Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
340 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 340 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 41]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 334590  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 334590  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 334590  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 334590

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντε να τα εκατοστησουμε! Καλορίζικο και το 9!!!


 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 654316

http://www.creativebeez.gr

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έτσι όπως πάμε μας βλέπω να τα χιλιάσουμε!!!!Καλορίζικοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια να ρωτησω κατι που με απασχολει παρα πολυ...

σας ειχα πει εχω χρονια αυπνια και παλια ειχα και καταθλιψη... εχω κοψει αναγκαστικα τα χαπια (επερνα αντικαταθλιπτικα να κοιμηθω) και ειμαι απελπισμενη κατα περιοδους γιατι δυσκολευομαι αφανταστα...
το θεμα ειναι οι γιατροι δε ξερουν να μου πουν αν επιτρεπονται τελικα η οχι, γιαυτο και σου λενε κοψε τα να εισαι σιγουρος... δεν εχει ερευνες συγκεκριμενες για αυτο το θεμα...
Δεν παιρνω τωρα αλλα ειχε φορες πηρα 1/3 του χαπιου.. ελαχιστες δηλαδη μετρημενες στα δακτυλα ειναι αλλα εξακολουθω να νιωθω ασχημα...

εχετε ακουσει κατι για αυτο το θεμα η καποια γνωστη σας που να ετυχε να παιρνει;;

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μοντελοκόριτσα !!!

καλωριζικο και το 8!!!

Χριστινιω μου το κουτακι απο το φαρμακο εχει μεσα οδηγιες και ολες οι οδηγιες εχουν παραγραφο γιαα την κυηση οπου λεει ... εκει το τσεκαρες ?

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοίτα αφού έτυχε και πήρες οκ!!!Αλλά καλό είναι να μην ξαναπάρεις ......τυρανιέσαι φρικάρεις σε καταλαβαίνω το έχω περάσει στεγνά χωρίς φάρμακα εγώ αυτό και ήταν φρίκη και καλοκαιριάτικο...ξέρεις τι έκανα γέμιζα μπανιέρα και μούλιαζα με τις ώρες και χαλάρωνα.....και απολάμβανα τη νύχτα αναγκαστικά τη μέρα με έπιανε κάποια στιγμή ο ύπνος οπόταν ξεκουραζόμουνα το πρωί!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Κοίτα αφού έτυχε και πήρες οκ!!!Αλλά καλό είναι να μην ξαναπάρεις ......τυρανιέσαι φρικάρεις σε καταλαβαίνω το έχω περάσει στεγνά χωρίς φάρμακα εγώ αυτό και ήταν φρίκη και καλοκαιριάτικο...ξέρεις τι έκανα γέμιζα μπανιέρα και μούλιαζα με τις ώρες και χαλάρωνα.....και απολάμβανα τη νύχτα αναγκαστικά τη μέρα με έπιανε κάποια στιγμή ο ύπνος οπόταν ξεκουραζόμουνα το πρωί!!!!

καλα λες θα το δοκιμασω και αυτο... ειπα να ρωτησω και εσας γιατι ακουσα και για εγκυες που περναν κανονικα και ολα μια χαρουλα ηταν... ξερω γω.. καλυτερα να το παλεψω με τιποτα..

Ινα μου γεια σου! ολα τα αντικαταθλιπτικα λενε απαγορευονται στην κυηση.. επειδη οπως σας ειπα δεν εχει ερευνες αρκετες να αποδεικνυουν κατι..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου!!!
αν κ βλεπω πολλα νευρακια σημερα Mad Mad Mad
αχχχ κ εγω καθε βραδυ κ χειροτερα στον υπνο δεν βολευομαι κ ποναω παντου μεση,πλατη κ ολη η αριστερη πλευρα που εδω κ κανα 2μηνο κοιμαμαι συνεχεια!!!ουυυυυφφφ κ εχουμε μελλον ακομα.....

Χριστινακι μου καλυτερα να μην παρεις τετοιο χαπι εχω κανει κ εγω θεραπιες παλια με αντικαταθληπτικα κ αγχολητικα κ παντα ρωτουσα τους γιατρους αν κανει σε περιπτωση εγκυμοσυνης κ οι ολοι μου λεγανε οτι καλο ειναι να τα κοψω κ 6 μηνες πριν να μεινω εγκυος!ψαξε μηπως βρεις καποιον γιατρο ομοιοπαθητικο που θα σου δωσει φυτικο κ αν οχι παρε βαλεριανα!αν κ πιστευω οτι ειναι της εγκυμοσυνης γιατι κ εγω κατα καιρους εχω αυπνιες κ διαβαζω οτι ειναι φυσιολογικο!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινάκι κάνει μήπως να πίνεις βαλεριάνα που ηρεμει? Ειναι βότανο και πίνετε σαν τσάι αλλα δε ξέρω αν κάει να το πινεις τώρα... Κατσε και στη μπανιέρα που λεει η Βικυ...

http://www.creativebeez.gr

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρα μου καλημερα και ευχαριστω για την απαντηση!
Μαριανθη μου να ψαξω αυτο το βαλεριανα, το εχω ξανακουσει, αν κανει να το παρω... νιωθω ενοχη για αυτα τα 3-4 χαπια που πηρα αλλα δε θα ξαναγινει... αχχχ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχει κ χαπι βαλεριανα εκτος απο το βοτανο απλα πρεπει να ρωτησεις ακομα κ γ αυτο αν κανει!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:εχει κ χαπι βαλεριανα εκτος απο το βοτανο απλα πρεπει να ρωτησεις ακομα κ γ αυτο αν κανει!

θα ρωτησω τη δευτερα το γιατρο μ καλη μ, νασαι καλα...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρά καλημέρα τι κάνεις όλα καλά????Άστα και εγώ δεν βολεύομαι μόνο στο πλάι και πάλι νιώθω οτι μετακινούνται όλα τα σωθικά μου.....!!!!
Ινάκο καλημερούδια πως είσαι ????
Χριστινάκι μην αγχώνεσαι αφού έγινε και δεν σύνεβη τίποτα....μην το σκέφτεσαι αρκεί να μην πάρεις θάρος και τα συνεχίσεις.....μην το αντιμετωπίζεις σα πρόβλημα την αυπνοία εννοώ δες το αλλιώς......εμένα με βοηθάει πολύ αυτό το σκεπτικό σε πολλά θέματα.....πχ τότε που είχα θέμα αφού είχα φρικάρει.....στην αρχή μετά το αντιμετώπιζα σαν κατάσταση πήγαινα χαλάρωνα στο μπάνιο και μετά έβγαινα στο μπαλκόνι και χαλάρωνα μέσα στη νύχτα μόνη μου άκουγα μουσικούλα....και σκεφτόμουνα θέματα που δεν με φρικάρανε σαφώς!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια κ σε σενα Βικυ μου!!
τελικα ολες πανω κατω τα ιδια εχουμε...

Χριστινακι μου πριν λιγο καιρο που ειχα αυπνιες μου ειχε πει ο γυναικολογος μου να μην κοιμαμαι μεσσημερι για να ειμαι πιο κουρασμενη το βραδυ!μιλαμε κουτουλαω τα μεσσημερια που ξαπλωνει ο Γιαννης(ο αντρας μου)αλλα το παλευω κ απο τοτε αρχισα κ κοιμαμαι λιγακι ,μην φανταστεις κ πολλες ωρες αφου κ το βραδυ καθομαι μεχρι τις 2-3 Shocked Shocked Shocked

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άρχισε να πλακώνει η ζέστη.......εδώ γοργά γοργά ώρα για ανεμιστήρα και ντούς στο νιπτήρα...............!!!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Άρχισε να πλακώνει η ζέστη.......εδώ γοργά γοργά ώρα για ανεμιστήρα και ντούς στο νιπτήρα...............!!!!!!

αχ Βικακι μια απο τα ιδια κ εγω αχαχαχ...ολο με τα νερα ειμαι μπας κ δροσιστω λιγακι!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πρέπει να με έχει επισκεφτεί η κατακράτηση υγρών εμένα διότι πίνω τουλάχιστον 5λίτρα νερό βέβαια πάω τουαλέτα αλλά όχι τόσο πολύ όσο τα 5λίτρα νερό που πίνω!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Πρέπει να με έχει επισκεφτεί η κατακράτηση υγρών εμένα διότι πίνω τουλάχιστον 5λίτρα νερό βέβαια πάω τουαλέτα αλλά όχι τόσο πολύ όσο τα 5λίτρα νερό που πίνω!!!!

αλλο κ αυτο με την κατακρατηση εγω εχω απο την αρχη κ πιστευω οτι οσο παει με τη ζεστη θα χειροτερευει!! Shocked Shocked Shocked Shocked

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μου το πε και η γιατρός εμένα θα πρηστείς μου λέει κιόλας και τέτοια ....απέφευγε τα ζυμαρικά και τα ψωμιά και το junk food κοινώς αυτά που τρώω!!!!! Embarassed

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τελικα πρεπει να το παρω αποφαση....Δεν θα κοιμηθω μεχρι να παει φανταρος ο μπομπιρας.Γενικως οι αυπνιες ειναι μεσα στο προγραμμα για ολες....Καλη υπομονη μας ευχομαι.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αμα ετρωγα κ τετοια Βικακι δεν ξερω πως μπορει να ειχα γινει!!! Very Happy Very Happy

Νικη μου αυτο ειναι το μονο σιγουρο πρεπει να εχουμε πολυ κουραγιο απο δω κ περα...εχουμε κ τις ζεστες αχ αχ


εβαλα κ φωτο να δειτε κ την δικια μου την κοιλουμπα Shocked Shocked

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειναι πολυ ομορφη Χαρουλα!!!!Να την χαιρεσαι!!!!

Σφαζω ανθρωπο σημερα!!!!!

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κοριτσακια μου, ελπιζω να ειστε ολες καλα. Ειχα μερες να μπω και σας εχασα λιγο. Χαρα καλοσηρθες στην παρεα μας, με το καλο ευχομαι το μωρακι σου. Βικακι, Ινα, Νικη, Χριστινακι σας στελνω τα φιλια μου...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:αμα ετρωγα κ τετοια Βικακι δεν ξερω πως μπορει να ειχα γινει!!! Very Happy Very Happy

Νικη μου αυτο ειναι το μονο σιγουρο πρεπει να εχουμε πολυ κουραγιο απο δω κ περα...εχουμε κ τις ζεστες αχ αχ


εβαλα κ φωτο να δειτε κ την δικια μου την κοιλουμπα Shocked Shocked


Τι όμορφο κοιλουμπάκιιιιιιιιιι είναι αυτό Χαρούλι.....πολύ όμορφο!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia1987 έγραψε:Καλησπερα κοριτσακια μου, ελπιζω να ειστε ολες καλα. Ειχα μερες να μπω και σας εχασα λιγο. Χαρα καλοσηρθες στην παρεα μας, με το καλο ευχομαι το μωρακι σου. Βικακι, Ινα, Νικη, Χριστινακι σας στελνω τα φιλια μου...


Λία καλησπέρα πως είσαι όλα καλά????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις