Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
596 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 596 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νομίζω δεν έπρεπε να σας πω για mc donalds..
Ελπίζω να μη με βρίζουν οι άντρες σας που θα τρέχουν να σας φέρουν Laughing Laughing

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχχαχαχα Χριστινάκι και Πόπη(καλησπέρα) θα μου πεί θα μου δώσει ένα ποσοστό τεσπά!!!!
Δέσποινα μας σκότωσες γιατί μας αγαπούσες μπορεί και να γλέιφω την οθόνη.... Razz ραντεβού στα Γούδις Very Happy
τα προτιμώ τι να κάνουμε!!!! Very Happy

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια δεν ξέρω αν το αναφέρατε πιο πρίν αλλά αύριο στα λιντλ έχει ρούχα και εσώρουχα εγκυμοσύνης

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια,ειχα γραψει οταν ειχε πρωτοφτιαχτει η ομαδουλα αλλα δεν ειχα ιντερνετ 2 μηνες κ εξαφανιστηκα....ο μπεμπακος μου ειναι 5μιση μηνων κ ειμαι εγκυος στο 2ο με ΠΗΤ 31/10[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλα ρε μερικά εσώρουχα τα χρειάζομαι η αλήθεια είναι...!!!!Μπράβο βρε Στελίτσα!!! Very Happy

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σου Αλεξία!!!


Εδώ και το λίνκ τσούπρες αλλά να πάτε πρωί γιατί εξαφανίζονται!

http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg/SID-F14AB9A1-0BA0152B/lidl_gr/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=17842

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Αλεξία.... Very Happy με το καλό το δεύτερο παιδάκι Very Happy και να σου ζήσει το άλλο... Very Happy Εγώ έχω ΠΗΤ 23/09/2012!!!!Άντε να περνάει ο καιρός!!! Very Happy

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σετάκι με βλέπω μπλουζάκι και κολάν!!!! Wink

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας ευχαριστω κοριτσια!!!! vgog65 πως ειναι το ονομα σου? να σου πω την αληθεια εγω θελω να περασει οσο πιο αργα γινεται ο καιρος.....ετσι ελεγα κ εγω στο πρωτο,να περασει ο καιρος κ μου ελεγαν ολοι οτι θα μου λειψει η κοιλια κ η περιοδος της εγκυμοσυνης κ δεν το πιστευα,ομως ετσι ειναι.....κ χαιρομαι που το ξαναζω τοσο συντομα...... Razz Razz Razz

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexia-marinos έγραψε:Σας ευχαριστω κοριτσια!!!! vgog65 πως ειναι το ονομα σου? να σου πω την αληθεια εγω θελω να περασει οσο πιο αργα γινεται ο καιρος.....ετσι ελεγα κ εγω στο πρωτο,να περασει ο καιρος κ μου ελεγαν ολοι οτι θα μου λειψει η κοιλια κ η περιοδος της εγκυμοσυνης κ δεν το πιστευα,ομως ετσι ειναι.....κ χαιρομαι που το ξαναζω τοσο συντομα...... Razz Razz Razz

Αλεξια μ συγχαρητηρια! κοντα κοντα στην ηλικια τα μωρακια σου θα ειναι Very Happy

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:Σας ευχαριστω κοριτσια!!!! vgog65 πως ειναι το ονομα σου? να σου πω την αληθεια εγω θελω να περασει οσο πιο αργα γινεται ο καιρος.....ετσι ελεγα κ εγω στο πρωτο,να περασει ο καιρος κ μου ελεγαν ολοι οτι θα μου λειψει η κοιλια κ η περιοδος της εγκυμοσυνης κ δεν το πιστευα,ομως ετσι ειναι.....κ χαιρομαι που το ξαναζω τοσο συντομα...... Razz Razz Razz

Αλεξια μ συγχαρητηρια! κοντα κοντα στην ηλικια τα μωρακια σου θα ειναι Very Happy


Σε ευχαριστω Χριστινακι!!!!!!Ναι,πριν καν χρονιασει ο γιος μου θα εχω γεννησει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]ελπιζω να μην τα παιξω η γυναικα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξία ,Βίκυ είναι το όνομα μου!!!! Very Happy
Κ εμένα έτσι μου λένε αλλά θέλω το παιδάκι μου να το δώωωωωωωωωωω να το πάρω αγκαλιά!!!Αλλά κάτι παραπάνω θα ξέρεις!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Αλεξία ,Βίκυ είναι το όνομα μου!!!! Very Happy
Κ εμένα έτσι μου λένε αλλά θέλω το παιδάκι μου να το δώωωωωωωωωωω να το πάρω αγκαλιά!!!Αλλά κάτι παραπάνω θα ξέρεις!!!!


Σε καταλαβαινω απολυτα,κ εγω ετσι ενιωθα...ειδικα προς το τελος!!!!Φαντασου οτι γεννησα ακριβως 40 εβδομαδων κ δεν αντεχα αλλο την αναμονη,ομως μου ελειψε πολυ η αισθηση του να νιωσω το μωρακι μου σην κοιλια μου....φυσικα το καλυτερο ειναι να το εχεις στην αγκαλια σου,χι χι χι!!!!!Με το καλο Βικυ μου να ερθει αυτη η ευλογημενη στιγμη για ολες μας cheers cheers cheers

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Aurora έγραψε:Γειά σας κοριτσάκια μου!
Εγώ πήγα τον γιό μου το πρωί για εμβόλιο και μετά του είχα τάξει mc donalds εεεε να μη τσιμπήσω κι εγώ κάτιτις? Laughing Laughing Laughing


Λιζάκι αν θέλεις στείλε μου ημ γέννησης του μεγάλου σου γιού και
ΠΗΤ του μικρού να σου φτιάξω εγώ τικεράκια Very Happy
ευχαριστώ εκ των προτέρων ο μεγάλος μου γεννήθηκε 31/1/2010 και πητ έχω 30 Σεπτεμβρίου καλα αν μπορέσεις και το κανείς θα χαρώ πολυ

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα μου αρεσει που ειναι εδωμεσα!
νιωθω οτι ειμαστε ενα με αυτο τον τροπο χεχε Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 25 215994

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλέξια ευχαριστώωωωωωωω με το καλό και εσύ!!!Χριστίνακι συμφωνώ και εγώ απόλυτα μαζί σου!!!!!!!!! Very Happy Κορίτσια θα σας αφήσω πάω να φτιάξω κανά φαί(γιατί Γούδις χλωμή με κόβω) Shocked φιλάκια τα λέμε αύριο!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Αλέξια ευχαριστώωωωωωωω με το καλό και εσύ!!!Χριστίνακι συμφωνώ και εγώ απόλυτα μαζί σου!!!!!!!!! Very Happy Κορίτσια θα σας αφήσω πάω να φτιάξω κανά φαί(γιατί Γούδις χλωμή με κόβω) Shocked φιλάκια τα λέμε αύριο!!!!

φιλακια βικυ μ! καλη συνεχεια

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλεξία με το καλό!!! Πολύ ωραίο που θα έχεις 2 μπομπιράκια στο σπίτι!

Καλά βρε κορίτσια .. το πρωι μιλάγαμε για σαλάτες και ξαφνικά το γυρίσαμε στα cheeseburger??? Shocked Πω πω τα λιγουρεύτηκα αλλα θα κρατηθώ όπως πάντα!

http://www.creativebeez.gr

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια γεια σας! Πηγα σημερα πριν δυο ωριτσες κ πηρα τις εξετασεις μου!! Ο αιματοκριτης μου επεσε απο 37 se 34 ενω παιρνω σιδηρο! Συνεβη κ σε σας; Το σιδηρο το παιρνω μεσημερι κ βραδυ.... 2 ωρες μετα το φαγητο.. Δε ξερω αν κανω καλα!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Κοριτσια γεια σας! Πηγα σημερα πριν δυο ωριτσες κ πηρα τις εξετασεις μου!! Ο αιματοκριτης μου επεσε απο 37 se 34 ενω παιρνω σιδηρο! Συνεβη κ σε σας; Το σιδηρο το παιρνω μεσημερι κ βραδυ.... 2 ωρες μετα το φαγητο.. Δε ξερω αν κανω καλα!!!

Είναι φυσιολογικό Ιοκάστη. Σκέψου που θα έπεφτε αν δεν έπαιρνες το σίδηρο. Ο δικός μου αιματοκρίτης έπεσε από 37 σε 32 και ξέρω ότι υπάρχουν και χειρότερα.
Καλά κάνεις και τον παίρνεις 2 ώρες μετά το φαγητό. Το ίδιο μου είπε και μένα η γιατρός 2 ώρες μετά το φαγητό ή μισή ώρα τουλάχιστον πριν. Το ένα το παίρνω το πρωί με άδειο στομάχι και το άλλο βράδυ πάλι με άδειο στομάχι.

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμενα κοριτσια ο αιματοκριτης μου στον προγεννετικο ηταν 40,5 και στις χθεσινες εξετασεις επεσε στο 36,2...Περνω σιδηρο 2 φορες την ημερα αλλα ουτε ο γιατρος ουτε η ενδοκρινολογος μου ειπαν να περνω το σιδηρο 2 ωρες μετα το φαγητο...Μου ειπαν αμεσως μετα το φαγητο Shocked ...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο σίδηρος αφομοιώνεται καλύτερα με άδειο στομάχι!και ακόμη καλύτερα αν πίνεις και ένα φυσικό χυμο πορτοκάλι! έτσι ξέρω εγώ!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γενικως το θεμα των φαρμακων μου ειναι λιγο περιεργο...Περνω Τ4 των 200ml στις 05:30 το πρωι γιατι πρεπει να ειμαι 4 ωρες πριν και μιση ωριτσα μετα νηστικη για να απορροφηθει....Στις 06:30 περνω το πρωτο μαγνησιο....Στις 11:00 το πρωι περνω το μεγα καλσιουμ γιατι και εκει 4 ωρες πριν και 4 ωρες μετα δεν πρεπει να περνω οποιοδηποτε χαπι για να απορροφηθει.Στις 15:00 περνω το φιλικο,το πρωτο σιδηρο και το δευτερο μαγνησιο μετα το φαγητο και το βραδυ αλλο ενα μαγνησιο και το δευτερο σιδηρο...Σιγουρα μπερδευτηκατε οπως και εγω τον πρωτο καιρο μεχρι να το συνηθισω Shocked

Αααααα να κανω μια ερωτηση...συνεχιζεται και περνετε κανονικα το φιλικο οξυ???Γιατι προχθες που πηγα στον ιδιωτη γιατρο για να γραψω φαρμακα και εξετασεις οταν του ειπα να μου γραψει και φιλικο μου λεει γιατι συνεχιζεις και το περνεις???Του λεω γιατι δεν μου το εκοψε ο γιατρος μου(μου εκοψε μονο το ουτροτζεσταν).Και μου ειπε να το συζητησω με τον γιατρο μου γιατι αυτο το περνουμε μονο το πρωτο τριμηνο της εγκυμοσυνης!!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελλη αυτο με τον φυσικο χυμο το ξερω και εγω....ΚΑι απο οτι εχω καταλαβει γενικως το ιδανικο ειναι τα περισσοτερα χαπια πρεπει να τα περνεις νηστικος...Αλλα στην δικη μου περιπτωση(εαν κανεις κοπο να διαβασεις το μεγαλο κειμενο που εγραψα)ειναι λιγο δυσκολο αυτο γιατι με τοσα χαπια θα πρεπει να ειμαι ολη μερα νηστικη Razz για να μπορει ο οργανισμος μου να τα απορροφησει στο 100%.Και εαν κρινεις απο την φωτο θα καταλαβεις οτι μου ειναι λιγο δυσκολο να ειμαι ολη μερα νηστικη Razz

Παρεπιπτοντως παρακολουθω το θεματακι σας συνεχεια...και περιμενω και εγω με μεγαλη αγωνια το νυφικο σου.Και συμφωνω με το χρυσο Laughing

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλωσηρθες και παλι ΑΛεξια μου...Η αληθεια ειναι οτι ειχα ανυσηχησει λιγο με την απουσια αλλα ειμαι στην ομαδα μανουλες στο facebook(με προσθεσε η κουμπαρα μου Μαριαννα)οποτε μαθαινα νεα σου απο τις κοπελες που μιλουσατε...πολλα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 25 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις