Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
433 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 433 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α!Ναι βρέ κάτι μου είχες πει....έχει αρχίσει και αχνοφαίνεται ξεχωρίζει χαχαχχαχαχαχαχχαχαχ!!!Κοίτα να δείς....όλο εκπλήξεις το κορμί στην εγκυμοσύνη!!!! Very Happy
Καλησπέρα κιόλας δεν σας είπα!!!!
Χριστινάκι πήγες για περπάτημα???Όλο ωραία φαγητά τρώς και εσύ!!!!Τώρα που ανοίγει ο καιρός και εγώ ψήνομαι να ξεκινήσω σαλατούλες να τρώω να συμαζευτώ και με τα κιλά λιγουλακι!!! Very Happy

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χε χε ναί ολο εκπλήξεις!!! Άρα σε 2 - 3 βδομάδες θα μου βγεί και μένα η γραμμούλα με το καλό... δε θυμόμουν πότε έβγαινε...


Ωραίες οι σαλατούλες! Πολύ δροσιστικές και θρεπτικές! Αύριο έχει λαική και θα πάρω και εγώ πολλά λαχανικά... ζήλεψα! Σήμερα θα ψήσω φιλετάκια κοτόπουλου και μετά θα τα βάλω σε αραβικές πίτες με διάφορα υλικά σαν σουβλάκι.. είναι σούπερ!

http://www.creativebeez.gr

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τρελανέ μας Μαριάνθη και πεινάω....!!!!
Πρέπει να πάω να ψωνιστώ και εγώ μαναβική..θα χώσω τον άντρα μου θα τον στείλω το απόγευμα στη γιατρό να μου γράψει Γενική αίματος και ούρων και τα φάρμακα και γύρνώντας θα πετάξω και το μπαλάκι του μανάβη!!!!! Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Α!Ναι βρέ κάτι μου είχες πει....έχει αρχίσει και αχνοφαίνεται ξεχωρίζει χαχαχχαχαχαχαχχαχαχ!!!Κοίτα να δείς....όλο εκπλήξεις το κορμί στην εγκυμοσύνη!!!! Very Happy
Καλησπέρα κιόλας δεν σας είπα!!!!
Χριστινάκι πήγες για περπάτημα???Όλο ωραία φαγητά τρώς και εσύ!!!!Τώρα που ανοίγει ο καιρός και εγώ ψήνομαι να ξεκινήσω σαλατούλες να τρώω να συμαζευτώ και με τα κιλά λιγουλακι!!! Very Happy

Γεια σου Βικακι και Μαριανθη. Βικη μ η καφε γραμμουλα ειναι χαρακτηριστικη γραμουλα της εγκυμοσυνης και συνηθως εχει καφε χρωμα. την εβγαλες ε!!! Ναιιιιι πηγα περπατημα και θα παω και σημερα απλα εχω επισκεψη στο γυναικολογο και σκεφτομαι αν θα παω πριν η μετα. κοριτσια λατρευω τις σαλατες και ουτως η αλλως αφου δεν τρωω κρεας προσπαθω να τρωω λαχανικα και φρουτα να περνω καποια θρεπτικα..παρεπιπτοντωως κατεβασα το dvd της πετρουλακη prenatal & postnatal, to link ειναι

https://isohunt.com/torrents/Eleni+Petroulaki+pregnancy+pre+post+natal+exercise

δε δοκιμασα αλλη γυμναστικη αυτη την περιοδο εκτος απο τρεξιμο κ περπατημα αλλα σιγουρα συγκεκριμενες ασκησουλες βοηθουν στην κυηση Very Happy

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:χε χε ναί ολο εκπλήξεις!!! Άρα σε 2 - 3 βδομάδες θα μου βγεί και μένα η γραμμούλα με το καλό... δε θυμόμουν πότε έβγαινε...


Ωραίες οι σαλατούλες! Πολύ δροσιστικές και θρεπτικές! Αύριο έχει λαική και θα πάρω και εγώ πολλά λαχανικά... ζήλεψα! Σήμερα θα ψήσω φιλετάκια κοτόπουλου και μετά θα τα βάλω σε αραβικές πίτες με διάφορα υλικά σαν σουβλάκι.. είναι σούπερ!

Τι ιδέα μου δίνεις τώρα Μαριάνθη! Καιρό έχω να λιμπιστώ κάτι τόσο... Θα πάω και εγώ για πίτες το απόγευμα.
Είναι και ωραίο σνακ για τα παιδιά.

Εγώ κορίτσια χθες έκανα μαρμελάδα φράουλα αλλά μου φαίνεται ότι δεν έγινε ωραία. Θα δοκιμάσω και σήμερα που θα κρύωσε. Νομίζω ότι οι φράουλες ήταν μάπα τελικά. Καθόλου άρωμα.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο Χριστινάκι.....για το περπάτημα!!!!Κοίτα να δείς Πετρουλάκη εγώ δεν κάνω...βαριέμαι είναι η μοναδική αλήθεια...και που περπατάω θαύμα είναι....(έχω φάει στη μάπα τον αθλητισμό..έκανα κολύμβηση σε επίπεδο πρωταθλητισμού...πολύ καταπιεσμένος τρόπος ζωής...οπότε από όταν στάματησα....αρνούμαι κάθε είδους άσκηση...)παρόλαυτα το επικροτώ διότι είναι θαυμάσιο να ασχολείσαι με λίγη άσκηση και ίδιαιτερα στην εγκυμοσύνη!!!!
Δέσποινα....τι έπαθε η μαρμελάδα???Μπορεί όντως οι φράουλες να μην ήταν καλές ασε να πέσει καμια υπογλικαιμία και θα σου πώ εγώ πως θα τη τσακίσουν και εσύ μαζί!!! Very Happy

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κοριτσάκια μου!
Εγώ πήγα τον γιό μου το πρωί για εμβόλιο και μετά του είχα τάξει mc donalds εεεε να μη τσιμπήσω κι εγώ κάτιτις? Laughing Laughing Laughing


Λιζάκι αν θέλεις στείλε μου ημ γέννησης του μεγάλου σου γιού και
ΠΗΤ του μικρού να σου φτιάξω εγώ τικεράκια Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Μπράβο Χριστινάκι.....για το περπάτημα!!!!Κοίτα να δείς Πετρουλάκη εγώ δεν κάνω...βαριέμαι είναι η μοναδική αλήθεια...και που περπατάω θαύμα είναι....(έχω φάει στη μάπα τον αθλητισμό..έκανα κολύμβηση σε επίπεδο πρωταθλητισμού...πολύ καταπιεσμένος τρόπος ζωής...οπότε από όταν στάματησα....αρνούμαι κάθε είδους άσκηση...)παρόλαυτα το επικροτώ διότι είναι θαυμάσιο να ασχολείσαι με λίγη άσκηση και ίδιαιτερα στην εγκυμοσύνη!!!!
Δέσποινα....τι έπαθε η μαρμελάδα???Μπορεί όντως οι φράουλες να μην ήταν καλές ασε να πέσει καμια υπογλικαιμία και θα σου πώ εγώ πως θα τη τσακίσουν και εσύ μαζί!!! Very Happy

Σε καταλαβαινω απολυτα, περνω και γω αυτη τη φαση απο καιρο σε καιρο. Αν βεβαια γυμναζοσουν και ειδικα εσυ που εκανεσ πρωταθλητισμο, παντα θα το εχεις δεν ειναι κατι που χανεις ποτε!

ουφ βαριεμαι τι θα κανετε αποψε; Razz

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επειδή ανέφερες την υπογλυκαιμία, μάλλον κάτι τέτοιο έχω αυτή τη στιγμή.
Είναι το κάτι άλλο σήμερα. Χώρια που δεν χορταίνω με τίποτα. Όλα αυτά μόνο σήμερα.
Το πρωί που ξυπνάω, πριν φύγω από το σπίτι στίβω δύο πορτοκάλια για να πάρω και το σίδηρό μου.
Στη δουλειά όταν φτάνω, συνήθως 1,5 ώρα μετά πίνω γάλα, τρώω κάτιτις, μερικές φορές πίνω καφέ. Σήμερα δεν είχα όρεξη για γάλα και είπα να μην πιω καφέ. Αμ δε τα ματια μου κλείνανε από τις 11. Έκανα έναν καφέ και αρχίζει η πείνα μου. Τρώω το τσουρέκι που πήρα μαζί μου, τρώω μια μπανάνα, τρώω και ένα μήλο και ένα πορτοκάλι που τα είχα στο συρτάρι και ακόμα πεινούσα και τώρα τσακίζω κάτι Μιράντα. Επίσης να πω ότι σήμερα έφαγα και τρεις καρδούλες σοκολατάκια Milka με γέμιση πραλίνα που τα βρήκα πολύ νόστιμα και που είναι περίεργο για μένα διότι δεν μ' αρέσει η σοκολάτα συνήθως.
Και σκέφτομαι και αυτές τις πίτες συνέχεια που ανέφερε η Μαριάνθη.

Όσο για την μαρμελάδα δεν ανησυχώ καθόλου αν θα φαγωθεί. Να 'ναι καλά η κόρη μου που τρελλαίνεται για μαρμελάδα φράουλα.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:Γειά σας κοριτσάκια μου!
Εγώ πήγα τον γιό μου το πρωί για εμβόλιο και μετά του είχα τάξει mc donalds εεεε να μη τσιμπήσω κι εγώ κάτιτις? Laughing Laughing Laughing


Λιζάκι αν θέλεις στείλε μου ημ γέννησης του μεγάλου σου γιού και
ΠΗΤ του μικρού να σου φτιάξω εγώ τικεράκια Very Happy

Γεια σου στελλιτσα! mc donalds?!!!αχ καιρο που εχει...τα αγαπημενα μ οταν ημουν μωρο Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 24 328109

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινάκιδεν μπορώ να κατεβάσω το dvd γιατί?? Crying or Very sad

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στελλάκο καλησπέρα Very Happy !!!!Θέλω και εγώ Mc Donalds....... Crying or Very sad !!!!!
Χριστινάκι ...εγώ έχω μαγείρεμα μόλις σχολάσω Mad το οποίο δεν είναι και το καλύτερο μου αλλά κάτι πρέπει να φάμε...και μετά θα στείλω τον άντρα μου γυναικολόγο να μου γράψει τα φάρμακα και τις εξετάσεις κ super market(μπορεί να πάω και εγώ για παρέα) !!!Δευτέρα έχω ραντεβού επιτέλουςςςςςςςςςςςςςς!!!! Very Happy

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Βικάκι, κορίτσια πολύ το ευχαριστήθηκα το σαβούρωμα Laughing Laughing
Εν τω μετακύ είναι ο άντρας μου σε δίαιτα και με έβλεπε που γουρούνιαζα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 24 328109
Τα καλά της εγκυμοσύνης Wink

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:Επειδή ανέφερες την υπογλυκαιμία, μάλλον κάτι τέτοιο έχω αυτή τη στιγμή.
Είναι το κάτι άλλο σήμερα. Χώρια που δεν χορταίνω με τίποτα. Όλα αυτά μόνο σήμερα.
Το πρωί που ξυπνάω, πριν φύγω από το σπίτι στίβω δύο πορτοκάλια για να πάρω και το σίδηρό μου.
Στη δουλειά όταν φτάνω, συνήθως 1,5 ώρα μετά πίνω γάλα, τρώω κάτιτις, μερικές φορές πίνω καφέ. Σήμερα δεν είχα όρεξη για γάλα και είπα να μην πιω καφέ. Αμ δε τα ματια μου κλείνανε από τις 11. Έκανα έναν καφέ και αρχίζει η πείνα μου. Τρώω το τσουρέκι που πήρα μαζί μου, τρώω μια μπανάνα, τρώω και ένα μήλο και ένα πορτοκάλι που τα είχα στο συρτάρι και ακόμα πεινούσα και τώρα τσακίζω κάτι Μιράντα. Επίσης να πω ότι σήμερα έφαγα και τρεις καρδούλες σοκολατάκια Milka με γέμιση πραλίνα που τα βρήκα πολύ νόστιμα και που είναι περίεργο για μένα διότι δεν μ' αρέσει η σοκολάτα συνήθως.
Και σκέφτομαι και αυτές τις πίτες συνέχεια που ανέφερε η Μαριάνθη.

Όσο για την μαρμελάδα δεν ανησυχώ καθόλου αν θα φαγωθεί. Να 'ναι καλά η κόρη μου που τρελλαίνεται για μαρμελάδα φράουλα.

παντως υγιεινα ειναι αυτα που λες! δεν εφαγες και πολυ, κυριως φρουτα εχεις φαει. τωρα που ειπες για χυμο μ ανοιξες την ορεξη, παω να στιψω λιγα πορτοκαλιααα!! εντωμεταξυ ισως φταιει και οτι δεν ειπιες γαλα. εγω οποτε πιω προσεξα οτι με κρατα αρκετα

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Στελλάκο καλησπέρα Very Happy !!!!Θέλω και εγώ Mc Donalds....... Crying or Very sad !!!!!
Χριστινάκι ...εγώ έχω μαγείρεμα μόλις σχολάσω Mad το οποίο δεν είναι και το καλύτερο μου αλλά κάτι πρέπει να φάμε...και μετά θα στείλω τον άντρα μου γυναικολόγο να μου γράψει τα φάρμακα και τις εξετάσεις κ super market(μπορεί να πάω και εγώ για παρέα) !!!Δευτέρα έχω ραντεβού επιτέλουςςςςςςςςςςςςςς!!!! Very Happy

Αντε με το καλο'!! κοντα εισαι! επιτελους να σ πει τι ειναι το μωρουλινακι σου. ασε ουτε μενα ειναι το αγαπημενο μ το μαγειρεμα.. αναγκαιο κακο.
θα παω σημερα γυναικολογο και λογικα θα μου επιβεβαιωσει το φυλο.

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάντως βρε κορίτσια όταν μαθαίνεις το φύλο, δεν γίνεται ένα κλίκ στο μυαλό σου?
Σαν αν συνειδητοποιείς τότε οτι ναι είναι ένα ανθρωπάκι μέσα σου, του δίνεις μορφή, όνομα... αχχχ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Aurora στις Τετ Απρ 25, 2012 4:24 am, 1 φορά

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τρελανέ μας Χριστινάκι με τη κοριτσάρα σου!!!!!Με το καλό να την ξαναδείς
Δέσποινα έτσιείμαι και εγώ όταν με πιάνουν υπογλικαιμίες λέω να κρατηθώ να φάω κανά φρούτο αλλά δεν σε πιάνουν τα καταραμένα με τίποτα και καταήγω να τρώω ότι βλακεία μπορείς να φανταστείς Very Happy

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι αν το ξέραμε το φύλλο..... Mad
Για να δούμε θα μας κάνει τη χάρη...είναι και σφίγγα η δικιά μου για να μην εκτεθεί δεν μου λέει αν δεν είναι σίγουρη...!!! Very Happy

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βίκυ , να δείς κόρη είναι γι'αυτο είναι ντροπιάρα Laughing

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχχαχαχα Θα δούμε μωρέ το παιδούδι μου το καλόοοοοοοοοο!!!Το όμορφο το ντροπαλό το τρελόοοοοοοοοοοο σταματώ γιατι θα γράφω κανά αιώνα....προσωνύμια και επιθέτα!!! Very Happy
Ε!!!ρε 10 κιλά μάγκας και με έκανε ένα παιδί βούτυρο.....!!!(πλάκα κάνω) Very Happy

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:
παντως υγιεινα ειναι αυτα που λες! δεν εφαγες και πολυ, κυριως φρουτα εχεις φαει. τωρα που ειπες για χυμο μ ανοιξες την ορεξη, παω να στιψω λιγα πορτοκαλιααα!! εντωμεταξυ ισως φταιει και οτι δεν ειπιες γαλα. εγω οποτε πιω προσεξα οτι με κρατα αρκετα

Το σκέφτηκα κι εγώ αυτό που λες. Μπορεί τελικά το γάλα να με κρατάει. Αλλά όταν πεινάς τι νόστιμα σου φαίνονται όλα. Σήμερα νομίζω ότι έφαγα το πιο νόστιμο μήλο που πρέπει να έχει βγει ποτέ στον πλανήτη Very Happy !

vgog65 έγραψε:Τρελανέ μας Χριστινάκι με τη κοριτσάρα σου!!!!!Με το καλό να την ξαναδείς
Δέσποινα έτσιείμαι και εγώ όταν με πιάνουν υπογλικαιμίες λέω να κρατηθώ να φάω κανά φρούτο αλλά δεν σε πιάνουν τα καταραμένα με τίποτα και καταήγω να τρώω ότι βλακεία μπορείς να φανταστείς Very Happy


Πραγματικά δεν πιάνουν καθόλου και είμαι το ζωντανό παράδειγμα. Ήδη άρχισα και ονειρεύομαι τα mc donalds που λέγατε πιο πάνω (ή έστω τα goodys που έχουμε και στην Κομοτηνή).

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αχ, βαχ... μόνο που δεν ξέρω αν σερβίρονται και χωρίς μαγιονέζα... χα,χα,χα...

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αχ, βαχ... μόνο που δεν ξέρω αν σερβίρονται και χωρίς μαγιονέζα... χα,χα,χα...


αχαχαχααααααα δεσποινακι !! εγω νομιζω ολες μας στο τελος θα καταληξουμε mc donalds αποψε και θα τα τσακισουμε ολα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 24 328109

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Ναι αν το ξέραμε το φύλλο..... Mad
Για να δούμε θα μας κάνει τη χάρη...είναι και σφίγγα η δικιά μου για να μην εκτεθεί δεν μου λέει αν δεν είναι σίγουρη...!!! Very Happy

χμμ ενταξει καπιοι γιατροι το κανουν αυτο αλλα αν δε σ πει τη δευτερα θα το εχει παραχ...

ΠΟΠΗ Μ

ΠΟΠΗ Μ
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kristinaki έγραψε:
vgog65 έγραψε:Ναι αν το ξέραμε το φύλλο..... Mad
Για να δούμε θα μας κάνει τη χάρη...είναι και σφίγγα η δικιά μου για να μην εκτεθεί δεν μου λέει αν δεν είναι σίγουρη...!!! Very Happy

χμμ ενταξει καπιοι γιατροι το κανουν αυτο αλλα αν δε σ πει τη δευτερα θα το εχει παραχ...

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις