Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
382 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 382 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξία από τώρα κάνω κωλοτούμπες....φαντάσου να γεννηθεί κιόλας.... Very Happy Εσένα τι είναι το δεύτερο ξέρεις???
Νικάκι καλησπέρα Very Happy Κ όμως επιμένω εγώ ότι μπορεί να είναι το μωρό και εγώ έτσι νόμιζα οτι ήταν το έντερο και ήταν το μωρό!!!Συγχαρητήρια για τη δουλειά...(θες να πάς από ότι κατάλαβα)δεν πειράζει και εγώ αν δεν ήταν δικιά μας η δουλειά δεν θα καθόμουνα μην νομίζεις!!!!Άσε που μου κακοφαίνεται ξέρεις τι θα κάνω σπίτι μόνη τόσες ώρες!!! Mad Θα συνηθήσω φαντάζομαι!!! Very Happy

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τα συναισθηματα μου ειναι αναμεικτα...Ναι ειναι καλο να ξεφυγω λιγο απο το σπιτι(Καθομαι και 8 μηνες) γιατι το μονο που κανω ειναι να σκεφτομαι(και οχι καλα πραγματα γιατι υπαρχουν σοβαρα προβληματα υγειας του μπαμπα μου)αλλα απο την αλλη φοβαμαι οτι μπορει να μην μπορω να ανταποκριθω οπως πρεπει στην δουλεια μου...Θα δουλευω απο τον 6ο μηνα μεχρι και τον 9ο σχεδον οποτε θα υπαρχει καποια δυσκολια...βεβαια η δουλεια μου ειναι καθιστικη αλλα επειδη εχει να κανει με πελατεια ειτε μεσα στο γραφειο ειτε τηλεφωνικα νομιζω οτι τα νευρα μου θα ειναι λιγο τσιτα Mad ...Εκτος και αν ενεργοποιηθει το ενστικτο της μανας και ειμαι ζαμαν φου και απανω τουρλα... Rolling Eyes

Παντως ειμαι αποφασισμενη να παω και οτι βρεξει ας κατεβασει....

Οσο για τα εντερακια μου θα δεχτω την γνωμη σου(μην νομιζεις οτι ηθελα και πολυ) Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 32 328109

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βικυ,δεν ξερουμε ακομα φυλο κ ομολογω πως ανυπομονω να μαθω Razz Razz...κατα καποιο τροπο σας ζηλευω που εχετε κλεισει πολλες για τον υπερηχο β επιπεδου,εγω παω για αρχες Ιουλιου,δεν τον εχω κλεισει ακομα...
Νικη,ειναι το μωρακι σου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] υπεροχο συναισθημα κοριτσια,ε? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Οσο για την δουλεια,δεν θα εισαι η μονη..εγω επιστρεφω σε 10 μερες κ θα δουλευω μεχρι κ τον 8ο με 9 ωρες ορθοστασιας καθημερινα Mad Mad Mad...ειμαι υπαλληλος υποδοχης σε ξενοδοχειο κ η σαιζον αρχιζει τωρα.....

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικάκι μην μασάς να πας στη δουλειά έτσι και αλλιώς να χάσεις κάτι δεν έχεις!!!Βούδας παιδί μου να είσαι όπως εγώ εδώ γίνεται χαμός και εγώ κινούμια στους δικούς μου ρυθμούς!!!! Very Happy Εύχομαι να πάνε όλα καλά με το πατέραα σου....!!!Κ ναι ήταν το μωρό ...εξαλου έγκυος έισαι Very Happy !!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω ποτε θα νιωσω το δικο μου μωρακι.... Sad Sad??? Υποτιθεται οτι στο δευτερο το καταλαβαινεις πιο νωρις αλλα ακομα τιποτα,τζιφος.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωχ Αλεξια και εσυ τουριστικο επαγγελμα...Θα κανουμε συμπαρασταση η μια στην αλλη....
Βυκακι σε ευχαριστω πολυ...Μακαρι να συνεχισουν να πηγαινουν τα πραγματα τοσο καλα οσο τις τελευταιες 2 εβδοαμαδες...Και οσο για την δουλειααα...οπως ειπες...Ποτε Βουδας ποτε Κουδας.....Οπως λεει και το ασμα!!!!

Και ναι θα το φωναξω και εγω(πιο πολυ για να το πιστεψω)Ηταν η αγορινα μουυυυυ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 32 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 32 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 32 536304 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 32 536304 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 32 536304

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το αγοράκι μωρέεεεεεεεε αυτό είναι σου λέω.............. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 32 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 32 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 32 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 32 215994


Εμένα πάλι Αλεξία μου αρέσει πολύ το επάγγελμα σου...αλλά έγκυος δεν θα τη πάλευα...κουράγιο κι υπομονή και και με το καλό να μάθεις τι είναι!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Το αγοράκι μωρέεεεεεεεε αυτό είναι σου λέω.............. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Εμένα πάλι Αλεξία μου αρέσει πολύ το επάγγελμα σου...αλλά έγκυος δεν θα τη πάλευα...κουράγιο κι υπομονή και και με το καλό να μάθεις τι είναι!!!


Τι να κανω.....υπομονη...κ εμενα μου αρεσει πολυ αλλωστε...κοριτσια σας αφηνω για λιγο,ξυπνησε ο μπεμπης κ ειναι ωρα για κρεμουλα Razz Razz θα τα πουμε πιο μετα

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα τα πούμε Αλεξία μου!!!!Φιλιά!!!


Ρε παιδιά τη Κατ3ρίνα έχω χάσει...να είναι καλά άραγε.....!!!

Σοφούλι τη θύμασαι εσύ????

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλο μαμ Αλεξια μου....
Και εγω σε αφηνω Βυκακι γιατι εχουμε ενα ραντεβου 17,00...Θα τα πουμε συντομα!!!Φιλια!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φιλάκια Νικάκι μου!!! Very Happy

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσακια απο ότι διαβάζω είστε σχεδόν όλες καλα. Δώρα λυπάμαι πολυ για αυτό που σου συνέβη ελπίζω απο εδώ και μπρος όλα να πανε όπως τα θέλεις. Εγω κορίτσια θα πάω για β επιπεδου στισ30 Μαΐου και δεν σας κρύβω ότι δε βλέπω την ωρα εύχομαι σε όλες μας καλη επιτυχία

elina27


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 14Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ ΜΕ ΠΗΤ 27/10. I love you

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elina27 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 14Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ ΜΕ ΠΗΤ 27/10. I love you



Καλε!! Δεν προλαβαινω τη ροη των μηνυματων σας!!! Ελίνα καλωσηρθες κ ολα καλά να σου πάνε!!!

rita_ki

rita_ki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
δωρα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 32 966307 λυπαμαι τοσο
κανενα αλλο σχολιο

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια σας χαιρετω!! Χαθηκα λιγες μερες αλλα ειμαι στο χωριο και παραθεριζω!! Εγω παντως δε δουλευω τωρα και οφειλω να πω πως δεν εχω βαρεθει καθολου. μια ζωη δουλευα και τωρα αρνουμαι απλα! δοκιμασα να παω δουλεια αλλα επειδη γυμναστικη διδασκω κουραστηκα υπερβολικα με τα παιδια και ειχα και ενα εντονο αγχος οτι δεν ημουν ασφαλης. πως τα περνατε; θα μπω αυριο να τα πουμε Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 32 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 32 328109

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!!ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΘΑΜΕ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ!!!!ΑΓΟΡΙ!!!!!!!!ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΙΣΧΥΕΙ.ΕΣΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ..ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΝ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΕ ΚΟΡΙΤΣΙ...23/5 ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!ΑΧ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΤΣΙ ΓΡΗΓΟΡΑ....ΠΑΝΤΩΣ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΑΠΟΤΟΜΑ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 20 ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΑΠΟ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ????

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κ καλο μηνα κοριτσια!!!!!Καλη Πρωτομαγια να εχουμε!!!!

Ελινα καλοσωρισες στην παρεα μας !!!!

Ιωαννα με το καλο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και εσυ αγορομανα !!!!!!! Καλε,πολλα αντρακια μαζεψε το γκρουπακι μας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Καλα να περασετε κοριτσια!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα και καλο μηνα!!!!!!!τι κανετε?εγω σημερα σπιτι μοναχουλα....παρεα με το αντρακι που μου δινει ενα σημα που και που οτι ειναι καλα!!!!!!!!!!!!! Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα και απο μενα κοριτσακια! Ελινα καλωσορισες!
Ιωαννα σιγουρα εχουμε διαισθηση ειναι μητρικο ενστικτο Very Happy Συγχαρητηρια για τα καλα νεα!
Σοφακι τι κανεις;
Βρε κοριτσια εγω ακομη κοιλιτσα δεν εχωωω που ειναι κρυμμενο το μωρακιιιι;;;
Σας στελνω ενα τραγουδακι απο τα αγαπημενα μ σε πιο νεαρη ηλικια το ακουω ολη μερα εγω flower

https://www.youtube.com/watch?v=9u7hGkL57N8

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:Kαλημερα και απο μενα κοριτσακια! Ελινα καλωσορισες!
Ιωαννα σιγουρα εχουμε διαισθηση ειναι μητρικο ενστικτο Very Happy Συγχαρητηρια για τα καλα νεα!
Σοφακι τι κανεις;
Βρε κοριτσια εγω ακομη κοιλιτσα δεν εχωωω που ειναι κρυμμενο το μωρακιιιι;;;
Σας στελνω ενα τραγουδακι απο τα αγαπημενα μ σε πιο νεαρη ηλικια το ακουω ολη μερα εγω flower

https://www.youtube.com/watch?v=9u7hGkL57N8

καλημερα!!!!!!!θα ερθει και η κοιλιτσα!!!!!απο αθηνα εισαι?

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


καλημερα!!!!!!!θα ερθει και η κοιλιτσα!!!!!απο αθηνα εισαι?[/quote]

oχι σοφακι, ειμαι κυπρια

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:

καλημερα!!!!!!!θα ερθει και η κοιλιτσα!!!!!απο αθηνα εισαι?

oχι σοφακι, ειμαι κυπρια[/quote]

γιατι ξερω ακομα μια κοπελιτσα που ειναι στη βδομαδα που εισαι και εσυ και δεν εκανε κοιλιτσα και απορει που ειναι το μωρακι της!!παιζει ρολο και με ποσα κιλα ξεκινησες.η νυφη μου αργησε να κανει.εγω τωρα που ειμαι στο 5ο φαινομαι για εγκυος!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


γιατι ξερω ακομα μια κοπελιτσα που ειναι στη βδομαδα που εισαι και εσυ και δεν εκανε κοιλιτσα και απορει που ειναι το μωρακι της!!παιζει ρολο και με ποσα κιλα ξεκινησες.η νυφη μου αργησε να κανει.εγω τωρα που ειμαι στο 5ο φαινομαι για εγκυος![/quote]

χεχε ναι δεν ανησυχω καπου θα ειναι κρυμμενο. Very Happy
ειναι το πιο ωραιο συναισθημα να φαινεσαι εγγυος!!!
και γω μοναχουλα σημερα αλλα σερφαρω απο δω και απο κει να περασει η ωρα. πως ειναι ο καιρος αθηνα; εδω ζεστη αν και φυσαει

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:

γιατι ξερω ακομα μια κοπελιτσα που ειναι στη βδομαδα που εισαι και εσυ και δεν εκανε κοιλιτσα και απορει που ειναι το μωρακι της!!παιζει ρολο και με ποσα κιλα ξεκινησες.η νυφη μου αργησε να κανει.εγω τωρα που ειμαι στο 5ο φαινομαι για εγκυος!

χεχε ναι δεν ανησυχω καπου θα ειναι κρυμμενο. Very Happy
ειναι το πιο ωραιο συναισθημα να φαινεσαι εγγυος!!!
και γω μοναχουλα σημερα αλλα σερφαρω απο δω και απο κει να περασει η ωρα. πως ειναι ο καιρος αθηνα; εδω ζεστη αν και φυσαει[/quote]

δε μενω αθηνα!με αντρα στρατιωτικο...βρισκομαστε ορεστιαδα!ευτυχως εχει λιγο αερακι και το σπιτι ειναι δροσερο γιατι με πιανουνε οι ζεστες και πως θα βγαλω το καλοκαιρι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις