα μωρακια μας.καλη λευτερια σε ολες μας ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΒΑΛΑΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?? - Σελίδα 5 417472

Belz

Belz
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοριτσάκια δεν είμαι έγκυος τώρα αλλά όταν ήμουν είχα πάρει 21 κιλά και η μαία μου με έκραζε σε κάθε επίσκεψη στο γιατρό και με έκανε να αισθάνομαι πολύ άσχημα λες και έκανα κάτι λάθος. Οταν έφυγα από το μαιευτήριο είχα χάσει ήδη τα 7 και τα υπόλοιπα τα έχασα σε λιγότερο από 2-3 μήνες λόγω θηλασμού. Τώρα πια έχω επανέλθει πλήρως. Μην αισθάνεστε τύψεις για τα κιλά που παίρνετε στην εγκυμοσύνη. Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός, κάθε εκγυμοσύνη διαφορετική, τρώτε υγιεινά και μην καταπιέζεστε.

http://www.poseginamana.gr

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Είμαι 35 εβδομάδων (σε μια εβδομάδα μπαίνω στο μήνα μου). Ξεκίνησα 53,5 και χθες που πήγα στο γιατρό και ζυγίστηκα ήμουν 58,7. Μάλιστα τόσο ακριβώς ήμουν και πριν 3 εβδομάδες που είχα ξαναζυγιστεί στο γιατρό μου. Από την αρχή της εγκυμοσύνης (και πριν μείνω έγκυος βέβαια το ίδιο ίσχυε)έκανα πολύ προσεγμένη διατροφή (κυρίως σε ποιότητα, δεν ασχολήθηκα με την ποσότητα, έτρωγα όσο ήθελα), πολλά φρούτα, γαλακτοκομικά, λαχανικά, ξηρούς καρπούς, κτλ...Δεν μπορώ να πω οτι δεν τρώω, τους προηγούμενους μήνες βέβαια έτρωγα περισσότερο, αλλά τώρα έχει μεγαλώσει αρκετά η κοιλιά μου και ακόμη και λίγο να φάω αισθάνομαι πολύ-πολύ φουσκωμένη!!! Κι ο μικρός μου βέβαια μικρούλης είναι 2080 gr...προσπαθώ να τρώω απ'όλα, μικρά γεύματα, αλλά υπερβολές δεν έκανα καθόλου (ούτε προ εγκυμοσύνης). Με το καλό τα παιδάκια μας!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κι από μένα! εγώ έμεινα έγκυος στα 53 κιλά και σήμερα είμαι 62, έβαλα 9 κιλά και μόλις μπήκα στην 30η εβδομάδα.. ελπίζω να μην τερματίσω πάνω από τα 15 γιατί η μεσούλα μου ήδη με ζορίζει πάρα πολύ, μάλλον επειδή όλα τα κιλά μπήκαν στην κοιλιά..τώρα με το καλοκαίρι ένας λόγος παραπάνω με την κατακράτηση, τα κιλά ανεβαίνουν με το παραμικρό δυστυχώς..καλή συνέχεια της κύησης και κουράγιο σε όλες εγκυούλες!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξεκίνησα την εγκυμοσύνη στα παχιά μου 57 κιλά με κανονικά μου τα 52.
ώρα είμαι 72 άρα 15 κιλά Shocked και είμαι 27μιση εβδομάδων..
Πφφφ πώς μπαίνουν έτσι...

Στην πρώτη εγκυμοσύνη μου είχα πάρει 30 έχασα και τα 30 στους 2 μήνες και στους 3 είχα χάσει ακόμα 5.
Ίσως για αυτο δεν τρελαίνομαι και τοοοοσο πολύ

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια ξανα επανερχομαι στο θεμα μιας και ξαναβγηκε!
Ειχα γραψει και το απριλιο μια βδομαδα πριν γεννησω!
Οπως ειχα πει τοτε στα 20 σταματησα να ζυγιζομαι και υπολογιζω να πηρα 25-27( καλα πηρακαι ορμονες και κορτιζονη αλλααα μου ανοιξε και η ορεξη!)
Τωρα εχω γεννησει εδω και 3 μηνες, εχω χασει τα 20 καιεμειναν πανω κατω 6 κιλα. Ουτε μιση ραγαδα ουτε τιποτα!
Μην στερειστε, η φιλη μου πηρε 8 κιλα σε ολη την εγκυμοσυνη και μετα οταν γεννησε παχυνε και ηκοιλια της γεμισε ραγαδες.....
Ειναι θεμα οργανισμου τα κιλα χανονται σαν νερο!
Εγω παντως ημουν σιγουρη και χαλαρη οτι δεν θα μεινουν και ετσι και εγινε! Χαλαρα!

116ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΒΑΛΑΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?? - Σελίδα 5 Empty kila Παρ Ιουλ 27, 2012 11:34 pm

popikeli


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΙΜΑΙ 30 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΣΤΑ ΠΑΧΙΑ ΜΟΥ 59 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 71 ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΘΜΕ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΟΥΤΕ ΚΙΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ!

Akrivi

Akrivi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια εγώ διανύω την 36η βδομάδα μου και είμαι στα 15 με 16 κιλά..κάθε φορά που ανεβαίνω στη ζυγαριά απογοητεύομαι και πέφτω ψυχολογικά γιατί βλέπω ότι παίρνω κιλά..βέβαια τα μηνυματα σας είναι ενθαρρυντικά με το ότι τα χάνεις εύκολα αλλά όσο να ναι αν ήσουν μια ζωή αδύνατη και βλέπεις τώρα να παίρνεις σε πιάνει κάτι...

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Akrivi έγραψε:Κορίτσια εγώ διανύω την 36η βδομάδα μου και είμαι στα 15 με 16 κιλά..κάθε φορά που ανεβαίνω στη ζυγαριά απογοητεύομαι και πέφτω ψυχολογικά γιατί βλέπω ότι παίρνω κιλά..βέβαια τα μηνυματα σας είναι ενθαρρυντικά με το ότι τα χάνεις εύκολα αλλά όσο να ναι αν ήσουν μια ζωή αδύνατη και βλέπεις τώρα να παίρνεις σε πιάνει κάτι...
σιγα δε σου εμεινε κ πολυ ομως!! ποσα να βαλεις ακομη! εγω ειμαι στην 21η κι ενω μεχρι τωρα δεν ειχα βαλει γραμμαριο ξαφνικα εβαλα 3 κιλα σε δυο εβδομαδες!!!! τραγικο;;;;;;;

Akrivi

Akrivi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ναι δεν έμεινε πολύς καιρός και αυτό με παρηγορεί απλώς ο γιατρός μου είναι λίγο αυστηρός με τα κιλά και τώρα που θα πάω να με ζυγίσει ποιος τον ακούει...

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Akrivi έγραψε:ναι δεν έμεινε πολύς καιρός και αυτό με παρηγορεί απλώς ο γιατρός μου είναι λίγο αυστηρός με τα κιλά και τώρα που θα πάω να με ζυγίσει ποιος τον ακούει...
δεν εβαλες πολλα ρε συ σιγα! τι ειναι 15 κιλα;;; κι εμενα ειναι αυστηρος(μεταξυ μας καλα κανουν)κ μου ειπε εκει γυρω στα 15 ειναι καλα!!!εν τω μεταξυ ζηλευω που κοντευεις!!!! αντε με το καλο και να μην ταλαιπωρηθεις καθολου σου ευχομαι!!!

Akrivi

Akrivi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ευχαριστώ πολύ και εύχομαι και σε σένα να πάνε όλα καλά! τώρα έχει αρχίσει και το άγχος και ο φόβος...προσπαθώ να μην το σκέφτομαι αλλά όσο πλησιάζει ο καιρός όλο και περνάνε διάφορα απο το μυαλό μου..

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Akrivi έγραψε:ευχαριστώ πολύ και εύχομαι και σε σένα να πάνε όλα καλά! τώρα έχει αρχίσει και το άγχος και ο φόβος...προσπαθώ να μην το σκέφτομαι αλλά όσο πλησιάζει ο καιρός όλο και περνάνε διάφορα απο το μυαλό μου..
να σαι καλα γλυκουλα μου!!!! το πρωτο σου ειναι;;; κι εγω αγχωνομαι αλλα η φυση ξερει οποτε οτι κ να λεμε ολα θα γινουν οπως πρεπει!! πιστεψε το...

Akrivi

Akrivi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ναι το πρώτο είναι και ανυπομονώ Very Happy εσένα??

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εμενα!!! τι περιμενεις; εγω κοριτσακι!! πωωω τωρα θελω παγωτο πως να αντισταθω μου λες;;;;;

Akrivi

Akrivi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τελικά τι έκανες?? αντιστάθηκες?? Very Happy εμείς περιμένουμε αγοράκι...σήμερα ήταν πολύ πρησμένα τα πόδια μου...άρχιζουν τα πολύ δύσκολα τώρα..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις