Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
567 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 567 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vgog65 έγραψε:Με τη μόνη διαφορά οτι αυτό ισχύει και για μένα κοινώς η αγόρι είναι η κορίτσι είναι την έχουμε βάψει διότι και οι 2 είμασταν(και εγώ και ο άντρας μου)και γαμώ τα παιδιά!!! Very Happy
Σε κατανοώ!!Εμένα ο άντρας μου όμως,είναι πραγματικά ο ορισμός του καλού παιδιού.Οπόταν,ελπίζω να του μοιάσει και να μη γίνει αντιδραστικό νευρόσπαστο όπως ημουν εγω!!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:
maroulo έγραψε:ποσο χαίρομαι οταν βλέπω την λίστα την βλέπω την ξανά βλέπω δεν την χορταίνω Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 9 125586

συγχαρητηρια μαρουλο και χαιρομαι που πηγε καλα η αυχενικη σου. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 9 875502

ευχαριστω πολυ!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε κατανοώ!!Εμένα ο άντρας μου όμως,είναι πραγματικά ο ορισμός του καλού παιδιού.Οπόταν,ελπίζω να του μοιάσει και να μη γίνει αντιδραστικό νευρόσπαστο όπως ημουν εγω!!!![/quote]


Δικιά μου είσαι εσύ....εμεις είμαστε αντιδραστικά νευροσπάστα ατίθασοι και οι 2 ας ελπίσουμε να πάρει από την ανηψιά μου .....χαχαχχα η τρελή ξέρεις!!!

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΣΘΕΣΑΤΕ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 9 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 9 654316
ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΗΤ 27/09 ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΤΟ ΦΥΛΟ.ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΤΟ ΣΚΑΤΟΥΛΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ!!ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΘΩ!!!!ΕΣΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΑΘΑΤΕ???

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
joanna100883 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΣΘΕΣΑΤΕ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 9 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 9 654316
ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΗΤ 27/09 ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΤΟ ΦΥΛΟ.ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΤΟ ΣΚΑΤΟΥΛΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ!!ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΘΩ!!!!ΕΣΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΑΘΑΤΕ???


καλημέρα Joanna!
Εγώ το έμαθα την 13η που πήγα για την αυχενική..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ σε καμία κοντεύω 17η εβδομάδα και τζίφος!!!!!Δεν ξέρουμε τι είναι!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσουδια.
Συγχαρητηρια Μαρουλο και Κριστινακι για τα καλα αποτελεσματα.Αντε να μαζευονται και τα κοριτσακια σιγα σιγα στην λιστα.
Ρε κοριτσια δεν εχω και πολυ καλη διαθεση σημερα.Ειμαι λιγο πεσμενη.Και θελω να βαψω αυγα να κανω τσουρεκια και ενα ΣΙΔΕΡΟ εφιαλτη.Βαριεμαι οικτρα.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Νικάκι..... και εγώ έτσι είμαι αλλά επειδή έχω έρθει στη δουλειά....και η αδερφή μου βολτάρει χωρίς εμένα διότι έχει άδεια...Άμα ξεκινησείς θα σου έρθει η όρεξη με χαρά και τσαχπινιά.... (το σίδεροοοοοοοοο αίσχοςςς)και εγώ αυγά θα βάψω μόνο.... Very Happy μαζί με το αδερφάκι μου όμως..στις 16:00!!!!!Υπομονή μέχρι τότες...!!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βικακι σε κατανοω απολυτα.Ελπιζω οτι θα αλλαξει η διαθεση μεσα στη μερα....Λεω να ξεκινησω το βαψιμο σιγα σιγα!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινα Βικυ Λιζα και Αννα ευχαριστω. το πιο σημαντικο ειναι οτι χαρηκα που ειναι καλα το μωρακι γιατι ειχα αγωνια.
Αννα σου ευχομαι να μαθεις σημερα τι ειναι το δικο σ μωρακι.
βικακι αν ως τωρα δε σου ειπε τι ειναι νομιζω παραπανω πιθανοτητες για κοριτσακι θα εχεις; πάντως το οτι εσυ ησουν αντιδραστικο ειναι θετικο γιατι σημαινει ησουν μωρακι με αποψη Wink
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 9 727892

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινα Βικυ Λιζα και Αννα ευχαριστω. το πιο σημαντικο ειναι οτι χαρηκα που ειναι καλα το μωρακι γιατι ειχα αγωνια.
Αννα σου ευχομαι να μαθεις σημερα τι ειναι το δικο σ μωρακι.
βικακι αν ως τωρα δε σου ειπε τι ειναι νομιζω παραπανω πιθανοτητες για κοριτσακι θα εχεις; πάντως το οτι εσυ ησουν αντιδραστικο ειναι θετικο γιατι σημαινει ησουν μωρακι με αποψη Wink
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 9 727892

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Panik11 έγραψε:Βικακι σε κατανοω απολυτα.Ελπιζω οτι θα αλλαξει η διαθεση μεσα στη μερα....Λεω να ξεκινησω το βαψιμο σιγα σιγα!

Nikη θα αλλαξει η διαθεση σου οταν αρχισεις να κανεις κατι που σε ευχαριστει.. Ισως ειναι και ο καιρος που ειναι παραξενος εμενα παντως με επηρεαζει Smile

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Χριστινάκι....με τα ωραία σου νέα.....!!!! Very Happy Ας είναι οτι θέλει μωρέ παιδί μου θα ναι ...θα το αγαπάω έτσι και αλλίως.... Very Happy !!!!Εγώ 19η εβδομάδα θα μάθω και αν θα μάθω...που θα πάω για υπέρηχο στη γιατρό!!!Υπομονή!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Καλημέρα Χριστινάκι....με τα ωραία σου νέα.....!!!! Very Happy Ας είναι οτι θέλει μωρέ παιδί μου θα ναι ...θα το αγαπάω έτσι και αλλίως.... Very Happy !!!!Εγώ 19η εβδομάδα θα μάθω και αν θα μάθω...που θα πάω για υπέρηχο στη γιατρό!!!Υπομονή!!!!

Kaλημερα Βικακι μου!! οπως το ειπες ας ειναι οτι θελει!! Πας καθε δυο η καθε τρεις βδομαδες; εγω τον αναγκασα να με βλεπει καθε δυο χεχε Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 9 215994

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάθε 4 βδομάδες Mad και αυτό διότι με πήρε χαμπάρι που πήγα να πάω στις 3 βδομάδες....και με έβρισε με τη καλή έννοια οτι είμαι υποχόνδρια και ότι πρέπει να χαλαρώσω (γνωριζόμαστε πολύ καλά)οπότες πάω ανα 4 βδομάδες!!!!Μόλισ την βλέπω ανοίγει η καρδιά μου...(της έχω και αδυναμία)αλλά με ηρεμεί ρε παιδί μου αυτός ο άνθρωπος...πολύ!!! Very Happy

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vgog65 έγραψε:
lizaG έγραψε:Καλημέρα κορίτσια συγχαρητήρια στα κορίτσια που κάνανε την αυχενικη και είδαν και το φύλο. Άντε να περνούν φορα και τα κιριτσακια σιγά σιγά. Εγω την αλλη Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 9 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 9 654316 πεμτη θα πάω για υπέρηχο και έχω λίγη αγωνία. Λογικά όλα τα κορίτσια τελείωσαν με την αυχενικη αν δεν κάνω λάθος. Άντε καλή συνέχεια


Καλημέρα Λιζάκι... Very Happy
Ναι πρέπει να είσαι η τελευταία νομίζω και εγώ με την αυχενική!!!!Έυχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα
όχι καλε δεν κατάλαβες σωστά εγω την εκαν πριν ένα μήνα σχεδόν απλά λέω ότι πρέπει όλα τα κορίτσια να τελείωσαν με τις αυχενικες τους ΧΙ ΧΙ χι

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vgog65 έγραψε:
lizaG έγραψε:Καλημέρα κορίτσια συγχαρητήρια στα κορίτσια που κάνανε την αυχενικη και είδαν και το φύλο. Άντε να περνούν φορα και τα κιριτσακια σιγά σιγά. Εγω την αλλη Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 9 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 9 654316 πεμτη θα πάω για υπέρηχο και έχω λίγη αγωνία. Λογικά όλα τα κορίτσια τελείωσαν με την αυχενικη αν δεν κάνω λάθος. Άντε καλή συνέχεια
Kalimera koritsia!


Καλημέρα Λιζάκι... Very Happy
Ναι πρέπει να είσαι η τελευταία νομίζω και εγώ με την αυχενική!!!!Έυχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα
Very Happy Very Happy. Me ksexasate.Ego paw tetarti gia auxeniki kai exw anxos apo twra.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι δεν κατάλαβα καλά Embarassed
Νομίζω οτι είναι ακόμη μια κοπέλα!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια με το καλό οι κορούλες σας!!
Αχχχ τι καλά!
Αντε να μάθετε και τα υπόλοιπα κοριτσάκια, είναι τόσο όμορφη η λίστα μας χρωματιστή!!!

ΕΓω το πρωί έβαψα τα αυγουλάκια μας, εσείς?

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Στέλλα εγώ είμαι ακόμη δουλειά... Mad περιμένω να πάει 16:00 να φύγω να πάω να τα βάψω και εγώ τα αυγά...επιτέλους!!!!Έχει φτιάξει και ο καιρός πολύ και έχω τρελαθεί θέλω να πάω βόλτα!!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εδώ εχει λιακάδα αλλά και νοτιά.
Θέλω να πάω βόλτα στη παραλιάααα

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με τρέλαααααααααα έρχομαι και εγώ παραλία αν και έχω φάει το εξής πακέτο...δεν οδηγώ αμάξι οδηγώ μηχανάκι μόνο και μου το έχει απαγορέψει........τελίως!!!!Με συγκοινώνια απο Αγ.Παρασκεύη χλωμή με κόβω...!!!Οπότε κάθομαι στα αυγά μου κυριολεκτικά!!!! Very Happy

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ μη νομίζεις ούτε εγώ θα πάω..
Μόλις ξυπνήσουν οι άντρες πρέπει να βάλω ηλ. σκούπα να σφουγγαρίσω και να πλύνω τα μπάνια.
Το απόγευμα έχω να δώ και μια πελάτισσα Rolling Eyes
Κι έτσι όπως πάω σαν αργοκίνητο καράβι τη νύχτα θα ξεμπερδέψω..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxaxxaxaxax!!!Κ εμένα οι ρυθμοί μου έχουνε πέσει κατά πολύ...σε δικους μου χρόνους τα κάνω όλα...κοινώς βραδιάζουμε που λένε....!!!Ευτυχώς βοηθάει η μάνα μου οπότε είμαι ψιλοχαλαρή!! Very Happy

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είσαι τυχερή που έχεις τη μανουλίτσα μου για βοήθεια!
Κι εμένα με βοηθούσε πολύ στο πρώτο αλλά τώρα έχει σοβαρό πρόβλημα με τα γόνατά της και δεν μπορεί να ανεβεί 2 ορόφους (που είναι το σπίτι μου)
Θα χώσω τον άντρα μου βέναια αλλά δεν είναι το ίδιο.
Τσαπατσούληδες οι άντρες ρε παιδί μου Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις